Sayfa 61 Toplam 119 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2970 adet sonuctan sayfa basi 1,501 ile 1,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Okay Yokuşlu | Getafe

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Kardesim
    Geldigin ilk gunden beri seni seviyor ve destekliyorum.
    Inşallah basarilarin artarak devam edecek
    Sakin, ileride gercekten oldugunda selcuk,egemen,burak,olcan,ekici vs tayfasu gibi olma.
    Onur gibi ol. Bu sekilde daha mutlu ve basarili olacaksin. Efsane olacaksin.
    Unutma...
    TRABZONSPOR

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

herkes ona kızarken ben ıyı seyler soyluyordum yanılmadıgımı bana gostermesı sahsımı cok mutlu ettı lakın eskı okay bol bol kaleye uzaktan sut denemelerı yapardı ondan hıc esame goremıyoruz belkı taktık meselesıdır
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes ona kızarken ben ıyı seyler soyluyordum yanılmadıgımı bana gostermesı sahsımı cok mutlu ettı lakın eskı okay bol bol kaleye uzaktan sut denemelerı yapardı ondan hıc esame goremıyoruz belkı taktık meselesıdır
    ne acıdan yanılmadınız bir gram yeteneği olmayan tek yaptığı yana ve geriye pas atmak olan okay hakkında merak ettim

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bir mac oynamadı o macı kazanamadıgımız gıbı gozumuz onu aradı en azından benım aradı _? yetenegı yok derken sen nasıl bir yetenek arıyorsun ? top kesıyor, kosuyor mucadele edıyor, karsıdan gelken her topda ataga kalkdıgımız her topda okay var pereiranın en cok paylasım yaptıgı oyuncu sen ne arıyorsun bu bolgede oynayan bır oyuncudan ??
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

El Clasico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazı taraftarlara ayman lazım fazlası gereksiz. Trollük mü yapıyorlar taraftarlık mı anlamak mümkün değil.

karahanbakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne acıdan yanılmadınız bir gram yeteneği olmayan tek yaptığı yana ve geriye pas atmak olan okay hakkında merak ettim
    Aslında buna cevap bile verilmez ama sen yine de ligin en cok ikili mucadele kazanan orta saha oyuncusuna böyle şeyler deme.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı karahanbakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında buna cevap bile verilmez ama sen yine de ligin en cok ikili mucadele kazanan orta saha oyuncusuna böyle şeyler deme.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Verme o zaman bu kadar az gol atmamizin yegane sebebi okay in yeteneksizligidir onazi var taş gibi okay gibi siradan oyunculara cok ihtiyac olmamalı

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben sana şöyle bir cevap vereyim. Avatarındaki adam Nba'in en yetenekli oyuncularından birisi. Hatta bana sorarsan en yetenekli 10 oyuncu arasına bile sokarım Carmelo'yu. Ama ne kadar yetenekliyse bir o kadar vurdumduymaz. Hırs denen bir şey yok. Mücadele desen yerlerde. Winner karakteri zaten yok.

Anlatmak istediğim her şey yetenekte bitmiyor. Okay için bazı konularda yeteneksiz diyebilirsin ve buna ben de katılırım. Ama bir futbolcuda olması gereken çoğu şey Okay'da mevcut. Yeteneği de var. Sadece üst düzey değil. Bilmem açıklayıcı olabildim mi ?
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Okay iyidir. Okay candır. Gitmek isteseydi bana göre 3 istanbul takımından birine rahatlıkla gidebilirdi. O kalmayı seçti ve imzayı attı. Umarım uzun yıllar bizde oynar ve performansını artırarak devam eder.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Verme o zaman bu kadar az gol atmamizin yegane sebebi okay in yeteneksizligidir onazi var taş gibi okay gibi siradan oyunculara cok ihtiyac olmamalı
    Okay gibi sıradan,

Yeteneksiz ?

Bu adam mevcut kadronun en değerli oyuncusu.

Yaşı, kalitesi, yeteneği, performansı ve potansiyeli ile takımda daha önde bir oyuncu yok. Belki Okayla birlikte bir iki isim daha sayilabilir.

Bunun aksini iddia etmek için ya futboldan anlamiyor olmak ya da artniyetli olmak gerekir.

Art niyetli olmadigini varsayarak, futboldan ziyade basket yorumlarina ağırlık verdigini gormeyi temenni ediyorum.

Ya da arada sirada ozetler disinda maclarin tamamini izlemeni.

Sonrasinda zaten hemfikir olacagimiza eminim.
    Konu must61 tarafından (20.03.2017 Saat 02:49 ) değiştirilmiştir.
    #Dik oyna

Nereden
    İstanbul

Alıntı Aydın Tiryaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sana şöyle bir cevap vereyim. Avatarındaki adam Nba'in en yetenekli oyuncularından birisi. Hatta bana sorarsan en yetenekli 10 oyuncu arasına bile sokarım Carmelo'yu. Ama ne kadar yetenekliyse bir o kadar vurdumduymaz. Hırs denen bir şey yok. Mücadele desen yerlerde. Winner karakteri zaten yok.

Anlatmak istediğim her şey yetenekte bitmiyor. Okay için bazı konularda yeteneksiz diyebilirsin ve buna ben de katılırım. Ama bir futbolcuda olması gereken çoğu şey Okay'da mevcut. Yeteneği de var. Sadece üst düzey değil. Bilmem açıklayıcı olabildim mi ?
    Guzel noktaya degindiniz ama bilgi eksikliginiz yuzunden yanlis seyler soyluyor winner degil dediginiz adam lige geldiginden itibaren macin bitimine 5 saniye kala takimini one geciren basketi atma konusunda adet olarak sayıldığında en fazla basaran adam loser dediginiz adam aslinda en winner oyuncu neyse

Okay a gelirsek oyun zekasi inanilmaz kotu isin mucadele kismina kimse bir sey demiyor ama ben tatmin olmuyorum siz oluyorsunuz saygi duyuyorum
    Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay gibi sıradan,

Yeteneksiz ?

Bu adam mevcut kadronun en değerli oyuncusu.

Yaşı, kalitesi, yeteneği, performansı ve potansiyeli ile takımda daha önde bir oyuncu yok. Belki Okayla birlikte bir iki isim daha sayilabilir.

Bunun aksini iddia etmek için ya futboldan anlamiyor olmak ya da artniyetli olmak gerekir.

Art niyetli olmadigini varsayarak, futboldan ziyade basket yorumlarina ağırlık verdigini gormeyi temenni ediyorum.

Ya da arada sirada ozetler disinda maclarin tamamini izlemeni.

Sonrasinda zaten hemfikir olacagimiza eminim.
    Boyle ucuz hamasetler yapmaya gerek var mi izlemedigim maca yorum yapiyor gibi mi gorunuyorum okay in isin hucum kisminda nasil yetersiz kaldigini her mac sacma sapan yerlerde gereksiz fauller yaparak rakibe duran top sansi verdigini geriye ve yana pas disinda baska meziyeti olmadigini soylemek bu kadar zor olmamali
    Konu batuhanTs tarafından (20.03.2017 Saat 06:47 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bırakın eğlensin çocuk, üstüne gitmeyin fazla.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Guzel noktaya degindiniz ama bilgi eksikliginiz yuzunden yanlis seyler soyluyor winner degil dediginiz adam lige geldiginden itibaren macin bitimine 5 saniye kala takimini one geciren basketi atma konusunda adet olarak sayıldığında en fazla basaran adam loser dediginiz adam aslinda en winner oyuncu neyse

Okay a gelirsek oyun zekasi inanilmaz kotu isin mucadele kismina kimse bir sey demiyor ama ben tatmin olmuyorum siz oluyorsunuz saygi duyuyorum

Boyle ucuz hamasetler yapmaya gerek var mi izlemedigim maca yorum yapiyor gibi mi gorunuyorum okay in isin hucum kisminda nasil yetersiz kaldigini her mac sacma sapan yerlerde gereksiz fauller yaparak rakibe duran top sansi verdigini geriye ve yana pas disinda baska meziyeti olmadigini soylemek bu kadar zor olmamali
    Bir o kadar da hatta daha fazlasını kaçırıyo son topların özellikle bu sezon bilgi eksikliği yok. Ayrıca maç kazandırmakla winner oyuncu olunmaz.

Son olarak ne demiş majesteleri; " Yetenek maçı kazandırır ama zeka ve takım oyunu şampiyonluğu " .
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Milli maçta harikaydın
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kurlarım seni
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

iyi performans, birde assist

en azindan terime 1 oyuncu oyunu rakip sahaya yikmada ne kadar önemli olabilecegini gösterdin

bundan sonra ilk 11 garanti olmali
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Çok sakin seviyorum bu huyunu. Cengiz'in gölündeki koşusunda "Okay o kadar hızlı gidemez o değildir." diyordum,senmişsin. Sevindim buna.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bence milli takımda gayet de sırıtmadan oynayabileceğini gösterdi son 2 maçta. Bizim için de gittikçe daha önemli bir futbolcu olacağını düşünüyorum.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Aldığın para helal olsun
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 İbrahima Yattara

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Okay Yokuşlu Rizespor karşısındaki performansı ile bu sezon Süper Lig'de bir maçta en fazla ikili mücadele kazanan isim oldu (23). Opta

adam artik her türlü ayakta kaliyor

23 yasinda Trabzonsporun lider oyuncularindan olmayi basardi
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Özellikle ikinci yarıda Onazi ile birlikte çok iyi direndiler. Yan toplarda defanstan çıkardığı kritik toplar var. Oralarda sakin kalabilmesi muazzam.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

dik durdu bu maçta, mental olarak giderek gelişiyor. ligin ilk yarısında oyundan koptuğu anlar oluyordu, ikinci yarıda bu dakikalarda ayakta kalan oyuncumuz oluyor, eksikleri çalışıp, kapatmak tam olarak bu.
    Konu artvints tarafından (02.04.2017 Saat 18:44 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Süperdi.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nazar değmesin.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Erkan SÜNGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazen cildirtiyosun ama senden hep iyi olmanı bekledim. Iyisin iyi devam et

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)