Sayfa 1279 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 279 779 1179 1229 1269 1277 1278 1279 1280 1281 1289 1329 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 31,951 ile 31,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Ahmet Almacý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý cubido Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nevzat Aydýn'ý iyi tanýrým. Çok maç seyrettik birlikte.
    Egosu yüksekmidir? Hem de çok yüksektir. Ön planda olmayý sever mi? Hem de çok sever. Dili sivrimidir? Hem de çok sivridir? Trabzonspor'u sever mi? Hem de çok sever? Fanatik midir? Off hem de nasýl. Dürütmüdür?Ben bir yanlýþýný görmedim. Kafasý çalýþýr mý? E okul ve iþ yaþamýna bakarsanýz ortada.
    Sonuç olarak ben Nevzat'ýn her zaman yönetimde kalmasýný isterim bir taraftar olarak. En azýndan çalma çýrpma iþleri olmaz.
    Muharrem Usta ile sorunlarý var mý? Çok net var.
    Ali Rýza Egemen'i tanýmýyorum. Ama ikinci kez sosyal medyada taraftara oynayacak hareketlerle laf sokuyor.
    Benim tanýdýðým Nevzat o dakika arayýp konuþmuþtur.
    Ali Rýza Bey iyi niyetli olsa bile bu tutumu yanlýþ.
    Ýþler iyi giderken tekere çomak sokmanýn anlamý yok.
    Ancak tüm bu geliþmeler ýþýðýnda benim düþüncem þu;
    Usta yönetimi iki kanadýn birleþimi ile oluþtu. Usta ve Sadri Þener.
    Sadri Þener tayfasý Nevzat, Yiðit, Tuncay Bekiroðlu ve Mehmet Yiðit Alp.
    Geldiðimiz noktada bir fikir ayrýlýðý olduðu ortada.
    Bu þekilde ilerlemeleri de bir yoldur ki bence ilerlemeliler. Diðer yol ise Usta'nýn eli güçlenmiþken seçime gitmesi.
    Ama bu durumda olasý bir tek rakip çýkarsa beklemediði bir yenilgi de alabilir.
    Usta aklýselim ve uyanýk bir adam. Ben en azýndan bir sezon daha bu þekilde devam edeceðini düþünüyorum.
    Ben her zaman çok seslikten yanayým burda tabiki yöneticilerin tavrýný doðru bulmuyorum aksine maçtan sonra duygusallýðýn verdi akýl tutulmasý olarak nitelendiriyorum..

Yönetim bazýnda illa ki fikir ayrýlýðý olcak ama bunlarý profesyonellikle aþmak gerek iþ burda baþkanda bitiyor bence. Kurulda nevzat aydýn gibi vizyon, kültür ve 'egolu' birisini barýndýran yönetim gibi ali bey gibi de trabzon halkýnýn nabzýný yoklayan ikircikli oyunlara gelmeyen insan da olmalý.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Yav bu Gökhan Saral ve ARE tam ihocu tayfa baþka biþey deðil

merdeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þerefli maðlubiyet edebiyatý bittiyse iþimize dönelim artýk. Bu hafta Antalyaspor maçýna bile 'garanti 3 puan' gözüyle bakamýyor taraftar. Daha gidecek çok yolumuz var.

- Takýmdaki zayýf mevkilerimiz için saðlam adamlar bakýn.
    - Hala teslim alamadýðýmýz stadýn eksiklerini giderin.
    - Önümüzdeki sezona takým Akyazý'da girsin. MAY tesislerinden Akyazý'ya taþýnalým.
    - Kurumsal kimliðinizi ve iletiþiminizi belirleyin. Her önüne gelen yönetici her konuda konuþmasýn.
    - Çok çalýþýn.

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý yazýcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muharrem Usta ve Nevzat Aydýn arasýndaki soðuk savaþtan özellikle Muharrem Usta'nýn tavýrlarýndan çok rahatsýzým.Mehmet Ekici konusunda 2 ay boyunca ntvspor'da kýrmýzý çizgi programýnda Serdar denilen yancý ile birlikte Trabzonspor'u mobbing yapmakla suçlayan hadlerini aþan ithamlarda bulunan ve son olarak twitterda Trabzonspor asbaþkaný Nevzat Aydýn'a laf sokma cürretinde bulunan Mehmet Ayan ve yancýsý Serdar ile bugün özel olarak bluþup 3 saat muhabbet eden Muharrem Usta yanlýþ yapýyor.
    Son Orduspor muhabbetinde de Gökhan Saral ile birlikte popülarte peþinden koþup sevimlilik istismarý yaparak Nevzat Aydýn'a ders vermeye kalktýlar.Nevzat Aydýn'ý transferler konusunda yerden yere vurdum ama duygularýmýz düþüncelerimizi tüm samimiyetiyle yaþatan gerçek Trabzonsporlu biri varsa odur yönetimde.Umarým sonu iyi biter bu iþin
    5 nisan'da attýðým mesaj.Muharrem Usta 2 ay boyunca Trabzonspor'u mobbing yapmakla suçlayan programýnda Trabzonspor'a kullanmadýðý ifadeler býrakmayan aziz yýldýrým'ýn medya tetikçisi ve daha olaydan 2 hafta önce nevzat aydýn ile twitter'dn sert sözlerle tartýþan mehmet ayan ile samimi bir fotoðraf veriyor.Ben yönetici olsam bozulurum yýkýlýrým.
    Ve bugün gelmiþ Halil Þanlý denilen Ýstanbul ajaný mý dersiniz daha aðýr ithamlarda mý bulunursunuz yalancý herifin tekine görev arkadaþlarýnýn yyarýsýný satýyor.Yazýk ulan yazýk

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþarýda da baþarýsýzlýkta da birliktelik yoksa sonuç alýnamaz!

Yeni krizimiz hayýrlý olsun(!)
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Derdi Trabzonspor olan hiç bir insan evladý bu tartýþmalara girmez bunlarýn demekki derdi Trabzonspor deðil. Nevzatý süründürsünler sýkýntý yok çokta memnun olurum ama bence bu iþ baþka bir iþ. En basit burda çok fazla deðiliz belki ama Ersunu bile sineye çektik neden olan oldu artýk önemli olan Trabzonspor diye. Þimdi kötü transferi hasan yapsa ne olur Hüseyin yapsa ne olur giren çýkan Trabzonspora deðil mi ? Kendi egolarý veya çýkarlarý ( çýkar konusunda günah alamam ama oda bir sebep olabilir ) konusunda Trabzonsporu böyle sýkýntýya sokan insanlarýn öncelik olarak Trabzonsporu kaçýncý sýrada gördüðünü düþünün.

Alayý gitmesi lazým bunlarýn bize yönetici veya baþkanlýk vasýflarýna sahip birinden önce bu takýmý taraftarý gibi yönetecek biri lazým. Ýho gibiside deðil Fiko gibisi lazým

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý BERBATOV61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Derdi Trabzonspor olan hiç bir insan evladý bu tartýþmalara girmez bunlarýn demekki derdi Trabzonspor deðil. Nevzatý süründürsünler sýkýntý yok çokta memnun olurum ama bence bu iþ baþka bir iþ. En basit burda çok fazla deðiliz belki ama Ersunu bile sineye çektik neden olan oldu artýk önemli olan Trabzonspor diye. Þimdi kötü transferi hasan yapsa ne olur Hüseyin yapsa ne olur giren çýkan Trabzonspora deðil mi ? Kendi egolarý veya çýkarlarý ( çýkar konusunda günah alamam ama oda bir sebep olabilir ) konusunda Trabzonsporu böyle sýkýntýya sokan insanlarýn öncelik olarak Trabzonsporu kaçýncý sýrada gördüðünü düþünün.

Alayý gitmesi lazým bunlarýn bize yönetici veya baþkanlýk vasýflarýna sahip birinden önce bu takýmý taraftarý gibi yönetecek biri lazým. Ýho gibiside deðil Fiko gibisi lazým
    ersun'u sineye çekmiþ halin bu muydu? fiko'daki kibir hepimize yeter, bu yönetimi aratýr.

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ersun'u sineye çekmiþ halin bu muydu? fiko'daki kibir hepimize yeter, bu yönetimi aratýr.
    Bu kadar oluyor en fazla birazda korkuyorum ersun gider þenol gelir yýkým olur benim için o yüzden sesimi çýkartmýyorum artýk fazla Bu kadar parasý olan herkeste kibir olur ama fikonun ben Beþiktaþlýlýðýndan þüphe duymuyorum. Þurda kimse bizim baþkanýn Trabzonsporlu olduðuna kefil olamaz ( bazý usta lala larý herþeyine kefil olurda onlarý salla ) Nevzat desen bence baþkandan 10 kat daha Trabzonsporlu ama o kadar takibe o kadar içinde olmasýna raðmen futbol fukarasý ve egosu ile Trabzonspor arasýnda kaldýðýnda þak diye egosunu seçebilen biri. Mesela diyorlarya siyasete yað çekti falan bazý yönetiviler için bizde veya baþka takýmda. Aslýnda bilsemki takýmýn çýkarý için yapýyor ses çýkartmam ama biliyorumki camiayý kullanarak kendilerine yer yapýyorlar siyasiler arasýnda bize bunlardan uzak bir adam lazým þu erzurumlu bi abi vardý basket takýmýnýn baþýnda o nasýl bir adam bilen var mý ?

amasya0561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

C99PobLWsAAOTdt.jpg
    Baþkanýmýz 2006 da bir maçý taraftarlarla izliyor
    Konu amasya0561 tarafýndan (27.04.2017 Saat 14:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 LÝG ÞAMPÝYONU Trabzonspor

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Birbirinizi yemeyin düþman çok...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

nevzat aydýn'ýn sezonun ilk yarýsýnda pereira ve rodallega transferini istemediði doðru. genç oyuncularý transfer etmek istedi. ikisi de tam olarak doðru sayýlmaz. büyük klüp yönetiyorsan kompleks bir transfer anlayýþý olmalý. genç oyuncu da alýnabilir, yaþlý tecrübeli oyuncu da alýnabilir, hazýr ve pahalý oyuncu da alýnabilir. mevkiler doðru belirlenir, takýmýn geneli doðru kurgulanýrsa hepsi yerine oturur. ikinci yarý iyi transfer yapýldý ama takýmýn yüzü yusuf yazýcý oldu. genç bir oyuncunun piyasaya çýkýþý kadar güzel bir þey yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþkanýmýzýn " Ýyi þeyleri ben yaptým kötülerini baþkalarý " tavrý hiç doðru deðil......

Sonuçta kararý Baþkan verip imzayý Baþkan atmýyor mu ?

Sonra transferi yapanlarý klübe alan da Baþkan deðil mi ?

Yarýn öbür gün kendi aldýðýný idda ettiðin oyuncular formsuz olursa oynamazsa o zaman ne diyeceksin Sayýn Baþkaným.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Trabzonsporun en büyük düsmani daima icimizdekiler yani biz olmususuzdur ve maalesef bu hala devam etmekte. böyle mükemmel bir hava yakalamisken nedir bu aymazlik kardesim. kaldi ki bunlar yöneticiler bir durum varsa bir araya gelip istisare etmeliler Twitter üzerinden birbirlerine laf yaristirmalar vs. kepazelik!!!
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nevzat aydýn'ýn sezonun ilk yarýsýnda pereira ve rodallega transferini istemediði doðru. genç oyuncularý transfer etmek istedi. ikisi de tam olarak doðru sayýlmaz. büyük klüp yönetiyorsan kompleks bir transfer anlayýþý olmalý. genç oyuncu da alýnabilir, yaþlý tecrübeli oyuncu da alýnabilir, hazýr ve pahalý oyuncu da alýnabilir. mevkiler doðru belirlenir, takýmýn geneli doðru kurgulanýrsa hepsi yerine oturur. ikinci yarý iyi transfer yapýldý ama takýmýn yüzü yusuf yazýcý oldu. genç bir oyuncunun piyasaya çýkýþý kadar güzel bir þey yok.

Kaliteli kadro genç oyuncular için büyük þans. Durica, Pereira, Mas, Okay, Olcay, Hugo ile oynamak var bir de Xeki, Akbaþ, Yumlu, Soner, Özer, M.Demir ile oynamak var. Yusuf eðer 2. grup ile oynasaydý kaybolur giderdi, tam vaktinde ve en uygun koþullarda forma ona geldi ve o da çok iyi deðerlendirdi. Bence bu kadro biraz þans bulsa Abdülkadir i de piyasaya sürer. Skor avantajýný yakaladýðýmýz maçlarda þöyle 10-15 dakika süre alabilse onuda kazanýrýz. Özellikle Akyazý da önde olduðumuz bir maçta sonradan oyuna girse bu kadro onuda Yusuf gibi parlatýr vitrine çýkarýr.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

ilk ciddi eleþtirim bu olacak. þu güne kadar muharrem usta'yý da nevzat aydýn'ý da hep destekledim ama bu mevzu gerçekten büyük kepazelik. muharrem usta'nýn açýklamalarý doðru olsa bile yanlýþ ama öyle ya da böyle doðrudan hedef göstermemiþ, dikkat çekmeden kaybolup gidecek olan bir röportaj. nevzat aydýn 10 seviye üste taþýmýþ. zaten ortada paylaþýlmasý gerekilen bir þey yok, taraftar iki isme de hak ettiði övgüyü verirdi. ne kadar lüzumsuz bir çekiþme. özellikle nevzat aydýn'a böyle bir patavatsýzlýðý hiç yakýþtýramadým. bu yaptýðý da her þeyi açýklamasýndan daha kötü bana kalýrsa. pimi çekmiþsin, bombayý da at da en azýndan nereye düþeceðini görelim. bahsettiði "zarar vermeme" derdi hiç bu konuda bir þey demese o zaman geçerli olurdu.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Halil þanlý denen zat, giray bulak, b. yurduseven ve onlarýn kafasýndakiler, ikinci yarýnýn baþýndan beri Trabzonspor kazanýyor ama içerde iþler karýþýk diyip duruyordu. Her kazanýlan maç sonu trt baðlantýlarýnda ve programlarda özellikle üstüne basýlýyordu bu konunun. Sonunda da fýrsatý bulup bir röportajla fiþi çektiler. Düþmanlarý dýþarda aramaya gerek yok, evvela içimizdekileri temizlemek lazým.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý amasya0561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    C99PobLWsAAOTdt.jpg
    Baþkanýmýz 2006 da bir maçý taraftarlarla izliyor
    Usta'nýn "ben ne anlarým futboldan, kim ulan getirdi beni buraya" der gibi bi duruþu var.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Kendine gel yönetimm!!!
    Yanal'dan önce bilakis yönetim sorgulanmalý.
    Konu Anýl C tarafýndan (14.05.2017 Saat 12:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Bilal Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

evet muharrem bey þimdi hangi yalanla bizi kandýracaksýn acaba en son ben stad isminde ve dünya bi ünlü kulüple yapýlýcak anlaþmada kalmýþtým. Þimdide baskette atmýþlar bi dedikodu ortaya artýk dediklerinizin hiç birine inanmýyorum. Anca twitterdan birbirinizi yiyin bebeler gibi

Bilal Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

baþkaný ayrý telden çalar, yardýmcýsý ayrý telden, asbaþkaný gider teknik direktör'ün twitterýna girip bordo mavi biþeyler paylaþýr. iho dan daha beter çýktýnýz helal olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Medyada Trabzonspor'un menejer borcu nedeni ile ( Mbia , Onazi ve Medyani transferleri nedeni ile) hacize verildiði ve þampiyonluk kupalarýna haciz konulduðu biçiminde haberler var....

Hatta haciz tutanaðý bile var....

Doðru ise skandal bir haber bu....

Baþkanýmýz böyle bir þeye nasýl izin verir ?

Acilen açýklama bekliyoruz.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1 milyon için koskaca kulüpte kupalara mý göz dikti þerefsiz bu adamla anlaþma yapan herifin Allah belasýný versin

1 milyon için þöyle haberlerle ne maskara ediyorsunuz bizi
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (25.05.2017 Saat 16:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

1 milyon lira için düþülen duruma bak yazýk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Süper Lig’in ikinci yarýsýnda yeni stadý Medical Park Arena’ya taþýnan ve oynadýðý pozitif futbolla dikkatleri yeniden üzerine çekmeye baþlayan Trabzonspor’da haciz þoku yaþandý.

Süper Lig devine büyük þok! Kupalarýna haciz geldi

Bordo-mavili yönetim önceki gün kulüp binasýna gelen avukatlarýn, Trabzonspor’un Süper Lig’de elde ettiði 6 þampiyonluk kupasýna haciz koydurmasýyla þoka girdi. Kulüp tarihinin en deðerli parçalarý olan þampiyonluk kupalarýna haciz koyduran avukatlarýn, bordo-mavili yönetimin ödeme sözü vermeleri üzerine kupalarý yerinde býraktý. Avukatlarýn ödemenin yapýlmasý için kulübe bir hafta süre tanýdýðý ortaya çýktý.

MENAJERLÝK ÜCRETÝ MAHKEMELÝK OLDU

Stephane Mbia, Ogenyi Onazi ve Carl Medjani gibi oyuncularý Trabzonspor’a getiren menajer Mazlum Ali Bilecan’ýn avukatlarýnýn ödenmeyen menajerlik ücreti nedeniyle haciz yoluna gittikleri bildirildi. Kulübün futbolculara olan borçlarýn yapýlandýrýldýðý ve bu konuda sýkýntý yaþanmadýðý öðrenilirken, 1 milyon 350 bin euroluk menajer ücretinin ise mahkemelik olduðu belirlendi.

Daha önce birkaç kez 1 milyon 350 bin euroluk borçla ilgili bordo-mavili kulübe haciz memurlarýnýn geldiði fakat taraflarýn her seferinde sözlü anlaþmasý nedeniyle haciz iþlemlerinin ertelendiði aktarýldý. Avukatlar paranýn yine ödenmemesi üzerine resmi haciz iþlemi yaptýrdý.

1 milyon 350 bin euroyu bir hafta içinde ödeme garantisi veren bordo-mavili kulüp, ödemenin yapýlmamasý halinde manevi deðeri çok büyük olan 6 þampiyonluk kupasýný müzesinden çýkarmak zorunda kalabilecek.

KAYNAK: MÝLLÝYET
    ---------------------------------------
    Cevap bekliyoruz.....

Hani klüp menejerlerin elinde oyuncak olmayacaktý.....

Muhammet_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Kulüpte haczedilecek baþka birþey bulamadý mý karþý taraf? Karþý tarafýn art niyetinin yanýnda kulübün hukukçularýnýn böyle bir rezilliðe karþý önlem alamamasý da tam bir aymazlýk.

SM-J700F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Hamsilerin gözyaþlarý denizde gözükmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)