Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gs'ye Karþý Ne Zaman ve Nasýl Penaltý Çalýnýr!? Ya da Çalýnýr Mý?

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Standart Gs'ye Karþý Ne Zaman ve Nasýl Penaltý Çalýnýr!? Ya da Çalýnýr Mý?

Buraya yeni bir konu açmak istemezdim. Moderatörler, adminler beni anlayýþla karþýlasýnlar, istirham ediyorum. Konu önemli arkadaþ.
    Yeter artýk!
    Sus sus sus da nereye kadar?

Geçen seneki Gs maçýnda topu Yekta kale çizgisinde net olarak eliyle KURTARDI! Bakýn ''kurtardý'' diyorum. Bilerek ve isteyerek... Hakem penaltý vermedi! Dünyada ceza sahasýnda elle oynama penaltý ise Yekta'nýn pozisyonu penaltýnýn BABASIDIR! ki o verilmeyen penaltý sonrasý kesilen ortada Medjani golü attýðý için pek üstünde durulmadý!

Neyse geçelim geçen seneki rövanþ maçýna.
    Yine Telles, kesilen ortaya adeta KALECÝ gibi uçarak ceza sahasýnda resmen kalecilik örneði gösterdi.Yine penaltý verilmedi! O maçý da kazandýðýmýz için üstünde durulmadý!

Yine bugün net bir þekilde ceza sahasýnýnda top Gs'li futbolcunun eliyle yön deðiþtirdi,tüm ivme ve hýzýný kaybetti. Sen bunu çarpma olarak YORUMLAYAMAZSIN!
    Eðer yorumluyorsan o zaman hakemlik yapamazsýn! Çünkü görmüyorsun net pozisyonlarý veya görüyorsun ama karþý takýmýn ''adý'' senin penaltý vermene engel oluyor!?
    Bu yetmiyormuþ gibi, Gs'ye çýkarmaya üþendiðin sarý kartlarý Trabzonspor'a leblebi gibi gösteriyorsun!

Bu ülkede futbolda ADALET istiyor ve bekliyoruz! Bu bizim en doðal ve haklý talebimizdir! Kaybedilen 3 puaný telafi ederiz etmeyiz o ayrý konu!
    Ama Ýstanbul takýmlarýný kayýrmaya devam ettiðiniz müddetçe futbolu katlettiðinizin, ve EN ÖNEMLÝSÝ kitleleri futboldan soðuttuðunuzu aklýnýzdan çýkarmayýn!
    Göstermelik kupalar,þampiyonluklarla bu ligde kayýrdýðýnýz takýmlarý þampiyon yapabilirsiniz, ama unutmayýn ki Türk futbolu Avrupa Ve Dünya arenasýnda sayenizde yerlerde geziyor!
    Avrupa takýmlarýna karþý kayýrdýðýnýz takýmlarýn ne oynadýklarýný da görüyoruz!

Biz þampiyon oluruz veya olmayýz! Bu bizim sorunumuz! Ama sizler futbolda adalet öðesini saðlayamadýðýnýz müddetçe, Türk futbolunu elbirliðiyle yerin dibine gömersiniz!

Bundan sonra kulübümden,yönetimden bekleðim duruþ, hakem hatalarýna karþý dik bir duruþ sergilemeleri. Kýsacasý seslerini adalet için çýkarmalarýdýr! Çünkü ortada açýk ve bariz bir þekilde adaletsizlik vardýr. Yok olan hep Trabzonspor'un emeðidir!
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Nereden
    Ýstanbul

gs her zaman kollanmýþtýr aldýklarý þampiyonluklarýn en az yarýsý þaibelidir
    Konu grandmaster tarafýndan (20.09.2015 Saat 01:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Ömer_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

gs ile oynanan son 3 maç 3 tane net penaltýmýz verilmedi hemde 3 maçtada elle kesilen pozisyonlarla.normal þeyler deðil.

DarkBlooD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Iho ya sormak lazým , þu TFF ye 3 adam sokmuþ ya demiroren i destekleyerek o adamlar ne iþ yapar bi anlatsýn

GT-I9190 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Dünyada iki farklý insan türü vardýr : Bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler ...

Nietzsche

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý mete61bordomavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Buraya yeni bir konu açmak istemezdim. Moderatörler, adminler beni anlayýþla karþýlasýnlar, istirham ediyorum. Konu önemli arkadaþ.
    Yeter artýk!
    Sus sus sus da nereye kadar?

Geçen seneki Gs maçýnda topu Yekta kale çizgisinde net olarak eliyle KURTARDI! Bakýn ''kurtardý'' diyorum. Bilerek ve isteyerek... Hakem penaltý vermedi! Dünyada ceza sahasýnda elle oynama penaltý ise Yekta'nýn pozisyonu penaltýnýn BABASIDIR! ki o verilmeyen penaltý sonrasý kesilen ortada Medjani golü attýðý için pek üstünde durulmadý!

Neyse geçelim geçen seneki rövanþ maçýna.
    Yine Telles, kesilen ortaya adeta KALECÝ gibi uçarak ceza sahasýnda resmen kalecilik örneði gösterdi.Yine penaltý verilmedi! O maçý da kazandýðýmýz için üstünde durulmadý!

Yine bugün net bir þekilde ceza sahasýnýnda top Gs'li futbolcunun eliyle yön deðiþtirdi,tüm ivme ve hýzýný kaybetti. Sen bunu çarpma olarak YORUMLAYAMAZSIN!
    Eðer yorumluyorsan o zaman hakemlik yapamazsýn! Çünkü görmüyorsun net pozisyonlarý veya görüyorsun ama karþý takýmýn ''adý'' senin penaltý vermene engel oluyor!?
    Bu yetmiyormuþ gibi, Gs'ye çýkarmaya üþendiðin sarý kartlarý Trabzonspor'a leblebi gibi gösteriyorsun!

Bu ülkede futbolda ADALET istiyor ve bekliyoruz! Bu bizim en doðal ve haklý talebimizdir! Kaybedilen 3 puaný telafi ederiz etmeyiz o ayrý konu!
    Ama Ýstanbul takýmlarýný kayýrmaya devam ettiðiniz müddetçe futbolu katlettiðinizin, ve EN ÖNEMLÝSÝ kitleleri futboldan soðuttuðunuzu aklýnýzdan çýkarmayýn!
    Göstermelik kupalar,þampiyonluklarla bu ligde kayýrdýðýnýz takýmlarý þampiyon yapabilirsiniz, ama unutmayýn ki Türk futbolu Avrupa Ve Dünya arenasýnda sayenizde yerlerde geziyor!
    Avrupa takýmlarýna karþý kayýrdýðýnýz takýmlarýn ne oynadýklarýný da görüyoruz!

Biz þampiyon oluruz veya olmayýz! Bu bizim sorunumuz! Ama sizler futbolda adalet öðesini saðlayamadýðýnýz müddetçe, Türk futbolunu elbirliðiyle yerin dibine gömersiniz!

Bundan sonra kulübümden,yönetimden bekleðim duruþ, hakem hatalarýna karþý dik bir duruþ sergilemeleri. Kýsacasý seslerini adalet için çýkarmalarýdýr! Çünkü ortada açýk ve bariz bir þekilde adaletsizlik vardýr. Yok olan hep Trabzonspor'un emeðidir!
    Mükemmel bir yazý. Ýçimde ukde olup yazmak istediklerimi fazlasýyla yazmýþsýnýz.

Cüneyt ÇAKIR da bir figüran olduðunu gösterdi.

GS'yi yarýþtan koparmamak için verilen görevi elinden geleni yaptý.

Kartlarda bize cömert, rakibe þefkatli davrandý.

Net penaltýmýzý vermedi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Yahu Aspor'da konuþan Giray BULAK'ý biri sustursun.

Hakemlerimizi, kendi insanýmýzý çok kolay harcýyoruz diyor.

Hadi Ýlker YAÐCIOÐLU bu yorumu yapabilir. Sen bir Trabzon'lusun, Hocalýk yapmýþsýn.

Görseydi çalardý, dünya kupasý finali yönetmiþ bir hakemdir, mümkün deðil ki görüp de çalmasýn diyor.

Moderatör Cüneyt, daha mantýklý konuþutu: Belki de gördü ama penaltý olarak yorumlamadý dedi ki ben de böyle düþünüyorum. Çünkü eliyle devam iþareti yaptý ÇAKIR.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

doctorsurgeon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu Aspor'da konuþan Giray BULAK'ý biri sustursun.

Hakemlerimizi, kendi insanýmýzý çok kolay harcýyoruz diyor.

Hadi Ýlker YAÐCIOÐLU bu yorumu yapabilir. Sen bir Trabzon'lusun, Hocalýk yapmýþsýn.

Görseydi çalardý, dünya kupasý finali yönetmiþ bir hakemdir, mümkün deðil ki görüp de çalmasýn diyor.

Moderatör Cüneyt, daha mantýklý konuþutu: Belki de gördü ama penaltý olarak yorumlamadý dedi ki ben de böyle düþünüyorum. Çünkü eliyle devam iþareti yaptý ÇAKIR.
    Bunun adý kimse kusura bakmasýn yalakalýk
    ÝSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZÝRVEYE.

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Yalakalýðýn ötesinde Trabzonspor düþmanlýðýdýr.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Sus artýk Giray BULAK efendi.

Bizim canýmýz yanmýþ, adam Cüneyt ÇAKIR'a yalakalý yapýyor.

TS düþmanlarý zaten yeterince var, kendi içimizdekiler daha çok koyuyor insana.

Programda aldýklarý para uðruna Trabzonspor düþmanlýðý yapabiliyorlar.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Fatih Birinci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

Gs camiasi en az þikeciler kadar namussuzdur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)