Sayfa 4010 Toplam 4112 Sayfadan BirinciBirinci ... 3010 3510 3910 3960 4000 4008 4009 4010 4011 4012 4020 4060 4110 ... SonuncuSonuncu
Toplam 102791 adet sonuctan sayfa basi 100,226 ile 100,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası -10-

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bu takımın tandemi Douglas-Medjani'dir.

Macera aramaya gerek yok, yoksa daha çok rakiplerimizin maçlarındaki hakem hatalarını konuşuruz.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordomavi1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çift forvet isterim ama bence o kadar da önemli bir mesele değil. Çift forvet, 2 ön libero, 3 stoper bunlar hep saha içi yayılım. Önemli olan oynadığın oyun, sistem. Bu ligde Anadolu takımını yenmek istiyorsan maçın başından başlayıp tempoyu koyacaksın, sürekli önde basacaksın, sağlı sollu ortalar ceza sahasını besleyeceksin, göbekten sağdan soldan şut bombardımanına tutacaksın, kondisyonun fiziğin çok iyi olacak ki rakip topu aldı mı vurup alacaksın topu, seken topları toplayıp yeniden atak başlatacaksın. Önemli olan sistem-oyun, diziliş falan sonraki işler. Bu oyunu sen ister 4-4-2 diamondla oynat, ister 4-2-3-1 ile, ister 4-3-3 ile, ister 4-1-4-1 ile. Bu yazdıklarımın hepsini birden yapabilen takım dünya da yok zaten. Ama işte hepsini yapabilecek bir takım olmak önemli. Bir gün bir taraf tıkanır, diğer taraftan kazanırsın. Bir gün orası kapanır, başka bir taraftan kazanırsın.

Büyük maçlarda, özel maçlarda farklı şeyler denemek gayet normal. O konuda Şota ilk sınavı olan Bjk maçından yüksek notla geçti zaten. Bakalım Anadolu işini nasıl halledecek. Bu maçı kaçırdım ne yaptık bilmiyorum ama bu konuda da Şota'dan ciddi anlamda ümitliyim.

Abi büyük ihtimal forvetin arka üçlüsünün üçü de değişecek. Değişimden sonra takım kaç level atlar hesaplayamıyorum bile. Ben de her türlü yarışta olacağımızı düşünüyorum.

Abi bu arada bir soru soracam sana. Takım olarak önde basıp, sağdan soldan göbekten yüksek tempo da saldırabildik mi? 5 dakikalık özetten anlaşılmıyor bu
    Gecen sene Ersun Yanal in ilk maci gibi bisey olmadi Ama oyun rakip sahada oynandi genelde , baski kurduk...Baski kurdugumuz bazi anlarda is ortasaha ile forvetin arasi biraz acikti , takim halinde hareket edemedik o anlarda...Ozer demoralizeydi baya saniirim onun da etkisi oldu bu duruma, Erkan zaten cok baski yapan bi oyuncu degil...Ama gecen seneki o Atikli Akbasli kadrolu takimla alakasi yok...Dedigin gibi hucum hattinin komple degismesi gerekli bence de...O zman daha akici bi sekilde oynayabiliriz. Yusuf ve Erkan la pek akici oynayamiyoruz benim fikrim

Süper Golcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

birde ben medjaniyi ön libero olarak görmüyorum, oynadığı her maç çift yönlü orta saha gibi oynuyor ve olur olmadık her pozisyonda rakip ceza alanında bitiyor yeri geliyor forvetin ilerisinde medjaniyi tek başına top bekliyor bir atak sonra mevkisine dönmüş görüyoruz, geçen sezon attığı gol sayısı unutulmasın, okaya yetersiz ilk 11 seviyesinde değil de demiyorum öyle de anlaşılmasını istemiyorum

Doğan Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Medjani bence stoper oynamamalı çok ağır..zaten hücum oynuyoruz içeride kontralarda Medjani ile çok gol yeriz. Hızlı stoper şart.
    Trabzonspor, tutkum.​

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Papy şart, Remy şampiyonluk için gözdağı + stada seyirci , Schaub geleceğe yatırım

Süper Golcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

herşeyi bir kenara bırakacak olursak, pappy ve schaub a kesinlikle ihtiyacımız var bütün fikirlerimi şampiyonluk hedefi doğrultusunda belirtiyorum, yok hedefimiz şampiyonluk değilse buna inanmıyorsak istikrarlı olsak yukarılara oynasak yeter diyorsak bana kalırsa stoperde yumlu ve aykutla devam edelim derim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Sotanin yaptigi tercihler ile maçı kaybettik.

1. Kendi evinde oynuyorsun neden çift forvet oynamazsın. Bugün n doye kotu olabilir ama sen kendi evinde cift forvet oynamak zorundasın cift forvet oynarsan cardozo attigi gol deki gibi boş kalıp daha rahst pozisyonlar bulabilir. N doye savunmayı yipratirken cardozo da rahatça işini yapar.

2. Ozerde niye israr ediyorsun mehmet ekici var duzelmis senide anliyorum 2 hafta ust uste galibiyet alan takimi bozmak istmedin ama biraz dikkatli baksaydin ozerin iki mactada bir katkisi olmucagini anlardin o yuzden onda israr etmen cok sacma

Nereden
    Eskişehir

Marin Cardozo'ya çok top taşır.Cardozo geçen sene içerdeki maçlarda sanırım 13 gol attı.rakibin üzerine çöktüğümüz maçlarda nasıl olacaksa olsun Cardozo sahada olsun.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu gün 3 ön libero ile kapanan ve yanlız kontra atak arayan bir takıma karşı da gördük ki bize hızlı stoper değil ; iyi yer tutan , pozisyon kaymalarını iyi yapan , kademeleri doldurabilen topu kazandığında da hızla dikine oynayabilen bir stoper lazım .

Mbia çok mu süratli , hayır... Ancak orta alanda 900metrekare araziyi parselliyip kapatıyor...

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Witsel'in Tottenham veya Milan'a transfer olma durumu varmış.Şu Rusya liginden kurtulması lazım artık

Ehrimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Serkan Miletli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sotanin yaptigi tercihler ile maçı kaybettik.

1. Kendi evinde oynuyorsun neden çift forvet oynamazsın. Bugün n doye kotu olabilir ama sen kendi evinde cift forvet oynamak zorundasın cift forvet oynarsan cardozo attigi gol deki gibi boş kalıp daha rahst pozisyonlar bulabilir. N doye savunmayı yipratirken cardozo da rahatça işini yapar.

2. Ozerde niye israr ediyorsun mehmet ekici var duzelmis senide anliyorum 2 hafta ust uste galibiyet alan takimi bozmak istmedin ama biraz dikkatli baksaydin ozerin iki mactada bir katkisi olmucagini anlardin o yuzden onda israr etmen cok sacma
    Maç öncesi dengel futbol oynayacağız diyordu. Akhisar'a karşı dengeli, dikkatli futbol oynuyoruz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı cınar#7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Papy şart, Remy şampiyonluk için gözdağı + stada seyirci , Schaub geleceğe yatırım
    Aynen ya. Ben de şu üçlüye ciddi ciddi inanmıştım, özellikle dün girilen hava sağolsun ama olmayacak galiba, hatta biri bile olmayabilir. Gerek buradaki gerek Twitter'daki duyumcular ortalarda yok.

DarkBlooD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Süper Golcü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşeyi bir kenara bırakacak olursak, pappy ve schaub a kesinlikle ihtiyacımız var bütün fikirlerimi şampiyonluk hedefi doğrultusunda belirtiyorum, yok hedefimiz şampiyonluk değilse buna inanmıyorsak istikrarlı olsak yukarılara oynasak yeter diyorsak bana kalırsa stoperde yumlu ve aykutla devam edelim derim

Douglas i aldık da illa aykut la yumlu mi olsun

Dünyada iki farklı insan türü vardır : Bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler ...

Nietzsche

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı cınar#7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Schaub geleceğe yatırım tamam ama şu anki takıma da şart bence.
    Marin Ekici Schaub müthiş 3lü yav.

mehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

CAVANDA o kadar hızlı ve hızlanması kuvvetli ki adam uzaktan defans yapıyor resmen dalga geçer gbi kaç metre geriden gelip duruyor. Ama Bosingwadan eksiği top tekniği. Topla beraber kısa mesafede çalım yeteneği pek yok ortalarıda bosi kadar iyi değil. Benim kaç maçtır gördüğüm cavanda cristiano ronadoyu bile tutar o ayrı. Keşke bosi erkenden dönsede cavandayı sol beke koysak . Oradan daha rahat içe kateder gibi.
    Ümit ozat gibi orta açmasını da öğrendimi tamam
    Hanefi fıkhının meşhur kaynaklarından olan el-İhtiyar'da şöyle denmektedir: "Düşman İslam toprağına saldırdığında bütün herkese cihad farz-ı ayn olur.

Ziyaretçi
    Nereden
    Trabzon

Korkarım ki yarın buralar yine bugün ki gibi geçecek. Kimse gitmicek ve kimse gelmicek..
    Fatih sağ açık oynar aslında diye futbol bilim adamları ortaya çıkacak ve nasıl orta yapılmasını burada sayfalarca anlatacak. Söner den nasıl bi fabregas cikar, mustafadan nasıl zambrano olunur..
    Yarın gece saat 01.00 da buralara girdiğimde inşallah böyle şeyler gormem.

Papy olsa bu saate kadar açıklanır diye düşünüyorum. Keza genç çocuk içinde. Yeni alınan stoper içinde bu saate kadar beklemek bence öncelik papy di.. Olmadı onu aldılar.

Hasan tuncel cikipta açıklama yapsın niye gelmedi diye. Bugün tribünde oturacağını bilen adam niye gelmediğini de bilir..

Yarın olası transferde dikkat etcem bir kaç birseye.. İnşallah tahmin ettiğim gibi olmaz.. Olursa vahim..maçı izliyemedim ondan maç hakkında konusmam.garın inşallah 2-3 transfer okur ve bu 15 gunluknara adam akıllı geçilir.
    Hoca 2 gün izin verse takima bizim takim olmamız lazım..

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz'in bu takıma katabileceği bir şey yok .

Benim tercihim çok yönlü bir santrafor ve stoper olurdu.
    Lakin vakit çok dar . Buralara sıkışmamak gerekiyordu...

Nereden
    Aydın

uefa maçında ve bu maçta maçın en iyisi diyebileceğimiz okayı çıkarması maçı verdi diyebiliriz. Ama buralarda birileri okayın şu anda 90 dakkayı kaldıracak durumda olmadığını 70lerden sonra kesildiğini söylemişti doğru olabilir
    Hanefi fıkhının meşhur kaynaklarından olan el-İhtiyar'da şöyle denmektedir: "Düşman İslam toprağına saldırdığında bütün herkese cihad farz-ı ayn olur.

bordomavi1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Kazım Bostan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumdaki genel hava malesef olumlu ki ben de öyleyim. takım oynayıp oynayıp bi yerde tıkanıyor. schaub filan bilmem ben papy-douglas ve marin'in takıma monte edilmesiyle bu tıkanıklık açılacak diye düşünüyorum...

bu arada özetlerde marin'in pozisyonları yok. 2-3 tane, adam eksiltmeli çalım atmalı driblingi var zaten 1 puanı onun sayesinde aldık.
    Hava olumluysa çok iyi bende bunu umuyordum Bir yerde tıkanıyor dediğin yeri tahmin edebiliyorum, orası değişince Marin gibi akil adamlar girince işin içine çok şey değişir zaten.

Benim hedefim ilk 7 maçtan çok sağlam çıkmaktı. Elbette 7de 7 galibiyet çok zor, 1-4 puan arası bıraksak iyi diyordum. 1 puanı bıraktık. 6. ve 7. maçlarımız Osmanlı ve Konya'yla. Bizim oynamak istediğimiz oyuna izin verecek tarzda oynuyorlar. Onları rahat geçmeliyiz. Gs maçını da Şota Hocama bırakıyorum. Aynı Bjk maçında ki takımı çok iyi şekilde hazırlamalı, taktik çalışmalı. Galibiyet havamızı katlar. Zeki Yavru'nun oynadığı takımı da yenelim bir zahmet (Kesin Kayseri'de puan bırakırız ) Ligin ilk yarısı bittiğinde en az 5 puan önde bitirmeliyiz diye düşünüyorum.

Aklı olan, aklını ayaklarıyla birleştiren oyuncu bizde her türlü iş yapar diye. dedik. Eeee bilekler de ince İlk maçtan etkisini göstermiş heralde. Bu arada Valloloid maçını buldum Marin'in. Biraz izleyebildim o maçı. Marin sürekli kornerler de Rakitic'in yakınına gidip pas istiyor. Bugün de korner de ince çalışmış. Rakitic'den beklediğini kendi yapmış. Kornerler de Mehmet'e alternatif pas seçeneği yaratacak o kesin.

Nereden
    Aydın

cidden kaç maçtır dikkatle izliyorum takımın en aksayan noktası stoperlerdende öte özer hurmacı. O bonservisi vererek büyük hata ettik . Resmen ataklara fren, rakip ataklara motor.

Ama ekici özer değişikliği beni biraz rahatlattı. Demek ki şota ekicinin yedeği yaptı özeri.

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okay daha çok genç.

Geçen sene PTT de oynamış bir futbolcunun bu sene üst sıralara oynamak isteyen bir takımda oynamasını doğru bulmuyorum şahsen.

Okay hem fiziken hem psikolojik olarak bu yükü kaldıramayabilir. Yavaş yavaş alıştırmamız gerektiğini düşünüyorum.

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede oynar, zaten oynamayacak olsa bize gelmez geleceğe yatırım derken ekonomik olarakta kar getirir demek istedim

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz'in bu takıma katabileceği bir şey yok .

Benim tercihim çok yönlü bir santrafor ve stoper olurdu.
    Lakin vakit çok dar . Buralara sıkışmamak gerekiyordu...
    Abi ben sezon başında forvet alınsın diyenlere kızıyordum ne gerek var diye lakin ne yatabare ne waris kazanıldı 2si de gönderildi. Daha sonra NDoye geldi, ben gereksiz buluyorum 3.santraforu.
    3.santraforu/forveti alacaksak kanat ya da10 numarada da oynamalı.
    Mesela Toivoneni biz kiralayabilirdik.
    Bakambu tarzı bi oyuncu bulabilirdik.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Marin ekici schaub çok iyi olurdu...

Nereden
    İstanbul

Serdar Atasoy Remy olayı ne alemde?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)