Sayfa 442 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 342 392 432 440 441 442 443 444 452 492 542 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 11,026 ile 11,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendisini seversiniz sevmessiniz orasını bilmem ama şikeye ve şikeciye karşı Trabzonspor başkanının tavrı bu olmalı

image.jpeg

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir mac hatirliyorum, kasim ayıydı... Mete Kalkavan eliyle emegimizin çalındığı... Hatta sayin baskan da mac sonunda YETER diye isyan etmisti (O mesajini aradim fakat bulamadim, sanırım silmis). Quaresma'nin Yusuf'a yaptigi faulu, verilmeyen penaltilari sineye cekeceksen onceki yonetimlere "Kupayi zamaninda almazsan sonradan olmuyor" demiyeceksin.

İste o haksiz puanlarla kazanilmis bir sampiyonlugu tebrik etmisler. Takdirleridir. Ancak bunu kabullenmeyen taraftar niye kotu oluyor?

Bosver Besiktas'i, Avrupa Kupalarina gitme hedefi konulmadi mi? Hedefi tutturamadiniz, bari bu takimla kederlenen taraftardan bir özür dileyin.
    katiliyorum ikili oynayip ikiyuzluluk yapmamak gerek net olacaksin net..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havada kapar böyle bir fırsatı. Zaten ikide birde mesaj gönderip duruyor "e hadiiii, ilk adımı siz atın" diye de Aziz'den yüz bulamıyor.

Adam bir mesaj attı, attığı mesajın altında bjk'liler sevinç naraları atıyor TS'liler isyanda.
    Alakası yok.
    Ondan çok daha büyük bir fırsat fbnin EuroLeauge şampiyonluğu ile eline geçmişti. Kutladı mı?

Çok fazla niyet okuyorsunuz. Sonra o okumaya gerçekmiş gibi inanıyorsunuz. Sonra da yine üzülen siz oluyorsunuz.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sezon boyunca Beşiktaş lehine hakem hataları oldu. Ama bu haksız şampiyon oldukları anlamına gelmez. Bizim maçı hakemle kazandılar diye düşman mı olalım adamlara? Tebrik etmesin mi kimse? Burda oynanan maçta da hata oldu Talisca kendini yere attı. Herkes bunu konuştu ama aynı maçta Beşiktaş'ın da penaltısı verilmedi ve pozisyonun devamında gol attık. Yani tebrik meselesini geçtiniz, şimdi de tebrik edilen takımın şampiyonluğu hakedip etmemesini tartışıyorsunuz.

Hakedilmiş veya hakedilmemiş mesele bu değil. Başkan orda dört beş yıllık planı, doğru adımları ve başarıyı tebrik ediyor. Adamlar dört yıl çile çekti biz daha bir sene dayanamıyoruz. Üstelik çile dediğimiz sezonda son beş yılın en iyi futbolunu oynuyoruz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon boyunca Beşiktaş lehine hakem hataları oldu. Ama bu haksız şampiyon oldukları anlamına gelmez. Bizim maçı hakemle kazandılar diye düşman mı olalım adamlara? Tebrik etmesin mi kimse? Burda oynanan maçta da hata oldu Talisca kendini yere attı. Herkes bunu konuştu ama aynı maçta Beşiktaş'ın da penaltısı verilmedi ve pozisyonun devamında gol attık. Yani tebrik meselesini geçtiniz, şimdi de tebrik edilen takımın şampiyonluğu hakedip etmemesini tartışıyorsunuz.

Hakedilmiş veya hakedilmemiş mesele bu değil. Başkan orda dört beş yıllık planı, doğru adımları ve başarıyı tebrik ediyor. Adamlar dört yıl çile çekti biz daha bir sene dayanamıyoruz. Üstelik çile dediğimiz sezonda son beş yılın en iyi futbolunu oynuyoruz.
    adamlar şikeci şikeci merhaba merhaba en fazla bu kadar, dost mu olalım ?

Hemde futbolda at ile şike yapan bir camia bu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Sende,Bursalılar iyi çocuklar,ligde kalsın,yenilelim diyorsun..
    Bu işin eyleme dönüşmesi gerekmez düşüncesi bile şi...

Ne farkın kaldı Atçılardan?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ermanusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende,Bursalılar iyi çocuklar,ligde kalsın,yenilelim diyorsun..
    Bu işin eyleme dönüşmesi gerekmez düşüncesi bile şi...

Ne farkın kaldı Atçılardan?
    ben yenilelim demedim abi Trabzonspor maçı satsın maçı versinde demedim. Bursa kazansın sevinirim dedim bundan siz bu anlamları çıakrttıysanız sorun sizde

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisini seversiniz sevmessiniz orasını bilmem ama şikeye ve şikeciye karşı Trabzonspor başkanının tavrı bu olmalı

image.jpeg
    işte bu

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı sason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayılıyorum bu ülkeye.Hitler'de böyleydi.O zamanki Almanlar kadar akıl var burda.Ona gider yapacaksın, buna gider yapacaksın.Eline düşmanlıktan başka bir şey geçmeyecek.Kimseyi tebrik etme, kimseyle iyi ilişkiler kurma, bu forumdaki büyümemiş ergenler için ucuz kahramanlık yap ,popüler oluyorsun.Aziz'de senelerdir herkese gider yapıyor.Senelerce bir dünya mal ordusunu arkasına aldı böyle giderlerle.Onlarda salak salak övünüyordu siz bir biz tek diyeGerçekten geldiği nokta süper.

Yahu biraz büyüyün, biraz olgunlaşın.Vücudunuzun tepesindeki boş teneke olarak değil, düşünmek için kullanın.O şikeci, bu ahlaksız, bu küçük, biz büyük kulübüz gibi ucuz klişelerden kurtulun.Adam iyi ilişkiler sayesinde Olcay'ı bedava aldı.Başka kulüplerle iyi olmak, lobi yapmak bunların zararı olmaz.

Biz böyle şerefliyiz, biz şöyleyiz, biz böyleyiz diyen klavye delikanlıların yarısıda Kayseri'ye yatalım, Bursa'ya kalelerimizi açalım diyorlar bir de hayır hiç mi utanmıyor sunuz?

Valla çok acıyorum Usta'ya.Böyle düşük profilli taraftarla şampiyonluk hayali kuruyor.Tek bildikleri ona buna gider yapınca arşa değecek zanneder başları.

Saha içinde ahlaklı , onurlu durursun.İnsanlarla iyi ilişkiler kurarsın.Herkes seni takdir eder.Ona buna düşmanlık yaparsan oturur avucunu yalarsın.

Şimdi gelirler yine İstanbulla sevişmeyelim, hepsini bilmem ne yapalım diyiciler

Peşinen söyleyeyim, yine anlayamıyacaksınız.Çünkü karşındakinin anlayabilme kapasitesi kadar anlatabilirsin.
    Bence sen bu saatlerde yazma hocam.. Yok lobiymiş falan komik olma bu kadar.. Lobi istiyorsan cumhurreisin damadı orada.. Kiloyla var..

Yok sahadaki duruş yok saygı sevgi.. Görende golf oynuyoruz zannedecek.. Sendeki bu kafa başakşehirle örtüşüyor.. Git güle güle kullan onunla

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor rakip kim olursa olsun sahaya yenmek icin cıkar bursa macındada öyle olmalı.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kusura bakmayın da sizdeki bu kafa da İHO kafası. Erzurumspor geliyor haberiniz olsun.

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın da sizdeki bu kafa da İHO kafası. Erzurumspor geliyor haberiniz olsun.
    Neden ısrarla insanların neye itiraz ettiğini görmezden gelip,haklı çıkmak için olmadık konulara atlıyorsunuz?Burada herkes İHO diye bağırırken bu adam kulübü batıracak ve gidecek diyen üç beş kişiden birisiyim,İHO kafasını iyi bilirim.

Soru çok basit Trabzonspor başkanı şikeye mi karşı yoksa Trabzonspor'a karşı yapılan şikeye mi?
    Trabzonspor başkanı ahlaki konularda bir tutarlılık göstermek zorunda,bu o koltuğa oturan herkesin birinci görevi.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sen bu saatlerde yazma hocam.. Yok lobiymiş falan komik olma bu kadar.. Lobi istiyorsan cumhurreisin damadı orada.. Kiloyla var..

Yok sahadaki duruş yok saygı sevgi.. Görende golf oynuyoruz zannedecek.. Sendeki bu kafa başakşehirle örtüşüyor.. Git güle güle kullan onunla
    Valla hocam duruş , sevgi, saygı golfte olur i futbolda olmazmış, onu öğrettiğin iyi oldu Başakşehiri hem politik hem belediye takımı olması hem de seyircisi olmadığı için hiç sevmem ama o futbol aklıyla seneyede üstümüz de bitirecekleri kesin.Bir kesin olan şeyde burda ağlayan mızmızlarında aynen kalacağı Oturup onu da lobiye, hakeme bağlayacak ama ilerleyen futbol akıllarını göremeyeceksiniz.

Komiklik hem ders çıkarmayıp hem de halen ağlamak.Hem ağlayıp hem de aynı hatalarla devam eden kişilere ne isim konur onu sen bilirsin artık .Yıl oldu 2017 halen 90ların kafası.Amrekan oyunu bunlar ))

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yöneticilerin cogu twitter da milletle dalasıyor anlam veremiyorum koskoca isadamı makam sahibi adamlarsınız ne isiniz var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

siketas´in sampiyonluk kutlamasina katilacakmisin baskan?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yıllardır trabzon ve trabzonsporlu olup beşiktaşa yalakalık yapan şerefsizler bu takımı tutmasınlar. gidin istanbul takımı tutun her sene şampiyonluk kutlarsınız.

Nereden
    İstanbul

ben yenilelim demedim abi Trabzonspor maçı satsın maçı versinde demedim. Bursa kazansın sevinirim dedim bundan siz bu anlamları çıakrttıysanız sorun sizde
    Yazma,yazdıkça batıyorsun..
    Sen nasıl taraftarsın,Bursa yenerse sevinecekmişsin.Bursa senin taraftarın oldugun takımımız Trabzonsporla oynuyor
    Yani Trabzon yenilirse sevinecegim diyorsun
    Yemişim senin taraftartarlığını
    Dünyanın neresinde bir taraftar kendi takımının yenilmesini ister
    Lafım sadece sana degil,
    Kayseri kardeş takım,Bursa bize bişi demedi,Bursa yenerse sevinirim,Kayseri kazandı iyi oldu ,Bursa kazansın demek
    Takımına ihanettir,Biatını bozmaktır bundan öte sosyal medya aracılığla algı yaratıp takımını si..ye teşvik etmektir.
    eşinle dostunla,whatsup da,messengerda özelinden bunları yazıp paylaşabilirsin ama burası açık ve herkesin okuduğu bir forum
    sorumluluğumuz var.
    Ben dolaylı yazdım,ima ettim demekle olmuyor bırakalım bu ayakları,
    hem BJK-FB li şikecilere isyan edeceksin hemde onların yolundan gitmeye çalışacaksın

Trabzonun yenilmesini bir an bile düşünmeyeceksin!!
    Biz her maça galibiyet için çıkarız

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

FIFA isi ne oldu baskan?

daha hakkimiz olan 2011 kupamizi alip sike yapan takimlari küme düsüremiyoruz. FIFA´ya bile basvurmadik. kulübün isi gücü saga solu tebrik etmek. özellikle sikeci bir takima giden senol günes´i tebrik etmeleri, sike konusunda ne kadar ciddi olduklarini gösteriyor

Nereden
    İstanbul

Yazma,yazdıkça batıyorsun..
    Sen nasıl taraftarsın,Bursa yenerse sevinecekmişsin.Bursa senin taraftarın oldugun takımımız Trabzonsporla oynuyor
    Yani Trabzon yenilirse sevinecegim diyorsun
    Yemişim senin taraftartarlığını
    Dünyanın neresinde bir taraftar kendi takımının yenilmesini ister
    Lafım sadece sana degil,
    Kayseri kardeş takım,Bursa bize bişi demedi,Bursa yenerse sevinirim,Kayseri kazandı iyi oldu ,Bursa kazansın demek
    Takımına ihanettir,Biatını bozmaktır bundan öte sosyal medya aracılığla algı yaratıp takımını si..ye teşvik etmektir.
    eşinle dostunla,whatsup da,messengerda özelinden bunları yazıp paylaşabilirsin ama burası açık ve herkesin okuduğu bir forum
    sorumluluğumuz var.
    Ben dolaylı yazdım,ima ettim demekle olmuyor bırakalım bu ayakları,
    hem BJK-FB li şikecilere isyan edeceksin hemde onların yolundan gitmeye çalışacaksın

Trabzonun yenilmesini bir an bile düşünmeyeceksin!!
    Biz her maça galibiyet için çıkarız
    Dünyanın neresinde bir yönetim ve hoca takım avrupa kupalarına katılmamasın ister? Bunun cevabı varsa benimde cevabım var abi
    Konu BERBATOV61 tarafından (29.05.2017 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katiliyorum ikili oynayip ikiyuzluluk yapmamak gerek net olacaksin net..
    Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın vizyonu çapı eni boyu bjk'ymiş arkadaş yatıyor bjk kakıyor bjk gözünü açıyor bjk kapıyor bjk tebrik te tebrik takdir de takdir...

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir mac hatirliyorum, kasim ayıydı... Mete Kalkavan eliyle emegimizin çalındığı... Hatta sayin baskan da mac sonunda YETER diye isyan etmisti (O mesajini aradim fakat bulamadim, sanırım silmis). Quaresma'nin Yusuf'a yaptigi faulu, verilmeyen penaltilari sineye cekeceksen onceki yonetimlere "Kupayi zamaninda almazsan sonradan olmuyor" demiyeceksin.

İste o haksiz puanlarla kazanilmis bir sampiyonlugu tebrik etmisler. Takdirleridir. Ancak bunu kabullenmeyen taraftar niye kotu oluyor?

Bosver Besiktas'i, Avrupa Kupalarina gitme hedefi konulmadi mi? Hedefi tutturamadiniz, bari bu takimla kederlenen taraftardan bir özür dileyin.
    Alıntı sason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam duruş , sevgi, saygı golfte olur i futbolda olmazmış, onu öğrettiğin iyi oldu Başakşehiri hem politik hem belediye takımı olması hem de seyircisi olmadığı için hiç sevmem ama o futbol aklıyla seneyede üstümüz de bitirecekleri kesin.Bir kesin olan şeyde burda ağlayan mızmızlarında aynen kalacağı Oturup onu da lobiye, hakeme bağlayacak ama ilerleyen futbol akıllarını göremeyeceksiniz.

Komiklik hem ders çıkarmayıp hem de halen ağlamak.Hem ağlayıp hem de aynı hatalarla devam eden kişilere ne isim konur onu sen bilirsin artık .Yıl oldu 2017 halen 90ların kafası.Amrekan oyunu bunlar ))
    Hocam senn saygı olayını abartmışsın herhalde. Bu forumda da yazdım sahada rakibine ne kadar saygı duyaraan o kadar büyük olursın diye.. Saha dışında hangi takım senin 2010 2011 de şampiyon olmamızı dillendirdi.. Kimse.

Saha dışında saygı olayını gçeeceksin bir kere.. Böyle bir dünya yok.. Saha içi farklı

Nereden
    İstanbul

Dünyanın neresinde bir yönetim ve hoca takım avrupa kupalarına katılmamasın ister? Bunun cevabı varsa benimde cevabım var abi
    sana yazma demiştim,Batırdın ortalığı
    yönetimden Birileri avrupa kupalarına katılmak istemiyoruz diye mesajmı atmış?Hoca demeç mi vermiş?
    Hayal ürünü bir şeyi onlar böyle düşünmüştür diyerek kendin üretiyorsun,itham ediyorsun,yalan yanlış olan şeye kendin inanıyorsun,sonrada bize bunu kanıt olarak sunuyorsun.

Seni tanımam etmem,ama her Trabzonsporluyu kendin gibi bilme,Gerçek Trabzonlu takımının kaybetmesini istemez,Hele Muharrem Usta ile Ersun Yanal her maçta
    takımlarının kazanmasınıı ister.
    Senin gibi Trabzon yenilirse sevinecegim diyerek,takımına itham etmezler.
    Şükürki senin gibi düşünen kişilerin sayısı 2 elin parmak sayısını geçmiyor,
    Umudum sağduyulu Trabzonsporun iyiliğini düşünen Gerçek taraftarlarımız ezici çoğunlukta olması
    Konu Ermanusta tarafından (30.05.2017 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

sana yazma demiştim,Batırdın ortalığı
    yönetimden Birileri avrupa kupalarına katılmak istemiyoruz diye mesajmı atmış?Hoca demeç mi vermiş?
    Hayal ürünü bir şeyi onlar böyle düşünmüştür diyerek kendin üretiyorsun,itham ediyorsun,yalan yanlış olan şeye kendin inanıyorsun,sonrada bize bunu kanıt olarak sunuyorsun.

Seni tanımam etmem,ama her Trabzonsporluyu kendin gibi bilme,Gerçek Trabzonlu takımının kaybetmesini istemez,Hele Muharrem Usta ile Ersun Yanal her maçta
    takımlarının kazanmasınıı ister.
    Senin gibi Trabzon yenilirse sevinecegim diyerek,takımına itham etmezler.
    Şükürki senin gibi düşünen kişilerin sayısı 2 elin parmak sayısını geçmiyor,
    Umudum sağduyulu Trabzonsporun iyiliğini düşünen Gerçek taraftarlarımız ezici çoğunlukta olması
    Gözünün önündekileri görmek için açıklama yapılmasına gerek yok. Eğer ersun efendi adana ya bilerek puan vermediyse hocalık yapmadığının en büyük kanıtı zaten . Neyse abi sen takıl kafana göre ben polyannacılık oynayamam siz gerçek taraftarlar gibi

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Haciz olayı ile ilgili hala istifa haberlerini okumadık. Pazartesi sabahı istifalar masamda olacak demişti başkan.

Fifa başvurusunu hala bekliyoruz.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Nereden
    İstanbul

Milliyet'te avukat hanımın görevine son verildiğine dair haber çıkmış.

http://m.milliyet.com.tr/trabzonspor...2-skorerhaber/

yusufdinyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

TRABZONSPOR NEDEN BAŞARILI OLAMIYOR ?
    •1 - Trabzonspor camiasının önde gelen isimleri, eski başkanlar, eski hocalar ve eski futbolcularımız ile her platformda Trabzonspor'u nasıl ayağa kaldırabiliriz konusunu konuştuğumda herkesin mükemmel fikirleri var ama hadi birlik ve beraberlik sağlayalım bu takımı ayağa kaldıralım dediğimiz zaman ben onlarla beraber olmam ben onların ayağına gitmem onlar benim ayağıma gelsin.Onlar benden yardım istesin ben orda şu yönetici varken gitmem diyorlar.

•2 - Eski başkanlar, camiaların önde gelen isimleri ve yöneticilerde X bir başkan başarılı olursa kıskanırım mantığı var ve mevcut yönetim kim olursa olsun asla destek vermiyorlar.Çünkü Trabzonspor'u x başkan şampiyon yaparsa olmaz Trabzonspor'u sadece ben şampiyon yaparım mantığı var.

•3 - Gelen her yönetim teknik direktör alıyor hocaya diyor ki ben Trabzonspor'um seneye şampiyonluğa oynayacam bana oyuncu söyle alayım takımı şampiyon yap.Tamam anlaşılıyor hocayla alt yapı yok çalışma yok menajerlerin kurbanı olup 10 transfer yapılıyor, 10 adam gönderiliyor Trabzonspor bir dünya borca sokuluyor birde üstüne üstün takım başarılı olamıyor suçlu kim hoca hemen hocanın görevine son veriliyor sorgusuz sualsiz.Peki hocaya hiç sordunuz mu ? Ya hocam biz şampiyonluk istiyoruz ama bu şampiyonluk için bir alt yapı çalışması olmadan ve takım düzeni kurulmadan bir sistem oturtulmadan nasıl şampiyon olacağız dediniz mi ? Gelen hocalara bakın ya enkaz satın aldılar ya da istedikleri transferler yapılmadan gönderildiler ya da lig tarihinin en yüksek puanı olan 82 puanla şampiyon olan hocayı ana avrat küfürler ederek yolladılar.Sonra da kupa karşısında camia tarafından dik durulmadı ve kupa öyle ya da böyle başka bir takımın müzesinde.Birde Efsane hocanin arkasından zaten paragözdü dini imanı para dediler.Peki suç hep teknik direktörler miydi? Başkanlarda hiç suç yokmuydu ?

•3 - Taraftar gruplarına birleşin diyorlar hadi gelin amacınız Trabzonspor değil mi? Tek ses olalım diyorlar.Taraftar grupları diyor ki ben onunla birleşmem gelsinler bizim grupla birleşsinler.Öteki taraftar grubuda diyor ki ben ismimi değişmem onlar gelsin bizimle birleşsin.Ya sizin amacınız Trabzonspor değil mi? Hadi birleşin yok...Sorulacak çok soru ve çok söylenecek söz var...

• 4 - Trabzonspor takımı ne zaman iyi gitse İstanbul takımları hemen düğmeye basıyor ve İstanbul medyasınıda kullanarak en iyi oyuncularımız kimse Ulusal medyada hemen o oyuncuları taraftarın önüne atıyorlar nasıl mı? Yusuf Yazıcı Beşiktaş ile anlaştı, Onur Kıvrak Galatasaray'da gibi haberler çıkarıp takımı sabote ediyorlar ve bu haberlerede yerel medyamız çanak tutunca takım içinde dengeler bozuluyor ve takımın konsantrasyonu bozuluyor ve plan tıkır tıkır işliyor.

• 5 - Gelelim Trabzonspor'un sevgili taraftarlarının yaptığı hataya.Öyle yalan haberler ve o kadar saçma sapan iftiralar atıliyor ki medyada Trabzonspor taraftarı hemen bu haberlere inanıyor ve o yalan haberden sebep hocasının sosyal medya hesaplarına ve futbolcularına küfurler yağdırıyor.Oyuncunun motivasyonunu bozup takımdan soğumasına yol açıyor.Maçtan önce size ana avrat kufur edilse ve hakaret yeseniz moraliniz nasıl olur? Lütfen bunu sorgulayın

•6 - Trabzonspor taraftarı hep yıldız transfer ister hep başarı ister ama maç bileti 20 lira olduğu zaman yönetime küfreder çok pahalı der gelmiyorum maça der, maca gitse bile çekirdeğini eline alır küfreder sağa sola saldırır ve maç bittimide bak zaten yenilecektik bir daha maça gelmem der.Ama yıldız transfer istiyordun aldık maça gel..Yok maç bileti 20 lira onceden 5 liraydıda falan filan.Hadi forma çıkardık alın çok pahalı ama yıldız oyuncu alın...Böyle takım başarılı olmaz.

EVET TRABZONSPOR TARAFTARI SÖYLERMİSİNİZ BAŞARILI OLMAK İSTİYORMUSUNUZ ? EĞER BAŞARI İSTİYORSANIZ LÜTFEN ÖNCE KENDİNİZİ SORGULAYIN VE BEN TRABZONSPOR'A NELER VERDİM VE NE İSTİYORUM SORUSUNU KENDİNİZE SORUN...
    Yılmaz Cebiroğlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)