Sayfa 31 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 29 30 31 32 33 41 81 131 531 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Adamları bırakalım da işini yapsınlar zaten stadyumu doldurduğumuz kulübe üye olduğumuz yok(sözüm meclisten dışarı) bari köstek olmayalım...
    ALLAH UTANDIRMASIN

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atay Bey gerçek bir beyefendiydi, lakin kendi yönetimiyle uyum sağlayamadı. Süreci de sonucu da az çok biliyoruz.
    Sadri Şener, büyük bir motivasyonla gelip başlarda harika işler yaptı. Sonrası malum. Ayrıca Beyefendiden çok komedyen imajı çizdi.
    Muharrem Bey dengeli vasıflı ve edepli biri görüntüsü veriyor. İnşallah bozulmaz.
    Kısa vadede Şenol Güneş tehlikesi yok. Önce BJK'dan ayrılıp ya da gönderilip boşta kalması gerek. Sonra Trabzonspor'un iyi bir kadro kurması. Ondan sonra kendisi sessiz sakin köşesine çekilerek adına çalışan kesimin faaliyetlerini bekler. Şu an Trabzonspor'u b.. götürüyor. Gelirse "Yıpranır"...

Cok pardon okumaya asagidan yukariya dogru yaptigim icin bir an "Senol Günes" ile " Yipranma" kelimesi ayni cümlede kullanilmadi sandim ama yanilmisim
    No one wins. One side just loses more slowly.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yipranir demeyi unutmussun abi
    Of of of Allah cezamı verecek...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Abi ben dün Usta Lig tv deki giydigi Ceketin rengini pek begenmedim yalniz ciddiyim bu konuda hic tarzim degil benim o renk, Vira Bismillah
    Usta için çok çalıştım, doğrusunu yaptım. Kulübümüz için büyük kazançtır. Yalnız iki konu var eleştirebileceğim:

1-) Şenol Güneş'i kurtarıcı sanması
    2-) Ceket sorunsalı ( Renk/desen seçimindeki dayanılmaz yanlışlar )

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeni başkandan beklentilerim :

- Para sorunlarını çözsün, oyuncuların ödemeleri düzelsin, UEFA'dan ceza almayalım.

- Teknik direktör istikrarı yakalasın. Lucescu ise Lucescu, Sadi ise Sadi. Benim tercihim Ersun, Ertuğrul veya Yılmaz Vural'dan biri ama farketmez. Her kim olursa olsun, önümüzdeki 3 yıl aynı hocayı görmek istiyorum. Kızacaksak da artık aynı hocaya kızalım. Sezon öncesi hazırlık kampını yapacak hoca 6 ay öncesinden bunun hazırlıklarına başlasın istiyorum. Kadro yap-boz tahtası olmasın artık istiyorum. Artık bir transfer sezonunu da menejerlerin oyuncağı olarak değil, hocanın bilgisi dahilinde yapalım.

-Transferler kampa yetişsin.

- Şike davasını futbolcuların ve taraftarın üzerinden çeksin, sadece hukuksal bir süreç haline getirsin istiyorum. Ama hukuksal olarak da her platformda sonuna kadar savaşalım istiyorum, kimseden korkmadan. Hakkımızı belki alamayacağız ama artık bu işin takımı ve taraftarı daha fazla kötü etkilemesine izin verilmesin istiyorum. Sadece kendimize zarar veriyoruz.

- Düzgün bir futbol şube sorumlusu bulunsun, takım içindeki kavgalar bitsin istiyorum. Futbolcular kardeş olsun tekrar. Problem çıkartan her kim ise de gönderilsin takımdan.

- Altyapıda reform istiyorum. Vizyon vizyon diyoruz, bu vizyonu alt yapıya da yansıtsın istiyorum. Alt yapıya yabancı hoca mı getirirler, altyapıdaki çocukları yurt dışındaki kamplara mı götürürler, altyapıdaki çocuklara psikolojik profesyonel pedagojik eğitim mi verirler bilemem. Ama artık bu işe el atsınlar. Muhammet Beşir'ler kaybolmasın artık, Gökdeniz'den ve F.Tekke'den sonra kuruyan altyapıya el atılsın. Altınordu ile yakın ilişkiler kurulsun. Yurt dışında da altyapıya önem veren takımlarla ilişkiler kurulsun, organizasyonlar düzenlensin.

- Altyapı hamlesine paralel olarak 1461 işine de el atılsın. 23-24 yaş üzeri oyunculara sınırlaması getirilsin, mesela max 3 oyuncu. 1461'deki 25 yaş üzeri oyuncular genç kardeşlerine yer açsınlar artık. Ve mümkünse yabancı bir hoca getirilsin, alman olur, hollandalı olur bilmem ama oradan oyuncu çıksın artık. Hem süper lige (takım para kazansın) hem de Trabzonspor'a oyuncu yetiştirsin 1461. Trabzonspor'un en önemli projesi olan ve belki geleceğini kurtaracak olan 1461'e hakettiği değer verilsin.

- Trabzonspor TV kurulsun.

- Stad işinin üzerine düşülsün, seneye muhakkak yetişsin. Diğer stadlar gibi uzayıp durmasın.

- Scout ekibi oluşturulsun. Abuk sabuk transferler dönemi kapansın.

- Takıma bir solbek alınsın.

- Üslubunu bozmasın. Bu takımın imajı düzelsin artık. Çok antipatik bir hale geldik, tekrar saygı duyulan bir takım olalım.
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    Almanya

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta için çok çalıştım, doğrusunu yaptım. Kulübümüz için büyük kazançtır. Yalnız iki konu var eleştirebileceğim:

1-) Şenol Güneş'i kurtarıcı sanması
    2-) Ceket sorunsalı ( Renk/desen seçimindeki dayanılmaz yanlışlar )

Aynen Senol Günesin gercek kapasitesini biz Bmn olarak cok iyi biliyoruz ama Usta bu konuda yaniliyor, o adam bildigin "Loser" Teknik Direktör kariyeri olarak diyorum, Ceket sorunsali bence cok sscanimizi sikacak gibi, insallah kendine senin benim gibi bir Yasam Kocu, stilist, falan edinmeyi ihmal etmez

Nereden
    Almanya

Ben nedense Lucescu olmazsa Ersuna dünden fitim, o Adam da o isik var aga, Adam bildigin buram buram kalite kokuyor, Dogru bir yönetimle cok büyük isler yapacak kapasite var o adamda.

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Senol Hoca loser teknik direktör değildir de Trabzonspor'la miadını doldurdu artık tartışmanın anlamı yok önümüze bakmalıyız sürekli geriye dönmenin kimseye faydası yok
    ALLAH UTANDIRMASIN

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Usta da hafif "öz evlat" sevgisi var ama vizyonu tarafından bastırılmış.Arada kendini belli etse de vizyon resmen susturuyor "öz evlat" sevgisini.Bunu da Trabzon doğumlu olmasına bağlayabiliriz.Tetikleyici unsurlar olmadığı sürece sorun yok.
    Luce güzeldir ama Ersun olursa o da güzeldir.
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ümit Abi, ve Nazım can,
    Çarpılacaksınız, tez ağzınızı yıkayıp tövbe edin.

Nereden
    Uzak Doğu

Abi taraftardaki rahatlamaya bakar mısın ya... Başkanın ceket rengini tartışıyoruz, olay budur işte

Ümit abi, saygılar bu arada

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Aynen Senol Günesin gercek kapasitesini biz Bmn olarak cok iyi biliyoruz ama Usta bu konuda yaniliyor, o adam bildigin "Loser" Teknik Direktör kariyeri olarak diyorum, Ceket sorunsali bence cok sscanimizi sikacak gibi, insallah kendine senin benim gibi bir Yasam Kocu, stilist, falan edinmeyi ihmal etmez
    Oğlum senle biz aristokrat seçkin bir zümrenin temsilcileriyiz. Bi farkımız olacak tabi... Usta kim... Altı üstü 22 hastanesi olan bir Trabzonspor başkanı... Elbet bir Nazım, bir Ümit, bir Ronin olamaz...

Nereden
    Almanya

Oğlum senle biz aristokrat seçkin bir zümrenin temsilcileriyiz. Bi farkımız olacak tabi... Usta kim... Altı üstü 22 hastanesi olan bir Trabzonspor başkanı... Elbet bir Nazım, bir Ümit, bir Ronin olamaz...

Ahahaha abi ronin ne ya Allah askina rep toplamak icin millete rica eden, yöneticilere yag yakmakdan baska fazla bir özelligi olmayan, günün belirli saatlerinde forumu trolleyen, bir üye, ama biz hic öylemiyiz, biliyorsun yani, yasam stilimizi az cok

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı aaahmet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustaya haksızlık ediyorsun .usta kulübü haci den devraldı.tarihinin en kötü takımı en kötü borcu usta ya kaldı.en az bir sene beklemek lazım.
    Ahmet tarihin en kötü takımı derken gene şakanı yaptın.

Nereden
    Almanya

Alıntı poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit Abi, ve Nazım can,
    Çarpılacaksınız, tez ağzınızı yıkayıp tövbe edin.

Kiremitüstüne cikip tek ayak üzerinde banyo yapip, tövbe istigfar edecem abi ama az yeterli seviyeye ulasmam lazim, Ümit abiyi bilemem ama

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Ahahaha abi ronin ne ya Allah askina rep toplamak icin millete rica eden, yöneticilere yag yakmakdan baska fazla bir özelligi olmayan, günün belirli saatlerinde forumu trolleyen, bir üye, ama biz hic öylemiyiz, biliyorsun yani, yasam stilimizi az cok
    Bilmem mi.. En son attığın fotodan beri uyku problemi yaşıyorum :-)))))

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ceket o kadar da kötü değil etmayın.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı baki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama kötü...

Nereden
    Almanya

Bilmem mi.. En son attığın fotodan beri uyku problemi yaşıyorum :-)))))
    Abi sana ben neden rep atamiyorum ????? cok denedim olmuyor, bir engel falan mi var???

Nereden
    Almanya

Alıntı baki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

renk secimi kötü. italyan kesim olmasi iyi, icinde emanet gibi durmuyor, ama acilen klasik renklere dönmesi lazim, diye düsünüyorum

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Abi sana ben neden rep atamiyorum ????? cok denedim olmuyor, bir engel falan mi var???
    Bilmiyorum Nazım'ım. Başkaları da atamıyormuş. Anlamadım bi türlü...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arada başkalarına da vermen lazım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

forumda beni en çok kıskanan şahıs budur.

sayın adminlerim gördüğünüz gibi bana aslı astarı olamayan sıfatlar ve suçlamalar ve yakıştırmalarda bulunuyor .bana yalaka da diyor bu bir hakaret gereğini yapmanızı arz ederim saygılar.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Abim tabi ki senin bilginle aşık atamam bu konuda lakin Şansaldan daha şıktı en azından.

Ama kötü...
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arada başkalarına da vermen lazım

Ümit abiden sonra 10 kisiye daha vermisim, normalde Ümit abiye vermem lazim su anda, sorun nerde hala anlayamiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)