Sayfa 341 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 241 291 331 339 340 341 342 343 351 391 441 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 8,501 ile 8,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu zekiye yumluya akbaşa güraya paraları dağıtırken düşünecekti yumlunun primler hariç senede kazandığının 50 de biri ile Trabzonda gayet güzel bir hayat geçirebilirim yumlunun çıktığı antremanın yarısına çıksam ondan kötüde oynamam bu adamlara milyon liralar dağıtırken bu hesapları yapacaktı bu adamların yıllık maaşı 6 milyon lira civarı toplamda ortalama 500 liradan 12000 kombine satman lazımki bu futbol fukaralarının maaşını çıkarasın
    Bu sitem neden sadece yerli futbolculara anlamadım Zeki, Yumlu, Akbaş, Güray çok para alıyorda Onur, Mehmet Ekici, Muhammet Demir,Uğur,Aytaç,Okay,Yusuf v.s az para mı kazanıyor,yabancılar az mı para alıyor, Trabzonspor gerçekleri ile bu futbolcuların aldığı paraları karşılaştırırsan İstanbul un üç büyükleri dışında Türkiye de bu paraları verebilecek hiç bir takım yok.Trabzonspor ayağını yorganına göre uzatmak zorundadır, Trabzonspor da tüm futbolcular alması gerekenin çok üzerinde ücretlere oynamaktadır,bugün geçmiş yönetimlerin transfer yanlışları ile yüzleşiyoruz, bugünkü yönetimin transfer politikasıda yanlıştır,performansa dayalı sistem getireceğiz diyen bugünkü yönetim çok yüksek garanti ücretlerle futbolcular transfer etmiştir, bizim transfer politikamızı tamamen gözden geçirip en az 90-100 milyon TL olan yıllık ücretleri 40-50 milyon TL civarına çekmemiz,yüksek garanti ücretleri azaltıp, performansa dayalı kazanç sistemine geçmemiz lazım.Aksi takdirde BA-TA-CA-ĞIZ.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı dağlıca61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sitem neden sadece yerli futbolculara anlamadım Zeki, Yumlu, Akbaş, Güray çok para alıyorda Onur, Mehmet Ekici, Muhammet Demir,Uğur,Aytaç,Okay,Yusuf v.s az para mı kazanıyor,yabancılar az mı para alıyor, Trabzonspor gerçekleri ile bu futbolcuların aldığı paraları karşılaştırırsan İstanbul un üç büyükleri dışında Türkiye de bu paraları verebilecek hiç bir takım yok.Trabzonspor ayağını yorganına göre uzatmak zorundadır, Trabzonspor da tüm futbolcular alması gerekenin çok üzerinde ücretlere oynamaktadır,bugün geçmiş yönetimlerin transfer yanlışları ile yüzleşiyoruz, bugünkü yönetimin transfer politikasıda yanlıştır,performansa dayalı sistem getireceğiz diyen bugünkü yönetim çok yüksek garanti ücretlerle futbolcular transfer etmiştir, bizim transfer politikamızı tamamen gözden geçirip en az 90-100 milyon TL olan yıllık ücretleri 40-50 milyon TL civarına çekmemiz,yüksek garanti ücretleri azaltıp, performansa dayalı kazanç sistemine geçmemiz lazım.Aksi takdirde BA-TA-CA-ĞIZ.
    ben isimlerini bu mesajda anmasamda bu saydıklarının hepsi gereksiz futbolcu şampiyon olacak kadroda onura yer verebilirsin kendini toparlarsa geri kalan saydıklarına 1 lira bile maaş vermek bu kulübün zararına benim Trabzonlu oyuncularla sıkıntım yok ama takımdaki öz evlat dediklerimiz oyuncular takımın en yetersiz isimleri tekkeler gökdenizler geldide biz Trabzonlu diye oynamasın mı dedik sizin anlamadığınız yer burası bu adamlar sırf Trabzonlu diye bu takımda tutuluyor birilerinin baskısı var heralde. Batacaksak bu mantık yüzünden batacağız yabancı sınırı kalkmışken muhammede 10 milyon lira veren de bu yönetim gürayı alanda bu yönetim aytaçı sözleşmesinin bitmesine 6 ay kala alanda ersun yanal batacaksak bunlar yüzünden batacağız.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı dağlıca61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapacak bir şey yok Trabzonspor un ekonomik yapısı İstanbul takımlarının ekonomik yapısı kadar güçlü değil, 2 yıl transfer yasağı veya Avrupadan men cezasının sonuçlarını düşünmek, bu cezaların sonucu olabilecekleri yazmak bile istemiyorum,yönetim yapılan transferlerde başarılıdır da demiyorum,hatta başarısızdır,futbolculara yine yüksek bonservis ücretleri ve yıllık ücretler ödenmiştir, söyleyebileceğim tek şey ayağımızı yorganımıza göre uzatmak zorundayız ve kurtuluşumuz için elimizde Akyazı isim hakkı ile kazanacağımız ekonomik güç dışında güçlü bir silahımız kalmamıştır.Bu nedenle hedefi tam isabetle vurmak zorundayız diyorum.
    Yapacak bir şey yok deyip öteye geçemeyiz.
    Geldiğimiz vahim noktadan kurtulmak için bildiğimiz bu ligi götürecek 2-3 oyuncuya ihtiyacımız var parası neyse verilip alınmalı. 5-6 milyon harcayıp sezon sonunda 20-25 milyon olarak bize dönecektir.
    Bu şekilde elimiz kolumuz bağlı beklersek 27.hafta hiç bir hedefi kalmayan takımla şimdiki yönetimede söveriz olan yine bizim beklentilerimize olur.

Fatih Solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün akşam ki açıklamalarını dikkatle okudum. yetmedi telegol programına bağlandı canlı dinledim. anca bu kadar boynum kıldan ince siz nasıl isterseniz mesajı verilebilirdi. oturalım beraber çözelim söylemi 50 senedir söylenen söylem. bu demektir ki siz bildiğinizi yapmaya devam edin biz nasıl olsa kabul ediyoruz. demirören arkadaşim dedin her cümlende sinan engin çok dürüst bir yönetici diyerek cümlenin sonunu getirdi ağzını açamadın. demirören trabzonspor'a ne yaptı en ufak bir fikrin var mı senin vizyoner efendi? aziz yıldırımın her maç soyunma odasına inip ana avrat sövdüğü ortamda olağanca ve gereksiz kibarlığınla yusuf namoğlu değerli abimiz dürüst insan dersen hakem camiası bize teke zortlatması yapmaya devam edecektir. yaşa başkan sen böyle devam et bak neler göreceğiz.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha sert mizaclı olması lazım böyle olmaz.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Normalde:

Sağ bek, sol bek, sağ açık, santrafor, stoper olmak üzere en az 5 transfere;

Normalde:

Sağ bek, sol bek, sağ açık, santrafor olmak üzere en az 4 transfere ihtiyacımız var.

Görüldüğü gibi tüm transferler acil olarak bizi bekliyor.

Bu 4 oyuncu sene başında bonservissiz şekilde rahatlıkla alınabilecek durumdayken, şu anda devre arasında bu transferler çok daha zor olacak. Yönetim şimdiden bu sorunlara odaklanmalı ve acilen bu bölgelere uygun ve bizi yükseltecek oyuncu transferleri için girişimler başlamalı. Yoksa bu takım böyle çok saçma sapan maçlar kaybetmeye devam edecektir.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muharrem ustadan iyi bir siyasetçi olur resmen hayal kırıklığı ben hayatımda bu kadar yanılcağımı tahmin edemezdim yazıklar olsun
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (07.11.2016 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Bilal Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem ustadan iyi bir siyasetçi olur resmen yalaka biri çıktı içinden ben hayatımda bu kadar yanılcağımı tahmin edemezdim yazıklar olsun
    Nasıl bir şey yapması gerekiyordu, "hakem maçı katletti, bizi burada kurban etmeye çalıştı" dedi, önceden bu ve benzeri şeyleri yapan hakemin durumunu söyledi. Ne yapması gerekiyordu mesela?

Yönetimi gerektiği noktada ben de eleştiriyorum birçok eleştirim de burada ve başka başlıklarda mevcut. Ama adam düzgün üslupla konuşuyor diye suçlamak yersiz.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Çağatay_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde:

Sağ bek, sol bek, sağ açık, santrafor, stoper olmak üzere en az 5 transfere;

Normalde:

Sağ bek, sol bek, sağ açık, santrafor olmak üzere en az 4 transfere ihtiyacımız var.

Görüldüğü gibi tüm transferler acil olarak bizi bekliyor.

Bu 4 oyuncu sene başında bonservissiz şekilde rahatlıkla alınabilecek durumdayken, şu anda devre arasında bu transferler çok daha zor olacak. Yönetim şimdiden bu sorunlara odaklanmalı ve acilen bu bölgelere uygun ve bizi yükseltecek oyuncu transferleri için girişimler başlamalı. Yoksa bu takım böyle çok saçma sapan maçlar kaybetmeye devam edecektir.
    pied roncaglia son anda yatan transferler mesela, çok fark ederdi, bu oyuncular da olmuyorsa çok rahat değil demek ki. bu yaz bir önlibero ve beki bedavaya getirmemiz lazım. parayı ön tarafa harcayalım, kaliteli oyuncu alalım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pied roncaglia son anda yatan transferler mesela, çok fark ederdi, bu oyuncular da olmuyorsa çok rahat değil demek ki. bu yaz bir önlibero ve beki bedavaya getirmemiz lazım. parayı ön tarafa harcayalım, kaliteli oyuncu alalım.

Kontratı bitmek üzere olan Ekici'yi vererek Ekdal'ı alabilir miyiz sence? Tam bir merkez ortasaha. İtalya tecrübesi de var.

Özkan Sümer

Nereden
    Eskişehir

Kenardan oyuna etki edecek oyuncumuzda yok, 4-5 net transfer ile şampiyonluk yarışına ortak olamayız.
    Onur, Ekici,Okay,Bero hariç tüm mevkilere yedekleriyle beraber oyuncu alınmalı.
    Durica yaşı itibariyle ligin tümünü götürecek kapasitede değil hadi onu kadroda tuttuk diyelim, Castillo, Yusuf, Esteban, Aytaç 22 kişilik kadroda olur diğerlerini göndermeliyiz.Güray, Muhammet, Damdoy, İbanez, Onazi, Uğur, Akbaş, Yumlu, Zeki bunlarla yarışa çıkılmaz.
    Yani nerden bakarsak 10 transfere ihtiyacımız var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kenardan oyuna etki edecek oyuncumuzda yok, 4-5 net transfer ile şampiyonluk yarışına ortak olamayız.
    Durica yaşı itibariyle ligin tümünü götürecek kapasitede değil hadi onu kadroda tuttuk diyelim, Castillo, Yusuf, Esteban, Aytaç 22 kişilik kadroda olur diğerlerini göndermeliyiz.Güray, Muhammet, Damdoy, İbanez, Onazi, Uğur, Akbaş, Yumlu, Zeki bunlarla yarışa çıkılmaz.
    5 Transfer bize sınıf atlatır. Bunu görmek lazım. Durica konusuna katılmıyorum, yaş futbol oynamıyor.

Durica bu fizik yapısı ile yanına etkili bir oyuncu ile 1 sezonu daha rahat çıkarır, adam tık demiyor. Ama yanında birisi daha olursa performansı artar. Tabii Durica ile 2018-2019 sezonunun planı yapılamaz, bu konuda hak veririm.

Ama 5 transfer takımı uçurabilir bence. Tabii söylediğin gibi ilk 11 için konuşuyorum. Yoksa Beşiktaş'ta Beck ile Gökhan birbirini yedekliyor yani

Özkan Sümer

Nereden
    Bursa

10 tane transfer yaparsan yarısını yine gönderirsin kalite düşüyor ister istemez. bonservissiz oyunculara yönelsek o zaman da maaşlar çok artıyor, sorunlu oyuncuların çoğu bonservissiz. iyi ayarlamak lazım dengeyi. koşan takıma bir iki tane kaliteli oyuncu koyunca çok yüksek değişim yaşanabilir. 6, 7 oyuncu yine lazım ama as oyuncuyu görmeden yedeğini almak sağlıklı olmuyor. as oyuncu alırsın durumuna bakarsın, sonra eklemeyi yaparsın ben böyle düşünüyorum.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Çağatay_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 Transfer bize sınıf atlatır. Bunu görmek lazım. Durica konusuna katılmıyorum, yaş futbol oynamıyor.

Durica bu fizik yapısı ile yanına etkili bir oyuncu ile 1 sezonu daha rahat çıkarır, adam tık demiyor. Ama yanında birisi daha olursa performansı artar. Tabii Durica ile 2018-2019 sezonunun planı yapılamaz, bu konuda hak veririm.

Ama 5 transfer takımı uçurabilir bence. Tabii söylediğin gibi ilk 11 için konuşuyorum. Yoksa Beşiktaş'ta Beck ile Gökhan birbirini yedekliyor yani
    Durica uzun lig maratonunda ancak yedek olur yaşı bir hayli fazla.Üstteki yorumumdada söyledim dün zaten tüm çıplaklığıyla mevzu ortadaydı kenardan oyuna etki edecek tek adamın yok 5 transferle bu iş hallolur diyorsun bak bjk'nin kaç sakat oyuncusu vardı adamların kadrosu geniş Kenardan kimi alıyorlarsa iş bitiriyor.2011 yılında onca şikeye rağmen Brozek kardeşler,Sezer Badur,Mehmet Çakır yerine 2 tane çivi gibi adam alsaydık şikede kurtaramayacaktı azizi
    10 tane transfer yaparsan yarısını yine gönderirsin kalite düşüyor ister istemez. bonservissiz oyunculara yönelsek o zaman da maaşlar çok artıyor, sorunlu oyuncuların çoğu bonservissiz. iyi ayarlamak lazım dengeyi. koşan takıma bir iki tane kaliteli oyuncu koyunca çok yüksek değişim yaşanabilir. 6, 7 oyuncu yine lazım ama as oyuncuyu görmeden yedeğini almak sağlıklı olmuyor. as oyuncu alırsın durumuna bakarsın, sonra eklemeyi yaparsın ben böyle düşünüyorum.
    Valla hedefsiz bir takımda kendini gösteremeyen oyuncu bir hedef koyunca napacağı az çok bellidir.
    Büyük paralar harcıyoruz Medjani, Belkalem gibi adamları büyük paralara almadık hatta bonservis ödemeden almıştık yine bulunabilir.Bosingwa gibi yaşı 30'a dayanmış tecrübeleri uygun fiyata avrupa liglerinden getirebiliriz.Dediğin gibi parayı ön tarafa harcayalım arka tarafa maliyeti uygun adamlar almak atla deve işi değil.

Nereden
    Avrupa Diğer

Sezon sonu masaya oturacagiz falan diye düsünmüyordur umarim Ekiciyle. Bukadar Amatör olamaz. NEYI BEKLIYORSUN YUMLU,ZEKI,AKBASLA KOSA KOSA UZATTIN.

Nereden
    İstanbul

Durica uzun lig maratonunda ancak yedek olur yaşı bir hayli fazla.Üstteki yorumumdada söyledim dün zaten tüm çıplaklığıyla mevzu ortadaydı kenardan oyuna etki edecek tek adamın yok 5 transferle bu iş hallolur diyorsun bak bjk'nin kaç sakat oyuncusu vardı adamların kadrosu geniş Kenardan kimi alıyorlarsa iş bitiriyor.2011 yılında onca şikeye rağmen Brozek kardeşler,Sezer Badur,Mehmet Çakır yerine 2 tane çivi gibi adam alsaydık şikede kurtaramayacaktı azizi
    Durica gibi bir stoper ligde yok bence şu anda. Adam takımı ayakta tutan oyuncu. İyi takımda yedek falan da olmaz, maratonu da çıkarır diye düşünüyorum. Ama 2-3 yıl sonrasına yaşı dolayısıyla plan yapılamaz. Buna katılıyorum.

E alternatif konusunda da katılıyorum. Yazımda zaten belirtmişim sadece ilk 11 için konuşuyorum. 5 transferle iş hallolur demiyorum. 3-5 transfer bizi sınıf atlatır ama sadece ilk 11 için bu etkiyi yapar diyorum. Alternatif olarak BJK örneğini vererek yetersiz olacağımızı söyledim zaten.

Özkan Sümer

Nereden
    Bursa

bu maçta önemli olan karşı tarafa koz vermemek, haklıyken haksız duruma düşmemekti. trabzonluların yapamadığı, anlamadığı bu. ortalığı dağıtınca bir yararı olmuyor, hak aramak zorlaşıyor bu şekilde. futbolcular oyuna devam etti, işine baktılar, başkan hakem hakkında açıklamasını yaptı, hoca yeteneksizliğine dikkat çekti. gayet yerinde tepkiler. şimdi bu adam belli süre maç alamayacak, trabzonspor maçına verilemeyecek uzun bir süre. bağırmayı çağırmayı, vurup kırmayı iş zannetmek tamamen yanlış. akıllı insan bu şekilde tahrik olup kendine zarar vermez. bu durum düşünülenin aksine zayıflık göstergesi. hatta bu işten zevk aldıklarını bile düşünmeye başladım. bu mağduriyet havasında isyan etmeye bayılıyor büyük kesim.

tahrik olup vurup kırmayı yücelten anlayışa son derece sinir oluyorum. bu anlayıştan sonuç alamazsın, akıllı olup önündeki maçlarda bu mağduriyeti kullanacaksın. aşırı tepki gösterirsen anında aleyhine döndürürler atmosferi, hakemler rahatlar bu kadar basit. zayıf tarafta olan akıllı olacak başka bir alternatif yok. bizim taraftarımız güçlü olun vurun kırın diyor, gerçeği görmeyi ısrarla reddediyor. kolay değil bütün ülkenin, medyanın arkasında olduğu klüplerle yarışmak, iradesiz, akılsız olmaz. lobi dediğin de iki günde yapılmaz.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Durica uzun lig maratonunda ancak yedek olur yaşı bir hayli fazla
    Futbolda artık yaş sınırı ilerledi. Eskiden 30u gören futbolcuyu herkes göndermek isterdi. fakat artık oyuncular kendilerine dikkat ediyolar 35 yaşına kadar performanslarını kaybetmeden oynayabiliyolar.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

durica en iyi transfer savunmanın lideri 2 yıl faydalanılır.yanına tascıda gelirse tamam

Nereden
    Bursa

seneye durica ve serdar şampiyonluk yarışını ancak kaldırır, serdar kadroya yerleşir, durica'nın da sözleşmesi bitiyor zaten durumuna göre bir sene daha uzatırız, sol ayaklı hızlı bir stoper alırız. bence sağlıklı bir geçiş olur.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Mellih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolda artık yaş sınırı ilerledi. Eskiden 30u gören futbolcuyu herkes göndermek isterdi. fakat artık oyuncular kendilerine dikkat ediyolar 35 yaşına kadar performanslarını kaybetmeden oynayabiliyolar.
    Uzun bir maraton diyoruz daha adamı 10 haftadır gördük, şampiyonluk yarışı ilerde avrupa mücadelesi derken yeterli değil.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bizim forma en ağır forma olacaktı o mevzuda bir gelişme var mı?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Adam adam..

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Formalarımızın her yeri reklam dolucaktı noldu o iş sahiden??

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçtan sonra takım galip gelmiş gibi tebrik etmesini anlamadım. Tamam hakem nedeniyle yenildik de bu işlere girme başkan. Yarın tepkisiz, reaksiyonsuz bir takım çıkar karşına. Futbolcuların umrunda olmaz işler sen böyleyken

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)