Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 98 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 98 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ergun Gürsoy ve Trabzonluluğu?

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne iğrenç bi adam bu gürsoy böle şerefsiz bi adam çok şükürki trabzonsporlu değil öyle bi şeref bize kalsın o bizans olsun sorun değil

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne iğrenç bi adam bu gürsoy böle şerefsiz bi adam çok şükürki trabzonsporlu değil öyle bi şeref bize kalsın o bizans olsun sorun değil
    Trabzonsporlu olsa da Trabzonspor’a G.Saray’a hizmet ettiği kadar etse şerefli olacaktı, öyle mi?

Arkadaşlar, BMN her geçen gün daha da ciddi bir platform haline gelmektedir, dolayısıyla kullandığımız lisana dikkat etmemiz gerekmektedir. Bu sadece husolee61 için geçerli değil tabii, böyle “nefret başlıkları” açıldığı zaman BMN küfür ve hakaretin –hâşâ- ibadet yerine geçtiği ilkel bir dinin tapınağı gibi oluyor adeta…

Aramızda bu adamı seven, “iyi adamdır” diyen var mı? “Evet var, ben tanıyorum” diyen beri gelsin bakalım… O halde ne diye ikide bir Ergün Gürsoy ve onun gibiler için böyle başlıklar açılır da boşuna zaman ve enerji tüketilir? Burada şeytan taşlar gibi yazılar yazmanın Trabzonspor ve Trabzonsporluluğa bir katkısı oluyor mu? Hayır, bilakis zararı oluyor. Nasıl mı?

Bu bir tür tahtırevalli gibidir. Karşınızda bir adamın alçaldığını görürseniz, hiçbir şey yapmadığınız halde yükseldiğinizi vehmedersiniz. Örneğin, ikamet ettiğiniz apartmanda sürekli çevreyi rahatsız eden bir komşunuz varsa, siz komşuluk adına hiçbir olumlu faaliyette bulunmadığımız halde “iyi komşu” olduğumuzu zannederiz.

Halbuki bu bir yanılsamadan başka bir şey değildir. İşte böyle bir başlık açıp da bir Trabzonlunun ihanet içinde olduğunu yazdığımız zaman, sanki biz o başlık açılmadan önceki dakikaya göre daha iyi bir Trabzonspor taraftarı olduğumuzu vehmederiz, ister kabul edin ister etmeyin. Bu böyledir. Halbuki bu uğurda hiçbir şey yapmamışızdır.

Dolayısıyla herhangi bir kurumsal protesto amacı taşımıyorsa bu gibi “nefret başlıkları”nın ne bize, ne de Trabzonspor’a bir faydası vardır.

Avatarındaki ifadeye rağmen bu başlığı açan arkadaşın içinde bulunduğu durum da, bize özgü ironilerden biri olsa gerek…

Gelelim “Trabzonluluk-Trabzonsporluluk” meselesine… Ona geçtiğimiz aylarda bir yazıda değinmiştim ama BMN’nin kendine özgü atmosferinin etkisiyle kilitlenmekten kurtulamadı. Siz yine de bir göz atın isterseniz:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3283&highlight=Trabzonlu+do%F0ulmaz

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sizi bilmem ama bu adam en azından açıkca gidip gönül verdiği takımın yöneticisi olmuş rengini belli etmiş bende sevmiyorum ama Haluk Ulusoy'dan ettiğim nefretin yanında hatrı sayılmaz bununki.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

başka konu yo0k tartıştığımız şeye bak
    harika harika

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben Bayburt luyum Trabzon lu olupta baska takımı tutan insanalara inanamıyorum. Senin doğup büyüdüğün ekmeğini yediğin seni sen yapan toprakların herseyi sadece bileğinin hakkı ile alan şanlı bir takımın var ve sen gidip her şampiyonluğun her kupanın altında binbir şaibe şike vs olan bizans takımalrını tutup destekliyorsun paralarını oraya akıtıyorsun hepsinden onemlisi birde Trabzonspora zarar veriyorsun inanamıyorum yaaa

Bu istanbul ezikleirnin hakkındaki habertürk teki belgeseli izledinizmi özellkikle fener tarih konuusnda ne yalanlar yazmiş nasil milli mücadele şehitlerimizin üzerinden hikayeler uydurmmuş pay çikartmişlar kendilerine ki bizim dedelrimiz anadolunun her karışını kanlrı ile sualrken onalr ingilizlerle 50 dostluk maçı yapmışlar askerden nasıl kaçıp ingiliz uşağı olmuşlar vs vs vs

çok kızıyorum yaaaaaaaaaaaaaaa

arkadaşlar peki şunu biliyor musunuz.Ergun Gürsoy kaç tane Trabzonlu'ya burs vererek üniversite okuttu?Belki 1000 lerce.
    Bunlardan biri de benim.
    Trabzonluluğu'na asla laf etmeyin!!!Ha takım deyince orada haklısınız ama yine de aşırıya kaçmadan serzeniş yapmak daha iyi olur.
    Saygıyı yitirmeyelim.

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Bu üslûbu artık terketmeye kendimizi alıştırsak iyi olur... BMN'nin gidişatını iftar yemeğinde hepimiz gördük... Sevgiler...
    Konu Bülent Şirin tarafından (14.10.2006 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kapatalım bence bu konuyu... bize hiç bir katkısı yok.. bizden aldığı ise aramızdaki ikili çatışmalara neden olması ve bu konuyu görünce çıkan tansiyon ve sinir katsayısı
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

solmazkvsr
    Ziyaretçi

bir söz vardır

cehenneme giden iyilik taşları ile örülüdür.
    bize her iyilik yapan dostumuz olacak diye bir şart yoktur.

ki o bursları Ergun Gürsoy kendi cebinden vermemekte başında bulunduğu Trabzonlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Trabzonlu olan veya olmayan üyelerinden topladıkları paralarla verilmektedir.

kaldı ki burs verdiği trabzonlu öğrencilerin galatasaraylı olma ihtimali bile vardır. hatta beşiktaş veya fenerli olma ihtimalleri bile

Trabzonlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Ergun Gürsoy'un çiftliği olabilir ama BMN Ergun Gürsoy'u aklama duvarı değildir.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeter bıktım bu heriften de burada tartışılıp forumun kirletilmesinden de..

SiNaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ergun gürsoy 1970'te sanıyor futbolu.Kara yorumlar yapıyor.Bu işten anlamadığı çok belli.
    Bordo Mavi En Büyük TRABZON

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hamibasoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar peki şunu biliyor musunuz.Ergun Gürsoy kaç tane Trabzonlu'ya burs vererek üniversite okuttu?Belki 1000 lerce.
    Bunlardan biri de benim.
    Trabzonluluğu'na asla laf etmeyin!!!Ha takım deyince orada haklısınız ama yine de aşırıya kaçmadan serzeniş yapmak daha iyi olur.
    Saygıyı yitirmeyelim.
    '95 yılında Ergun Gürsoy un karşılıksız eğitim burslarından ben de kullandım. Allah razı olsun destek olanlardan. Paranın kaynağı yada burs alanların hangi takımı tuttuğu hakkında bilgi sahibi değilim. Ben kendimi bilirim. hamibasoğlu ile ettik 2..
    Bildiğim kadarıyla Arsin organize sanayide soğuk hava tesisi var fabrikasında birçok Trabzonlu çalışıyor ekmek yiyor. Hemşerisine sahip çıkan bir insan.
    Evet Ergun Gürsoy Trabzonludur ama galatasarayi tutmakta maddi yardımlar yapmaktadır, Trabzondan Gökdeniz i istemiştir, biz de satmamış zaten.
    E ne yapalım şimdi hakaretler küfürler mi edelim... Yakışır mı bize? Bu adamı cümle alem yıllardır biliyor zaten, tekrar tekrar ısıtmaya gerek yok.

Saygılar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TrabzonLu deiLki o...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

solmazkvsr
    Ziyaretçi

2 kişiye burs verince Trabzonlu mu olunuyor. he hoş
    arsindeki soğuk hava deposunda ise 8-10 kişi çalışıyor
    trabzonlulara iş aş verenlere teşekkür ederiz. ama doğru bildiğimizi de dilimiz döndüğünce gene de söyleriz.

hakaret etmeden

trabzonun ismini kullananlar trabzona saygı görmek istiyorlarsa
    futbolcusuna göz koyarak trabzonun namusuna dil uzatmayacaklar
    trabzonspor trabzonun ve trabzonsporlunun namusudur
    hassasiyet bundandır

Nereden
    İstanbul

Alıntı solmazkvsr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 kişiye burs verince Trabzonlu mu olunuyor. he hoş
    arsindeki soğuk hava deposunda ise 8-10 kişi çalışıyor
    trabzonlulara iş aş verenlere teşekkür ederiz. ama doğru bildiğimizi de dilimiz döndüğünce gene de söyleriz.

hakaret etmeden

trabzonun ismini kullananlar trabzona saygı görmek istiyorlarsa
    futbolcusuna göz koyarak trabzonun namusuna dil uzatmayacaklar
    trabzonspor trabzonun ve trabzonsporlunun namusudur
    hassasiyet bundandır
    Bursu sadece 2 kişi mi almış? Ben böyle birşey demedim.. o nerden çıktı.
    Ayrıca hiç kimseye burs vermese de adam Trabzonlu

Arsin de soğuk hava tesisinde kaç kişi çalışıyor bilmem sen kaç kişi çalıştığını biliyor musun gerçekten? Dediğin gibi 8-10 kişi bile çalışıyor olsa 10 aile demek mütevazi bir köyün 3 te 1 i eder!!

O tesis bir yatırımdır... arsa sahibi dahil yapım aşamasında çalışanından tut kum çeken kamyonuna kadar nasiplenmiş bir sürü insan.
    Bunları konuşmak gerçekten abesle iştigal başka birşey değil.... Sen eleştirini yap doğru bildiklerini söyle ben de görüşlerimi yazayım olmaz mı...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gereksiz bir insan ve doğal olarak bi konu.Tartışmaya değmez.
    Özkan SÜMER

Tüysüzoğlu Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

yaa çok üzülüyorum bu adamın trabzondan ve hatta memleketim olan arsinden çıkmasına.ama bahsedildiği gibi tek arıza ergun gürsoy deil.trabzonun önde gelen zenginleri hep o istanbul köpeklerini desteklemiştir.eğer bu böyle olmasaydı zaten şimdiye kadar 6 deilde bir çok daha şampiyonluğumuz olmuştu.
    fener'i tutacagima ''aklimdan bir sayi tutarim'' daha iyidir

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gereksiz bi tartışma...
    adamın rengi belli..
    bize ne
    baksın işine
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ergün gürsoyun bile 3 sayfa yazı yazıldı hakkında pes.

ha bu arada Trabzonda degıl ama baska yerde iş kurup iş yerınde onlarca Trabzonlu calıtıranlar var onlarda Trabzonlu sayılır mı.ornek bızım ıs yerınde (gercı ıstanbulda ama) 20 den fazla işçi var Trabzonlu.Yani bir köy kadar.

Nereden
    Hakkari

Gereksiz Bir adam hakkında açılan gereksiz bir konu başlığı altında nerdeyse birbirimiz yiyeceğiz... Millet çok trahat olunca kafa karıştıracak şeyler mi arıyor ne?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SiNo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.

Bu üslûbu artık terketmeye kendimizi alıştırsak iyi olur... BMN'nin gidişatını iftar yemeğinde hepimiz gördük... Sevgiler...
    bu ne anlama geliyor, biraz acarmısın. . ??

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan KALMUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ergün gürsoyun bile 3 sayfa yazı yazıldı hakkında pes.

ha bu arada Trabzonda degıl ama baska yerde iş kurup iş yerınde onlarca Trabzonlu calıtıranlar var onlarda Trabzonlu sayılır mı.ornek bızım ıs yerınde (gercı ıstanbulda ama) 20 den fazla işçi var Trabzonlu.Yani bir köy kadar.

Yazılanları yüzeysel okumak yerine anlamaya çalışmak lazım...

İşte böyle 3 sayfa oluyor her mesele...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir
    » Basligin Trabzonspor camiasina ve/veya BMN üyelerinin bütünlügüne zarar verebilecegi öngörülmüstür.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)