Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þu Fotoðrafa Bir Bakýn...

Sir vancoach
    Ziyaretçi

inþallah

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý argentina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    merhaba kazým,

nasýl geçiyor günlerin orada?

sen sevmezsin heyecansýz yaþamý. her þey düzenlidir þimdi oralarda. karmþa yok, trafik yok.

istiklal caddesi var mý orada da? mis sokak’ta kaçak çay veren garsona kýzdýðýn gibi “rize çayý” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? yeþil parkaný giyip yaðmurlu günde taksinin ön koltuðuna otururken taksici seni tanýmasýn diye dua ediyor musun hala?

hamsi piþiriyor musun orada? piþirirken de “ben seni sevduðumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? sahi kazým cennette hamsi var mý gerçekten? hamsi olmadan cennet bile çekilmez deðil mi?

güzelliðini hopa daðlarýndan almýþ sesinle “ dido”yu söylüyor musun? manu chao’nun konser vermesi için orada da uðraþýyor musun?. hala st.pauli gelip gelince seviniyor musun?

pazar günleri trabzonspor’un maçlarýný radyodan mý dinliyorsun hala? spikerin mikrofonlarýmýz avni aker’de diyene kadar sýkýntýdan patlýyor musun? aytekin’in verdiði bordo-mavi çubuklu (reklamsýz) formaný mý giyiyorsun hep? yenildiðimizde aðlýyor musun hala?

kazým bir kemençe veya bir tulum çalan bulabildin mi orada?

yalnýz mýsýn orada?

kalabalýk mý trabzonspor tribünleri?

dozer cemil’de orda mý?

birini daha soracaðým sana kazým;

1996 yýlýnda 12 yaþýndayken þampiyonluðu kaçýrdýðýmýz için kendini incir aðacýna asan þehidimiz mehmet dalman’ý gördün mü? mutlaka cennette karþýlaþmýþsýndýr. ne yapýyor memedim? iyi mi? büyümüþ mü kazým? o trabzon þivesi ile yanýna gelip sana o soruyu sordu mu? ona acý haberi verdin mi kazým?

"memedim 22 yýl oldu ve trabzonspor hala þampiyon olamadý" dedin mi ona? söylemeseydin keþke. dayanamaz memedin yüreði. bir kez daha yýkýlmasýn o küçük dünyasý.

sarýldýn mý ona sýkýca? daha çok küçük o kazým.. sýký sarýl ona.hiç býrakma. kimsesi yok orda memedin. onu ilk kez trabzonspor maçýna getiren babasýný çok özlemiþtir þimdi. babalar gününde sarýldýn mý ona? sana hediye almak isterdi ama parasý yoktur ki orada memedin. olsaydý eðer bil ki son kuruþuna kadar paraya kýyýp sana bir kaþkol alýrdý. en güzel bordo-mavi duyguyla örülmüþ.

orada da havalar karadeniz daðlarýndaki gibi soðuk mudur acaba? havalar soðuyunca sýký sarýl ona kazým. senin yanýnda götürdüðün bordo-mavi çubuklu formayý ona ver. daha çok küçük o, üþümesin memedim. sen de bilirsin o forma sýcak tutar adamý; çoooook sýcak..

koynunda uyut onu. hopa’ya giderken zigana daðlarý'na bakan gözlerinle bak ona. trabzonspor diye baðýran dudaklarýnla öp onu. söyle ona: “memedim, 22 yýl oldu þampiyon olamadýk. ama þampiyonluk için uþaklar hala uðraþýyor”

bir de kazým...

trabzon maçýný izleyenler arasýnda trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakýn oturan, en çok çay içen, en çok baðýran ve lakabý kama yýlmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdýr. senin gibi onu da kanser aldý bizden. bir bayram sabahý memedi de yanýna alýp benim için babama bir kez sarýlýr mýsýn ve söyler misin ona: “yýlmaz amca oðlun evlendi. 20 gün önce de kýzý oldu.ve kýzýna senin doðduðun köyün adý “alona” yý vermiþler. babasý alona’nýn kulaðýna ezan okuduktan sonra “þampiyon trabzon” diye seslenmiþ”.demeyi de unutma emi....

memede sýký sarýl. o daha çok küçüktür. söz. þampiyonluk kupasýný alýnca bir senin bir de memedin mezarýna getireceðiz. deðil 22 yýl, bin yýl beklesek dahi...

Hocam Naptýn sen ya
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

az kaldý be abim... rahat uyu sen...
    VERENA (KIRANKAÞ)

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Off of nur icinde yatsin. Mekani cennet olsun. Aglamakliyim
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Bu taraftar seni asla unutmayacak, surekli bizimle birlikte yasayacaksin.Sen olmedin, olumsuzlestin aslinda. Rahat uyu Kazim abi.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gerçekten yaaa o poster orda bi iki ay bile kalmadý

egeli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    46

Allah'ým mekanýný cennet eder inþallah.Gerçek bir adamdýn öyle de kalacaksýn.
    iskefiyeli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Resim süper ama resmin ana konusu ''Kazým Koyuncu posterini Avni Aker'e asalým''.Bence bunu söylemek için Kazým Koyuncu'nun bu tarz resimlerini buraya koymak doðru deðil.Sonuçta hüzün veriyor insana...

Kazým Koyuncu her zaman yüreðimizin en güzel köþelerinden bir tanesinde yeri hazýrdýr.Ama artýk þu posterini Avni Aker'e asalým lafý beni rahatsýz ediyor.Bu konuda daha önce posterin asýlamamasý ile ilgili bir çok açýklamalar yapýlmýþtý.Hala daha ýsrarla bu konuyu gündeme getirmekteki amacý anlayamadým.
    Açýkçasý posterin avni akere asýlamamasý ile ilgili bahaneler banada inandýrýcý gelmiyor özellikle maç sýrasýnda statda o kadar pankartlar ve yazýlar asýlý dururken.Arkadaþýn yazdýklarýndada herhangi bir amaç olduðunu düþünmüyorum .Duygusallýkla ve iyi niyetle yazýlmýþ bir yazý olarak algýladým.Fakat sonuçta söylediklerimiz hep ayný kazýmýn bizim gönlümüzdeki yeri çok farklý.

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

offfffff tüylerim diken diken oldu kötü oldum ya
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESÝ DEGÝLDÝR DAHA ÖNEMLÝDÝR****
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mehmet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaþantým da güzel günlerim olduðu kadar
    zor günlerim oldu.
    Çok zor günler geçirdim.

Buna raðmen;
    Hayatý seven hep umutla bakan umutlarýný yitirmeyen
    Gerektiðinde agresif gerektiðinde masum olurum ama
    en kötü yaným kýyýmsýz olmamdýr. Üzüntü veren olaylar için aðlama
    duygularýma yenik olurum. Yine aðladým oruç oruç þimdi..

Ahým þu güzel takýmýn güzel taraftarýnýn halinden anlamayan yöneticileredir.
    Þu intaar eden çocuðun da bizim Görele'den olmasý beni ayrýca üzüyo duygulandýrýyor.

Ýnþallah özlediðimiz o mutlu günleri göreceðiz birlikte.
    Arkadaþlar, bir tarafta þampiyonluðu kaçýrdýðýmýz maç nedeniyle dayanamayýp yaþamýna son veren Memet diðer tarafta elinde purosuyla her fýrsatta sýrýtarak "bir taþla þampiyonluk aldým" diyerek sözde iþbitiriciliðiyle ama haksýz ve adaletsiz düzenleriyle övünen bir adam.

Düþündükçe duygusallýk hýnca dönüþüyor.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

o gün sanýrým maçtan önce stadda konser gibi biþe werecekti ama hasta olduðu için yapmamýþtý

galyanlim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

izinde çýkmamýþtý zaten

doctorsurgeon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

merhaba kazým,

sen sevmezsin heyecansýz yaþamý. her þey düzenlidir þimdi oralarda. karmþa yok, trafik yok.

istiklal caddesi var mý orada da? mis sokak’ta kaçak çay veren garsona kýzdýðýn gibi “rize çayý” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? yeþil parkaný giyip yaðmurlu günde taksinin ön koltuðuna otururken taksici seni tanýmasýn diye dua ediyor musun hala?

hamsi piþiriyor musun orada? piþirirken de “ben seni sevduðumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? sahi kazým cennette hamsi var mý gerçekten? hamsi olmadan cennet bile çekilmez deðil mi?

güzelliðini hopa daðlarýndan almýþ sesinle “ dido”yu söylüyor musun? manu chao’nun konser vermesi için orada da uðraþýyor musun?. hala st.pauli gelip gelince seviniyor musun?

pazar günleri trabzonspor’un maçlarýný radyodan mý dinliyorsun hala? spikerin mikrofonlarýmýz avni aker’de diyene kadar sýkýntýdan patlýyor musun? aytekin’in verdiði bordo-mavi çubuklu (reklamsýz) formaný mý giyiyorsun hep? yenildiðimizde aðlýyor musun hala?

yalnýz mýsýn orada?

dozer cemil’de orda mý?

1996 yýlýnda 12 yaþýndayken þampiyonluðu kaçýrdýðýmýz için kendini incir aðacýna asan þehidimiz mehmet dalman’ý gördün mü? mutlaka cennette karþýlaþmýþsýndýr. ne yapýyor memedim? iyi mi? büyümüþ mü kazým? o trabzon þivesi ile yanýna gelip sana o soruyu sordu mu? ona acý haberi verdin mi kazým?

"memedim 22 yýl oldu ve trabzonspor hala þampiyon olamadý" dedin mi ona? söylemeseydin keþke. dayanamaz memedin yüreði. bir kez daha yýkýlmasýn o küçük dünyasý.

sarýldýn mý ona sýkýca? daha çok küçük o kazým.. sýký sarýl ona.hiç býrakma. kimsesi yok orda memedin. onu ilk kez trabzonspor maçýna getiren babasýný çok özlemiþtir þimdi. babalar gününde sarýldýn mý ona? sana hediye almak isterdi ama parasý yoktur ki orada memedin. olsaydý eðer bil ki son kuruþuna kadar paraya kýyýp sana bir kaþkol alýrdý. en güzel bordo-mavi duyguyla örülmüþ.

orada da havalar karadeniz daðlarýndaki gibi soðuk mudur acaba? havalar soðuyunca sýký sarýl ona kazým. senin yanýnda götürdüðün bordo-mavi çubuklu formayý ona ver. daha çok küçük o, üþümesin memedim. sen de bilirsin o forma sýcak tutar adamý; çoooook sýcak..

koynunda uyut onu. hopa’ya giderken zigana daðlarý'na bakan gözlerinle bak ona. trabzonspor diye baðýran dudaklarýnla öp onu. söyle ona: “memedim, 22 yýl oldu þampiyon olamadýk. ama þampiyonluk için uþaklar hala uðraþýyor”

bir de kazým...

trabzon maçýný izleyenler arasýnda trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakýn oturan, en çok çay içen, en çok baðýran ve lakabý kama yýlmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdýr. senin gibi onu da kanser aldý bizden. bir bayram sabahý memedi de yanýna alýp benim için babama bir kez sarýlýr mýsýn ve söyler misin ona: “yýlmaz amca oðlun evlendi. 20 gün önce de kýzý oldu.ve kýzýna senin doðduðun köyün adý “alona” yý vermiþler. babasý alona’nýn kulaðýna ezan okuduktan sonra “þampiyon trabzon” diye seslenmiþ”.demeyi de unutma emi....

memede sýký sarýl. o daha çok küçüktür. söz. þampiyonluk kupasýný alýnca bir senin bir de memedin mezarýna getireceðiz. deðil 22 yýl, bin yýl beklesek dahi...

Eline saðlýk
    ÝSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZÝRVEYE.

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

auný trübündeymiþiz,ama o kadar kalabalýktýki göremedik birbirimizi,

byoxi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

H.Emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

yeni stadýmýz yapýlsa, bir tribünede onun adý verilse ve o tribünü onun posterleriyle donatsak...

mimardavut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

kazým abi... nur içinde yatasýn mekanýn cennet olsun...unutulmadýn ...unutulmayacaksýnn...

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

merhaba kazým,

yalnýz mýsýn orada?

dozer cemil’de orda mý?

bir de kazým...

Argentina (ismini bilmiyorum kusuruma bakma), yazýný iþyerinde okudum, gözlerim doldu, zor tuttum kendimi... yüreðine, kalemine saðlýk...

Allah sizi birbirinizden ayýrmasýn, sevgilerimle...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Amin
    Allah rahmet eylesin

bir amin de benden
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

grandiose - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý aimar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yeni stadýmýz yapýlsa, bir tribünede onun adý verilse ve o tribünü onun posterleriyle donatsak...
    stad yapýldýðý anda tartýþýlabilecek en mantýklý düþüncelerden biri...
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

selami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

Standart bmn bursa parola61 plaka 16

ALLAH ganý ganý rahmet eylesýn tabýký yený stadta býr trýbunun adý verýlebýlýr takýma gonul verenlerden dý....

tutuncuerdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

harikasýn ya nerden ve nasýl buldun bu
    bravo

allah rahmet eylesin (dido)

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý aimar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    harika olur tüm yüreðimle desteklerim

galyanlim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

çok güzel bir fikir

deniz_61, ilk mesajýnda Kazým Koyuncu'nun posterinin stada asýlmasýnda ýsrarcý olduðunu söylemiþ;
    Badaloðlu abime katýlarak belirtmek isterim ki: Eðer Avni Aker'e poster asýlacaksa Kazým Koyuncu'dan önce Trabzon için ortaya koyduklarý yürekleri 'çürüyen' abilerimiz var... Zaten zamanýnda posteri asýlmýþtý Avni Aker'e anma adýna...
    Nur içinde yatsýn.
    Konu RahMetLi tarafýndan (10.10.2006 Saat 20:14 ) deðiþtirilmiþtir.
    Emin Buðra SARAL ~ www.rahmetli.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)