Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Kombine Fiyatları ve BMN Kombine Listesi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Trabzonspor Kombine Fiyatları ve BMN Kombine Listesi...

Tüm olumsuzluklar bir yana kale arkası için 300 TL güzel fiyat aslında... Yanılıyor muyum?

“Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

asist61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fiyatlar normal bencede baslikdaki gibi tum olumsuzluklara ragmen

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

..
    Konu Anıl C tarafından (23.07.2015 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

BMN Trabzon olarak beraberce maçları izleyeceğimiz bir organizasyon yapsak mı acaba?

Kalearkasından kombine alarak mesela...

Tribünde maçları beraber izlemeye evet denirse bir kombine benden...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kale arkasından bende kombine almayı düşünüyorum.

Muhtemelen bir iki maça ancak gidebilirim.BMN böyle bir organizasyon yapacak ise gitmediğim maçlar için kombine mi belirleyeceğiniz havuza aktarabilirim.

Ayrıca İstanbul yaşayanlar için şimdiden belirlenecek maçlarda birlikte organizasyon yapıp uçak bileti alma düşünceniz var ise bunu da el verdiğince katılmak isterim.
    Eskiden Sungu61 idi ....

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu kulübün pazarlama bölümünde kimler çalışıyor gerçekten çok merak ediyorum.

Şu uydudaki saçma sapan kanallarda bile daha iyi pazarlama yapıyorlar.

Üstteki görseli hazırlayanlara selam olsun.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMN Trabzon olarak beraberce maçları izleyeceğimiz bir organizasyon yapsak mı acaba?

Kalearkasından kombine alarak mesela...

Tribünde maçları beraber izlemeye evet denirse bir kombine benden...
    Alıntı İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Muhtemelen bir iki maça ancak gidebilirim.BMN böyle bir organizasyon yapacak ise gitmediğim maçlar için kombine mi belirleyeceğiniz havuza aktarabilirim.

Ayrıca İstanbul yaşayanlar için şimdiden belirlenecek maçlarda birlikte organizasyon yapıp uçak bileti alma düşünceniz var ise bunu da el verdiğince katılmak isterim.
    Dk. 1 gol 1
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kale arkası ve maraton biletleri gayet makul......

kale arkası için ;

17 lig , 6 kupa desek 12 de avrupa maçı desek 35 maç eder.... maç başı 10 tl bile etmiyor...

diğer taraftan sadece ligde kalsak bile 20 maç üzerinden 15 tlye geliyor.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon

Kombine fiyatları NŞA'da normal.
    Amaa, ben yönetimin yerinde olsam çok daha ucuz yapardım taraftarı çekmek için.
    Şimdi buraya gelip yok nasıl taraftarsınız teraneleri okumaya gerek yok.
    Yıllardır futbol oynamıyorsun. Davana sahip çıkmıyorsun.
    Taraftarın futboldan bezmiş senin vizyonsuzluğundan da bezmiş, milyon tane hoca değiştirdin aldığın verdiğin oyuncular takım yönetimin neredeyse sıfır.
    Son zamanlarda yaşanmayan kepazelik kalmadı yönetim adına. Millet sana küsmüş.
    Taraftar fedakârdır. Ben her halükârda alırım kombine. Çünkü orada olmak istiyorum Tüm olanlardan bağımsız. Bu şahsımla ilgili. Eğer başarabilseydim almazdım. Maçlara gitmezdim. Hiçbir beklentiniz olmadığında her şey size zor gelir.
    O yüzden geçen yıl da dediğim gibi fedakarlık sırası kuluptedir.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geçtiğimiz sezon kombinesi olanlara bi indirim var mı? geçen yıl %10 veya 20 indirim yapmışlardı.

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

300 lıra kombıne parası vermek için takla atan taraftar 20 mılyon euroluk oyuncu almamız ıcın transfer baslıgında takla atıyor ne taklacıyız arkadas
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Nereden
    Trabzon

Bir de son sene muhabbeti var. Hadi inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    300 lıra kombıne parası vermek için takla atan taraftar 20 mılyon euroluk oyuncu almamız ıcın transfer baslıgında takla atıyor ne taklacıyız arkadas
    yok 20 milyon euroluk oyuncu almak için kimse takla atmıyor....

ama

1 milyon euro etmeyecek adamlara 6-7 milyon verilmemesi için atıyor olabilir......

Nereden
    Kocaeli

el sonuc ? valıye kızıp kentı komple atese verıyoruz ıhoya kızıyoruz takıma zarar verıyoruz federasyona kızıyoruz takıma zarar verıyoruz olan takıma oluyor ve sonundada yıne bız uzuluyoruz
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene de sondu... Bence başka türlü pazarlasınlar. Onu geçen yıl denediler, tutmadı. Avni Aker falan pek umrunda değil Trabzon'un.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kışı bekleyin maraton 150 ye kadar düşer
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Ha taraftar 300-500 verip kombine alıyor....

iyi güzel almalı diyoruz.....

lakin aynı kombineler birilerine bedava veriliyor peşkeş çekiliyor....

hemde 3-5 tane değil yüzlercesi binlercesi dağıtılıyor...

hal böyle iken sadece taraftara suç bulmakta neyin nesi anlamıyorum.....

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha taraftar 300-500 verip kombine alıyor....

iyi güzel almalı diyoruz.....

lakin aynı kombineler birilerine bedava veriliyor peşkeş çekiliyor....

hemde 3-5 tane değil yüzlercesi binlercesi dağıtılıyor...

hal böyle iken sadece taraftara suç bulmakta neyin nesi anlamıyorum.....

bu soyledıkelrın dunyanın her takımında var yenetımler butur peskes olayları ıle secılıyor bunun hepımız farkındayız degılmi __?? taraftar guruplarının cogu bıletsız kurus para odemeden maca gelıyordu ıho bunu onledıgı ıcın stadlar bos tabı hakkımızın yenmesı oynanan kotu futbol ve pasolıg de cok buyuk etken ama bununda hatrı sayılır bır etkısı var...

ıho ve onun yonetımı bedava bılet yada kombıne vermıyormudur bırılerıne tabıkı verıyordur ama tekrar soluyorum bırılerıne kızıyoruz yanlıs yapıyor dıye kulubumuze zarar vermeyelım ıho gercekten basarılı degıl ve cok fazla hata yapıyor ama buna tepkı verecegız derken kulube ve kendımıze zarar verıyoruz... yıllarca trabzona yıldız getıremıyoruz dıyıp 1 mılyonluk adamları 8-10 mılyona getıren baskanların yalancı oldugunu ogrendık mesela ıyı taraflarıda yok degıl ... adrıanı 7,5 mılyon euroya getırdık cardozoyu 6,1 mılyona anlatmak ıstedıgımı anlatabılmısımdır ınsallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu soyledıkelrın dunyanın her takımında var yenetımler butur peskes olayları ıle secılıyor bunun hepımız farkındayız degılmi __?? taraftar guruplarının cogu bıletsız kurus para odemeden maca gelıyordu ıho bunu onledıgı ıcın stadlar bos tabı hakkımızın yenmesı oynanan kotu futbol ve pasolıg de cok buyuk etken ama bununda hatrı sayılır bır etkısı var...

ıho ve onun yonetımı bedava bılet yada kombıne vermıyormudur bırılerıne tabıkı verıyordur ama tekrar soluyorum bırılerıne kızıyoruz yanlıs yapıyor dıye kulubumuze zarar vermeyelım ıho gercekten basarılı degıl ve cok fazla hata yapıyor ama buna tepkı verecegız derken kulube ve kendımıze zarar verıyoruz... yıllarca trabzona yıldız getıremıyoruz dıyıp 1 mılyonluk adamları 8-10 mılyona getıren baskanların yalancı oldugunu ogrendık mesela ıyı taraflarıda yok degıl ... adrıanı 7,5 mılyon euroya getırdık cardozoyu 6,1 mılyona anlatmak ıstedıgımı anlatabılmısımdır ınsallah
    pardon neyi önlemiş çok merak ettim doğrusu....

kendisine ve desteklediği partiye biat eden herkese yüzlerce binlerce bilet dağıtılıyor.....

cardozo konusunda çok haklısınız lakin 40 küsür transferden olumlu olanları maalesef iki elin değil bir elin parmaklarını bile geçmiyor sayın başkanın.....

Bakınız Sadri Şenerin ilk döneminde güzel bir kadro kurulmuştu kombinelerin fiyatıda makul hale gelince 17-18 bin kombine satılmıştı...

yani bütün suçu taraftara yüklemek bence işin kolayına kaçmak olur dostum....

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fiyatlar çok makul daha da almayan almasın zaten...
    Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin. Bilseydin ödün kopardı; dokunamazdın. // Mevlana

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Adam isim ya da soyisminde İSKENDER olacak arkadaş...
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pardon neyi önlemiş çok merak ettim doğrusu....

kendisine ve desteklediği partiye biat eden herkese yüzlerce binlerce bilet dağıtılıyor.....

cardozo konusunda çok haklısınız lakin 40 küsür transferden olumlu olanları maalesef iki elin değil bir elin parmaklarını bile geçmiyor sayın başkanın.....

Bakınız Sadri Şenerin ilk döneminde güzel bir kadro kurulmuştu kombinelerin fiyatıda makul hale gelince 17-18 bin kombine satılmıştı...

yani bütün suçu taraftara yüklemek bence işin kolayına kaçmak olur dostum....

sahsen ben butun sucu taraftara buluyorum... nedenmi..

1- cok seslılık cıkarları onplana cıkarıyor kımın kımden daha fazla menfaati varsa ona odaklanıyor
    2- bu durumu en kolay sıyaset kullanıyor
    3- birlesemeyen taraftar ne basındakı yonetımleri nede cevresını etkıleyemıyor soz sahıbı olamıyor
    4- ıstanbul usagı hakemler bızı kendı sahamızda dograrken oylesıne seyredıyoruz bızden cekınmıyorlar bıle
    5- bız formalara ıtıraz edıyorken kendı destekcısı olan taraftar gurupları(cıkarlarından dolayı) belkıde ove ove bıtıremıyor
    6- rakıp takıma karsı zerre etkımız yok eskıden beraberlık ıcın ıstanbul takımlarından yenmek ıcın gelen anadolu kuluplerıne gecıs yaptık
    7-sıke bahcelı taraftar condom unu bıle kulup magazalarından alıyor kulup para kazansın dıye bızım ıse taraftar guruplarımızın bıle cogunda lısanslı urun yok
    8- bu kafayla takımına ve oyuncularına sahıp cıkamayan taraftarı gelen her baskan degerlendırıyor sıyasetı kullanarak mılyonları ceplerıne atıyorar

bız bu yavsak duzene bugune kadar karsı cıkabıldıysek trabzon taraftarının dık durusundandır bu sekılde dık durmamız ımkansızdır.. ve artık sunu kabul edelım trabzoın taraftatı takımının kazanmasını ıstıyor ama kendısı ıstanbula yenılmıs sıyaset ve emperyalızmın altında ezılmıstır... bu durumu duzeltmenın tek yolu taraftarın bırlesmesıdır nasıl ıdman ocagı ve ıdman yurdu bırlestıgınde bu basarı saglanmıstır aynı basarı tekrar bırlesmeden saglanması ımkansızdır acık ve net olarak bu gorulmektedır

tahsinsever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

trabzonda olupta bu fiyatlara kombine almayan taraftar şampiyonluk beklemesin ezeli ve en nefret ettiğimiz rakibimizin durumu ortada avniakrde bu son senemizde enaz 20bin kombine satılmalıyız bu sene stadımız ful çekmeli kim ne derse desin çok kaliteli olmasada iyibir kadromuz var hep eleştirmek kolay yine eleştirelim ama taşın altına elmizide koyalım.
    2010-2011 sezonu şampiyonu trabzonspor

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben Maratondan 2 adet alacağım Giresunda okuyorum ve kimliğimi orada unuttum ehliyetle her işim görüldüğü için kimliği taşımıyordum ama passolig kayıt için kimlik seri no istiyor. İnternette sorguyla falan uğraştım yok olmadı. Eylül ayında alıcam gittiğimde 600 TL lik olan tükenmez umarım
    FIRTINA

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

BMN Kocaeli olarak bir havuz oluşturulur ise 1 adet kalearkası kombine alabiliriz (bunu kendi aramızda konuştuk)
    BMN KOCAELİ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)