Cafedegoygoy
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Bu filmi daha nce grdk...

Trabzonspor Kongre yesi
    CAFER ZER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Trabzonsporda benim anlamadigim ve zemedigim bir olay varki Izah edebilene askolsun.

Kim koyduysa hangi ynetim belirlediyse ve hala kimse neden degistirmiyorsa Su ARALIK AYINDA yapilan kongreler Malesef Trabzonsporun sonunu hazirliyor.

Uzun zamandir basarili olamamis bir ok badireler atlatmis takim 1995 de bir hava yakaladi ve Sampiyonlugu 2 senede Kil payi kairdi.sonra bir ks ve ardindan yeniden toparlanma sreci.Takim kt giderken dzelmeye baslamis GIRAY BULAK la Liderin 7 puan ardindan ilk devreyi tamamlamis.Hi kimsenin beklemedigi bir anda ZKAN baskan seilmis 2.devreye yeni bir hoca yeni ynetim Takim resmen kms.

Sonra takim yendien toparlanma srecine girmis Kongre gene Aralik ayinda Baskansiz bile takim ligde 2.sirada hi zerine vazife olmadigi halde Kongreyi bile beklemeyen EROL TUNA Samet AYBABA yi grevden almis Turgay Semerci oglu ile kaybedilen 3 ma Aralikta yapilan yeni kongre Takim toparlnamis ama kongreden nce kaan balik gene byk olmus.

Tam takim toparlandi her sey iyi derken gene kongre tarihi o birbirini sever grnen yneticler koltuk savasina girmis BJK hocamiza teklifte bulunmus kafasi karismis bir hoca Teklifte bulunulmus kafasi karismis bir TOLGA,tAM KONGREYE gidilecek HOCA istifa ediyor Yenetiminm durumu belli degil.Takimin basinda hoca yok ve son 3 haftaya yle girilecek Gene tehlikeli 3 hafta byk bir ihtimalle kayiplarla kapatilacak 2 devre yenei ynetim olsa yeni taransferler olsada ATI alan skdari gemis olacak.

ZM nedir .NE pahasina olursa olsun Ynetime kim gelirse gelsin kesinlikle Kongre tarihi degistirilmelidir.Bu kongreler yznden son dnemlerde ok ektik.Bu filmi daha nce ok grdk.

Guests
    Ziyareti

bu kongreden sonra grev sresi ve kongre tarihi degisicek

nceden karar alindi ama kurallar geregi bu kongreyi yapmadan uygulayamadilar.Edited by: zGReisEsenLer

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

iyi de cafer abi hangi tarihte olsun kongre?mayis ta mi olsun?tam lig bitimi ve transferlerin yapildigi tarih..peki ya eyll?lig baslangici..eski yonetim transferi yapmis olcak..

varsa daha saglikli yapilabilecek bi tarih soyleyin?

Trabzonspor Kongre yesi
    CAFER ZER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Alnt Uni_Ts_Ytu Nickli yeden Alnt

iyi de cafer abi hangi tarihte olsun kongre?mayis ta mi olsun?tam lig bitimi ve transferlerin yapildigi tarih..peki ya eyll?lig baslangici..eski yonetim transferi yapmis olcak..

LIG biter kongre yapilir.Egerki ynetim basarili olursa zaten yeniden seilir ona gre yeni sezon hazirliklarina baslar.Yada basarisiz olursa yeni ynetim Yeni sezona istedigi sekilde baslamak iin zaman bulur.Aralikta yapilacak kongre malesef her zaman zaraimiza oldu.Su anda Kongre olacak diye takim byk bir ihtimalle 3hafta teknik direktrsz sahaya ikacak.Kongre iin en eyi tarih Mayis sonudur.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Alnt CAFER52 Nickli yeden Alnt
    Alnt Uni_Ts_Ytu Nickli yeden Alnt

LIG biter kongre yapilir.Egerki ynetim basarili olursa zaten yeniden seilir ona gre yeni sezon hazirliklarina baslar.Yada basarisiz olursa yeni ynetim Yeni sezona istedigi sekilde baslamak iin zaman bulur.Aralikta yapilacak kongre malesef her zaman zaraimiza oldu.Su anda Kongre olacak diye takim byk bir ihtimalle 3hafta teknik direktrsz sahaya ikacak.Kongre iin en eyi tarih Mayis sonudur.

abi trkiyede transferler lig bitmeden sekilleniyor..ayrica yeni gelecek yonetimin oturmasi en az 2 hafta surer ..bence genel kurul tarihi gayet iyi..ha hocasiz maa ikma olayi simdilik extra bi olay..rutin bisey degil

Ouz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    37

sizce bu olaylar bir senaryonun parasi olabilir mi? birisi geliyor, isler yolundayken bir nedenle omak sokuyor, takim tepetaklak.

stelik bunu trabzon iinden biri yapiyor.

ikin iinden bakalim nasil olacak!!

Ouz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    37

sesli dsnyorum!!

- atay aktug yeniden baskan seilecek byk ihtimal. takim ligde iyi isler yapiyor. nasil geelim bunun nne. biz falancanin baskan olmasini istiyoruz. byle giderse aktug yeniden baskan olur. ara ziya hocayi. yarin matan sonra istifa edecek.

-aman efendim. bunun iin bi neden lazim. kamuoyu baskisi falan. bunaltmayalim ziya'yi.

- hi bisey olmaz. ziya hoca takim ndeyken oyuncu degisiklikleri yapar. kontraatak oyuncusu yattarayi ikarir mesela, yerine ok elestirilen lee'yi alir. puan kaybeder. ya da takim geriye dserse srer oyuna thijs'i, oyunu yavaslatir iyice. falan filan. ziya'ya syle yarin matan sonra istifa etsin. yoksa olacaklari iyi bilir. kariyeri iin byle bir hata yapmaz. takim bir kaosa srklenir bylece. teknik direktrsz konngreye kadar sikinti ekmesi bile yeter aktug'un seimi kaybetmesine. hala duruyor musun, arasana su ziya'yi!!!

- tamam efendim.

- haa! unutmadan. falancayi da ara. bi kongre hazirligi yapalim. yeniden canlandi bu tranzonspor. hortlak gibi arkadas. neyse sen bi ara falancayi, hemen istanbula gelsin.

- tamam efendim. ariyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)