Sayfa 391 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 291 341 381 389 390 391 392 393 401 441 491 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 9,751 ile 9,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaş hala transfer diyen var.Kardeşim yapılan transferler ortada yapılabilecek transferlerde ortada.Her transfer sezonunda transfer transfer diye takımı futbolcu çöplüğüne çevirdiniz.Eğer kalburüstü bir futbolcu alınacaksa alınsın yoksa taraftarın gazını almak için yapılacak transferlere artık karnımız tok.

Transferden ziyade oyun anlayışını değiştireceksin.Katı savunma yapacaksın,kontralarla çıkacaksım.Türkiye liginde bu iki şeyi yaparsan ilk 5 ilk 6 çok rahat olunur.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani kusura bakma da "herkes farklı bir yerden bakıp gerçeği istediği gibi eğip büküyor, istedikleri gibi hatırlayıp yorumluyorlar" olmuş tam senin yorum da. Dilaver sadece Usta'dan bahsetmiyor. <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@kurt61<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> arkadaşımızı sırf Usta'ya muhalif diye nasıl da alaya alıp hakarete varacak kadar baskı altına alındığınızı, Usta'nın rakiplerini nasıl da aşağıladığınızı çok çabuk unuttunuz <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@artvints<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Sadece burada da değil o sıra Hekimoğlu diyecek adamın anlını vizyonmetreyle karışlıyordunuz Usta ve siyasilerin dirsek temasından da haberinin olmaması, Trabzonspor'dan ne kadar haberdarsın acaba sorusunu aklına getiriyor mu acaba hiç ?
    o ustanın sorunu değil, desteklemeyi bilmeyenlerin sorunu. ben adayların tutumlarından bahsediyorum. dirsek teması, çoğunlukla stad, sponsor ile alakalı gerçekleşti. seçimle ne alakası var? usta olmasa siyaset boy göstermeyecekti yani seçimde.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o ustanın sorunu değil, desteklemeyi bilmeyenlerin sorunu. ben adayların tutumlarından bahsediyorum. dirsek teması, çoğunlukla stad, sponsor ile alakalı gerçekleşti. seçimle ne alakası var? usta olmasa siyaset boy göstermeyecekti yani seçimde.
    nuri albayrak gibi düşünün
    hatta albayrak bile daha başarılıydı
    menajerler falan kandırmış olmasın usta yı , hayır söylemez de insan şimdi

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nedir ulan bu taraftarın çektiği hiç mi oturup eşimizle çocuğumuzla rahatca bi maç izliyemicez.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Sadi Tekelioğlu; Başkan ameliyat yapsın, futbol onun işi değil.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Usta'dan bahsediyor olabilirsin ama Dilaver sadece Usta'dan bahsetmiyor. Usta ve siyasetin yakınlığıyla ilgili şeyler sır değil ayrıca. Son seçimde kimin kimi desteklediği burada bile konuşulduydu zaten. Senin bunlara itibar etmeyip kulak arkası etmen gerçekleri değiştirmiyor @artvints . Usta olmasa siyaset boy göstermeyecek miydi bunu ben de tam olarak bilmiyorum. Sanıyorum bu kadar olmazdı.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Usta'dan bahsediyor olabilirsin ama Dilaver sadece Usta'dan bahsetmiyor. Usta ve siyasetin yakınlığıyla ilgili şeyler sır değil ayrıca. Son seçimde kimin kimi desteklediği burada bile konuşulduydu zaten. Senin bunlara itibar etmeyip kulak arkası etmen gerçekleri değiştirmiyor <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@artvints<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->. Usta olmasa siyaset boy göstermeyecek miydi bunu ben de tam olarak bilmiyorum. Sanıyorum bu kadar olmazdı.
    sosyal medyada konuşulanlardan çok adayların tutumları daha önemli, daha net çıkarımlar yapılabilir. diğer adaylar hakkında kötü bir şey söylemeyen usta idi. diğerleri dokundurmalar yaptı. usta karalanırken de benzer bir yazı yazmıştır umarım. bir kere dinledim atilla dilaver'i hali tavrı hiç hoşuma gitmedi, düşüncelerinin çoğuna da katılmıyorum zaten. önceki seçimde siyaseti engelledik, bu seçimde trabzonspor trabzon'dan yönetilmeli argümanları en az bu yazılanlar kadar güçlüydü. başkanlıkta 10, 15 oya kaldı zaten. ben olanları hatırlatıyorum.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Durumun siyasetle alakasi yok. Benim de zamaninda destekledigim Muharrem Usta ilk olarak Lucescu deyip, sonra Lucescu vari deyip Ersun Yanal gibi en son gelmesi gereken adami tekrar basimiza teknik direktor yapti. Vizyon vizyon deyip IHO'yla ayni islemi yapti teknik direktor seciminde. Daha sonrasinda ben dahil cogu kisi scout ekibi kuruluyor diye sevindik fakat goruldu ki bir cok torpilli adam guzelce yine bizim sirtimizdan para yemis. Bu arada Durica - Bero - Castillo hatta Onazi transferlerinin iyi oldugunu dusunuyorum fakat Ibanez olayi tam bir skandal. Suk da keza santrafor diye aldik fakat hic bir sey yapmasa insan bir kariyerinde kac gol atmis bakar? Tek santrafor oynayacak adamin 168 macta 42 gol atmis olmasi bile alinmamasi icin yeterli sebeptir. 4-4-2'de Niasse tarzi bir forvetle Suk beraber is yapabilir ama asla tek santrafor oynayacak kapasitede degil. Suk ile Ibanez'e yilliklariyla beraber 3,5 milyon eurodan fazla para harcandi bu sezon. Cope attik parayi. Hepsini gectim scout ekibine gelmeyelim bizim kadromuz Konyaspor'dan kotu degil kimse kendini kandirmasin bu takimi Ersun Yanal oynatamiyor. Bu kadronun en kotu hali bu ligde su an 6-7. sirada olurdu. Adamlar Bosna liginden 500 bin euroya Bajic'i almis ligde 14 macta 8 gol atmis. Alalim Bajic'i Ersunla bir donem gol atamaz. Ersun Yanal hamlesiyle zaten yonetim kendi ayagina sikmisti. Pesinden stada Fenerbahceli birinin baska takimi tutan arkadaslariyla su an Bjk'nin hocasi olan bir insanin ismini vermeye taraftara sormadan karar vermesi artik son noktaydi. Dunyanin en buyuk rezilligiydi.

IHO'dan beter oldun baskan. Lutfen istifa et. Seni destekledigim icin de diger tum renktaslardan ozur dilerim. Giden geleni aratiyor. Baskan olarak da futbolcu olarak da... Henrique ile Adrian'i gozlerim ariyor.
    Konu r9emre tarafından (27.12.2016 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

baskanlar, yönetimler, oyuncular, hocalar

hepsi degisti

tek degismeyen taraftar ve basarisizlik
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mesajlarımızdaki üsluba biraz daha dikkat edersek herkes çok daha mutlu olur. İyi forumlar, saygılar...

Hasanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"İnandık doktorlara
    Öyle böyle dediler
    Ayrılık defterini elimize verdiler

Doktorlar da ne bilir ciğerin acısını
    Cerrahpaşa'ya koydum canımın yarısını"
    Volkan Konak'ın Cerrahpaşa'sından bir alıntı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iho&ustayı sevenler, lütfen Trabzonspor'u sevmeyin.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mellih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transfer sezonu açıldığı gün 2-3 adama anında imza attırabilirse başkan çalışıyor çalışmış demektir. yok öyle olmazsa haftalar sonra "hata yapmak istemiyoruz çok ince eliyoruz" derse yine son dakika dandik adamlar transfer edilir.

yani diyeceğim şu ki şimdiden transfer edeceğimiz bölgeler ve adamlar belli olmuş olmalı.
    vakti zamaninda bunu dedim. yine tekrarliyorum. bu yönetimin transferi bilmediğini de adim gibi biliyorum.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadi Tekelioğlu; Başkan ameliyat yapsın, futbol onun işi değil.
    O değil de hani Sadi Hoca'ya birsürü teklif vardı? Yerel medya ne güzel pompalayıp durmuştu oysa. Şu kulüpten ayrılır ayrılmaz eleştiri yapmak da moda oldu. Makamdayken eleştiri yapıp onurunuzla ayrılın önce. Bunu yapan son kişi Halilhodzic'di. O da kendini yedi. Daha 2 sene önce resmi siteden Ersun Yanal'a teşekkür mesajı yayınlayan Sadi Hoca değil miydi? Bir de bugün Hami Hoca çıktı piyasaya. Daha 8 ay önce aynı takımdan 4 yiyen takımın başında kim vardı? O gün Hami Hoca sorun ben değilim keşke sorun ben olsam hemen ayrılırım problem değil diyordu ki doğru söylüyordu. Bugün de temel sorunun teknik direktör olmadığını en iyi kendisinin bilmesi gerekir. Ersun Yanal'ın taktik teknikten ziyade eleştirileceği temel nokta Usta gibi hayal satma yönüne gitmiş olması. Sezon başında puan kayıpları gelince bu oyunculara çok güveniyorum çok yetenekliler diyip, bugün kadromuz yetersiz demek adil değil...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Gökhan Saral ‏<s>@</s>GokhanSaralTS <small class="time"> 30 dk.30 dakika önce </small> Şanlı Ts'um kara günler geride kalıyor.Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.Yerli yabancı oyuncusu Hocası,içimizde hak ve emek eden barınacaktır.

Gökhan Saral ‏<s>@</s>GokhanSaralTS <small class="time"> 26 dk.26 dakika önce </small> Ne kadar imkanlar zor olsada Kaliteli lider oyuncu transferlerlerimiz olacak,Taraftarımızın Başı eğilmeyecektir.Kimse vazgeçilmez değildir.!

Gökhan Saral ‏<s>@</s>GokhanSaralTS <small class="time"> 13 dk.13 dakika önce </small> Ne kadar eleştirseniz haklısınız!mazeret yok artık icraat zamanı!susma değil takıma omurga olma,omurga bulma zamanı!Hata yönetenlerindir..!
    Konu My tarafından (28.12.2016 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1 yıl önce Muharrem Usta için ne dediysem çıktı.O sıralar bu forumda Muharrem'in yalan dolanlarından oluşan goy goyuyla coşan başkan seçilmesiyle bayram eden forum üyeleri 1 yılın sonunda başkana en ağır eleştirileri getiriyorlar.Ha Muharrem bu eleştirileri hak ediyor mu?Kesinlikle hak ediyor.Kulübü batıran kişi elbet kendisi değil.Paçalarından vıcık vıcık cehalet akan İHO kulübü batıran adamdır.Alınan 18 puanı hazmedemeyenlerin bir çoğu,şikecileri kollama ve aklama göreviyle tff'ye başkan yapılan ciğeri beş para etmez Demirören'e İHO'nun oy vermesine ses bile etmemişti.Rezillik başka bişey değil.7-0 yenilmişsin,18 puan toplamışsın bunlar rezillik falan değildir.Ama şikecileri koruyan ve kollayanlara köpeklik yaptın mı bunun adı en hafif tabiriyle rezilliktir.

Trabzonspor'un kuruluş değerlerine,felsefesine,misyonuna geri dönmesi lazım.Egemen güçlere biat ve itaatkarlık yaptığın sürece her daim amiyane tabiriyle düdüklerler bizi.Ne İHO,ne Muharrem bu kulübü var eden değerlerin adamı değillerdi ve başkanlık performanslarıyla bunu gösterdiler zaten.İtaat ve biat ederek değil genlerimizde bizi var eden değerlerimiz; başkaldıran,düzene çomak sokan ve anadolunun devrimci takımı hüviyetine geri dönmeli bu dönüşümü sağlayacak insanları başa getirmeliyiz.Kalın sağlıcakla...

Pshycologist41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sn. Başkan göreve geldiği tarihten itibaren istatistiki bilgileri ;

Sadece Resmi maçlar baz alınmıştır. Lig ve Kupa

Oynanan Maç Sayısı--: 49

Galibiyet--------------: 20

Mağlubiyet------------: 23

Beraberlik-------------: 6

Attığımız Gol----------: 61

Yediğimiz Gol---------: 70

Aldığımız 20 Galibiyette ; 1 kez 3'lü seri, 5 kez 2'li seri yakalayıp ( Bu birkez yakalanan 3 lü seride kupadaki dandik maçlar)

Aldığımız 23 Mağlubiyette : 4 kez 3'lü seri, 2 kez 'li seri yakalamıştır takımımız.

Ortada başarı adına hiçbirşey olmadığı gibi başarı adına bir umut ışığıda bence yoktur.

Bizim adımıza şanımıza kalibremize göre vasat bile diyemeyeceğimiz takımlardan en ağır hezimetleride kendisi döneminde almıştır bu takım.

Antalyaspor tarihinde ilk kez 7 golü 7 farkla bir maçı bitirmeyi bize karşı yapmıştır.

Kasımpaşa keza yine tarihinde 6 gol ve 6 farkı ptt 1. lig'de bile görmemiştir.

Hepsini bırak Karabük amatör bir takımla bile maç yaparken ilk yarıyı tarihinde hiçbir maçta 4-0 önde bitirmemiştir tahminimce.

Geçmişte bu skorları alacak bir Trabzonspor'un başına neler geleceğini , taraftarın tepkilerini malum video izleme sitelerinde eski futbolcularımızın katıldığı programlarda yaptıgı yorumlardan dileyen izleyebilir.

İlk yarıyı 4-0 önde kapattıgımız bir şikebahçe maçında 2. yarı 3 gol yiyen takıma maçı kazandığımız halde o stadta bulunan taraftarların nasıl isyan ettiğini dinlemeyen varsa Şota'nın agzından dinlesin.

Bir şehir bu kadar mı değişir ? Sadece bir insan olan (malum kişi) bir birey sevgisi yüzünden bir şehir bu kadar mı körleşir? Bütün Trabzonspor değerlerinin üstü bir siyasi görüş uğruna bu kadar kolay mı çizilir anlamak zor. Şahsen Trabzon'lu olmayan ve Trabzonspor'u tutan ben bunu anlayamıyorum. Yazık çok yazık...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim sussa daha isabetli olacak. Aydınlık günler yakın. Kara günler geride. Öyle beride böyle ötede diye diye taraftarı beklenti içine sokup daha sonra dibe vurmak daha yıkıcı oluyor bunun farkına varamamış olmaları çok kötü.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ciddi olarak seçim vaatlerinden hangisini yerine getirdi merak ediyorum. Sanırım sadece kadro maliyetini düşürdü

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu ihoyu ustadan iyi gören zihniyet türemiş... yuh diyorum sadece...
    Attan inip eşeğe bindik!

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu ihoyu ustadan iyi gören zihniyet türemiş... yuh diyorum sadece...
    Onları ciddiye alma. Usta'da İho gibi gelene geçene 2.5 dağıtıp bu takımı ilk 5'e sokabilirdi. O zaman bu tipler Usta'yı yine eleştireceklerdi.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Akakpo'yu göndererek radikal kararlara devam başkan !

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Başkanın en büyük hatası Tüm Transfer olayını Nevzat Aydina bırakmış olmasıdır şimdi de onun ceremesini en ağır şekilde çekiyor ve bundan da ders almış mi almamış mi devre arası transfer döneminde hepimiz göreceğiz, bu arada Mr. Yemeksepeti de hala twitter dan Hocaya Suku oyuna alırsa gol atar diye yükleniyor, yani bir insan İş hayatında ve Futbol yöneticiliği hayatında bu kadar tezat olabilir daha hala Suk transferinin arkasında.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

M.Usta hastanesindeki çalışan Dr bütün muayene ettiği hastalar teker teker vefat etse acaba o Dr devam çalıştırır mi yoksa kovar mi. Ersun Yanal daha ne kadar sabır edecek daha çok geç olmadan kovulmali
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

muratoztuurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonsporumuz'un Başkanı Muharrem Usta!

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanın en büyük hatası Tüm Transfer olayını Nevzat Aydina bırakmış olmasıdır şimdi de onun ceremesini en ağır şekilde çekiyor ve bundan da ders almış mi almamış mi devre arası transfer döneminde hepimiz göreceğiz, bu arada Mr. Yemeksepeti de hala twitter dan Hocaya Suku oyuna alırsa gol atar diye yükleniyor, yani bir insan İş hayatında ve Futbol yöneticiliği hayatında bu kadar tezat olabilir daha hala Suk transferinin arkasında.
    Bazı insan tipleri vardır. Yanlışını ıspatlasan bile gözüne soksan bile kendi doğrusunu savunmaya devam eder. İşte bunlara okumuş cahil denir.
    Ben hayatımdan ettiğim tecrübe gereği. Büyüyüş şeklim gereği bu tür insanlarla defalarca karşılaştım. Koyu bir Trabzonsporlu olabilir.
    Bu adam Zekiyi kendi transfer etseydi. Yinede onu savunurdu. Ne demek istediğimi nasıl bir insan tiplemesinden bahsettiğimi herkes anlamıştır sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    "Gerçek ol, görülmeyene mercek ol."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)