Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ersen Martin formas afak iin ak artrmada!

Forumdan Uzaklatrlmtr ebi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    32

Standart Ersen Martin formas afak iin ak artrmada!

Amansz bir hastala yakalanan GS Taraftar afak Gzeller iin balatlan "afak yeniden doacak" kampanyasna ILGINLAR Grubu olarak biz de "Trabzonspor taraftar da destek olacak, afak yeniden doacak" sloganyla destek verme abas iindeyiz...

BMN de bu duruma kaytsz kalmayacaktr umuyorum ki...

Laf uzatmadan detaylar iin kalearkasi.net te manet olarak duyurduumuz kampanya haberini kopyalaym...

Ezeli rakibimiz Galatasaray`l bir taraftarn; afak Gzeller'in yakaland amansz hastalk iin balatlan "afak Yeniden Doacak" kampanyasna verdiimiz destei aklamtk.

Bu kapsamda futbolcumuz Ersen Martin'in Galatasaray manda giydii formay edinmi ve kampanya iin ak artrmaya sunmu bulunmaktayz...

ERSEN MARTN'N GALATARAY MAINDA GYD FORMA | TEKLF VERMEK N TIKLAYIN!
    Konu ebi tarafndan (15.10.2006 Saat 21:59 ) deitirilmitir.

Volkan Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.12.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

Cok Gzel bir Fikir!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Forumdan Uzaklatrlmtr Lapina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    36

Yasatalim bu kardesimizi hakikaten..Dualarimizla su mubarek gunde yaninda olalim hic olmazsa..

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

tebrik ediyoruz ok gzel fikir.afak n Allah Yardmcs olsun.Allah ifa versin

yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    36

Sinirlari zorlayip alcam bu formayi insallah..

yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    36

Ne kadar kalacak acik artirmada..

Bilen var mi ?

Forumdan Uzaklatrlmtr ebi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    32

@ztekin Bayrak

25 EKM aramba saat 18:00'de sona erecek...

Berk Akay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

ebi sizleri geekten kutlarm ok gel bir davran duyarl arkadalar kacaktr sanyorum baarlar
    "almadan, renmeden, yorulmadan rahat yaamann yollarn aramay alkanlk haline getirmi milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATRK

Trabzonspor Kongre yesi

OFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Hocam teklifi yaptik diyelim ihale bize kalirsa parayi nasil size ulastiricaz ben yurtdisindayim..Ama illede gerekiyosa bi irtibata gecirriz turkiyeden...
    Teekkrler ADMIN!!!

yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    36

Alnt OFFLU Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hocam teklifi yaptik diyelim ihale bize kalirsa parayi nasil size ulastiricaz ben yurtdisindayim..Ama illede gerekiyosa bi irtibata gecirriz turkiyeden...
    Aciklama yapmislar orda topram..Bende okumadan sazan gibi daldim..

Trabzonspor Kongre yesi

OFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt ztekin Bayrak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aciklama yapmislar orda topram..Bende okumadan sazan gibi daldim..
    Eyvallah hallettik baba ...Forma benimm
    Teekkrler ADMIN!!!

Emre7 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon

ok doru ve gzel bir organizasyon teprik ederim inallah amacna en iyi ekilde ular.
    [Burak Ylmaz]

Forumdan Uzaklatrlmtr MrbLack - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.03.2005
    Ya
    31

ok iyi dnlm.Bravo

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Sz konusu bir hayatsa ...Bravo
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

neden galatasarayl bi taraftar bukadar taraftar buluyo ben anlamyorum tamam bu ocuun hastal zc ama trkiyede daha bir ok amansz hastalk l para bekleyen ocuk var bu ocuun brlerinden ne fark var hi mi trabzonsporlu para bekleyen amansz hastalkl ocuk yok ben bu ocuun farkn anlam deilim 1 tane olsa tamam ama ben bu kampanyay desteklemiorum ok mantksz br trabzonsporlu sebileri bulalm yoksa bu ocua

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt husolee61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    neden galatasarayl bi taraftar bukadar taraftar buluyo ben anlamyorum tamam bu ocuun hastal zc ama trkiyede daha bir ok amansz hastalk l para bekleyen ocuk var bu ocuun brlerinden ne fark var hi mi trabzonsporlu para bekleyen amansz hastalkl ocuk yok ben bu ocuun farkn anlam deilim 1 tane olsa tamam ama ben bu kampanyay desteklemiorum ok mantksz br trabzonsporlu sebileri bulalm yoksa bu ocua
    talihsizce bi yorum olduunu dnorum...

yanl hatrlamorsam deniz analaryla ilgili bi hikaye vard...deniz kenarnda kumsalda binlerce deniz anas ve bunlar tek tek denize tayan bi ocuk...''neden uraorsunki binlerce var ne farkeder'' szn iittiinde ocuun elindeki deniz anasn gsterip verdii cevap ''ama bunun iin fakeder!!'' sanrm bu zetlior...

u anda bu ocuk iin kampanya balatlm hastal acil kampanya balatlsn habeimiz olsun hepsi iin balatrz!srf ts li diye ncelik vermek ne kadar doru kimin daha ok ihtiyac varsa o!renk farketmez
    “Trk demek Trke demektir; ne mutlu Trkm diyene.” M.Kemal Atatrk

Berk Akay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Alnt GaMZe61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    talihsizce bi yorum olduunu dnorum...

yanl hatrlamorsam deniz analaryla ilgili bi hikaye vard...deniz kenarnda kumsalda binlerce deniz anas ve bunlar tek tek denize tayan bi ocuk...''neden uraorsunki binlerce var ne farkeder'' szn iittiinde ocuun elindeki deniz anasn gsterip verdii cevap ''ama bunun iin fakeder!!'' sanrm bu zetlior...

gamze verdiin rnek okadar iyiydiki gerekten herleyi zetliyor bencede
    Konu Berk Akay tarafndan (16.10.2006 Saat 00:47 ) deitirilmitir.
    "almadan, renmeden, yorulmadan rahat yaamann yollarn aramay alkanlk haline getirmi milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATRK

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Burda nemli olan ihtiya sahibi kiinin hangi takml oldugundan ok ona ne gibi faydamzn dokunacadr, yardm edip etmemek kiinin kendisini balar ve kimse de bakasnn zoruyla da yardm etmez, yardm ancak insann bu yardm iinden gelerek yapmasyla anlaml olur.Bugun bizler bu arkadamza elimizden geldiince katk salayalm ki yarn birgn ayn olay bizim bir arkadamzn bana geldiin de (ALLAH KORUSUN) yapacagmz kampanyaya, dier takm taraftarlar tarafndanda istenilen katlmn salanmasnda glk ekmeyelim.

Ayrca bu forumda herhangi bir Trabzonspor taraftar benzer bir durumla kar karya kaldnda gereken duyarllk ye arkadalarmz tarafndan gsterilmektedir. Sizin bu konuda ki yazdklarnzn kesinlikle mantkl bir izah olamaz.
    Konu Mesut AKYILDIZ tarafndan (16.10.2006 Saat 00:52 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

forumdan olmas art deil zaten ben trabzonsporlu herhangi bi ocuu bulurum ozman ona yardm toplarm bu olayda taraftarlk nmli deil dediniz de i tamamane taraftarla dnm trabzonlularn gese li bi ocua yardm uzatabildiklerini gsterme abas var
    ocua gese formas giydirilmi ersenin gese manda ki formas sata km olay tamamen taraftarlk olarak sryor bende o uyzden trabzonsporlu bi ocuk bulmak istiyorum herhangi bi ekilde gelmi birisi olsa bunlar aklmdan geirmem demek istedimi burda anlatmam biraz g anlamasanzda pek te nemi yok trabzonsporlu bi ocuu genede tercih ederim

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

tSlu hasta bi ocuk vard...syzmeki ok seviodu...paraya deil sevgiye ilgiye ihtiyac vard ve yaplan org.la szmek onun yann gtrld...gayyet de gsel oldu..

bu ocuunsa paraya ihtiyac var...renklerin ne nemi varki...sokakta a grsen zerinde gs formas var die ban evirebilir misin??yapabileceini sanmorum...bence bu ayn ey!!mhim olan insan..mhim olan can!!

madem yle bu ocupa yardm kampanyas balatlmadan nce neden arayp bulmadn???yardm etmiyceksen etme ama bize glge de etme

yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

neden o obje nplanda ite galatasaray formal olan ocuk bu nplana kartlan bi durum var ortada bende nplana knca dikkat ediorum napiim bu spor haberlerinde geiosa futbol sayfalarnda tartlyosa demekki alakas var can ama galatal can bende ts li bi can kurtarmak isterim sen szymek i isteyen ts taraftarna hakan kr gtrsen olcakmyd ???

birinin sevgiye ilgiye ihtiyac vard dierinin paraya kime ne ekilde yardm gerekiyorsa renk ayrm yapmadan yaplyor.can ama galatal can da ne demek ikinci planda m oluyor rengi farkl olunca??acilen ihtiyac var ve biz de onu yaatmaya alyoruz..

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

forumdan olmas art deil zaten ben trabzonsporlu herhangi bi ocuu bulurum ozman ona yardm toplarm bu olayda taraftarlk nmli deil dediniz de i tamamane taraftarla dnm trabzonlularn gese li bi ocua yardm uzatabildiklerini gsterme abas var
    ocua gese formas giydirilmi ersenin gese manda ki formas sata km olay tamamen taraftarlk olarak sryor bende o uyzden trabzonsporlu bi ocuk bulmak istiyorum herhangi bi ekilde gelmi birisi olsa bunlar aklmdan geirmem demek istedimi burda anlatmam biraz g anlamasanzda pek te nemi yok trabzonsporlu bi ocuu genede tercih ederim
    Ya arkadam ama burda bu arkadamza yapabilecegimiz yardmn maksimumunu yapmak deil mi? Sence 10 yl sonra evimizde yendiimiz GS ile yaptgmz mata Ersenin giydii formam daha deerlidir yoksa K.Erciyes man da giydii formam ? Kald ki senin dncen erevesinde Ersenin GS ma formas seilmi olsun bunda ne gibi bir mahsur var ki?

Burda asl nemli olan bylesine insani bir olay karsnda birok kulp taraftarnn ezeli rakiplerinin ihtiya sahibi taraftarna yardm etmek iin ortak paydada bulumasdr. Yanldgn bir dier nokta ise yardm edilecek kiinin ne kadar ihtiya sahibi oldugu konusudur. Belki yardma muhta bir Trabzonsporlu bulursun ama nemli olan hangisinin yardma daha ok ihtiyac oldugudur. Bu gibi konularda ltfen zerimizde ki formamz karalm ve elimizden geldiince katk da bulunalm yardm etmiyorsak ta glge etmeyelim yeter.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)