Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 130 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süleyman Hurma Trabzonspor'umuzun Sportif Direktörü Oldu!

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý emre duman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu adam sana yuksek gelir.getirebilecek bir adim tutarsa e ozamanda borcunu azaltabilecek bir hamle.demekki dogru bir hamle ekonomi para risktir risk almadanda buyuyemezsn.
    Ýnþallah haklý çýkarsýn
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

yazýn yediðin hurmalar...
    Attan inip eþeðe bindik!

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hayýrlý olsun...
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

hurma arada bir çýkýp sefa yýlmazýn yerine top oynayacaksa verilen para sorun deðil tabi ki.. ama yok ben zaten bu takýmýn taraftarýyým falan gibi naneler yapacaksan bu paralarý almayacaksýn.. profesyoneliz dersen o baþka..

hurmanýn tapelerde aziz yýldýrým ile konuþmalarý vardý sanýrým.. bulabilen arkadaþlar paylaþýrsa içeriðini görmüþ oluruz..
    Konu Berke6198 tarafýndan (28.05.2015 Saat 21:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    Attan inip eþeðe bindik!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hurma arada bir çýkýp sefa yýlmazýn yerine top oynayacaksa verilen para sorun deðil tabi ki.. ama yok ben zaten bu takýmýn taraftarýyým falan gibi naneler yapacaksan bu paralarý almayacaksýn.. profesyoneliz dersen o baþka..

hurmanýn tapelerde aziz yýldýrým ile konuþmalarý vardý sanýrým.. bulabilen arkadaþlar paylaþýrsa içeriðini görmüþ oluruz..
    napýyorsun renkdaþým sen ya daha adam imza atalý 6 saat olmuþ dediðiniz þeylere bak

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

hacýosmanoðlu ne demiþti ben futboldan anlamam.gerçektende anlamýyor neden mi mesela halilodziçi getirdi onun isteðine göre istediði futbolcuyu aldý sýrf þu takýmý þampiyon yapabilmek için.ama halilodziç hem baþkaný sattý hemde aldýrdýðý futbolcular þampiyonluða oynayacak futbolcular deðilmiþ. baþkan gördü bunu ve akýlandý madem ben futboldan anlamýyorum hocaya güvenince de sonuçlar ortada dedi ve kayseride çok baþarýlý olmuþ süleyman hurmayý getiridi.hem trabzonlu hem trabzonsporlu olan hurma evime geri döndüm dedi yani çakma trabzonsporlulardan trabzonlulardan deðil kalpten trabzonlu hurmayý kolpataþta almak istiyordu yani bize mecbur deðildi. bazý arkadaþlar hurmaya 800bin euro verildi diye eleþtiriyor ama hurmanýn bize kazandýracaðý futbolcularý ve o futbolculardan satýnca kazanacaðýmýz milyon eurolarý hiç hesap etmiyorlar heralde.hiç iþe yaramayan soner yatabare varis gibi adamlara verilen ve yattýðý yerden kazandýðý milyon eurolara bakýnca hurma bedavaya gelmiþtir ve çok çok akýllýca en doðru karardýr hurmanýn gelmesi bir gün baþkan gitsede hurma mutlaka emekli olana kadar burda kalmalýdýr.ayný dileklerimde þenol hoca içinde geçerli oýda bizim fergusonumuz ama deðerini bilemedik oda mutlaka geri dönmeli ve emekli olana kadar trabzonsporda hocalýk yapmalý(yardýmcýsýda fatih tekke olmalý) bize bizden baþkasýndan fayda yok renkdaþlarým ben bunu bilir bunu söylerim.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý 61ronin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    napýyorsun renkdaþým sen ya daha adam imza atalý 6 saat olmuþ dediðiniz þeylere bak
    gogledan araþtýr buraya yapýþtýramýyorum azizciðiyle muhabbetini þekipin telefonundan.. ondan sonra belki fikriniz deðiþir.. önder turacýyla , kaleci gökhanla vs . anlaþmalarý da hep hurma yapmýþtýr..
    Attan inip eþeðe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Süleyman Hurma doðru bir tercihdir ama bu yönetimle neler yapabileceði, nasýl faydalý olabileceði soru iþaretidir.

Hayýrlý olsun.. Faydalý olmasý dileklerimizle...
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

En azýndan kayserispora kazýklanmayacaðýz

Cezalý Üye
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Hakan Arýkan 1 maçta masrafýný çýkartmýþtý. Hurma da 1 transferde 3 yýllýk maaþýný çýkartýr, yatýrým olarak çok ciddi deðerleri Trabzonspora kazandýracaktýr. Raad olun. Baþarýlý buluyorum.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2014-2015 sezonundaki 30 transfer faciasý umarým bu sezon gerçekleþmez.

geçen sezon fena halde tongaya düþtü iho.sanýrým ondan dolayý hurmayý getirdi.

canna52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

maaþ tartýþmasý yapmak için erken. sezon bitsin, fayda-maliyet deðerlendirmesi yapýlýr.

Tolga Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    31

Adama 10bin dolar mý verecektik ? Trabzonspor büyük bir kulüp tabi ki Kayserideki aldýðý maaþtan fazlasýný alacak.
    FIRTINA

Behzat_06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yabancý sýnýrýnýn kalktýðý bu sene inþallah yerli çöplerle doldurmaz takýmý

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Thumbs up

Alýntý konyalý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakan Arýkan 1 maçta masrafýný çýkartmýþtý. Hurma da 1 transferde 3 yýllýk maaþýný çýkartýr, yatýrým olarak çok ciddi deðerleri Trabzonspora kazandýracaktýr. Raad olun. Baþarýlý buluyorum.
    Bravo. Genel Trabzon insanýnýn aksine vizyon kokan bir yorum olmuþ.
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Emiroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bravo. Genel Trabzon insanýnýn aksine vizyon kokan bir yorum olmuþ.
    önemli olan vizyonun misyona uymasidir

hedefi oyuncu satisindan para kazanmak olan takima gelmedi

sergiledigi performans karsiligi yasayan takima geldi
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Para meselesini ben de çok buluyorum genel olarak. Ama adamý sportif direktör olarak getiriyorsunuz. Herkesin herþeyin baþýna getiriyorsunuz. Kaç alsýn? Ersun Yanal'a, futbolculara kaç veriliyor sanýyorsunuz?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Senelik 2 milyon lira, beyfendiyle bir de USD üzerinden sözleþme yapmýþlar. Bol buldunuz verin kardeþim, istediðiniz kadar verin, kulübü batýrana kadar verin.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Kaç lira almalýydý?

Diðer takýmlardaki sportif direktörler kaç para alýyor?

Mesela Önder Özen

Not: Tamamen bilmediðim için saf duygularla sorduðum sorudur, altýnda baþka biþey aramayýn
    Konu bahadýr2561 tarafýndan (29.05.2015 Saat 09:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaç lira almalýydý?

Diðer takýmlardaki sportif direktörler kaç para alýyor?

Mesela Önder Özen

Not: Tamamen bilmediðim için saf duygularla sorduðum sorudur, altýnda baþka biþey aramayýn
    Yapýlan açýklama þu þekilde;
    "Zeki Önder Özen, 01.06.2013 tarihinde baþlamak ve 31.05.2016 tarihinde sona ermek üzere 3 yýl süre ile Þirketimiz Futbol Genel Direktörü olarak görev yapacaktýr.
    Sözleþme süresince kendisine aylýk net 40.000 TL ücret ödenecek olup, ayrýca sözleþme uyarýnca Futbol A Takýmýmýzýn "Süper Lig" þampiyonluðu kazanmasý halinde Brüt 400.000 TL "Þampiyonluk Primi", "Süper Lig Ýkincisi" olarak UEFA Þampiyonlar Ligi Ön Eleme Müsabakalarý oynamasý ve bu müsabakalarda baþarýlý olup Grup Maçlarýna Katýlmayý hak etmesi halinde Brüt 200.000 TL "Baþarý Primi", "Türkiye Kupasý"ný kazanmasý halinde Brüt 200.000 TL "Baþarý Primi", Þirketimiz tarafýndan kendisine ödenecektir."

Biraz fazla olmuþ sanki Hurma'ya ödenen para

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

sportif direktörün bizim takýmda iþ yapacaðýna inanmýyorum. kim yapacak þimdi transferi? kim seçecek futbolcularý? Ersun diyecek bunlarý alýn Süleyman diyecek hayýr bunlarý alacaðýz. ben araþtýrdým bunlar parlayacak diyecek, alsana kavga sebebi iþte...
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yapýlan açýklama þu þekilde;
    "Zeki Önder Özen, 01.06.2013 tarihinde baþlamak ve 31.05.2016 tarihinde sona ermek üzere 3 yýl süre ile Þirketimiz Futbol Genel Direktörü olarak görev yapacaktýr.
    Sözleþme süresince kendisine aylýk net 40.000 TL ücret ödenecek olup, ayrýca sözleþme uyarýnca Futbol A Takýmýmýzýn "Süper Lig" þampiyonluðu kazanmasý halinde Brüt 400.000 TL "Þampiyonluk Primi", "Süper Lig Ýkincisi" olarak UEFA Þampiyonlar Ligi Ön Eleme Müsabakalarý oynamasý ve bu müsabakalarda baþarýlý olup Grup Maçlarýna Katýlmayý hak etmesi halinde Brüt 200.000 TL "Baþarý Primi", "Türkiye Kupasý"ný kazanmasý halinde Brüt 200.000 TL "Baþarý Primi", Þirketimiz tarafýndan kendisine ödenecektir."

Biraz fazla olmuþ sanki Hurma'ya ödenen para
    önder özen bir caylak olarak bu görevde 480bin tl almis yillik
    hurma 20 yila yakindir bu isi yapiyor, kiyaslanmasi biraz sor

bugün ne denilse yanlis olur
    sonucda basarili olursa maasi sorun olmaz, basarisiz olursa vebalini hakli olarak baskan üstlenir

Alýntý Taner Gündoðdu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sportif direktörün bizim takýmda iþ yapacaðýna inanmýyorum. kim yapacak þimdi transferi? kim seçecek futbolcularý? Ersun diyecek bunlarý alýn Süleyman diyecek hayýr bunlarý alacaðýz. ben araþtýrdým bunlar parlayacak diyecek, alsana kavga sebebi iþte...
    kavga iydir
    kavgayi dogru yönetirsen dogru cözümü secersin
    hurma ve yanal sonucda profesyoneller, kavga ederken sorun yasamazlar
    ama iho karisirsa icine eder
    Konu selcuk tarafýndan (29.05.2015 Saat 09:44 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    önder özen bir caylak olarak bu görevde 480bin tl almis yillik
    hurma 20 yila yakindir bu isi yapiyor, kiyaslanmasi biraz sor

bugün ne denilse yanlis olur
    sonucda basarili olursa maasi sorun olmaz, basarisiz olursa vebalini hakli olarak baskan üstlenir
    Evet iþin o kýsmý da var onu unuttum, haklýsýn..

Bu doðrultuda bence o kadar fazla deðil ödenen ücret

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Süleyman Hurma Kayserispor'da yýllýk 500 Bin $ alýyordu, Trabzonspor'da ise 800 Bin $ .

Parayý abartanlara duyurulur.
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Süleyman Hurma Kayseri deyken Kayseri kaç kez küme düþmüþ ve en iyi derece nedir? Hadi bunlar çok onu baðlamaz diyelim kaç tane yýldýz vasýflý futbolcu çýkarmýþtýr. On yargýlý sormuyorum kimse atlamasin bilgi amaçlý sordum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)