Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 59 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Duyuru | Üye Alýmý Hakkýnda...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yeni Özellikler Hakkinda acilmis baslikta yazdigim mesaj (Sayilardaki yeni farkliligi göz ardi ediniz)
    Anýl, yazdýðýnda ilk etapta haklý gibi durabilirsin ama gözardý edilemeyecek durumlar var.

En basiti ve canlý örneði benim. 4 yýl kadar, sadece okuyarak takip ettim. 2009 yýlýnda -yanlýþ hatýrlamýyorsam- yazmaya baþladým.

BMN üyelerini "yazan" sýfatýyla sýnýrlamak hata olur. Hatta kategorize etmek bile hatadýr bana göre.

Burasý karþýlýklý bir etkileþim alaný. Üye olan herkesin yüzde yüz ya da yüzde seksen-doksan aktif olduðu bir forumla ben karþýlaþmadým daha önce.

Üye aliminda seçici davranabiliriz ama geri kalaný gözüktüðü kadar realist veya pragmatik bir yaklaþým deðil bence.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

..
    Konu Anýl C tarafýndan (15.07.2015 Saat 01:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anýl, yazdýðýnda ilk etapta haklý gibi durabilirsin ama gözardý edilemeyecek durumlar var.

En basiti ve canlý örneði benim. 4 yýl kadar, sadece okuyarak takip ettim. 2009 yýlýnda -yanlýþ hatýrlamýyorsam- yazmaya baþladým.

BMN üyelerini "yazan" sýfatýyla sýnýrlamak hata olur. Hatta kategorize etmek bile hatadýr bana göre.

Burasý karþýlýklý bir etkileþim alaný. Üye olan herkesin yüzde yüz ya da yüzde seksen-doksan aktif olduðu bir forumla ben karþýlaþmadým daha önce.

Üye aliminda seçici davranabiliriz ama geri kalaný gözüktüðü kadar realist veya pragmatik bir yaklaþým deðil bence.
    Kendisi çok sevdiðim bi kelime olduðundan harcanmasýna dayanamadým Yiðitcim=)
    Pragmatizm: kaba ifadeyle menfaatçi,
    pragmatik: menfaatçi kiþi..

Konu ve yazýlanlar ise þahane...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yigit kardesim deginmek istedigim temel nokta cevrimici olarak siteyi takip etmeyenler. Yoksa tabiki siteye giris yaptiktan sonra kimse yazmak zorunda degil. O noktada sadece yazmaya tesvik edici mesaj gönderilebilir belirli dönemler. Kisacasi BMN'ye üye olan biri yazarak aktif olmasa bile aktif görünmeli.
    Tabi yukarida yazdiklarim kismen acimasiz olabilir ancak sürdürülebilir bir kalite icin kirmizi cizgilerimiz ve katilimciya sitenin her daim kontrol altinda oldugunun hissini vermeliyiz.
    Teoride ideal olan gibi dursa da pratikte uygulamasý imkansýza yakýn gibi... Yine de deðerlendirmeye alýnýr. Saðol...

Alýntý Gökhan Topsakal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendisi çok sevdiðim bi kelime olduðundan harcanmasýna dayanamadým Yiðitcim=)
    Pragmatizm: kaba ifadeyle menfaatçi,
    pragmatik: menfaatçi kiþi..

Konu ve yazýlanlar ise þahane...
    Kullanýlýþa göre aslýnda belirttiðin anlamýn karþýlýðý "pragmatist" olsa daha yakýþýk alabilirdi. Ben sanki yine doðru kelimeyi kullanmýþým gibi hissediyorum...

Faydacý yaklaþým diyip geçsem de olurdu aslýnda
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Misafir giriþinin kapatýlmasýna karþýyým þahsen. Bir çok üye bir kaç dakikalýðýna bakacak olsa kullanýcý giriþi yapmadan forumu okuyabiliyor. antu nun bu konuda ki uygulamasý örnek alýnabilir ama.
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Forum canýmýz ciðerimiz ama uzunca bir süredir eski tadý yok.

Çok kiþi twitter uðruna terketti burayý. Ben twitter kullanmadýðým halde artýk eski sýklýkta girip yazmýyorum foruma.

Çok tuhaf tipler türedi ve kaliteyi çok düþürdü.
    Twýtter, egolarýn tavan yaptýðý tabiri caiz ise 300-500 kiþi kendisini takip edince ''yüksek daðlarý ben yarattým'' havasýnda bir dünya saçma sapan dangalaðýn mekaný...

Forum sayfalarýnda 10 sene öncesine bile geri dönüp bakma þansýn var ama twýtter öyle deðil. Anlýk tatmin yeri. Bende kullanmýyorum... Sevmiyorum da...

Ancak eski sýklýkta yazmamanýz sadece sizin için geçerli olan bir þey deðil; bizim içinde geçerli. Zira bu þike süreci çok kiþiyi uzaklaþtýrdý futboldan, forumdan. Birde baþarý gelmeyince yaþananlar çok normal... Ama devamlý takipteyiz, okuyoruz... Bize sadece bir kývýlcým, bir heyecan gerekli... Ýyi forumlar...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Yarým saat açýk kalsa da ayti þöyle 3-4 tane üyelik alsa zaman geçer iftara kadar

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben buraya üye olduðum herhangi bir kýsýtlama yoktu, zamanýnda böyle bir kýsýtlama olsaydý belki de hiçbir zaman da üye olmazdým. O yüzden böyle kýsýtlamalarý yanlýþ görüyorum.

Forumun 6-7 sene önceki hali gerçekten mumla aranýyor.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben buraya üye olduðum herhangi bir kýsýtlama yoktu, zamanýnda böyle bir kýsýtlama olsaydý belki de hiçbir zaman da üye olmazdým. O yüzden böyle kýsýtlamalarý yanlýþ görüyorum.

Forumun 6-7 sene önceki hali gerçekten mumla aranýyor.
    6-7 sene önceki heyecan kimsede yok...

En büyük eksik, o günkü heyecanýmýz. Beklentimiz ve umutlarýmýz vardý. Kýzgýnlýðýmýz enerjiye dönüþüyordu. Þimdi yýlgýnlýða dönüþüyor...
    Ayaða KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)