Sayfa 100 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 600 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 2,476 ile 2,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon sehrinden korkmuyor degilim, kulübü nemananlarin pek hosuna gitmiyordur Usta Baskaninin yaptiklari.
    Ya bana dün dediler ki ;

-Siz Hacı'yı çok arayacaksınız....

işte böyle adamlar bile var......

Başkan hakkında da ileri geri konuştu hemen engelledim onu sosyal medya hesaplarımdan....
    rezil insanlar var.....

Başkan başarılı olunca üzülecek insanlar var...

misal bugün yenilsekte başkana giydirsek modunda insanlar var....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir konuşma yaptı ancak şike konusunda süreçlerle alakalı çok fazla bilgi sahibi olmadığı kanısı uyandı bende. Şike ile ilgili sorulara örneğin "mahkemede şike aklandı şike yok işte" sözüne verilecek birçok cevap vardı.Mahkemenin verdiği her kararı kabul eder misiniz cevabı açıkçası çok genel bir cevap oldu ve beni tatmin etmedi.Polemiğe girmek mi istemedi orasını bilmiyorum.
    Seni ölüme de götürse doğruluktan sakın ayrılma.
    Hz. Ömer.

gometra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada kimse gündeme getirmiyor ama basket takımının tüm yükü de hala Usta'nın omzunda. Ben en azından Celil Hekimoğlu'ndan basket takımına sahip çıkmasını beklerdim. Usta da sponsorluğunu futbol takımına kaydırmış olurdu böylece.

B61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı signal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir konuşma yaptı ancak şike konusunda süreçlerle alakalı çok fazla bilgi sahibi olmadığı kanısı uyandı bende. Şike ile ilgili sorulara örneğin "mahkemede şike aklandı şike yok işte" sözüne verilecek birçok cevap vardı.Mahkemenin verdiği her kararı kabul eder misiniz cevabı açıkçası çok genel bir cevap oldu ve beni tatmin etmedi.Polemiğe girmek mi istemedi orasını bilmiyorum.
    Bu konuda kesinlikle katılıyorum. Şike konusunda yeterli cevabı veremedi ancak bir önceki başkandan çok farklı bir profil çizmek istiyor da olabilir. İbrahim Hacıosmanoğlu bu tür konuların içinde en çok bulunan isimdi. Öyle düşünüyorum ki televizyonlarda bu tür tartışmaların içine girmekten çok Trabzonspor'daki yapılanma ile gündeme gelip yer edinmek istiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kongreye Kocaeliden tek başına gidip Celil Hekimoğlu'na oy vermiş bir Trabzonspor taraftarıyım. Dün gece TV Programı'nda Sn. Muharrem Ustayı büyük bir dikkat ve zevkle izledim. Konuşurken işine hakim, meseleye vakıftı. Ben bu işi başaracağım havasını herkese verdi. Büyük takıma yakışır bir Başkan'ımız var. Allah yardımcısı olsun. Şunu da eklemek istiyorum ki, Kimseden icazet almış değilim. HEKİMOĞLU tercihimden dolayı da asla pişman değilim çünkü ben Hekimoğlunun listesine oy vermiştim. Yarın yine seçim olsun yine aynı listeye oy veririm. Ancak şimdi önümüzde bizi bekleyen güzel günlere hep beraber yürümek için Sn. Usta'ya maddi manevi destek olmalıyız. Bu destek daha çok maddi olmalı. Kulübün bizlere ihtiyacı var zira bu kulüp bizim...
    Konu hodlu tarafından (01.02.2016 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

başkan yaptığı açıklamada son yaptığı ekonomik hamlelerlerle birlikte kulübü yaklaşık 76 milyon tl lik bir yükten kurtarmış. bence büyük bir başarı.

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Baskanimizi dün izleyemedim, bu sabah cok dikkatli bir sekilde izledim, ve konusmasinin sonunda kendi Trabzonsporlulugumu
    sorguladim, ne kadar Trabzonsporluyum, nasil bir Trabzonsporluyum diye. Söyle bir sonuca vardim; Baskanimizin Trabzonsporun
    yazdigi kurtulus recetesni benim yüzde yüz kurtulur diye düsündügüm receteyle karsilastirdim, baktimki benim tespitlerim
    baskanin tespitlerinin yaninda yüzde on bile degil. Ben sirf kendi düsüncemi söyleyeyim, bu isleri kendisinden daha iyi
    yapacak biri cikmadikca orada kalmalli,fakat nasil kalmali, söylediklerinin yüzde kirkini yapsa bile kalmali bence, cünkü
    bu seviyenin bir üstünü yapacak birilerini su ana kadar göremedim.
    insanin gözlerini acmasi bazen cok aci verici olabilir!

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tatmin edici bir program oldu Sn.Başkan açısında..yavaş yavaş taşlar yerine oturacaktır..Taraftar olarak elimizden gelen desteği vermeliyiz..Karınca kararınca..Yapılacak çok iş var bu kulüp bizim..

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/TSerdarS/status/...093440?lang=tr

Şikecilerin dün terbiyesizliğe götürdükleri mevzuda öyle bir cevap verdi ki, şu thug life forumda efsaneler arasına girmeli dedirtti. Mavi ekran verdi resmen şikeciler. Bu taktiği bende kullanacağım.....

Efsane cevap, efsaneeee. Başkana sempatim her geçen gün artıyor, adam gibi adam.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

dün akşamki yayında oradaki 4 öküzün seviyesiyle başkanın seviyesi arasında dağlar kadar fark var

özellikle 2 si tam provakatör şerefsiz olan bu dörtlü, başkanın nezaketinden ve aşırı mantıkllı konuşmasından çoğu kez ....... oldu.

şike konusunda söylenmesi gereken birkaç cümle daha edebilirdi diye düşünsem de başkanın diğer konulardaki çok mantıklı düşünceleri , bu konuda da bir bildiği vardır fikrini oluşturdu bende

bir de diğer başkanlarımıza nazaran futbola çok hakim gibi. özellikle dünya fytboluna. vizyon geniş başkanda.

taraftar olarak sadece buradan değil bir şekilde forma, maç, kombine vs vs vs desteği sağlamalıyız

Nereden
    İstanbul

2010-11 sezonu sadece Trabzonspor'un değil Türk futbolunun geleceği açısından da sonuna kadar devam ettirilmesi gereken bir süreçtir.
    Ancak bir yönetim ve başkanı sadece şike mücadelesi ile değerlendirmek de oldukça kötü sonuçlara götürür bizi.
    Bakınız İHO'nun seçilme süreci.
    Trabzonspor'un hukuk mücadelesi yönetimin görevlendireceği özel bir ekip ve taraftarları tarafından devam ettirilmelidir.
    Başkan ve yönetim ise tamamen kulübü yönetmeye odaklanmalıdır.
    son 4 yılda (Sadri Şner'in son senesi de dahil) o kadar kötü yönetiliyoruz ki hem ekonomik hem de sportif olarak çöktük.
    Usta 1,5 ayda 75 milyon TL tasarruf etti.
    Hala eleştiren arkadaşları anlamak mümkün değil...

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne söylediğini bilen, ne yaptığının farkında olan bir başkanın olması ne güzelmiş. Yaşadıklarımızdan sonra hayal gibi geliyor...
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şikecilerin dün terbiyesizliğe götürdükleri mevzuda öyle bir cevap verdi ki, şu thug life forumda efsaneler arasına girmeli dedirtti. Mavi ekran verdi resmen şikeciler. Bu taktiği bende kullanacağım.....

Efsane cevap, efsaneeee. Başkana sempatim her geçen gün artıyor, adam gibi adam.
    Ahaha

Başkan beni benden alıyor yaa, sana geliyorum başkanımmm

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam öyle bir anlatıyor ki, videoyu sessiz bile islesen anlıyorsun

samet aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Usta Mbia nın 4 M Euro dan daha fazlaya satıldığını söylemiş Kap'a fiyat bildirmediler mi ?
    Konu samet aslan tarafından (01.02.2016 Saat 14:44 ) değiştirilmiştir.
    Ben Size Torunlarınıza Anlatabileceğiniz Bir Hikaye Yazdım, Nasıl Anlatacağınız Size Kalmış !!!

Şenol GÜNEŞ

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcu giderlerini 150 milyon liradan 75 milyona düşürmek ve maç başı uygulamasına son verip performansa dayalı sözleşme imzalatmak güçlü bir kişilik,bilgi birikimi ve işe hakîm olmakla sağlanabilir.
    Başkanımızın en büyük rakibi bu değiişim ve dönüşümü kulubü elinde çıkması olarak değerlendirecek yerel muhalif kesim olacaktır.
    Taraftara,özellikle genç taraftara çok büyük iş düşüyor.Her platformda bu geri kalmış zihniyet ile mücadele edip,püskürtmeli ve Muharrem Usta'ya iş yapabileceği ortamı hazırlamalı.
    Dün en çok hoşuma giden,İbrahim Toraman'ın bu işlerde yenisiniz sizi harcayabilirler sözüne gülerek 'Muharrem Usta'yı az çok tanıyanlar o kadar kolay olmayacağını bilir'şeklinde verdiği özgüven dolu cevaptı.
    İnanmış ve etrafına çok önemli beyinleri de toplayarak onları da inandırmış.
    Allah yolunu açık etsin.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı samet aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta; Mbia nın 4 M Euro dan daha fazlaya satıldığını söylemiş Kap'a fiyat bildirmediler mi ?
    Kap daha gelmedi hocam. Alacaklarından vazgeçmiş Mbia bu parada hesaba katılmalı dedi.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bunu nasıl facebook'ta paylaşırım ya..

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu nasıl facebook'ta paylaşırım ya..
    https://www.youtube.com/watch?v=m1Ka4jI2xI8
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler.

Nereden
    Almanya

Birakin Trabzonsporu, sayin Muharrem Usta Türkiyede futbola bir kac gömlek büyük gelir.
    Daha öncede yazmistim; ibrahim tatlises profofösöre termosa sicak su koyunca sicak,
    soguk su koyunca nasil soguk tuttugunu sorunca, profosörde kendisine, gayet basit, sen
    suya elini sokunca sicak mi veya soguk mu oldugunu nasil anlarsin? ibrahim tatlises; benim aklim var deyince,
    profosör: o kadar akil termostada var. Yani demek istedigim su; artik Trabzonspora termostan
    biraz daha akilli insanlar gelmesin, onlarin zamani coktan gecti.
    Konu salihismet tarafından (01.02.2016 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Sayın Başkan'ı pür dikkat ve keyifle izledim.Arkadaşlarıyla beraber düşündüklerini gerçekleştirirlerse Trabzonspor yükselişe geçecektir.Allah utandırmasın.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

muharrem usta = 2. (ünal aysal x fikret orman ) basın bunun farkında değil daha.farkına varana kadar biz yolu yarılamış oluruz. hala kendi klişeleri üzerinden değerlendiriyorlar, pek ciddiye almıyorlar. daha doğrusu egoları izin vermiyor. hadi onlar istanbul basını, bizim trabzon'dakilere ne oluyor onu anlamadım. bu kadar da salaklık fazla.

Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muharrem usta = 2. (ünal aysal x fikret orman ) basın bunun farkında değil daha.farkına varana kadar biz yolu yarılamış oluruz. hala kendi klişeleri üzerinden değerlendiriyorlar, pek ciddiye almıyorlar. daha doğrusu egoları izin vermiyor. hadi onlar istanbul basını, bizim trabzon'dakilere ne oluyor onu anlamadım. bu kadar da salaklık fazla.
    Burada yaniliyorsunuz, asil basinin isine gelmeyen akilli insanlardir. türkiyede akilli insanlari pek tutmazlar,
    insallah futbolda böyle olmaz.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

M.City, Pellegrini'yi gönderiyormuş sene sonunda.
    Al sana Lucescuvari hoca!
    İnadına Trabzonspor !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)