Sayfa 22 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 SonuncuSonuncu
Toplam 553 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Medical Park 2016-2017

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 M $ çok çok çok iyi bütçe.
    fenerin bu sezon bütçesi 22 milyon euro imiş. Biz bu takımlar ile nasıl yarışacağız ? harcamazsan başarı gelmez. Anadolu efesin bu seneki bütçesi 18 milyon euro. Biz bunu yapamıyorsak o ligde neden varız ki trabzonspor üst sıra takımıdır. Olması gereken bu

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenerin bu sezon bütçesi 22 milyon euro imiş. Biz bu takımlar ile nasıl yarışacağız ? harcamazsan başarı gelmez. Anadolu efesin bu seneki bütçesi 18 milyon euro. Biz bunu yapamıyorsak o ligde neden varız ki trabzonspor üst sıra takımıdır. Olması gereken bu
    Öyle bütçelere hiçbir zaman çıkamayız, delinin birisi gelip alın size 30 milyon avro demedikçe tabi. Başarıdan kastımız hep en yukarlarda yer almak olmamalı. Bu şehre önce basketbol altyapısını yerleştirmek önemli. Küçük ve genç takımlarda mücadele eden takım sayısını biliyor musunuz Trabzon'da. Rekabetin ne denli düşük olduğunu biliyor musunuz? Sadece para vererek başarı beklemek hayal.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bütçelere hiçbir zaman çıkamayız, delinin birisi gelip alın size 30 milyon avro demedikçe tabi. Başarıdan kastımız hep en yukarlarda yer almak olmamalı. Bu şehre önce basketbol altyapısını yerleştirmek önemli. Küçük ve genç takımlarda mücadele eden takım sayısını biliyor musunuz Trabzon'da. Rekabetin ne denli düşük olduğunu biliyor musunuz? Sadece para vererek başarı beklemek hayal.
    benim fikrim trabzonspor markası trabzon şehrine büyük gelmektedir. Ne yazik ki futbol da basketbolda da seyircimiz başarı indeksli. Başarı içinde kaliteli kadro kurulması lazım bu basket takımının fb-gs-efes-dogus-bjk-banvit 6'lısıyla yarışabilmesi için bu şart.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Q UOTE=angraf;1920693996]fenerin bu sezon bütçesi 22 milyon euro imiş. Biz bu takımlar ile nasıl yarışacağız ? harcamazsan başarı gelmez. Anadolu efesin bu seneki bütçesi 18 milyon euro. Biz bunu yapamıyorsak o ligde neden varız ki trabzonspor üst sıra takımıdır. Olması gereken bu[/QUOTE]

Şu bütçeler hakkında rakamları (en azından açıklananları) doğru ifade etmek lazım;
    Efes'in vergiler dahil oyuncu bütçesi 9,6 m Euro
    http://basketdergisi.com/anadolu-efe...yanitladi.html
    Diğer tüm unsurlar içine girse ile 12-13 milyon Euro'nun üzerine çıkamaz.
    18 milyon doğru değil.
    FB 25 milyon dolar diye açıklama yaptı.
    GS 9 milyon dolar dendi...
    DD'nin ise 15-16 milyon Euro civarı olduğu tahmin ediliyor.
    Beşiktaş'ın ise 5-6 miyon Euro civarı
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    İstanbul

Bizim ki ? en son bir haber sitesinde 8 milyon TL oldugunu duydum onunda 2 milyonu medikalparktan geliyormuş. kısaca takımımızın bütçesi düşük. Bizim bu bütçemizi dolara vurursak 2.5 milyon dolar civarı ile hiçbirisiyle yarışamıyor oluşumuz çok doğal.
    Konu angraf tarafından (23.05.2017 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sezon bitti bitmesine de genel menajer veya kocun sezon degerlendirmesine ulasan var mi? Bir takim yemegi (sezona veda) organize edilmis mi? Gelecek yil butcesi, hedefi planlanmis mi?

Ama pardon, Efes'le birlesiyorlardi. Tamam o zaman, Hayri Gur'de Euroleague Final Four'u garanti onumuzdeki birkac yil icinde...
    Bizim ki ? en son bir haber sitesinde 8 milyon TL oldugunu duydum onunda 2 milyonu medikalparktan geliyormuş. kısaca takımımızın bütçesi düşük. Bizim bu bütçemizi dolara vurursak 2.5 milyon dolar civarı ile hiçbirisiyle yarışamıyor oluşumuz çok doğal.
    Yanlış hatırlamıyorsam karşıyaka 3milyon dolarla şampiyon oldu

Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam karşıyaka 3milyon dolarla şampiyon oldu
    benim bildiğim 14 milyon TL'lik bir bütçeleri vardı o sene

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dogru. Gecmis borc ödemesiyle birlikte yaklaşık 3 Milyon $.

Nereden
    Kuzey Amerika

Emir preldzic bize gelmez mi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hem pahali, hem de uzak dursun.
    Tek avantaji Turk statusu...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem pahali, hem de uzak dursun.
    Tek avantaji Turk statusu...
    Hocam Türk oyuncu sıkıntısı var.. Ciddi ciddi adam kıtlığı yaşıyoruz.. Aklıma bu adam geldi epydir ortalıkta yokta..

Nereden
    Ankara

Onun devri geçti, şu anda tek artısı Türk statüsünde oynaması.

Nereden
    Avrupa Diğer

Can Altintig cok önemliydi bizim icin. Istanbul Takimlarinda oynamayan yerliler kiralayamazmiyiz? Baris Hersekin maasini ödüyorlar 1 saniye oynatmiyorlar.

Nereden
    İstanbul

bakalım bu sezon neler olacak.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ne oldu birleşme icin yapılan istikşafi gorusmeler!?

Efes asistan kocu birlesme filan yok, biz gelecek yil planlarimizi bile yaptik diyor.

Onu bunu boşverin de, şu play-off hedefleyip tutturamayanlardan niye ses seda yok?

Nereden
    Ankara

Ne oldu birleşme icin yapılan istikşafi gorusmeler!?

Efes asistan kocu birlesme filan yok, biz gelecek yil planlarimizi bile yaptik diyor.

Onu bunu boşverin de, şu play-off hedefleyip tutturamayanlardan niye ses seda yok?
    Sorumluların bir türlü çıkıp başarısızlığın sorumluluğunu almaması beni çıldırtıyor. Yönetim neden Nihat Mala'nın açıklama istemiyor.

Gelecek seneyle ilgili planlama yine belirsizliklerle dolu, takım ne olacak belli değil.

Nereden
    Ankara

Yeni sezonda basketbol takımı için yapılan amblemde de düzenlemeye gitmek lazım, şöyle göze hoş bir şeyler yapmak bu kadar zor olmamalı. Bence Trabzonspor ambleminin illa ki kullanılmasına gerek yok. Beşiktaş'ın yaptığı gibi bir şey olabilir.

Nereden
    Ankara

Medical Park ile yolun sonuna gelindi galiba.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Medical Park ile yolun sonuna gelindi galiba.
    Twitter'daki sayfa da bişeyler geveliyor iki gündür. Bugün de "İşlem tamam" diye tweet atıp Abiş Hopikoğlu'na övgüler yağdırmış.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Twitter'daki sayfa da bişeyler geveliyor iki gündür. Bugün de "İşlem tamam" diye tweet atıp Abiş Hopikoğlu'na övgüler yağdırmış.
    Ne için işlem tamam diyorlar Cihan?

Nereden
    Ankara

Galiba sponsorluk için Oğuz.

Nereden
    Ankara

Trabzonspor 'Mala' bağladı

Orhan Çavuşoğlu 08 Haziran 2017, 15:32

Basketbol takımı bir alem! Trabzonspor Basketbol takımı, 2 sezon önce Euro Challenge Final Four ‘da son salise basketi ile kupayı kaçırdığında nasılda üzülmüştük. ‘Bu sezon olmadı, gelecek yıl kupayı kesin alırız’ diye öylesine umutlanmıştık ki Olmadı…Hevesimiz kursağımızda kaldı Beşiktaş bu sezon 2,4 milyon dolarlık yatırım yaptı. Şimdi final oynayacak. Trabzonspor 2,5 milyon dolar harcadı, durumu da ortada.

Trabzon’u peşinden sürükleyen basketbolu sevdiren basketbol takımına ne oldu? Bu takım neden sefilleri oynadı? Son 3 aydır kurumda maaş ödenmediği iddiaları ortada. Takım otobüsü bile icrada deniliyor. Afyon’a şampiyonaya gidecek basketbol takımına zar zor 2 bin TL’lik benzin alınabildi.

Kulübün toplam borcununda 12 milyon TL civarında olduğu bilinen bir gerçek. Bunlar neden oldu? Takımın sponsoru Medical Park taahhüt ettiği parayı ödedi mi, ödemedi mi? Bunu da bilmiyoruz. Eğer ödediyse; adeta aba altından sopa göstererek, Trabzonspor Efes ile birleşiyor dedikodusunu kim ortaya attı? Tüm Trabzon'un peşinden gururla koştuğu Basketbol takımımız niye bu hale geldi veya nasıl getirildi.

Kamuoyu Başkan Abiş Hopikoğlu veya Genel Menejer Nihat Mala'dan bir açıklama bekliyor. Trabzonspor Basketbol takımında o kadar hata yapıldı ki... Peki kimin görevine son verilmek isteniyor? Basın bürosu çalışanlarının. Mala daha öncede Basın bürosunda çalışan basın emekcisi meslektaşımız Sertaç Hellaç'a aynı şeyi yapmıştı Şimdi Nihat Mala ile ilgili oldukça çirkin bir iddia ortaya atıldı. Kulağımıza kadar geldi. Ancak teyide muhtaç istihbarat olduğu için şimdilik tüm detaylarını yazmıyorum.

Nihat Mala'nın cevap hakkı var.. Ben soruyorum.. Bakın sayın Mala, bizim kulağımıza kadar gelen bu iddialar doğru mu değil mi? Sevgili Bora Numanoğlu’nun işyeri Chef Edward’s ‘da Trabzonlu erkekler ile ilgili bu iğrenç sözleri söylediniz mi söylemediniz mi ? Eğer bunlar iftira derseniz bir şey yok. Burada kesiyorum. Çünkü bundan sonra yazacaklarımın tümü suç olacak.

Sayın Mala, Çernobil’in Trabzonlu erkekler üzerindeki etkisinden çok , basketbol takımının içinde bulunduğu durumla ilgilen. Sen Menejer misin, yoksa Ürolog mu? Eğer bu sözleri sarf ettiğinizi teyit ettirirsem, size bugün itibariyle yapacaklarımın yarısını bile hayal edemeyeceksiniz. İddia doğruysa siz bu çirkin sözleri sarf ederken, yanınızda bulunan Trabzonlulara da yazıklar olsun.

https://www.haber61.net/trabzonspor-...kale,3405.html

HABER 61
    Şöyle bir yazı yazmış Orhan Çavuşoğlu, Mala hakkındaki iddia tam olarak ne anlayamadım? Trabzonlular ile ilgili küfür mü etmiş?

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla bilemiyoruz işte. 2-3 gün önce "Yarın ola hayrola" diye tweet attı. Sonra da "Güzel günler göreceğiz" diye tweet attı. Bugün de "İşlem tamam" diye tweeta atıp başkanı övdü. Büyük ihtimal yeni sponsor olayıdır. Açıkçası beni Nihat Mala'nın gidişi daha çok heyecanlanrırır.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

2017-2018 Basketbol Sezonu fikstürü çekildi mi acaba ?
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)