Sayfa 1 Toplam 34 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 837 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon'daki Seyirci Sorunu!.. Stadyumumuz Neden Dolmuyor?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Trabzon'daki Seyirci Sorunu!.. Stadyumumuz Neden Dolmuyor?

arkadaslar bugunde gorduk, trabzonda ciddi anlamda seyirci sorunu var..her macimiz bos tribunlere oynaniyor..gidenlerde bacak bacak ustune atip maci seyrediyor. gs macinda herkes fiyatlardan sikayetciydi, peki derbi disindaki maclarda niye dolmuyor..
    seyirci sampiyonluga inanmadiktan sonra takim ne yapsin..bilmiyorum bu sorun nasil halledilir, seyirciyi stada nasil cekilir ama birseyler yapilmasi gerekir..

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta ramazana denk geliyo çevreden gelenler için tamam ama biraz uzaktan gelenler nasıl gidip iftara yetişecek.bence dolmalıydı stat ama olmadı.inşallah bundan sonraki haftalarda dolar.
    bu arada taraftarın şampiyonluğa inanmadığını ben başka bir başlıkta yazmıştım kesinlikle doğru.inanan seyirci bu şekilde maç izlemez bu statı boş bırakmaz.
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bahane yine hazir bu ay ramazan ayi falan filan ama nedense her mac bu böyle malesef
    nicin stadi dolduramiyoruz bazilari stad eski der yeni stad olsa dolar
    ilk önce bu stadi dolduralim sonra yeni stad dusunelim
    ben sahsen taraftar sayisi böyle olduktan sonra yeni stad yapilmasina karsiyim
    birde hic tezahurat falan da yok cilginlar kale arkasindan maratona gecmesi lazim ozaman akustik daha fazla olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her maçın bir mazereti vardır merak etmeyin...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzon trabzon dısında hiç bi tezahurat duyamadım maçta bakın bjkye 90 dk hep farklı tezahurat yapıyo

aslında bizde bjk gibi şarkıları degistirerek tezahurat bulabiliriz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar bence stad bundan sonraki maçta dolar merak etmeyin takım bi yenip bi berabere kalınca güven sorunu oldu.Eğer Trabzonda otursam iftarı 2 saat geç yapcağımıda bilsem maça giderdim

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Efendim Bursa'lı kodamanlar nasıl bilet alıp veriyorsa bizim Trabzonlu kodamanlar da alıp versin biz de oynayalım her maç 17 bin ortalamayla.. ahn da çözüm budur..
    #7 King of Kings

wasp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Valla ne zaman maça gitsem 15 inci dakkadan sonra, hipnotize olmuş gibi, susup maçı izlemeye başlıyorum.. Bizden futbolcu ve/veya teknik adam çıkıyo da taraftar çıkmıo galiba
    Fanatizme izin vermeyin..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OFFLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence stad bundan sonraki maçta dolar merak etmeyin takım bi yenip bi berabere kalınca güven sorunu oldu.Eğer Trabzonda otursam iftarı 2 saat geç yapcağımıda bilsem maça giderdim
    bencede artık takım oturmaya başladı gençleride yenersek bütün sorunlar ortadan kalkar inş
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün için ekstra bir durgunluk vardı tribunde. 2-1 den sonra bile çok cılız bir ses çıktı o kadar.Ben bunu ramazan ve insanların oruçlu olmasına bağlıyorum. Acaba çok mu iyimser oldu...
    Her Asker Kısa Dönem olamaz :)

ts_fan
    Ziyaretçi

Atalay'ın dediği gibi Ramazan'ın etkisi çok büyük ama yine de biraz olsun daha fazla taraftar ve daha canlı bir kitle olabilirdi.Maçta olan Ömer Fatih (chota) ile az önce görüştüm.Gerçekten de tribünler ölü gibiymiş, maçta bağıranlar (ki bize ses gelmedi bile, o da ''ben dahi duymuyordum'' dedi---Sen niye bağırmadın Fatihhhh?) iki grupmuş ve onar kişi falanmış.Yalnız maç sonu çok az sayıda taraftarın çağırmasına rağmen takım iki kere tribünlere geri gelip taraftarı selamlamış, şimdi takım toparlandı taraftar dağıldı.Allah'ım biz ne zaman camia olarak top yekün iyi olacağız?

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

stadın dolmaması gerçekten çok üzücü. tezahürat olayını geçtim en azından stadın görüntü ve akustik açısından dolması gerek. wasp 'ın dediği gibi bende ne zaman maça gitsem sahaya konsantre oluyorum buda fazla tezahürat yapmayı engelliyo. tabi yinede elimden geldiğince bağırmaya çalışıyorum. birde çılgınların ve diğer grupların etkinliği artmalı. çılgınlar kale arkasında sadece kendileri tezahürat yapıyor. fazla kimse olmadığı için cılız kalıyor. kalabalık bir taraftar kitlesinin içinde olmaları sanki daha ii olur gibi geliyor bana. yanlarındaki syircileride etkilerler ve daha gür bi ses çıkar.
    umarım ileriki haftalarda stad dolar ve takımımıza gereken desteği veririz.
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takım 1 sene gelsin istanbulda oynasın ondan sonraki sezon nasıl doluyo bakın tribünler..
    Özkan SÜMER

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efendim Bursa'lı kodamanlar nasıl bilet alıp veriyorsa bizim Trabzonlu kodamanlar da alıp versin biz de oynayalım her maç 17 bin ortalamayla.. ahn da çözüm budur..
    bizimkiler takımımızın içine çomak sokmaya kalkmasın biz onlardan bişe istemiyoz.bunların çoğu kendi çıkarları için iş yaparlar.bize bunlardan(kendi çıkarları olanlardan) değil takımızın başarısı için uğraşanlardan lazım
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

her maç sonrasında da bu topiclerin açılması baydı artık.yeter da,bilinen şeyleri elli kere topic açarak belirtmenin ne alemi var?nedir elinize geçen?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her maç sonrasında da bu topiclerin açılması baydı artık.yeter da,bilinen şeyleri elli kere topic açarak belirtmenin ne alemi var?nedir elinize geçen?
    ortada tribunler adina yanlis giden birseyler var ve bunun tartisilmasi kadar dogal birsey olamaz..bu forumun temel amacida bunlari belirtmek,tartismak.sampiyonluga oynayan takim bos tribunlere oynuyor,bu her mac sonrasi tartisilmasi gereken bir konu.BMN gibi trabzonsporun en buyuk taraftar sitesinde bunlar tartisilarak azda olsa bir sonuca gitme ihtimali var..ayrica mac basliginda da bu konu cok belirtildi..bizim gibi gurbette trabzonsporu senede 2 veya 3 kere gorme ihtimali olan insanlara dokunuyor bu konu, daha dogrusu dusmemeye oynayan bursa bile neredeyse her mac full tribunlere oynuyor,bu eminim benim gibi bircok trabzonsporlunun kanina dokunuyor.mac sonrasi cagdasin dediklerinide duymussundur, takimida etkiliyor yani..
    ayrica cok baydiysa yazma hocam, zorlami yazdiriyorlar..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Varya artık İstanbul dan bıkmaya başladım.Her maç sonu nedir ya takım İstanbul'a gelsin yok bilmem nereye gitsin ...Yeter yaaaa
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu tamam bende bu konularda topic açılması taraftarı degilim... ama bu taraftar adamı mubarek günde dinden imandan çıkartır kardeşim ayıptır günahtır bu takım böyle bir taraftarı haketmiyor..sanki hipnotize olmuşlar sanki sinirleri alınmış sanki hepsi fatih hastanesine gidip ses tellerini aldırmış allahını seven şu avni akeri bir an önce yıksında şu takım başka yerde 2 sezon top oynasın.... sanki kendi sahasında degilde deplasmanda top oynuyor bu takım!!! ayıptır yazıktır günahtır...saygılarımla.......
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

bugun gördük ki biz ancak şampiyonluğa 3 4 maçlar kala stadı fulleriz...
    yani başarı varsa destek var...
    bugun Ali kemal denizci şöyle demişti en çok ilgimi çeken de oydu.
    "denizlide maç oluyor trabzon bomboş.milletin evine götürecek ekmek parası yok,stada nasıl girerim diye düşünüyordu"
    bizim de milletin kombinesi var stada ancak stada kafası esisnce geliyor.derbi maçlarda ...
    başarı=destek fikrinden arınmamız gerekiğini düşünüyorum...

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bencede ramazan yüüzünden cünkü genelikte en az 6000-7000 kisi oluyor bugün kacti acaba bilen varmi?? yaw Türkiyede hic göstermiyolarki seyirci sayisini !!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

butaraftar şampiyonluk maçı olsada bilet fiyatlarını bahane edip gelmicek öle görünüo sen gese maçına nasıl gitmessin anlamak güç

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takım 1 sene gelsin istanbulda oynasın ondan sonraki sezon nasıl doluyo bakın tribünler..

Valla ben alırım kombinemi
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stad stad değil ki
    gerçi bu kadar taraftara oynayacaksak stad olsa ne olur
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her maçın bir mazereti vardır merak etmeyin...
    kısa ve öz.herşeyi açıklıyo.

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu acıdan bakacak olursak sureklı tekrar eden hıcbır sorunu tartısmamız lazım.surda haklısın yenı topık acılmasında.daha öncekı bır topıkte yenıden yazılabılır.

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varya artık İstanbul dan bıkmaya başladım.Her maç sonu nedir ya takım İstanbul'a gelsin yok bilmem nereye gitsin ...Yeter yaaaa
    haklı olabılırsın.çözümü gayet basıt.tam olaka dolmus bır stad.o zaman bu sesler kesılır merak etme.bu ıste Trabzondakı taraftarlara dusuyo sanırım.sahı dunku macta oradamıydın.

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu senenin modası haline geldi Trabzonda seyirci sorunu..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)