Sayfa 44 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44 45 46 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1170 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerbirliði 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu... | STSL 28. Hafta

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý ilker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun hocayýda mý yolluyoruz

Yerine kim gelsin?

Hikmet Karaman mý?
    Þimdi inanýn samimi söylüyorum. Ben derdimi anlatamýyorum.
    Benim kimsenin gitmesiyle kalmasýyla iþim yok. Ama cidden söylüyorum. Ýddia ediyorum. Ersun Hoca gelecek sene ilk yarýyý bile çýkaramaz!

Þehri tanýyoruz, taraftarý tanýyoruz çünkü. Bu futbola acil el atmasý lazým.
    Ortasahada son derece silik ve hücumda da bir o kadar beceriksiz oynuyoruz!
    Hem de bunu her hafta istikrarlý bir þekilde yapýyoruz!

Bütün bu verilere bakýnca, isteyen umutlansýn ama cidden beni oynanan oyun tatmin etmiyor! Sizi ediyor mu cidden merak ediyorum.
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Madem Yusuf bu kadar hazýr neden ilk 11 oynatmýyorsun?

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Constant affedildi ama kadroda yok.Dünyanýn en salak kulübüyüz.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

mete61bordomavi yazamadin dimi 11'i ?

Iste buna iskembeden sallamak diyoruz biz

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

en azýndan yusuf sað kanatta baþlasa bu kadar etkisiz kanatlarý izlemek zorunda kalmazdýk. maça baþlayan 4 kanat oyuncusundan bir tam oyuncu performansý bile gelmiyor. ersun hoca buna nasýl dayanýyor anlamak güç.

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takýmýn omurgasý ortasahada tam kadro çýksak dahi istenilen tarzda adamlar olmadýðýndan dolayý hocanýn oynatmak istediði oyunu oynayamýyoruz kaldý ki bugün ''eksiðinde eksiðiydik''.

Siz hangi baskýlý ,ýsýran futboldan bahsediyorsunuz? Adamýn elinde ancak bulamaç yapacak malzeme var sen mantarlý þato biryen arýyorsun.

Az dur daha , aþçý pazara gidecek istediði malzemeyi elleriyle seçip ,kazaný kaynatacak. Sonra eleþtirirsin.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Courage Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün sahadaki oyuncu ve sistem tercihleri için yaptýðýnýz eleþtiride haklýsýnýz ama kadro kurulumu ,tempolu oyun,bol gol ve baþarý olarak baktýðýmýzda her gittiði takýmda bir çizginin altýna düþmemiþ olan Ersun Yanal'ýn kellesini istemek sizce de aðýr deðil mi?
    Tempolu oyun, bol gollü maç ve kadro kurulu ve Ersun hoca yazmýþsýn.
    Peki neden kaç haftadýr ben bunlarý göremiyorum?
    Ben sadece topu alýnca 3 pas yapamayan kenardan orta kesmekten aciz, verkaçlarla cezasahasýna dikine girme olayý olmayan ve ikili mücadelelerde zayýf ve üstüne bir de koþamayan bir takým izliyorum?

Benim derdim bunlar. Yoksa hoca kalsýn gitsin deðil. Ben Ersun hocanýn nietinden þüphe etmeye baþladým. Ne yapayým her hafta oynanan futbola baktýðýmda hissettiðim þey bu! Bundan dolayý beni suçlayanlar þunu görecekler: Ersun hoca mazeretlerin arkasýna saklanmaktan vazgeçmeyip, olumlu bir futbol oynatmaz ise seneye devreyi çýkaramaz!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý mete61bordomavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi inanýn samimi söylüyorum. Ben derdimi anlatamýyorum.
    Benim kimsenin gitmesiyle kalmasýyla iþim yok. Ama cidden söylüyorum. Ýddia ediyorum. Ersun Hoca gelecek sene ilk yarýyý bile çýkaramaz!

Þehri tanýyoruz, taraftarý tanýyoruz çünkü. Bu futbola acil el atmasý lazým.
    Ortasahada son derece silik ve hücumda da bir o kadar beceriksiz oynuyoruz!
    Hem de bunu her hafta istikrarlý bir þekilde yapýyoruz!

Bütün bu verilere bakýnca, isteyen umutlansýn ama cidden beni oynanan oyun tatmin etmiyor! Sizi ediyor mu cidden merak ediyorum.
    Sizi kastederek yazmadým.Genel olarak yazdým.

Oynanan futbol beni tatmin ediyor mu?Futbol oynamadýðýmýz için ne cevap versem bilemedim.
    Sene baþýndan beri 2-3 maç dýþýnda düzgün bir futbol izlemedim açýkçasý.

Ama ben daha da ileriye götüreyim muhabbeti,bu kadronun iyi bir kadro olduðunu düþünmüyorum.

O kadar transfer yapýldý,takým tarihinin en pahalý transfer dönemini yaþadýk,hala maçý koparacak adamýn yok...

Defans hattýn sýfýr,oarta ahan sýfýr.Ekici frikik atacak da takým kazanacak.

Forvetin sýfýr.

Cardozo gibi klas adamýn var,ona pas atacak adam yok, ya da var da atmýyor ,atamýyor....

Bu takýmýn gidecek çok yolu var....

Ersun hoca'ya ben güveniyorum.Bu sene için bir beklentim olmadýðýndan hocaya kýzamýyorum.Onun kurduðu kadro deðil çünkü....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

atomantcum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Kapalý tribünde izledim maçý. Kale arkasý taraftar gruplarý tezahürat için çaðýrýrken lütfedip çekirdeðini býrakamadý bizim kapalýdakiler. Hadi buna eyvallah diyelim, kimse tezahürat etmek zorunda deðil.

Ama be kardeþim gol yedikten sonra hakemden tut rakip futbolcuya, kendi futbolcuna, teknik direktöre, protokol tribününe baðýra çaðýra küfür ederken hiç gocunmuyorsun? Maça sýrf bunun için gelmiþ gibi bir halin var? Cezayý yiyince cebinden mi ödeyeceksin? Rize maçýna saha kapanýnca o taraftarýn hakkýný cebinden mi ödeyeceksin?

Böyle taraftara beraberlik bile çok. Türkiye için bu futbol çok.
    yattara tribününde maç izlemiþ çocuk

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Kimse eksikliklerin arkasýna sýðýnmasýn.Bosingwa sað bek,Yusuf sol tarafta maça baþlasaydýk çok rahat galip gelirdik.

hasannuhoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Burdaki skor taraftarlarýna söylüyorum: Önce futbolu takip edin,neyin ne olduðunu öðrenin ona göre burada gelip biþeyler karalayýn..Bir defa Trabzonspor'un bu sene ligde UEFA ligine katýlma mücadelesi diye bir durum yoktur. Çünkü Bursaspor UEFA'dan mali sebeblerden ötürü 1 yýl men cezasý yedi. Baþakþehir de (eski ÝBB) þike dosyasýnda maçlarý olduðu için ve bu maçlardan diðer þikeci takýmlar da men cezasý yediði için onlar da Avrupa'ya ilk katýldýðý yýl þikeden men cezasý yiyeceklerdir. (Burayý iyi okuyun þimdi) DOLAYISIYLA TRABZONSPOR 6. DAHÝ OLSA AVRUPA LÝGÝNE DÝREKT KATILACAKTIR. Yani sýralamanýn bir önemi yok. 4. olmanýn tek avantajý lig sonunda daðýtýlýcak paradan daha fazla pay almak olacaktýr. O da 4. ve 6. arasýnda çok fazla farketmeyecektir.
    Dolayýsýyla Ersun Hocanýn elindeki malzemeyi görmesinde herhangi bir sakýnca yoktur. Ancak Bosiyi stoperde kullanmasýný ben de kabul etmiyorum. Madem oyuncu deniyorsun defansýn diðer mevkilerinde kimi denersen dene ama sað bekte baþka kimseyi deneme..Doðruyu sen de biliyorsun, gereksiz yere zorluyorsun.
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

vira helal olsun salon süper
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tempolu oyun, bol gollü maç ve kadro kurulu ve Ersun hoca yazmýþsýn.
    Peki neden kaç haftadýr ben bunlarý göremiyorum?
    Ben sadece topu alýnca 3 pas yapamayan kenardan orta kesmekten aciz, verkaçlarla cezasahasýna dikine girme olayý olmayan ve ikili mücadelelerde zayýf ve üstüne bir de koþamayan bir takým izliyorum?

Benim derdim bunlar. Yoksa hoca kalsýn gitsin deðil. Ben Ersun hocanýn nietinden þüphe etmeye baþladým. Ne yapayým her hafta oynanan futbola baktýðýmda hissettiðim þey bu! Bundan dolayý beni suçlayanlar þunu görecekler: Ersun hoca mazeretlerin arkasýna saklanmaktan vazgeçmeyip, olumlu bir futbol oynatmaz ise seneye devreyi çýkaramaz!
    Oynatmak istediði oyunun olabilirliði ,ortasahada çift yönlü adamýn kadrodaki mevcudiyeti varsa kalitesi olursa da adedinden geçiyor.

Bu kadroyu kim kurdu ,hangi zihniyetle kurdu ne oyun oynatacaktý ...??? sizi az düþünmeye davet ediyorum.

Lmbur lumbur deðerlendirme yapýlmaz ,salvo bile atýlmaz. Az insaf!
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Erkan ve soneri kadro disi birakip bosingwayi yerinde oynatmak bu kadar mi zordu be hoca..yazik ya bu kacinci taktiksel hata yuzunden kaybedilen mac

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

mete61bordomavi

Ersun hocaya iftira atarak þb'nin sampiyon olmasini istedigi icin bjk macini dusunerek as kadroyu cikarmadi diye yazdin

Ama bilmedigin bisey var ki Cardozo ve Ekici sakatti, Ozer ise cezaliydi

Neymis bilip bilmeden kimseye iftira atmayacaksin oyle iskembeden sallamyacaksin

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ben öyle birþey iddia etmedim! Tek cümlemi alýntýlayýp burda provakatörlük yapma!
    Ersun hoca, Avrupa Ligi'ne gitmek için þiddetle puana ihtiyacýmýz olan bir maçta, üstelik Bursa'da kazanmýþken neden takýmýn iskelet kadrosunu bu maç oynatmadý?
    Oynatmadýðý gibi, berbat bir kadro ve oyuncu seçimiyle sahaya çýktý?

Sen önce bu sorularýn cevabýný vereceksin ki, bana birþey demeye hakkýn olsun! Yoksa boþ boþ konuþursun!
    Ersun Hoca, bence Trabzonspor'u baþka hesaplara alet etmeye kalkmasýn! Bunun hesabýný bu þehre kimse veremez! Kimsenin þampiyonluðu da bizi ilgilendirmez!
    Nasýl ki, 2011 sezonunda Bjk tribünü bizim topçularý çaðýrýp, Fb þampiyon olmasýn siz alýn maçý diye söylemiþse, bugün de ben aynýsýný söylüyorum:
    ÝnþAllah Bjk haftaya bizi yener ve Þikebahçe ile sahte dost Gs þampiyon olamaz diyorum!

yaþýnda belli bir olgunluk seviyesi gerektiren bir yaþ ama inan þu moral bozukluðuyla saçma sapan iddaalarýna yanýt vermeyeceðim çünkü gerçekten bomboþ ifadeler bunlar.

bosigwa neden sað bek deðil, aykut neden stoper deðil, salih neden sað bek tarzý yorum yapýp üsturuplu eleþtirenlere bir þey demem tamam çünkü bende bu defans düzeninden ve orta saha kurgusundan memnun deðilim,

ancak üstte alýntýladýðým tarzda derin futbol a malzeme çýkaracak yorumlara dayanamýyorum, açýk ve net. bjk yensin diyor adam yaw þaka gibi ? ve bunu gayet rahat bir biçimde yazabiliyor, sýrf ersun hocaya gýcýk diye ? Allah ýn tinercilerini git destekle, uðrama bu foruma. bana diyor bide provakatör diye, milleti burada iyice gerdin hala neden ceza yemedin onuda anlamadým.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Sizi kastederek yazmadým.Genel olarak yazdým.

Oynanan futbol beni tatmin ediyor mu?Futbol oynamadýðýmýz için ne cevap versem bilemedim.
    Sene baþýndan beri 2-3 maç dýþýnda düzgün bir futbol izlemedim açýkçasý.

Ama ben daha da ileriye götüreyim muhabbeti,bu kadronun iyi bir kadro olduðunu düþünmüyorum.

O kadar transfer yapýldý,takým tarihinin en pahalý transfer dönemini yaþadýk,hala maçý koparacak adamýn yok...

Defans hattýn sýfýr,oarta ahan sýfýr.Ekici frikik atacak da takým kazanacak.

Forvetin sýfýr.

Cardozo gibi klas adamýn var,ona pas atacak adam yok, ya da var da atmýyor ,atamýyor....

Bu takýmýn gidecek çok yolu var....

Ersun hoca'ya ben güveniyorum.Bu sene için bir beklentim olmadýðýndan hocaya kýzamýyorum.Onun kurduðu kadro deðil çünkü....
    Benim aklýmda hala kupadaki Sivas maçý var! Ýnanýlmaz derecede geri yaslanarak skoru korumayý saðlamak! Kenarda oturan ben deðildim. Ersun Hocaydý! Rakip de Real Madrid deðildi! Ve sonra elendik! Beni Ersun hoca hakkýnda korkutan þeye somut örnek vermek istedim. Kupa'yý bile böyle bir anlayýþla oynayarak eleniyorsak, kimse kadro kötüydü,ondan dolayý elendik demesin. Daha geçen hafta Gs ikinci devre oyunu bizim cezasahamýzýn önünde kuruyordu!
    Ben bunlara bakarak iþimizin zor olduðunu söylüyorum.

UMARIM BEN YANLIRIM. Trabzonspor baþarýlý olur! Ama yaþým 34! Her sene ayný filmi izliyorum bakalým seneye ne izleyeceðiz!

Bu arada bir arkadaþ ýsrarla kadro kurmamý istiyor!
    Bu baþlýkta pek çok renktaþ zaten kadro kurmuþ! Benim kadro kurmama gerek yok!
    Sadece þunu diyeyim: Bosi'yi stoper oynatmazdým. Fatih forvet arkasý olmaz!
    Deniz Yýlmaz'ý ilk 11'de baþlatmazdým. Soner'i eksik kalacaðýmý bilsem oyuna almazdým. Waris'i oyundan çýkarýp Ýshak'ý almazdým!

Kaldý ki mesele bunlar da deðil! Oynanan daha doðrusu oynanamayan futbol!

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

keçiören maçýnýn aynýsýydý bu arada.amaçsýz pas yapan risk alamayan, kalite anlamýnda ufak bir pýrýltý bile gösteremeyen oyuncu topluluðu.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Küfür, hakaret yazmayacaksan neden ceza yiyesin kardeþim.
    Varsa fikrni söyle. Her fikre açýðým ben. Bak biraz önce basit bir soru sordum.
    Ona cevap verebilirsin mesela.
    Niye hemen panik moda geçiyorsunuz ben bunu bir türlü anlayamýyorum.
    Ben Trabzonspor'un kötülüðünü istemiyorum ki!

Bir taraftar olarak soruyorum: Avrupa Ligi iddian varsa bu maça neden böyle çýktýn?
    Benim aklýmda hala kupadaki Sivas maçý var! Ýnanýlmaz derecede geri yaslanarak skoru korumayý saðlamak! Kenarda oturan ben deðildim. Ersun Hocaydý! Rakip de Real Madrid deðildi! Ve sonra elendik! Beni Ersun hoca hakkýnda korkutan þeye somut örnek vermek istedim. Kupa'yý bile böyle bir anlayýþla oynayarak eleniyorsak, kimse kadro kötüydü,ondan dolayý elendik demesin. Daha geçen hafta Gs ikinci devre oyunu bizim cezasahamýzýn önünde kuruyordu!
    Ben bunlara bakarak iþimizin zor olduðunu söylüyorum.

UMARIM BEN YANLIRIM. Trabzonspor baþarýlý olur! Ama yaþým 34! Her sene ayný filmi izliyorum bakalým seneye ne izleyeceðiz!

Bu arada bir arkadaþ ýsrarla kadro kurmamý istiyor!
    Bu baþlýkta pek çok renktaþ zaten kadro kurmuþ! Benim kadro kurmama gerek yok!
    Sadece þunu diyeyim: Bosi'yi stoper oynatmazdým. Fatih forvet arkasý olmaz!
    Deniz Yýlmaz'ý ilk 11'de baþlatmazdým. Soner'i eksik kalacaðýmý bilsem oyuna almazdým. Waris'i oyundan çýkarýp Ýshak'ý almazdým!

Kaldý ki mesele bunlar da deðil! Oynanan daha doðrusu oynanamayan futbol!
    Cevir kazi yanmasin

As kadroyu oynatmadi diye sen yazdin.

Bu saydikarinin as kadroyla ne ilgisi var?

Eksiklerden cezalilardan haberin yok gelip burda salliyorsun

Atik nerde forvet arkasi oynamis?

Maci.bile izlememissin

Anca iskembeden salla

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yaþýnda belli bir olgunluk seviyesi gerektiren bir yaþ ama inan þu moral bozukluðuyla saçma sapan iddaalarýna yanýt vermeyeceðim çünkü gerçekten bomboþ ifadeler bunlar.

bosigwa neden sað bek deðil, aykut neden stoper deðil, salih neden sað bek tarzý yorum yapýp üsturuplu eleþtirenlere bir þey demem tamam çünkü bende bu defans düzeninden ve orta saha kurgusundan memnun deðilim,

ancak üstte alýntýladýðým tarzda derin futbol a malzeme çýkaracak yorumlara dayanamýyorum, açýk ve net. bjk yensin diyor adam yaw þaka gibi ? ve bunu gayet rahat bir biçimde yazabiliyor, sýrf ersun hocaya gýcýk diye ? Allah ýn tinercilerini git destekle, uðrama bu foruma. bana diyor bide provakatör diye, milleti burada iyice gerdin hala neden ceza yemedin onuda anlamadým.
    Bak dostum ýsrarla provake ediyorsun. Niyetin kötü: Çünkü ceza almamý istiyorsun!
    Ben fikirlerimi yazýyorum. Kimseye de hakeret etmiyorum!
    Bu forumda Fb þampiyon olmasýn diye rakibimizi destekleyen tek taraftar da ben deðilim! Ayýp ediyorsun þimdi.

Kaldý ki Ben yine de Trabzonspor'un yenmesini isterim. Ama Fb'nin iþine yarayacaksa Bkk yensin! Hele hele iþin içinde baþka hesaplar varsa o zaman Bjk'nýn yenmesini istememden daha haklý ve doðal bir sonuç olamaz!

Bu sana son cevabýmdýr. Lütfen önce anla ne demek istediðimi sonra yaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Ne uzattýnýz arkadaþ...Olmuþ bitmiþ artýk....

Basket maçý var,gidin onu izleyin....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mete61bordomavi yazamadin dimi 11'i ?

ýste buna iskembeden sallamak diyoruz biz
    .....................hakan

bosýngwa........aykut.........uður.......ishak

......................medjani.....atik

erkan.................warýs............yusuf

.........................yatabare
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Ne uzattýnýz arkadaþ...Olmuþ bitmiþ artýk....

Basket maçý var,gidin onu izleyin....
    Valla haklýsýn. Ben kaçtým.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Bak dostum ýsrarla provake ediyorsun. Niyetin kötü: Çünkü ceza almamý istiyorsun!
    Ben fikirlerimi yazýyorum. Kimseye de hakeret etmiyorum!
    Bu forumda Fb þampiyon olmasýn diye rakibimizi destekleyen tek taraftar da ben deðilim! Ayýp ediyorsun þimdi.

Kaldý ki Ben yine de Trabzonspor'un yenmesini isterim. Ama Fb'nin iþine yarayacaksa Bkk yensin! Hele hele iþin içinde baþka hesaplar varsa o zaman Bjk'nýn yenmesini istememden daha haklý ve doðal bir sonuç olamaz!

Bu sana son cevabýmdýr. Lütfen önce anla ne demek istediðimi sonra yaz.

fb nin bjk den farký yoktur, hepsi eþittir. fb hýrsý gözünü kör etmiþ, ne dediðini bilmiyorsun. fb nin iþine yaramasýn diye bjk ye yenilelim diyen adamla daha fazla muhatap olmak istemiyorum zira bu kadar tiksinti yeter.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

atomantcum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Arkadaþlar bu maçta kural hatasý yok mu? Biz tribünden kýrmýzý kart olayýný tam anlamamýþtýk ama þimdi izledim, bildiðin faul ama avantaja býrakmýþ. Bildiðim kadarýyla kýrmýzý kart olduðu zaman avantaj verilmiyor.

Daha kesin bilgisi olan varsa aydýnlatabilir mi?

Edit: Birileri çift sarýdan olduðu için sorun yok demiþ ama mantýk "O oyuncunun sahada olmamasý gerektiði" deðil mi?
    Konu atomantcum tarafýndan (26.04.2015 Saat 19:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    yattara tribününde maç izlemiþ çocuk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)