Sayfa 27 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 37 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1127 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uğur Demirok

Nereden
    Ankara

İyi niyetinden zerre şüphe etmiyorum, Trabzonspor'u da sevdiğini düşünüyorum, fakat şampiyonluğa oynayacaksak ilk 11 için yeterli değil. Ancak seneye yine de takımda olmalı.
    TRABZON SPOR

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

saHSEN ben performansını cok cok begenıyorum ıkıncı yarıda kendısını astı resmen mactakı kartlara gelınce olmaması gerekıyordu ama bı yandanda olması ıyı oldu gıbı macı kazandık ama haftaya bızı sıkıntıya soktu resmen hem pereira yok hemde kendısı yok bu bızım ıcın buyuk sıkıntı olacak...
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Durica dönünce Durica stoper mevkiine yazılacak ilk isimdir bizim takımda. Ardından Uğur gelir. Bu takımın iki stoperi kim deseler uğur ve durica dır. Elinden geleni yaptığına hiç şüphem yok. Yalnız ben daha iyi olması gerektiğini düşünüyorum. İnşallah daha da iyi olacaktır. Hırs var çünkü.

Kırmızıya gelirsek brumanın pozisyonunda belki zamanlama sıkıntısı yaşadı ve yaptığı faul doğruydu. Podolskinin pozisyonu bence çok büyük hatası var. Orada ya adama iyi bası yapıp topu aldırmamalıydı ya da kaleye dönmesine müsaade etmemeliydi. Kaleye dönünce de ters tarafta kaldı adam önü bomboş gidicekti. Yani burada kendi net hatasından kırmızıyı yedi ama olsun. Bunlardan ders çıkarması daha önemli bence.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başkasının hatasını kapatarak kart yenir doğru dersin ama kendi hatasını takımı 10 kişi bırakarak telafi etti bir nevi özrü kabahatinden büyük.. Duygusal olarak taraftarımızı etkiledi maalesef seneye işimiz zor..

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkasının hatasını kapatarak kart yenir doğru dersin ama kendi hatasını takımı 10 kişi bırakarak telafi etti bir nevi özrü kabahatinden büyük.. Duygusal olarak taraftarımızı etkiledi maalesef seneye işimiz zor..
    Aynen katılıyorum. Sene sonuna kadar Medjani'nin oynamasında yarar var. Hiç değilse böyle komik hatalar yapmaz.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

merdeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyun bilgisi iyi ama yeterince hızlı olmadığı için hatalar yapıyor. Kart pozisyonunda da böyle oldu. Hızlı rakiplere karşı korkutuyor biraz. Seneye mutlaka iyi 1 veya 2 stoper almalıyız. Penaltı kullandırıldığına göre ayağı sağlam. Durica'dan pasla çıkmayı ve oyun kurmayı öğrenip seneye de rotasyonda kalacaktır.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç içinde ilk kart doğru demiştim ama ilk kart da hatalıymış özetten gördüğüm kadarıyla... Hem bu maçta hem de sezon genelindeki iyi performansını gölgelemez ama o kartlar en azından tecrübesine yakışmadı. İş kazası diyelim.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı merdeme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun bilgisi iyi ama yeterince hızlı olmadığı için hatalar yapıyor. Kart pozisyonunda da böyle oldu. Hızlı rakiplere karşı korkutuyor biraz. Seneye mutlaka iyi 1 veya 2 stoper almalıyız. Penaltı kullandırıldığına göre ayağı sağlam. Durica'dan pasla çıkmayı ve oyun kurmayı öğrenip seneye de rotasyonda kalacaktır.
    Ayağı hiç sağlam değil bence. Dikkat edersen hemen her maç topu rakibe veriyor ve tehlikeli atak yiyoruz.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Uğur Demirok: "Takım arkadaşlarımdan ve taraftarımızdan özür dilerim. Görmemem gereken çok basit bir kırmızı kart oldu."

Uğur Demirok: "Benim için ekstra savaşan takımdan Allah razı olsun. Gol yemeden bitirmek çok güzel oldu."

"Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Kartlar bir yana gs maçında çok basit top kayıpları yaptı. Bir Durica tekniğine sahip olmadığını biliyoruz ama son maç biraz fazla pas hatası yaptı. Az daha dikkat Uğur.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçı 90 dk birkez daha izledim. Şunu kesinlikle söyleyebilirim kesinlikle bu adamın limiti 3.stoperdir. Oda çok formdaysa.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

adem73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimmis daha iyi stoper!Ugur daha 27 yasinda.Durica 35 yasinda .Giray ve Egemen den de iyi olacak.

cerebrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

performansı iyi bence.. böyle devam..
    üç cücüklerin yalancı sevdaları bir yana, çıkarsız sevenlerinin sana bağlanmaları ayrı bir yana...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Arkadaşlar yabancı serbestliğine güvenmeyin. Bakın bu serbestlik 3 istanbul takımının isteği doğrultusunda cbnin ağzina bakıyo. Yabancı oyunculara güvenilirsiniz, ama bir gece yarısı tekrar bi sınırlandırıldı mı hoop yumlu gibilerine muhtaç kalırız. Kadroda muhakkak bir bek(tabi ki Zeki değil) ve bir stoper olmak üzere en az defansta iki yerli oyuncu olmalı. Belki 3. Ve bence Uğur, Ömer ve Çaglar ile Türkiye'deki en iyi yerli 3 stoperden biri.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

adem73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

umut bulut la sampiyon olduk biz ötesi var mi?

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arada amatör hatalar yapsa da iyi form tutturmuştu. Nihayetinde şampiyonluğa oynacak bir takımın 11'deki vazgeçilmez stoperi olmadığını kendisi de biliyordur. Kötü bir maç çıkarsa da Medjani olsa çok şey değişir miydi bilemeyiz...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafından (08.04.2017 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çok kötü arkadaş. Ayağı kötü , anlık kararları kötü. Olacak gibi değil yedekte bile.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    İstanbul

Üst seviye için yetersiz. Daha yeterlisini bulur muyuz şüphelerim var. Ama Uğurla üst seviyede olmaz. Kendini geliştirmez ise.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berbatti
    Bu kadari yeterli.

Nereden
    Avrupa Diğer

Felaket bir perfomans.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Iki golü senin yüzünden yedik. Bu maci stoperlerimiz kaybetti.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Top hakimiyeti, driplingi Medjani gibi sıfır.

Onun için savunmadan organize biçimde, kısa pasla çıkamamızın yegane sebeplerinden biri.

Hamle oyuncusu olarak oynar.

Nereden
    Kuzey Amerika

Her zaman diyorum Mustafa bu adamdan 10 gömlek üstün. Mustafayı yolladık bari bunu da yollayalım. Medjanimiz var mis gibi koy abi

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal ın prensi malasef halbuki Medjani defansta iyi form bulmuştu...seneye duricaya partner şart

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Medjani Rize macinda super oynamisken az daha Gs macina bile malolan bu adam niye? Niye yani?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)