Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Artik nmze Bakmaliyiz

Trabzonspor Kongre yesi
    CAFER ZER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Bence Ziya Doganin Istifasindan sonra ATAY AKTUG da istifa etmeli Kongre tarihi ne alinmali Yeni bir ynetim.Yeni bir hoca ile ilk devre bitiminde alinacak 9 puan ,OCAK ayinda yapilacak 3,4 tane adam gibi taransferle bu takim sampiyon olur.

HOCA konusunda Su anda BIZIM iin EN IYISI SENOL GNES tir.

Ynetim konusunda ise BEN HALUK ULUSUY u sevmiyorum ama Haluk ulusoy olabilir.Adama fedarsyonda ok basarili oldu onun dneminde Trkiye dnya 3.oldu,GS UEFA VE SPER kupayi aldi.Trk takimlari avrupada basarili oldu 6 takimla avrupa kupalarina katildik.yle yada byle HALUK ULUSOY en azindan paralidir.ve bu futbol isinide iyi biliyor.

2.Baskan adayim M.ALI YILMAZ dir M.ALI YILMAZ Artik gemis hatalardan ders ikarmistir.en azindan masada gl bir isim.

Faruk zak diger adaylarimdan daha nce grev yapmis futbolu bilen Trabzonsporu bilen herkesin zerinde ittifak yapabilecegi bir isimdir.

AHMET AGAOGLU demiyorum o geen yari yolda birkati kati.o anacak 2.baskan olabilir.

Yeni baskan Yeni hoaca derken Torbadan yeni isimler ikaracak halimiz yok mecburen tanidik bildik isimlere ynelmeli

Guests
    Ziyareti

abi senin bu ulusoy may yorumlarini grdkten sonra ben atay aktugu ve zkan smeri daha ok seviyorum be abi.

ha unutmadan alisende parali ve su anda bosta. hem bizede bir sampiyonluk borcu var.Edited by: zGReisEsenLer

Trabzonspor Kongre yesi
    A. Hill AKIROLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt zGReisEsenLer Nickli yeden Alnt

ha unutmadan alisende parali ve su anda bosta. hem bizede bir sampiyonluk borcu var.

arkadasin adaylarina gzel bir cevap olmus.haluk ulusoy ve m.ali yilmaza kesinlikle karsiyim. Her baslikta onlarin TRABZONSPOR'a verdigi zaralari hatirlatmaktan biktik. kusura bakmayin ama zellikle haluk ulusoy ismini verenlerde art niyet ararim.

AHMET AGAOGLU zaten golf federasyonunda ok yogun oldugunu, bu yzden de TRABZONSPOR'a faydali olmayacagini aiklamis.

FARUK ZAK arkadasin yazdigi isimler arasinda en mantiklisi, onun dneminde TS. ekonomik anlamda gzel gnler geirmis ama onun da aday olacagini dsnmyorum.

BEN ATAY AKTUGU DESTEKLIYORUM

Atmaca - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    44

Faruk zak - Senol Gnes ikilisini acaba tekrar bir arada Trabzonun basinda grebilecek miyiz.Cok ama cok zor.Keske...keske...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    12.08.2004

haluk ulusoy degil miydi ffd deki gorevi boyunca galatasaraiin usakligini yapan ! kim yaziyor bu adamin ismini bu sayfaya hala! trabzonsporlulugunuzdan suphe eder duruma getirdiniz ben!

bizim sorunumuz yonetim degil hoca sorunu ve hocamiz gti yani sorunumuz yok artik! anlayin artik bunu!

yelik tarihi
    18.08.2004

Faruk ZAK'ta Fedarasyon seimlerinde Levent BIAKI'yi destekledi

Guests
    Ziyareti

aslinda ne ynetim, ne hoca, nede kadrosorunumuz vardi... kahir dolu 20 seneden sonra tam da herseyyavas yavas yoluna girmeyebaslamisti.yine nerden geldi bu isler basimiza.iki kt ma sonucuna tehaml edemedik...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

her zaman yaptigimiz gibi, olmiycak islerden problemler yaratip, kendi kuyumuzu kendimiz kazdik...ihtiyacimiz olan sey istikrar,sreklilik ve birliktelikdiyorum, baska da birsey demiyorum...

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt CuttySark Nickli yeden Alnt

aslinda ne ynetim, ne hoca, nede kadrosorunumuz vardi... kahir dolu 20 seneden sonra tam da herseyyavas yavas yoluna girmeyebaslamisti.yine nerden geldi bu isler basimiza.iki kt ma sonucuna tehaml edemedik...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

her zaman yaptigimiz gibi, olmiycak islerden problemler yaratip, kendi kuyumuzu kendimiz kazdik...ihtiyacimiz olan sey istikrar,sreklilik ve birliktelikdiyorum, baska da birsey demiyorum...

galiba...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Ouz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    37

nmze bakmaliyiz diyoruz da arkadaslar nmze bakmamiza engel olacak neriler gryorum. m.ali yilmazdan hala medet umanlar var. sasilacak sey.

allah sonumuzu hayretsin..

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Hala zkan Smer gibi birisinden bahsedenlere rezalatin tablosu

PUAN DURUMU
    TAKIMLAR O G B M A Y P
    1- Galatasaray 34 24 6 4 75 31 78
    2- Fenerbahe 34 24 3 7 70 31 75
    3- Besiktas 34 18 8 8 69 39 62
    4- Ankaragc 34 15 8 11 72 58 53
    5- Denizlispor 34 12 12 10 65 52 48
    6- Gaziantep 34 13 9 12 57 52 48
    7- Gztepe 34 12 9 13 38 56 45
    8- Genlerbirligi 34 11 12 11 47 51 45
    9- Istanbulspor 34 12 8 14 33 38 44
    10- Bursaspor 34 13 5 16 48 60 44
    11- Kocaelispor 34 12 7 15 45 60 43
    12- Diyarbakir 34 10 10 14 41 50 40
    13- Malatyaspor 34 11 7 16 34 50 40
    14- Trabzonspor 34 11 7 16 49 60 40
    15- Samsunspor 34 10 8 16 32 43 38
    16- aykur Rize 34 9 10 15 43 51 37
    17- Antalyaspor 34 9 10 15 46 61 37
    18- Yimpas Yozgat 34 6 9 19 46 67 27

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Yok Haluk Ulusoy liman ihalaseinde karsimiza ikti,Yok Albayraklar syle yapti,Yok M.ALI YILMAZ byle dedi.yok HALUK ULUSOY G.S li da ZKAN SMER G.S li degilmi.Trabzonda herkesin zellikle 40 yasin zerindekilerin ilk tuttuklari takimlar var.Haluk ULUSOY fedarasyon baskani iken GS a kiyak ektide ZKAN SMER tarabzonspor baskani iken G.S a kiyak ekmedimi.

Ben HALUK ULUSOY u sevmem ama BU parasiz pulsuz insanlarin elinde Trabzonspor oyuncak olacagina maskara olacagina Parali masada gl insanlarin gelmesi bence daha iyi.

Benim gnlmden geen FARUK ZAK-SENOL GNES tekrar isbasina Trabzonspor Sahakalkar diye dsnyorum.Senol Gnes eskiden byk ma kazanamiyordu ama MILLI TAKIM ile artik bu olay bitti.BREZILYAya kafa tutan takimin hocasi Brezilya karsisinda en iyi Oynayan takimin hocasi AYRICA Senol Gnes vasitasilyal Trabzonspora saldiranlara da iyi bir cevap olur.

Kimse burda ben senden daha iyi taraftarimYok ONDAN BAHSEDERSEN tRABZONSPORLULUGUNDAN sphe ederim.Yok sunu savunan Trabzonsporlu degildir.vs vs kimse stnlk yarisina girmesin herkesin ayri bir fikri vardir.

BEN 6 sampiyonluk yasamis birisi olarak ATAY AKTUGU ve ZIYA DOGAN i basarisiz buluyorum.Eger ATAY AKTUG byk baskan olsaydi 5,6 milyon usd ile bu takimin Sampiyonluga kosacagini Sampiyonlar ligine rahatlikla gidip orda basarili olacagini grrd.Su anda Bizim tarihi farki kairdigimiz DINAMO KIEV grupta 10 puanla lider.Bizde grupta basarili olabilirdik.Ilk defa ayagimiza gelen firsat Bu baskan ve Hoca tarafindan tepilmistir.Senol Gnes takimi 2 sezon 2.yapinca Yuh Istifa Ziya dogan a gelincebasarili.giray BulakG.S dan 7 puan geride olursa basarisiz ZIyaDOGAN basarili.EVETZKAN SMER le kiyaslarsaniz bunlarok basarili ama Tarihle kiyaslarsaniz basari Yok.Kimim hatasi bu bizimmiDESTEKDEDILER malara gittik.100.000 YE DEDILER ye olduk daha ne yapalim bizde birileri gibi kulbe giripte menfaatmi temin edelim.daha ne yapalim syleyin bir yol biliyrosanizbizde ona gre hareket edelim.

yelik tarihi
    14.10.2004

Alnt CAFER52 Nickli yeden Alnt

Bence Ziya Doganin Istifasindan sonra ATAY AKTUG da
    istifa etmeli Kongre tarihi ne alinmali Yeni bir ynetim.Yeni bir hoca
    ile ilk devre bitiminde alinacak 9 puan ,OCAK ayinda yapilacak 3,4 tane
    adam gibi taransferle bu takim sampiyon olur.

biz bu kadroyla son 3 macta 9 puan alamayiz ve bu sezon imkani yok sampiyon olamayiz, cnk rakip inanilmaz gcl.

bizim yeni hedefimiz son haftalardaki cks dnemini durdurup ligi hic olmazsa ilk 3'de bitirip en az UEFA'ya gitmek olmali.

baskan adayim yok

hoca adayim lucescu

batugol - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.10.2004
    Nereden
    Ankara

Bahsedilen isimlere bakiyorum da herhalde trabzonda veya trkiyede trabzonspor baskanligini yapacak insan yok.

Yazik bize ya gerekten yazik 'iste baskan olacak adam' diyebilecegimizbir aday ikartacak gcmz yok.

MahmutHSO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Samsun

Trabzonspora gerek adamligiyla ,gerek vizyonuyla baskan olacak tek isim Faruk zak tir.Teknik direktr de Senol Gnes.

Gerek ve gnlden Trabzonsporlu ve "Trabzonspor un basarisindan baska hibir beklentileri olmayan" bu insanlari greve davet ediyorum.

yelik tarihi
    12.10.2004
    Nereden
    Bolu

cafer52 arkadas baska seyler yazacaktim ama o puan tablosunu grnce yazmadan geemedim .

o puan tablosu may'nin eseridir arkadas, niye bunu anlamiyoruz.ve bu kafayla sanirim yine takimizi oralarda grecegiz.

mafya trabzonu ieriden 10 yillarca rtms ,bitirmis. daha nasil aik yazayim.

ve su an byk bir kaos ortaminina srkleniyoruz.bu kirli futbol ortamda bize kisa da olsa tekrar eski sevin ve heyecanlarimizi yasatan bir srecin sonu olmasin istiyorum. ama umutsuzum.

yelik tarihi
    05.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Cafer abi ne yaptin ya.. Ne ulusoy'u abi. Parali diye cinconluya mi teslim edelim kendimizi..

yelik tarihi
    01.10.2004

yyaa arkadas yapmayin siz ergn grsoyu gs mi zannediyorsunuz adam sif reklam amaciyla fazla anlamadigi bir futbol birimiyle ugrasiyo nku reklama ihtiyaci var,,,ULUSOYDA KK YASLARINDA TRABZONUN HI BIR MAINI KAIRMAZ FANATIK BIR TRABZON SPORLUYMUS BU AIKLAMAYI GEEN SENE BEN FANATIKLE YAPTIGI RPERTATA OKUMUSTUM o yzden ulusoy baskan olabilir teske olsa

Taner Uykueken - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt umraniye Nickli yeden Alnt
    yyaa arkadas yapmayin siz ergn grsoyu gs mi zannediyorsunuz adam sif reklam amaciyla fazla anlamadigi bir futbol birimiyle ugrasiyo nku reklama ihtiyaci var,,,ULUSOYDA KK YASLARINDA TRABZONUN HI BIR MAINI KAIRMAZ FANATIK BIR TRABZON SPORLUYMUS BU AIKLAMAYI GEEN SENE BEN FANATIKLE YAPTIGI RPERTATA OKUMUSTUM o yzden ulusoy baskan olabilir teske olsa

ARKADASIM

1 ergn grsoy denen kani bozugu bize anlatma ve savunma

2 ulusoysuzu bu takimin baskani grmektense gzlerime mil ektiririmdaha iyi bilmem anlatabiliyormuyum

yelik tarihi
    01.10.2004

o zaman o kr gzlerine mil ektir

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt umraniye Nickli yeden Alnt

KKKEN TRABZONSPORLUYMUS[img]smileys/smiley36.gif[/img] DEMEK KI BYDKE EZILMIS.[img]smileys/smiley7.gif[/img] DAHA NCEDE YAZMISTIM M.A.Y. VE H.U.'UN ADINI TS BASKANLIGI IIN YAZANIN ART NIYETLI OLDUGUNU DSNRM BIR BASKA DEYISLE TRABZONSPORLU OLDUGUNDAN SPHE EDERIM. HI KIMSE KUSURA BAKMASIN!

INSANLAR SYLEDIKLERI SEYLERI YAPTIKLARIYLA ONAYLAMALI. TRABZONSPORLUYUM DEMEK NE KADAR KOLAY DEGIL MI? HALUK ULUSOY NE KAZANDIRMIS TRABZONSPOR'A SAIMIZI BASIMIZI YOLDURMAKTAN, BIZI SZDE HEMSEHRIMIZE KFRETTIRIP GNAHA SOKMAKTAN BASKA.. SIMDI SAKIN BANA SAHAMIZI KAPATTIRMADI AYAKLARI YAPMAYIN SADECE GLERIM.

Guests
    Ziyareti

ulusoy baskan hocada terim olursa ne iyi olur dimi. hem parali hemde geseli tbe tbe

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt zGReisEsenLer Nickli yeden Alnt

ulusoy baskan hocada terim olursa ne iyi olur dimi. hem parali hemde geseli tbe tbe
    ARKADASIM SANIYORUM ESPIRI YAPTIN AMA HI GLECEK HALIM YOK MALESEF. ARTIK CINNET GEIRMEK ZEREYIM YAZDIKLARININ AYNINI SAVUNANLAR VAR BURADA[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyareti

evet savunanlar var bende onlara hitaben yazdim

ama benim glcek halim var. hoca istifa etmis rahatladik artik. gelsin sampiyonlukkkkEdited by: zGReisEsenLer

yelik tarihi
    11.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    60

EVET ARTIK NMZE BAKMALIYIZ.

Arkamiza baktigimizda; ZIYA DOGAN, ynetim kurulu yeleri arasindaki ekismelerden dolayi, TRABZON YNETIMINI kongre ncesi daha fazla kaosa sokmak istemedi ama soktu, kendi bildigini yapmak istedi hep serbest ve ben ne dersem o mantigi ile hareket etti, futbolcularin ve yneticilerin bazilarina gz dagi vermek istedi.Bakti ki olmuyor, dedikleri harfiyen yerine getirilemiyor getirilmiyor, KONYA'YA 1 GN NCE GITMEK ISTEDI MASRAF FAZLA OLUR diye istenmedi, darildi v.s. Hep isteklerinin yerine getirilmesini istedi.Bazen hersey istediginiz gibi olmaz ZIYA.O da baktiki bu gidisle kt sonular almadan nce iyibir durumdayken birakayim vede yara almayayim. TRABZONSPOR yara almis ona ne "adam gibi adam" sifatli taktigimiz hocamiz adamligini gsterdi. DAHA NCELERI ZIYA DOGAN DENGESIZDI aiklamasini yapan KONYA baskanini hakli ikartti.

Bizi kimse yikamadi yikamaz dimdik ayaktayiz. Biz neler grdk neler , TRABZONSPOR kimsenin egolarini tatmin edecegi bir kurum degildir. Olamaz .fficeffice" />

Kim gelirse gelsin, yanliz takimdaki topular, basta generaller bizim yerlinin yerlileri kafalarini nlerine koyacaklar ve dsnecekler,bu takimi nasil bu hale getirdilerse ,yine ayni sekilde kafaya oynayan bir ekip haline getirmek onlarin grevi oldugunu unutmayacaklar . Yoksa kendileride vitrinden dsms bir kristalin durumuna dserler, TRABZONSPOR hibir zaman yerlerde srnecek bir takim olmadigini beyinlerinin bir taraflarina yazmalari gerekir, kk isler iin takim iindeki organizasyonlari bozmaya kimsenin hakki yoktur. Adam olarak ve takim kaptanlari olarak ikip ynetime sayet dedikodularda adi geen Ibrahim EGE ile bu takimda birkikte oynamak istemiyoruz veya biz biriz hepimiz TRABZONSPORLUYUZ diyebilmeliler. GKDENIZ-YATTARA arasinda sz edilen ( ben malarda sezdim ) pas atilmama olayi giderilmeli. Kime faydasi var bu olaylarin hep zarari takima , sonunda takim kt giderse kendileride bu olaydan yara alirlar.

Yneticilere sirin gzkmek degil sahada top oynamak ve taraftarin kalbine girmek nemlidir .Ne oldu hoca size fira atti diye yemeyemi kalktiniz( dedikodular yle diyor ) .Sayet yleyse alin yediniz hayirli olsun midenizde kalmasin.Simdi kusmak zamani kusun. TRABZONSPOR'U ynetmeye talip olacak kisilerde sizleri tanisin .

Aklinizi basiniza alin ve TRABZONSPOR'UN basarisi iin sahada ter dkn alin terinizin parasini almiyorum diyen varsa alnini karislarim.

Saygilarimla

Guests
    Ziyareti

ZILINGIR abimin dediklerine aynen katiliyorum...

ayrica,bahsi geen isimler hakkindaki dsncelerimi belirtmeden edemiycem:

Faruk zak: 1996'da ki aci hezimetimizden sonra,istanbul medyasinin baskisina boyun egerek, antalyada ki tatil kyne gidipma.yilmaz'a kulbn anahtarini elleriyle teslim etmistir...bir ka aylik iyi ynetiminin mkafatini;trabzon'da 300-400 daire satarak ve sehrimizi TBMM'nde temsil etmekle mkafatlandilrarak almistir.ondan artik trabzonsporumuza fayda beklemek hayalcilik olur...

senol gnes: milli takimimizi gururlandirdigi gnlerde medyanin saldirilarina karsi sahiplendigimiz hocamiz, aslina bakarsanizburalarda hi sevilmez...bunun sebebi ise; trabzonspor'da top oynadigi yillarda deplasman organizasyonlarinda futbolculara dagitilan yemek fisleriniarkadaslarindan toplayip,kamp ikislarinda parayi otel resepsiyonundan tahsil etmeye alismasi... ve bizi biraktigi nin ilk haftasinda alisen'in villasi'nda pazarlik yaparken medyaya yakalanmasiolarak anlatilir...

haluk ulusoy: yahu buisme birsey demeye gerek varmi..? adam yillarca trabzonlu'ya yapmadigini birakmamis... futbolda ki saltanitinin son gnlerinde isesebatspor'u super lige ikararak"bakin benim zamanimda super ligde su kadar karadeniz takimi vardi... falan filan ..." hesabi yaparak trabzonsporlu'yu kandirmaya alisan bi adam..! (aslengalatasarayli)

trkiye'nin en dzgn kulp baskanina,

en dzgn hocasina,

en kaliteli kadrosuna sahipken.

bizi bu hallere dsren bizans medyasina bir kez daha "bravo size kahpeler..!" diyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)