Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hacýosmanoðlundan U dönüþü !

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim ne diyeceklerdi evet yaptýk mý desinler yani, kabul etseler suç.

Maalesef iþi çakallýða vuruyor bizimkiler. Ve yine maalesef bu pis iþlerin gideri de budur. Ha. Ben yine diyorum bu iþ daha farklý kotarýlabilirdi fakat izlenen yol, yöntem bu oldu, ama doðru ama yanlýþ.

Ortamý görüyorsunuz. Aðzý salya aka aka saldýrýyorlar bize mal bulmuþ maðribi gibi. Þu ortamda bi de biz de bu yavþak sürüleriyle birlikte baþkana yüklenmemiz yanlýþ.
    Zor bir dönem, bundan dolayi su yoruma katilmamak olmaz.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

yeter artýk mahfetti takýmý biri dur desin þu adama ne yapalým arkadaþ adam mý vuralým hakkýmýz yeniyor diye

pascalli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maalesef iþi çakallýða vuruyor bizimkiler. Ve yine maalesef bu pis iþlerin gideri de budur. Ha. Ben yine diyorum bu iþ daha farklý kotarýlabilirdi fakat izlenen yol, yöntem bu oldu, ama doðru ama yanlýþ.

Ortamý görüyorsunuz. Aðzý salya aka aka saldýrýyorlar bize mal bulmuþ maðribi gibi. Þu ortamda bi de biz de bu yavþak sürüleriyle birlikte baþkana yüklenmemiz yanlýþ.
    Bu yoruma ayniyen katýlýyorum.
    Meydaný çakallara, kan emicilere,her ortamda Trabzon'u yerden yere vuran,puanlarýný gasp eden hak nedir hukuk nedir bilmeyen yavþaklar sürüsüne mi bizans dönmelerine mi býrakacaðýz...Kongrede seçilir seçilmez o ayrý konu ancak ,iyide yapsa kötü de yapsa böyle bir ortamda Baþkanýn yanýnda olmalýyýz.
    Konu pascalli tarafýndan (31.10.2015 Saat 09:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Aðrý

Baþkanýn yanýnda olunmasý gerektiði ilginç bir yaklaþým ! Baþkan sadece konuþuyor,ortada icraat adýna tek bir hamle yok. Federasyon seçimleri sonrasýnda " neden böyle yaptýðýmý herkes görecek, kurullara adam soktuk" deyip tarihte olmadýðý kadar linç edilen bir takým var ortada. Nerde bu kurullardaki adamlar ? Sýrf sallama ile olmaz bu iþler beyler. Siyasilerde güzel konuþuyor ( parti ayýrmaksýzýn ) ortada icraat yok ! Bana sürekli yalan söyleyen, verdiði hiçbir sözü ve vaadi yerine getirmeyen bir baþkanýn arkasýnda olmak !? Hakkatten ilginç bir yaklaþým tarzý. Benim için her zaman önce Trabzonspor gelir baþkanlar umurumda deðil. Baþkan iyi þeyler yaparsa desteklerim ama sadece üfürüyorsa, ortada icraat yoksa kimse kusura bakmasýn destek vermem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Baþkanýn arkasýnda olalým!

Sebep?

TFF'ye destek verme dediðimiz için bizi hain ilan eden adam, kurullara adam soktuk hakkýmýzý yiyemeyecekler diye þov yapan adam þimdi TFF'ye saldýrýrken arkamda durun diyor. Ulan tamam TS baþkanýdýr deyip arkadasýnda duralým diyoruz ama bu adam 24 saat geçmeden resmi siteden gerivites yapýyor.. Hakkýmýzý arýyorum diye kadýnlar üzerinde yaptýðý gaf ile bütün gündemi deðiþtirmesi ve bizi haklýyken haksýz duruma düþürmesi de ayrý tabi..

Niye baþkanýn arkasýnda durayým ya? Kaç gündür hakem hatasýný, çalýnan puanlarýmýzý konuþan kimseyi gördünüz mü? Yok! Herkes ÝHO'nun gafýný konuþuyor. Helal olsun, cok güzel arýyor hakkýmýzý. Ulan Bizans basýný bile artýk görmezden gelemeyip TS doðanýyor demeye baþlamýþken konuþmalarýyla her þeyi mahvetti yine bu adam. Niye arkasýnda durayým.

Eleþtiri yaptým diye beni hain komünist ilan eden paydaþlar dursun arkasýnda !
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

talsuv61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

ÝHO benim de gözümden düþtü fakat bu süreçte birlik olunmasý gerektiði düþüncesindeyim

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Burasý antu.com falan mý acaba, böyle bir zaman bu nasýl baþlýk ?
    Özkan SÜMER

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanýn arkasýnda olalým!

Sebep?

TFF'ye destek verme dediðimiz için bizi hain ilan eden adam, kurullara adam soktuk hakkýmýzý yiyemeyecekler diye þov yapan adam þimdi TFF'ye saldýrýrken arkamda durun diyor. Ulan tamam TS baþkanýdýr deyip arkadasýnda duralým diyoruz ama bu adam 24 saat geçmeden resmi siteden gerivites yapýyor.. Hakkýmýzý arýyorum diye kadýnlar üzerinde yaptýðý gaf ile bütün gündemi deðiþtirmesi ve bizi haklýyken haksýz duruma düþürmesi de ayrý tabi..

Niye baþkanýn arkasýnda durayým ya? Kaç gündür hakem hatasýný, çalýnan puanlarýmýzý konuþan kimseyi gördünüz mü? Yok! Herkes ÝHO'nun gafýný konuþuyor. Helal olsun, cok güzel arýyor hakkýmýzý. Ulan Bizans basýný bile artýk görmezden gelemeyip TS doðanýyor demeye baþlamýþken konuþmalarýyla her þeyi mahvetti yine bu adam. Niye arkasýnda durayým.

Eleþtiri yaptým diye beni hain komünist ilan eden paydaþlar dursun arkasýnda !
    Valla sen de haklýsýn Adem ama Trabzonspor'un menfaatleri ile ÝHO'nunkiler arasýnda çok ince bir çizgi var. ÝHO derken Trabzonspor'a zarar verirsek kastýmýz aþmýþ olucaz yine olan bize olacak. Hakem hapsetmek, bir de bunu bando mýzýkayla yapmak olacak iþ deðil. Sonrasý ise facia adam ne dediðini bilmiyor. Ama bu adam üzerinden kulübe saldýrýyorlar. Bu da kanýma dokunuyor valla. Biz ne yaparsak yapalým bu olay karþýsýnda her türlü bize saldýracaklardý. Gündem haksýzlýklar deðil yine bizim barbarlýðýmýz(!) olacaktý. Karþý güruhun niyeti iyi deðil. Baþkaný dibine kadar eleþtirelim ama o ince çizgiyi de aþmayalým diyorum ben.

Zor durum valla. At izi it izine karýþtý iyice. Kendi kendimize verdiðimiz zararýn haddi hesabý yok. Bizi bu þerefsizler deðil de hep içimizdekiler yordu. Þu adamdan hayýrlýsýyla bir kurtulsak ta adam gibi biri gelse de en azýndan önümüzü görsek.
    Konu My tarafýndan (31.10.2015 Saat 11:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

gece gece yine masal anlattý Hacý baþkan
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Adem Erdoðan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burasý antu.com falan mý acaba, böyle bir zaman bu nasýl baþlýk ?
    Bu nasýl forum.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Pinkman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fener forumunda deðilsiniz ama fener forumunda gibi yorum yapan sizlersiniz..

yanlýþ senin baþkanýn yaptýðýnda yanlýþ deðil baþkasý yapýnca yanlýþsa sizin zihniyetinizde sorun var..biz Trabzonsporuz biat etmeyiz fenerliler gibi yanlýþ varsa yanlýþa da göz yummuyýz kiþilerin yanýnda deðil Trabzonsporun yanýnda olun bikez de.

Hakemlere ders verilmesine burda kimsenin sesi çýkmadý..ama CB istedi diye dün sabah kendi aðzýnla dediðin þeyi yalanlýyosun..o deðerli insan istedi bende býrakýn dedim diyosun sonra siteden CB'nin istediðini nerden çýkarýyosunuz diyosun..Bu ne sevgi ya !!! hakem hata yapmadý dese evet doðru diyosunuz efendim diyeceksin ben sana ne diye güveneyim GÝDECEKSÝN !

Kabadayýlýðada bok sürdürmüyo ama dün gece Asporda 17 sene deðil 170 sene ile yargýsýnlar diyosun ama kývýrýyosun..Yapmayacaksýn kardeþim o zaman þov böyle kývýrtýrlar adama hala yok gider yatarým býrak palavrayý sahtekar ya

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Pinkman Yukarýda kardeþim sana en iyi cevabý vermiþ zaten. Trabzonspor baþkanýna bu kadar rahat hakaret edemezsiniz. Siyaset yapmayýn derken siyaset yapanlardansýnýz.
    Konu since1967_ tarafýndan (31.10.2015 Saat 12:27 ) deðiþtirilmiþtir.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Valla sen de haklýsýn Adem ama Trabzonspor'un menfaatleri ile ÝHO'nunkiler arasýnda çok ince bir çizgi var. ÝHO derken Trabzonspor'a zarar verirsek kastýmýz aþmýþ olucaz yine olan bize olacak. Hakem hapsetmek, bir de bunu bando mýzýkayla yapmak olacak iþ deðil. Sonrasý ise facia adam ne dediðini bilmiyor. Ama bu adam üzerinden kulübe saldýrýyorlar. Bu da kanýma dokunuyor valla. Biz ne yaparsak yapalým bu olay karþýsýnda her türlü bize saldýracaklardý. Gündem haksýzlýklar deðil yine bizim barbarlýðýmýz(!) olacaktý. Karþý güruhun niyeti iyi deðil. Baþkaný dibine kadar eleþtirelim ama o ince çizgiyi de aþmayalým diyorum ben.

Zor durum valla. At izi it izine karýþtý iyice. Kendi kendimize verdiðimiz zararýn haddi hesabý yok. Bizi bu þerefsizler deðil de hep içimizdekiler yordu. Þu adamdan hayýrlýsýyla bir kurtulsak ta adam gibi biri gelse de en azýndan önümüzü görsek.
    Biz "Ne olursa olsun, TS zarar görmesin diye baþkanýn arkasýnda olalým" eþiðini çoktan aþtýðýmýzý düþünüyorum. Karþýmda biraz samimi olduðuna inandýðým bir insan olsa arkasýnda dururum. Kötü niyetli olmadýðýný bildiðim için kadýnla ilgili sözlerinden dolayý linç edilmek istendiðinde durduðum gibi.

Ama diðer konularda o olmaz. Sýrf eleþtiri yaptým diye paralý köpeklerine beni dinsiz, imansýz, hain, komünist ilan ettiren adam, TFF seçimlerinde o þerefsizlere destek verip artýk hakkýmýzý yiyemeyecekler diye þov yapan adam bugün o TFF'nin ipini tuttuðu hakemler yüzünden aðlamayacak. Aðlayacaksa da bunu 3. Sýnýf Kabadayý rolü yapýp sonra da geri Vites yapma þeklinde yapmayacak..

ÝHO üzerinden TS'eleþtiriyorlar doðrudur. Ama bu yüzden ÝHO'ya sahip çýkýlmasý gerektiðine inanmýyorum ben. Bizans basýný bile Antep maçýndan sonra TS doðranýyor derken bu baþkan olacak koyun çobaný(kendi ifadesi) konuþmalarý yüzünden gündemi deðiþtirdi. 2 gündür yenilen hakkýmýzý konuþan kimseyi duydunuz mu? Ben duymadým. Kim daha çok Trabzonspor'a zarar verdi þimdi? Baþkan mý, yoksa arkasýnda durmayan ben mi?
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

ÝHO ya gerçekten katýlmýþtým. Ama ben katýldým kendisi çark etti. Soyledikleri yuzde 90 oranýnda dogru idi. Hatta kadýn ifadesi bile. Ama kendini reklam amacý görmek isteyen herkes kullandý.

Tek katýlmadýðým Onur için söyledikleri. ÝHO anla bu takýmda 28 futbolcu olabilir ama ONUR gibi 28 tane yok. Sen dahil yönetici tayfasý Onur edemiyorsunuz.

Malesef ki dogru soyleyen ÝHO çark etti. Bir baþkan olarak söylediklerinin arkasýnda duracaksýn. Ha bir de anlamsýz çekliþkiler yaratan RTE meselesine girip durmayacaksýn.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz "Ne olursa olsun, TS zarar görmesin diye baþkanýn arkasýnda olalým" eþiðini çoktan aþtýðýmýzý düþünüyorum. Karþýmda biraz samimi olduðuna inandýðým bir insan olsa arkasýnda dururum. Kötü niyetli olmadýðýný bildiðim için kadýnla ilgili sözlerinden dolayý linç edilmek istendiðinde durduðum gibi.

Ama diðer konularda o olmaz. Sýrf eleþtiri yaptým diye paralý köpeklerine beni dinsiz, imansýz, hain, komünist ilan ettiren adam, TFF seçimlerinde o þerefsizlere destek verip artýk hakkýmýzý yiyemeyecekler diye þov yapan adam bugün o TFF'nin ipini tuttuðu hakemler yüzünden aðlamayacak. Aðlayacaksa da bunu 3. Sýnýf Kabadayý rolü yapýp sonra da geri Vites yapma þeklinde yapmayacak..

ÝHO üzerinden TS'eleþtiriyorlar doðrudur. Ama bu yüzden ÝHO'ya sahip çýkýlmasý gerektiðine inanmýyorum ben. Bizans basýný bile Antep maçýndan sonra TS doðranýyor derken bu baþkan olacak koyun çobaný(kendi ifadesi) konuþmalarý yüzünden gündemi deðiþtirdi. 2 gündür yenilen hakkýmýzý konuþan kimseyi duydunuz mu? Ben duymadým. Kim daha çok Trabzonspor'a zarar verdi þimdi? Baþkan mý, yoksa arkasýnda durmayan ben mi?
    Valla Adem diyorum ya haklýsýn kardeþim Baþta da söylemiþtim. Bu tip çakallýklarýn arkasýný toparlamasý maalesef iþte böyle valiliðin emniyetin aðzýndan durumu yalanlatarak, dün söylediðini (yavþak Aziz gibi) bugün kabul etmeyerek felan gücü kullanarak oluyor. Bize uyuyor mu? Bünyeye ters, kabul etmiyor. Karþý cenah ta bu durumu kullanarak Trabzonspor'a içindeki nefreti kusuyor.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

'adam'ligiyla övünen baþkan nasýl bu kadar dönebiliyor sarf ettiði sözlerinin ardýndan? Gerçi verdiði hangi sözünün arkasýnda durmuþ ki? þaþýrmamak lazým. Bu kulüp tarihinde bu kadar rezil olmamýþtýr heralde. Düþ artýk yakamýzdan, doðru düzgün konuþmayý bile beceremeyen, sayýn kulüp baþkanýmýz!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Trabzonsporlu olacaðýz diye insanlýðýmýzdan ödün veremeyiz, iho'nun yaptýklarýnýn savunulacak yaný yoktur... isteyen istediðini söylesin, bu þahýsýn baþkan olduðu yerde birlik beraberlikten bahsedilemez...

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    39

ayýk olun arkadaslar.konustuðu sekilde ifade verse hapse girer bir 10 yýl kalýr .
    bu iþler böyle.
    ben yaptýðýný tasvipp etmesemde, has etti onlara

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kimse kusura bakmasýn....

tam halkýmýza layýk bir baþkanýmýz var....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

kusura bakacak bisey yok faik, dogrulari söylemissin

Adem Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ben bizim baþkan kadar çeyrek mafya profiline uyan baþka bir adam daha görmedim
    Rejime el koyamadýðýmýz anda bile.Yön vermeye devam ederiz.
    (A.Öztürk)

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Kamuoyunda þike davasý olarak bilinen Ýstanbul 13. Aðýr Ceza Mahkemesinden çýkan hukuka aykýrý, haksýz karar ve yine 5. haftadan bu yana tekrarlanan hakem hatalarý dolayýsýyla Trabzon þehri üzerinde haklý bir gerginlik mevcuttu. Trabzonspor’un sürekli hakkýnýn yendiði düþüncesinde olan Trabzon halký artýk infial noktasýndaydý.

Gaziantep maçýnda hakemin kötü yönetimi üzerine maçýn bitmesine 10 dakika kala tarafýma sosyal medya üzerinden taraftarlarýn haberleþtiði ve hakemleri protesto edecek büyük kalabalýklarýn toplanma hazýrlýðý içerisinde olduðu bilgisi ulaþmýþtýr. Maçýn son dakikalarýnda gerekli önlemlerin alýnmasý için yöneticilerle görüþtüðüm sýrada verilmeyen penaltý üzerine þehirde bu durumun infiale neden olacaðýný düþünerek, Trabzon’da hakem ve TFF görevlilerine karþý yapýlabilecek geri dönüþü imkânsýz olaylara engel olabilmek için inisiyatifi üzerime aldým. Yöneticilerimizi arayarak emniyetle koordineli olarak çalýþýlmasýný hakemlerin güvenliði için her türlü tedbirin alýnmasýný, hakemlere karþý sözlü ve fiili müdahalelerin olmamasý için her türlü önlemin alýnmasýný, derhal Trabzon’a hareket ettiðimi söyledim. Ayrýca durum hakkýnda Sayýn Valimize bilgi verilmesi konusunda talimat vererek o saatte tarifeli uçak olmamasý sebebiyle derhal özel uçak ile Trabzon’a intikal ettim. Uçaða binmeden basýn mensuplarýnýn alana çaðrýlmasýný ve açýklama yapacaðýmý söyledim. Amacým yapacaðým açýklama ile stat çevresinde ve þehirde infiali engellemek, Baþkan olarak sorumluluðu üzerime aldýðýmý göstererek yapýlacak eylem ve gösterilere mani olmaktý. Yapmýþ olduðum açýklamalarýn temelinde; Trabzonspor’un ve Trabzon’un daha fazla zarar görmesini engellemek, galeyana gelen taraftarý yapýlacak her þeyin Baþkan ve yönetim tarafýndan yapýldýðýnýn ortaya konulmasý yatmaktadýr. Nitekim yöneticilerimiz devamlý Sayýn Valimize bilgi vererek Emniyet Müdürümüzle koordineli olarak çalýþmýþtýr. Hiçbir yöneticimiz ne hareketle ne sözlü olarak hakemlere karþý en ufak bir tepki göstermemiþtir. Bu husus gerek hakem raporlarýnda gerekse temsilci raporunda açýkça anlaþýlmaktadýr.

Trabzonspor yönetimi olarak her zaman hukukun üstünlüðüne inandýk ve hakkýmýzý her zaman hukuk yoluyla aradýk. Medyada belirtildiði gibi suç iþleme kastýyla hakemleri alýkoyma gibi bir hareketimiz asla olmamýþtýr. Amacýmýz hakemleri ve Trabzon taraftarýný korumaktýr ki bunu da hakemleri þehirden sorunsuzca çýkarýlmasýný saðlayarak gerçekleþtirmiþ durumdayýz. Bu hususta yaklaþan seçim ortamýnda gerekli saðduyuyu göstererek Trabzon halký ile kolluk kuvvetlerinin karþý karþýya kalmasýný engelleyen Sayýn Valimiz Abdil Celil ÖZ’e ve Sayýn Emniyet Müdürümüz Murat KÖKSAL ve yine stattan sorumlu Emniyet Müdürü Metin DOÐAN’a Trabzonspor yönetimi olarak þükranlarýmýzý bir kez daha bildirmek isteriz.

Ýbrahim Ethem HACIOSMANOÐLU

Trabzonspor Kulübü Baþkaný
    Murat

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Çakallýk makallýk dedim ama anlaþýlan bunlar yutamayacaðý lokma atmýþlar aðýzlarýna. Gücün mukabilinde kesersin raconunu olur biter. Bitmiyor da hala gak guk diyorsan...
    Murat

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Öyle þov yapmaya kalkarsan böyle 3. Kez açýklama yaptýrýrlar sana. Asena'yý geçtin be baþkan.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

ya bundan bir an kurtulmak gerek bunla yola ciksan inan adami satar la ya adam gibi söydeiklerinin arkasinda kalacaksin yoksa agzini acmiyacaksin
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)