Sayfa 101 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2677 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 4 - 4 Gaziantepspor | STSL 7. Hafta | Maç Sonucu

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğin yalan söylüyor, kendisi dünyanın 5. en iyi teknik tirektörü ego gözünü kör etmiş sürekli birileri birşeyler suçlu.

Benim hayret ettiğim hem tercihleri hem taktiği tekniği ve demeçleri vukuat olan bu adamı sırf duygulandıracak bi kaç hareket çekti diye bu kadar sahiplenmek ne diye?

Adam adam gibi adam bildiğin yalan söylüyor?

4 fark mi demek istedi yoksa?
    O zaman sende yalan söylüyorsun, macdan sonra basin toplatisinda bahaneler dedigin sakat oyunculardan ve yabanci kuralindan bahsetti, defan konusundave mac esnasinda istediklerimi gerceklestiremiyorum dedi ama herseye ragmen benimde hatalarim var kendi adima özelestiri yapmam lazim dedi, bu da senin yalanci oldugunu gösteriyor.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğin yalan söylüyor, kendisi dünyanın 5. en iyi teknik tirektörü ego gözünü kör etmiş sürekli birileri birşeyler suçlu.

Benim hayret ettiğim hem tercihleri hem taktiği tekniği ve demeçleri vukuat olan bu adamı sırf duygulandıracak bi kaç hareket çekti diye bu kadar sahiplenmek ne diye?

Adam adam gibi adam bildiğin yalan söylüyor?

4 fark mi demek istedi yoksa?
    4 Fark falan demek istese bugün 4 fark yememiz lazımdı. 4 Gol demiştir. Unutmuştur oraya ne takılıyorsunuz insanlar makine değil.

Hocayı desteklediğimden değil basit şeylere takılmayalım.

Asıl takılmamız gereken nokta , Trabzon şehrinin takımı neden yalnız bıraktığı unsurudur. Siyasi görüş nedeni ile maça gitmeyen taraftarlar açık söylüyorum '' Hain''dir.

Futbol şehri öyle olunmaz. Her şeyi çok bilen boş adam sürüsüyle olunmaz. Bugün İngiltere Ligi maçını izlediğimde Futbol kültürü , Futbol şehri görüyorum. Yazık sorsan % 85i Trabzonspor'u tutan şehirde tirübüner bomboş. Rezalet ya.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En azından sahada ruhsuzlar ordusu yok .Gerıye dustugunde buna reaksıyon gosteren bırakmayan bır takım var.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Nereden
    İstanbul

Alıntı hyasin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından sahada ruhsuzlar ordusu yok .Gerıye dustugunde buna reaksıyon gosteren bırakmayan bır takım var.
    Geriye düşmeden versinler o reaksiyonu lütfen. Aldıkları paraları hak etsinler.

Ortada bir takım falanda yok. Bir kaç bireyse becerili futbolcumuzdan başka ortada kesinlikle Takım yok.

Bütün maçın suçunu Soner'e atmışlar. Soner bana sorarsanız çok güzel oynadı. Adamın tarzı o. Bizim takım alışmış Hop şişirlere topu ayağında tutacak topçu olmaz mı takımda.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boss gecen sene merkezi savunmada cok iyi işler cıkardı.Bu bölgeye kesinlikle yabancı degil.

sefa nın sag bek performansını kayseride izlemiş biri olarak zekix10 diyorum.

constant konusuna kısmen katılıyorum.

özer en şaşalı donemini kanat oynarken yaşadı.Bir sezonda 12 asist yapmıstı.Hızı hala aynı ve bence yine en etkili olacagı bolge kanat.

bunu nasıl degerlendiriyorsun

----------------------ibrahim----------------------

sefa----------boss--------------belkalem--------ishak

---------ekici--------salih---------özer-----------

yatabare-------------cardozo----------------constant

Kale konusunda Fatih'te ısrar edilmesi gerektiğini düşünüyorum şu anda, İbrahim'i hiç izlemedim ve çok daha kötü bir kaleci izlemek takımı yalpalatabilir çekiniyorum o konuda. Fatih kötü kaleci değil, gözümüz Onur'a alıştı ondan da iyi işler çıkarmasını bekliyoruz ama henüz onu başarabilecek güvende değil. Defanstan da o güveni alamıyor ve Fatih'te her golde %20-30 hata payını alıyor.

Defans dizilişine yorum yapmıcam ama orta ve ofans olmıcak değil. Yatabare için zor olacak ama ev sahibi olduğumuz maçlarda orta saha ve ofans bu şekilde olabilir. Defans için farklı düşünüyoruz sadece. Tüm bu kadrolar bugün çıkan kadrolardan çok daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmez tabi.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Almanya

Garip milletsiniz vesselam!

Bu Hoca gelirken ben elestirimi yapmis bunu yaparken de tam da bu noktaya parmak basarak yapmistim elestirimi. Vahid hoca calistirdigi takimlarda oyncularla oynayarak,sistemi degistirerek oynuyor.

SOn örnekten yola cikarsak,cezayir milli takimina gittiginde oradaki sistemi tamamen degistirdi. Yeni bir takim yaratti ve dünya kupasina gitti ancak oyunular hicbir zaman tam mutlu olamadi.

Fransa günlerinde de yugoslavya zamaninda da bu böyleydi.

Bizim taraftar zaten tezcanli. Kadroyu görüne sampiyonlugu garanti saniyor.
    Ancak anlayin iste. bu bir sürec ve sürecin sonunda ancak meyvalari toplayabiliyorsun.

Adamin aciklamalarini okuyan,dinleyen zaten adamin akli basinda konustugunu, uzunsoluklu bir maratonda herseye hazirlikli oldgunu görüyor.

ne diyor adam. Bu isler öyle kolay degil.

Anlayin bunu artik. Adam zaten en az üc ay gerekli demedi mi lig baslarken!Q Biz daha yedinci haftadayiz. yani iki a bile olmamis ve kabul etmeseniz de takim iyi oynamaya basladi. bugün de hakeza hep geride olmasina ragmen oyunu birakmadi.
    Bekleyin bir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Cardozo'nun kasti faulu rakibi sakatlayici değil yumuşak vurdu kırmızı kart ağır olurdu.bu pozisyona gelene kadar Antep'li oyunculara verilmeyen en az 4-5 sari kart var.

Nereden
    Belçika

Futbolda topla alakası olmayan direk rakibe atılan tekmenin karşılığı kırmızı kart değilmi. Eğer rakip ordan gitmesini istemiyorsan yani basıp gidecek engelleyim diyorsan sarılırsın sarı görürsün. Cardozo'yu çok seviyorum ama bu pozisyon kırmızı kart. Cardozo neye kızdı? Adam sol bek'in sol kanat'ın baskı yapması gereken yerde preste etrafına gelen kimse yok ufak ve hızlı bir adamın peşinden koşuyor. Takıma kızdı adama salladı tekmeyi.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Eskişehir

Sabır ve zaman dileyen arkadaşlar bugünkü kadro sahaya çıkınca neler düşündü merak ediyorum.

Nereden
    İstanbul

Taktik ve teknikten yoksun takım gitmiş suçu Soner'e atıyor. Vallahi delireceğim ya.

Colman yanında Selçuk varken harikalar yaratıyorlardı O zaman bizim Futbolda KAZMA dediğimiz orta saha yokken de inanılmaz futbol oynuyorduk.

İki tane Sorsan çıt kırıldı adam ile defans yapabiliyorduk.

JAJA , BURAK , UMUT , arada Teo bu futbolcularla biz takım olarak savunma yapabiliyorduk. Nereden geldi bu teknik taktikten yoksun fikir ya.

İlla Futboldan anlamayan bir Orta saha oynatacağız.

MEDJANİ kesilsin , eee yerine Salih'i koyalım. Salih'in Çapı nedir ya. Tekniği nedir ya. Bu sene futbolcularımız geliştirip seneye oturmuş bir takım ile mücadele edelim derken Rezalet ile karşı karşıya kalıyoruz.

Vazgeçin futbolda kazma dedikleri Şu Kesici orta saha huyundan ya.

Zokora İle Colman'ın olmama nedeni Zokoranın top kullanmayı bilmemesidir.
    Constantıda bitiriyorlar.

Madem öyle futbol oynayacaksın , Ona uygun topçular bulacaksın takıma kardeşim.

SONER Bu takımda kesinlikle Orta sahada oynar. Nokta.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Birde basın toplantısında yalan söylüyor ilk defa 4 gol yiyorum diyor sen gecen gelişinde 2-0 galipken diyarbakıra 4-2 yenilmedin mi?
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Almanya

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu Hoca gelirken ben elestirimi yapmis bunu yaparken de tam da bu noktaya parmak basarak yapmistim elestirimi. Vahid hoca calistirdigi takimlarda oyncularla oynayarak,sistemi degistirerek oynuyor.

SOn örnekten yola cikarsak,cezayir milli takimina gittiginde oradaki sistemi tamamen degistirdi. Yeni bir takim yaratti ve dünya kupasina gitti ancak oyunular hicbir zaman tam mutlu olamadi.

Ancak anlayin iste. bu bir sürec ve sürecin sonunda ancak meyvalari toplayabiliyorsun.

Adamin aciklamalarini okuyan,dinleyen zaten adamin akli basinda konustugunu, uzunsoluklu bir maratonda herseye hazirlikli oldgunu görüyor.

Anlayin bunu artik. Adam zaten en az üc ay gerekli demedi mi lig baslarken!Q Biz daha yedinci haftadayiz. yani iki a bile olmamis ve kabul etmeseniz de takim iyi oynamaya basladi. bugün de hakeza hep geride olmasina ragmen oyunu birakmadi.
    Bekleyin bir.
    biz de size sunu anlatamiyoruz. sen iki aylik sürecte herhangi bir iskeleti birak kurmayi iki kemigi yanyana getirip oynatamadiysan o istedigin 3 ay, üc ay sonra 6 ay olur.
    simdiye kadar bir kadro kurarsin. iyi veya kötü o kadroda israr edersin. o adamlarin yanyana oynamalari, birbirlerini tanimalari zaman alacak der, sabirla kararlilikla bekleriz.
    iki ay gecti halen her mac yeni kadro cikiyor. bir tane birbirini taniyan adam yok. bir tane hücum organizasyonun yok. ne zaman yanyana oynayacak birbirnie alisacak.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolda topla alakası olmayan direk rakibe atılan tekmenin karşılığı kırmızı kart değilmi. Eğer rakip ordan gitmesini istemiyorsan yani basıp gidecek engelleyim diyorsan sarılırsın sarı görürsün. Cardozo'yu çok seviyorum ama bu pozisyon kırmızı kart. Cardozo neye kızdı? Adam sol bek'in sol kanat'ın baskı yapması gereken yerde preste etrafına gelen kimse yok ufak ve hızlı bir adamın peşinden koşuyor. Takıma kızdı adama salladı tekmeyi.
    Serdar'a, Sefa'ya,Özer'e defalarca arkadan cift daldilar kart bile görmediler.Cardozo'ya kirmizi vermeden önce bunlari görmek gerek.

Nereden
    Belçika

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taktik ve teknikten yoksun takım gitmiş suçu Soner'e atıyor. Vallahi delireceğim ya.

Colman yanında Selçuk varken harikalar yaratıyorlardı O zaman bizim Futbolda KAZMA dediğimiz orta saha yokken de inanılmaz futbol oynuyorduk.

İki tane Sorsan çıt kırıldı adam ile defans yapabiliyorduk.

JAJA , BURAK , UMUT , arada Teo bu futbolcularla biz takım olarak savunma yapabiliyorduk. Nereden geldi bu teknik taktikten yoksun fikir ya.

İlla Futboldan anlamayan bir Orta saha oynatacağız.

MEDJANİ kesilsin , eee yerine Salih'i koyalım. Salih'in Çapı nedir ya. Tekniği nedir ya. Bu sene futbolcularımız geliştirip seneye oturmuş bir takım ile mücadele edelim derken Rezalet ile karşı karşıya kalıyoruz.

Vazgeçin futbolda kazma dedikleri Şu Kesici orta saha huyundan ya.

Zokora İle Colman'ın olmama nedeni Zokoranın top kullanmayı bilmemesidir.
    Constantıda bitiriyorlar.

Madem öyle futbol oynayacaksın , Ona uygun topçular bulacaksın takıma kardeşim.

SONER Bu takımda kesinlikle Orta sahada oynar. Nokta.

Soner bu takımda kesinlikle ilk 11'de oynayamaz. Zaten orta sahada oynar başka biyerde oynayamaz belki biraz süre alır.

Salih senin dediğin gibi teknik yoksunu bir adam değil. İp gibi pas atabiliyor. Adam yerden 20-25 metre ileri kenara dümdüz isabetli ve net pas atabiliyor. Topla ilişkisi öyle kötü felanda değil. Böyle ahkam kesmeden önce adamı biraz izle.
    Ey Türk Gençliği!

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bekleyin bir.
    benim anlamadığım; hoca bu kadar uzun soluklu düşünüyor ise neden sene sonu gidecek? sene sonu kalacağına zerre inancım yok

Nereden
    Belçika

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar'a, Sefa'ya,Özer'e defalarca arkadan cift daldilar kart bile görmediler.Cardozo'ya kirmizi vermeden önce bunlari görmek gerek.
    Fatih Abi, o pozisyonlar ayrı değerlendirilir. Dediklerin değerlendirilir, sonra maçtan en az 5 dk çalan Karcemarskas sarı bile göremeden nasıl maçı tamamladı o değerlendirilir. 2.devre yaklaşık 6 dk yerde yatan Antepliler ve Karcemarskasın oyundan çaldığı süre varken 4 dk uzatması değerlendirilir. Uyduruk uyduruk verdiği fauller hepsi Cüneyt Çakır'ın başka hatalarıdır. Ama Cardozo'nun yaptığı top ile alakası yok, direk rakibe. Bu da çok sert değil az sert çok sert olmaz. Niyette top yok, adamın ayağının çok kötü olması ezilmesi kırılmasına gerek yok kırmızı için. Böyle tekme atma teşebbüsü bile kırmızı karttır. Yani böyle tekme salla rakibe gelmesin karşılığı kırmızı kart.
    Ey Türk Gençliği!

Ertan Artan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Macin sonunda bana göre birkaç konu ayyuka cikti.

İlki yerli oyuncu kalitemizin yerlerde olduğudur. Bir fb nin yerlilerine bakıyorum yada bjk nin, birde bizimkilere...
    Arada çok fark var. Buda hocanın hamle imkanini azaltıyor. Üstelik bazı oyuncuları farklı mevkilerde de denemek zorunda. Bunu da tabiki rahat maçlarda yada kupa maclarinda yapacak. Mecbur.

İkincisi, sadece bizimkiler degil Turk futbolcularinin hepsi defans yapmayi bilmiyorlar. Temel vasiflar eksik. Altyapi kulturleri zayif ve maalesef ki yontulamadan emekli oluyorlar.

Hocanın oyuncu tercihlerine saygı duyuyorum. Bazı oyuncuları, misal İshak, neden oynatmadigini bilmiyorum. Saniyorum ki forumdaki hemen hemen herkes de bilmiyor. Yinede hocaya salliyorlar ama önce iç yüzünü bilmek lazım. Bilen varsa bilgilendirsin bizi bir zahmet...

Ve en önemli konu 5+3'tür. Yabancı sikintimiz yok ama kalecide cikinca, ki o bile sikinti, geriye kalan 5 yerli oyuncu bulamıyoruz. Bu kural devam ettikçe Allah Mehmet, Özer, Sefa'ya falan sakatlık göstermesin inşallah...

Kişisel görüş olarak ta belirtmeliyim ki ben teknik direktör olsam, Mustafa Yumlu'yu asla oynatmam. Pozisyon bilgisi olmayan, kendini atan, hakemle oynayan, oyun kuramayan, hatta yere yatmadan maci bitiren stoper olmaz.

Yusuf konusunda ise yine hocaya katiliyorum, kafasıyla oynamadigi müddetçe takima zor girer. Biraz beynini kullanmayı bilmeli.
    HAYAT BİR GÜNDÜR, O DA BUGÜNDÜR

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Sabır ve zaman dileyen arkadaşlar bugünkü kadro sahaya çıkınca neler düşündü merak ediyorum.
    Yoo gayet memnunlar fatih 7 haftada bir galibiyetleri var memnunlar aylardır beş kuruş para alamayan toplama takım mersinden bile 5 puan gerideler ama yine memnunlar besiktas bu hafta kazanırsa daha 7. haftadan havlu atacaz ama olsun farketmez hala takım iyi top oynuyor diyen adam var adam antepten kendi sahasında 4 gol yiyor ve takım iyi oynuyor diyor 13 puan kaybettik daha 7 hafta oldu insallah ilk yarı 18 puan cuvarı toplarız.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Eskişehir

Fatih Abi, o pozisyonlar ayrı değerlendirilir. Dediklerin değerlendirilir, sonra maçtan en az 5 dk çalan Karcemarskas sarı bile göremeden nasıl maçı tamamladı o değerlendirilir. 2.devre yaklaşık 6 dk yerde yatan Antepliler ve Karcemarskasın oyundan çaldığı süre varken 4 dk uzatması değerlendirilir. Uyduruk uyduruk verdiği fauller hepsi Cüneyt Çakır'ın başka hatalarıdır. Ama Cardozo'nun yaptığı top ile alakası yok, direk rakibe. Bu da çok sert değil az sert çok sert olmaz. Niyette top yok, adamın ayağının çok kötü olması ezilmesi kırılmasına gerek yok kırmızı için. Böyle tekme atma teşebbüsü bile kırmızı karttır. Yani böyle tekme salla rakibe gelmesin karşılığı kırmızı kart.
    Doğrudur kardeşim.birde şuna dikkat ettim Antep kalecisi Cardozo ve Yatabare'nin attığı gollerde oyuncularimiza alenen sakatlamaya yönelik cift dalış yaptı Allah'tan bizim oyuncular zor kurtardılarda sakatlanmadilar.hakem tabi uyari bile yapmadan geçiştirdi

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kötü başlangıç güzel sonuç.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Nereden
    Belçika

Doğrudur kardeşim.birde şuna dikkat ettim Antep kalecisi Cardozo ve Yatabare'nin attığı gollerde oyuncularimiza alenen sakatlamaya yönelik cift dalış yaptı Allah'tan bizim oyuncular zor kurtardılarda sakatlanmadilar.hakem tabi uyari bile yapmadan geçiştirdi
    Kesinlikle, şöyle ki pozisyonlar gol olmasa topa vuran bizim oyuncular olduğu için 2 pozisyonda penaltı.
    Ey Türk Gençliği!

Nereden
    Eskişehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoo gayet memnunlar fatih 7 haftada bir galibiyetleri var memnunlar aylardır beş kuruş para alamayan toplama takım mersinden bile 5 puan gerideler ama yine memnunlar besiktas bu hafta kazanırsa daha 7. haftadan havlu atacaz ama olsun farketmez hala takım iyi top oynuyor diyen adam var adam antepten kendi sahasında 4 gol yiyor ve takım iyi oynuyor diyor 13 puan kaybettik daha 7 hafta oldu insallah ilk yarı 18 puan cuvarı toplarız.
    Hocam Antep toplamda 5 bucuk kere geldi 4 gol atti bize.demek korkak olmayip 3-5 defa daha gelseler en az 2 tane daha atarlardi bize.iyi oyuncular Salih,Yusuf,Waris,Cardozo kenarda,bidonlar Zeki,Serdar,Medjani sahada,formu yerlerde adeta sürünen Mustafa ve Soner oyunda, haftanin en iyisi Mehmet Ekici sebebi bile belli değil kadroda yok,Musa ve İshak ortalarda bile yok.

Anlayan beri gelsin noluyor arkadaş?

Nereden
    Eskişehir

Kesinlikle, şöyle ki pozisyonlar gol olmasa topa vuran bizim oyuncular olduğu için 2 pozisyonda penaltı.
    Aynen kardeşim.

Hatta simdi baktım Belkalem'in golundede cift girmiş namussuz Karce etti sana 3
    Konu Fatih Öztürk tarafından (27.10.2014 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Soner bu takımda kesinlikle ilk 11'de oynayamaz. Zaten orta sahada oynar başka biyerde oynayamaz belki biraz süre alır.

Salih senin dediğin gibi teknik yoksunu bir adam değil. İp gibi pas atabiliyor. Adam yerden 20-25 metre ileri kenara dümdüz isabetli ve net pas atabiliyor. Topla ilişkisi öyle kötü felanda değil. Böyle ahkam kesmeden önce adamı biraz izle.
    Aynı Salih'ten bahsettiğimizi sanmıyorum. Benim bahsettiğim Salih , Sağa sola saldıran kaptığı topu yanına bırakan , Kademe bilmeyen düz bir topçudur. Hücum bölümünde zerre katkısı olmayan bir topçudur.

Kenara düz pasmış. İp gibiymiş. Bunu yapmak futbolculuğun değil insanlığın gereğidir. Yanındaki adama pas atıyor diye alkışlayalım mı Salih'i.

Şu takıma Fabregas , Modric gelsin beğenmeyeceğimize eminim.

Biz oyunu Kademeler arasında pas ile değil dikerek geçtiğimizden Soner'in görevi kalmıyor. Aynı sorun Milli takımda da var. Orta sahadan topu dikerek geçtiğimizden diyoruz ki ;

Ya Bu Nuri bizde oynayamıyor. Ya bu Hakan Çalhanoğlu topçu değil.

Soner topu ayağına aldığında , yanına bakıyor Medjani veya Salih topu ileri taşımaktan aciz Dikiciler. Ne yapar bu adamlara atılan basta topu şişirirler.

Eğer bizim takım Şu şekilde sahada dizilseydi bugün Soner'e övgüler yağdıracaktık.

Kaleci

Boss - Defans - Defans - İshak

----------- Soner -- Hakan Ç

-----------------Jaja
    Sağ Hücumcu ------------- Sol Hucümcü
    ------------------Hızlı Forvet

Biz gittik ne yaptık.

Kaleci
    Boss - Defans - Defans - X
    ---------- MEDJANİ
    --------- Soner - Constant
    Sefa ------------------------ Varis
    --------------- Cardozo

Sefa top taşıyamaz. Varis Allah'a emanet açılmasını bekliyoruz. Constant Hocanın talimatıyla Defans gibi. Medjani Zaten Defans. Cardozoya topu kim taşıyacak.

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

vahid hocanın bize tek bir iyiliği oldu o da yaptırdığı transferler. yerli bir hoca olsa idi bu transferler asla yapılmazdı. ilerleyen yıllarda takımı devralacak hoca bu kadronun üzerine koyabilirse şampiyonluk adayı oluruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)