Sayfa 3 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 837 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon'daki Seyirci Sorunu!.. Stadyumumuz Neden Dolmuyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçlar şehir dışında oynanacaksa tabiki bu il İstanbul olacak yani olmalı.Bunun bizde farkındayız ki İstanbulspor maçı hala hafızamda. Ama her fırsatta aşağılar gibi takım İstanbul'a gelsin.O zaman taraftar nasıl olur Trabzonda kiler anlasın gibi laflara açıkçası insanın canını sıkıyor. Bunu Trabzon daki her maçına giden bir taraftar olarak üstüme almıyorum ama Trabzon da yaşayan biri olarak çok fazlada tepkisiz kalmak nasıl bilmiyorum...
    Neyse sonuçta TRABZONSPOR um kazanıp şampiyon olsun da maçlar isterse marsta oynansın.Ben orayada giderim
    Not:Bu yıl ben aslında stadın yıkılıp maçları İstanbul da oynayacağımızı ümit etmiştim .Çünkü özellikle eziklerin 100. yılında İstanbul da alacağımız bir şampiyonluk................Hayali bile muhteşem
    Aynen güzel kardeşim benimde isyanım buna zaten. Yoksa İstanbuldaki arkadaşlarımızında Trabzonsporu çıplak gözle izleme hakkı vardır
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avni aker stadı yıkılırsa maçları fatih stadında oynarsınız!! tabi ne gerek var istanbulda oynamaya istanbuldaki taraftar trabzonsporlu degilki zaten!! hem olurda maçlar istanbulda oynanırsa bu sefer taraftar görüp daha çok eziklik duyacaksınız!! siz trabzondaki kardeşlerimizin oyuncagı elinden alınmış olacak siz kime küfür edeceksiniz....yani şu zihniyeti anlamakta idrak etmekte zorluk çekiyorum arkadaşlar,,, saygılarımla...
    Tek taraflı yorumları okuyup insanın da canını sıkmaya ve hatta küstahlaşmaya hiç gerek yok. Lütfen buraya yazdıklarınızı biraz mantıklı şekilde ayarlayın ve benim bir kaç mesaj yukarıda yazdıklarımı okuyun bi zahmet.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım İstanbul'da falan oynamayacak arkadaş....Bu kadar basit
    ben sizin bu yazınıza atfen bir yazı yazdım!! siz bu yazınızı niçin yazdıgınızı açıklarsanız... bende küstahlaşmadan size cevap vermeye hazırım!! siz kestirip atınca bizde size burdan bir şeyler yazmaya çalışıyoruz bu kadar basit:
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Evet o yazıyı illada takım İstanbul'a gelecek diye tutturanlar için yazdım .Üstüne alınmasaydın.Ayrıca maçların İstanbul'da oynanmasını belkide en çok isteyenlerden biride benim ki sebeplerini bir kaç mesaj yukarda da yazmıştım zaten .Ama bazen insanın sabrını taşırabiliyosunuz .Yazdığınız cevap bana göre oldukça seviyesizdi .Ben buna tepki gösterdim....bu kadar basit

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes ayrı fikirde olmak zorunda değil ve herkes burda fikrini belirtebilir bunun için kimse kimsenin yazdığı şeyden dolayı sorumlu tutup altına başka bir şey yazmanın anlamı yok.birbirni kırmanın ve hesap sormanında.
    Tabiki Takım Trabzon şehrinin takımıdır ve orda kalmasından yanayım. Ama sdadyum yapılır ve inşaat başlanır takımında başka bir stadda oynamsı gerekir o zaman tabiki istanbul da oynamasını isterim.Ama burada sürekli kalmasına karşı çıkarım o zaman hiç bir anlamı kalmaz bu takımın.Birde bu var istanbulda hangi stadyumda oynayacağız kimse bana olimpiyat demsin. kışın oraya hangi taraftar gider ve o rüzgara kim dayanır bilmem. Yaz olduğu halde ordaki sorunu görüyoruz hepimiz.o yzüden takım Trabzonundur ve hep orda kalacaktır. zorunlu hallerde istanbula gelebilir bence.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah avni aker yıkılırda maçlar istanbulda oynanır...sizde üstünüze alınmassınız..benim yazımı seviyesiz olarak nitelendiriyorsanız bu sizin görüşünüzdür saygı duyarım!! bundan sonraki yazılarımızda daha dikkatli yazmaya dikkat ederiz... sizde yazılarınıza inşallah dikkat edersiniz! eger kalbinizi kırdıysakta özür dileriz.. bu kadar basit:saygılarımla
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Çok şükür beni anlayan biri çıktı sonunda.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Evet TRABZONSPOR umun zorunlu hallerde oynaması gereken tek şehir bence de İstanbul'dur.....Tekrar yazıyorum .Aklımdan çıkmayan o maç...TEKKE im kral olduğu o maç ..İstanbulspor maçı

nerde çocukluğumun trabzon taraftarı stadı yıkardı be..son yıllarda bi gruplaşma almış başını gitmiş..bi taraf diğerini bastırma kaygısında biri başka söylüyo diğeri başka...sonra ikiside yorulup susuyolar..nerde birlik..nerde yardımlaşma..trabzonsporun tüm stada yayılmış amigo gruplarına ihtiyacı var bence..ve de trabzonspora özgü tezahüratlara..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Ya aslında bu konu çok ciddi ve çözüm bulunmalı ama neee? Ben diiyorum şu maraton özel denen gereksiz çekirdekçiler yeri kalkmalı. Sonra bu gruplar her kimlerse bir araya gelip tek ve birlik olmayı öğrenmeli.
    Yeni stadımızda umarım bu sorun olmaz ya

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Stat yapmaya daha var, ikinci ba$kan aynen $öyle dedi, stat yapmaya bugün karar versek, ancak iki sene sonra ilk kazmayi vururuz. Bence $imdiden bu konuyu tarti$maya hic gerek yok.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Su an Trabzondaki Taraftarimiza kizmakla kiskanmayi bir arada yasiyorum.Tv de maci izlerken yandaki diger takimli arkadaslarin neden tribun bos sorusuna ise resmen utandim. Bir bjkcarsi grubuna bakiyorum birakin onu izmirin Ksk basket takimin macina bakiyorum adamlar susmuyor mac boyunca.
    Bahanesi nedir maclar pahali. Ne kadar 10-20. Yahu dandirik bir sinema filmi 8 Ytl. Trabzonsporum elbette 20 Ytl den asagi fiyatla izlenemez. Hem sampiyonluga gideceksin hem yildizlar izliceksin hemde mac 2 Ytl olsun oyle gideyim diceksin. Ayip otesi ayip yani. Trabzon sehri ne yapilip ne edilip organize edilmeli. Biz orayi Avni Aker cehennemi diye tanitiyoruz. Oraya cikacak rakip oyuncu titremekten oynayamamali.gol felan atarsa avni aker basina yikilmali.Maclari 10 ytl bahanesi ile Trabzon sehri dolduramiyorsa birakin maclari Istabulda oynayalim diyesi geliyor insanin elbette.
    Istanbul daki arkadaslarin takimi agirlayisi ve sevgisinin gostermesi nedeni ilede bu sezlenislerine hak vermiyorum degil. Trabzon elbette Global bir takim olmali ama once Trabzon Taraftari bunu gostermeli.
    13 Vitor Hugo

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bırakın ezikleri bugün Vestelin maçını seyrederken gördüm taraftarı dehşetti.Galiba bizdeki (maçlara giden taraftar) o ateş sönmüş demekten kendimi alamıyorum.Televizyondan artık bol bol bordo mavi koltuk görüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hayır .Dünkü maçta orda değildim. Bir şey mi demek istiyorusunuz acaba.
    Bunu sorarak bişeyler ima etmeye çalışıyorsanız maçlara gidip gitmediğimi burda benden hariç herkese sorabilirsin.Onlar seni bu konuda aydınlatacaktır.
    herkese sormama gerek yok. gitmediğini söylemişsin zaten. sunu da dusunmenı ıstemem ben maclar hep ıstanbulda oynansın dıyenlerden degılım. takım nerenın takımı ıse maclarını orada oynamalı bana gore. stad yapılana kadar istanbul olabılır o kadar. Ayrıca hem trıbunlerı bos bırakıp hemde istanbulda oynansın dıyenlerer kızmakta pek mantıklı degıl. cevap bence burada degıl Avni Aker de verilmeli. O stadın dolması için daha ne gerekli anlamıs degılım.bedava olmasımı yoksa ustune para verılmesı mi.son olarak ne ima ededbilirim ki daha baska acık acık yazıyorum fıkırlerımı.bu konuda imalık bir seyde yok bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

bir ara neden iyi tezahurat yapamıyoruzu tartısyorduk neden birilik yok diyorduk ama maclar o kadar az seyırcıye oynanmaya basladıkı en onemlı sorunumuz satad neden bosa dondu.

su anda ne cekırdekcıler ne maraton özel sorun.kimse gelmeyınce maraton özel sorunuda kalmıyo.

bence sorun ne soguk ne Ramanzan ne ekonomik.sorun taraftar stadta mac ızleme zevkını yıtırdı.

buyuklerımız anlatır gunlerce bılet kuyrugunda bekledıgını.o zaman ekonomı kotu degılmıydı,Ramazan yokmuydu,stadlar super mıydı,hava hep guzelmıydı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar Vestel manisa ile durumumz farklı nedenmi:
    manisanın puanı :23
    bizim puanımız :15

bizdeki yıldızlar:
    Türk milli takımı: hüseyin, gökdeniz
    Polonya Milli takımı : symek
    Gine Milli takım : yattara
    Sırbistan milli takımı: stepanov
    ayrıca marcelinyo ve musampa

böyle bi takımla 15 puan toplamışssanız ve rakibinizin tek tanınmış futbolcusu zelenka olan bi takım sizden 8 puan yukardaysa neden seyirci gelmiyor diye soramazsınız......

gelgelelim maçtaki seyirci rezaletinin nedenlerine:

1- hafta sonu ve ramazan ayı olması nedeniyle zaten millet 2 lere kadar uyuyor. çünkü çalışan hafta için yorgun olan insanların 2 gün dinlenmeye hakları var zannedersem.

2- soğuk ve yağmurlu havanında kale arkasında maç izleyecekler olanların gelmemesinde etkisi oldu...

3- kapalı tribünün bilet fiyatları 50 ytl oldu. bu kadar parayı derbide ver(e)meyen millet bu maçta nasıl versin....

4-millet takımından canlı futbol bekliyor ama geçen haftaki ankaragücü maçının belli periyotları hariç oynanan futbol seyirciyi canından bezdirdi. bununda etkisi oldu.....

bu kadar olumsuzluktan sonrada stadın dolması zaten imkansızdı...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

yani stadın dolması için;

sahada dunyaca ünlü 2 ,Türk Milli Takımından 5-6 oyuncu olacak.ve bunlardan en az 4 ü alt yapıdan olacak.

Takım Ligi forza etmiş en yakın rakibine 5-6 puan fark atmıs olacak.

hava acık ve yagmursuz olacak eger kotu ıse satdın ustu kapalı ve ısıtmalı koltuklu olacak.

takım her macta 1.dakıkadan 90. dakıkaya kadar tek kale oynayacak.

E o zaman işim olmazsa bir ara ugrarım stada.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

O halde maça gidip gitmediğimi neden soruyosun? 20 bin kişilik stadı ben mi dolduracaktım Cumartesi günü.
    Bu stada seyirci gelmemesi benimde fazlasıyla canımı sıkıyor. Ama bunlar belki bahane sayılacak Cumartesi günkü maçın Trabzon da iş saatine ve ramazana gelmesi dolayısı ile o stadın boş kaldığını düşünüyorum.
    Biz burda taraftar olarak birbirimizi yıpratıyoruz bence .Herkesin ortak sevdası olan TRABZONSPOR için neler yapabiliriz bunları tartışalım.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benki Trabzonda hiç ama hiç bi maçı kaçırmayan biri olarak maça gidemedim. sebebide saat 14 30 da olmasıydı.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani stadın dolması için;

sahada dunyaca ünlü 2 ,Türk Milli Takımından 5-6 oyuncu olacak.ve bunlardan en az 4 ü alt yapıdan olacak.

Takım Ligi forza etmiş en yakın rakibine 5-6 puan fark atmıs olacak.

hava acık ve yagmursuz olacak eger kotu ıse satdın ustu kapalı ve ısıtmalı koltuklu olacak.

takım her macta 1.dakıkadan 90. dakıkaya kadar tek kale oynayacak.

E o zaman işim olmazsa bir ara ugrarım stada.
    iyi oyncu var ama iyi oyun yok.... söylemek istediğim bu..... seyirci adam gibi futbol bekliyor.... vede sadece tek nedeni bu da değil yazdıkalrımı dikkatle okursan ne demek istediğim anlarsın....

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzondaki seyirci sorunu tartışırken son maçımızı baz almamalıyız bence.Maç topiğine yazdığım gibi hem iş günü hem Ramazan ne bekleniyordu ki başka.tselif kadar fanatik hiç bir maçı kaçırmayan biri bilem izin alamadıysa işinden anlayın artık.Ben mesela daha da boş olur diye düşündümdü..gayet iyiydi.Serapında dediği gibi biz bütün tezahüratlara eşlik ediyoruz 90 dakika ayakta seyrediyoruz.Ama bazen havaya girip taşkınlık yapıyo bazı gruplar,itişip kakışıyorlar.Ezilmemiz içten bile değildi son maçta.Eee gidip az ötede seyredebilirdik ama ordakiler ruh gibi oturuyorlardı.
    Neysem sadede gelimm hala K.Erciyes maçındaki seyirciye laf edenleri anlamıyorummm.Çalışanların nasıl orda olmasını bekliyorsunuz.
    Bilet fiyatlarına gelince hiç öyle atıp tutmayınn bilet fiyatları konusunda 3-5 istemiyoruz ama 20 helede 40 çok pahalı.Çoğumuz geçim sıkıntısı içindeyiz.Ve şunu da eklemeliyim benim için yenmişiz maça gidim yenilmişiz gitmiyimm yok yıldız yok bilmem ne böyle bi bahane olmaz.Ben son 2 senedir bütün maçlarda gittim.Demedimki 16.sıradayız gitmiyim bu maça.Böyle bi mantık olamaz zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benki Trabzonda hiç ama hiç bi maçı kaçırmayan biri olarak maça gidemedim. sebebide saat 14 30 da olmasıydı.
    İşte bu çünkü bende aynı dertten muzdaribim Salı akşamı tekrar verilecekmiş o zaman izleyecem mecbur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bilet fiyatlarına gelince hiç öyle atıp tutmayınn bilet fiyatları konusunda 3-5 istemiyoruz ama 20 helede 40 çok pahalı.Çoğumuz geçim sıkıntısı içindeyiz.Ve şunu da eklemeliyim benim için yenmişiz maça gidim yenilmişiz gitmiyimm yok yıldız yok bilmem ne böyle bi bahane olmaz.Ben son 2 senedir bütün maçlarda gittim.Demedimki 16.sıradayız gitmiyim bu maça.Böyle bi mantık olamaz zaten.
    evet bilet fiyatlarının Trabzon şartlarına göre pahalı olduğu bi gerçekk. aksini iddia eden arkadaşların ne kadar fazla olabildiğini gs maçında gördük. ve ben dedimki bu fiyatlar seyirciyi küstürecek belki gs maçında 10 bin kişi gelir ama ama diğer maçlarda seyirci bulunamaz..... maalesef mücadele verdiğim bu konuda haklı çıktım.....
    ancak bu kadar az seyirci olmasının nedeni ramazan + soğuk hava + maç saati ooksa 3-5 bin seyirciye oynayacak takım değiliz biz.....
    Konu Faik Yılmaz tarafından (16.10.2006 Saat 10:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: hata

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

O halde maça gidip gitmediğimi neden soruyosun? 20 bin kişilik stadı ben mi dolduracaktım Cumartesi günü.
    Bu stada seyirci gelmemesi benimde fazlasıyla canımı sıkıyor. Ama bunlar belki bahane sayılacak Cumartesi günkü maçın Trabzon da iş saatine ve ramazana gelmesi dolayısı ile o stadın boş kaldığını düşünüyorum.
    Biz burda taraftar olarak birbirimizi yıpratıyoruz bence .Herkesin ortak sevdası olan TRABZONSPOR için neler yapabiliriz bunları tartışalım.
    İşi kişiselleştirmek istemem. belki bende Trabzonda olsam her maca gidemezdim.Ama bahaneler başlayınca ardı arkası kesılmıyo.
    iş saati, ramazan vs.
    gec ne oldu neden gec erken oldu neden erken cuma oldu yok pazar oldu yok yagmur du yok kardı toplantı vardı derken bakıyosun lig bitmiş.aynı durumlar diğer takımlar içinde var ama onların satadı dolu.sende maca bir nedenden gıdememıssın sorsak trabzondakı herkese tek tek onlarında bır mazeretı vardır. bence mazeretlerin sebebi maça gitme işinin son dakikaya bırakılması.son dakikada da insanın türlü işleri cıkabılır.ben burada bır maca gıtmek ıcın (örnek bjk) 15 onceden işyerimdeki işlerimi ayarladım.çevremdekıler bıle bılıyordu o gun ıcın benden bır beklentılerı yoktu. hanı reklam varya bahanesı bol bızım ıste ona dondu.

bence kombıne ye yonelmelı onsanlar parayı pesın vermelı ki maça gitmek için kendıne fırsatyaratsın.son dakıkada stadtan alırım dedınmı o gun karda yagar yagmurda.
    zaten Trabzonspor için neler yapabılırızı tartısıyorum ben "Dolu Stad".

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

c.tesi günü çok işim olmasına rağmen ve iftara misafirimiz olmasıda cabası yine de maça gittim. Ama stadı öyle görünce içim acıdı zaten futbolu görünce de iyice bugün burda ne işim var dedim . ( sakın kızmayın arkadaşlar )
    ama ramazan olması , c.tesi olması ve saat 14:30 da olması üstüste gelince sayının normal olduğunu düşünüyorum.
    Dün geçti , yarın var mı ? Gençliğine güvenme ölen hep ihtiyar mı ?
    BMN Tsira TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)