Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: u Fotorafa Bir Bakn...

deniz_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.03.2006

Standart u Fotorafa Bir Bakn...

Arkadalar aada ki fotorafa dikkatlice bakn.Bize oook yakn olan biri var orda, tanyabildiniz mi?Resmin tam ortasnda bize glmsyor.Evet o KAZIM KOYUNCU. stanbulspor-Trabzonspor manda her zaman ki yerini alm o hasta haliyle.Tabi ki
    5-0 yeniyoruz.Kanser olmu,o gzelim salar dklm ve belkide bu hayatnda ki son ma olduunu bile bile inatla bize ve hayata glmsyor, ama imdi baknca biz glmseyemiyoruz Kazm abim.
    Kazm Koyuncu posterinin stada aslmasnda hala srar ediyorum.

Konu deniz_61 tarafndan (05.10.2006 Saat 20:37 ) deitirilmitir.
    TRABZONSPOR'U SEVYORSAN,KFR ETME,SEYRCSZ OYNAMAYA MAHKUM ETME TEPK GSTERECEMZ KLERN YERLER BELL AMA SAHA YER DEL

Recep altepe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

off bi kt oldum...

Byk ihtimalle izledii son mayd rahmetlinin. Muhteem bir oyun oynamt takm o gn, bir o kadar da muhteem bir seyirci vard. Byle uurladk demek Kazm'.

Yakm...
    Konu Recep altepe tarafndan (05.10.2006 Saat 20:27 ) deitirilmitir.
    14 ubat 1999, Bursaspor : 0 - Trabzonspor : 1 (Dk. 90 nal Karaman) | ts1983

https://twitter.com/kkgak

Kemeneci - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.07.2006
    Ya
    34

Yazk yazk ok yazk.

Ben de zldm imdi tekrardan.

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

duygulandm yaa.valla gereken vefay mutlaka gstermeliyiz
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

ah kazm abi ah
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    31

matan nce mini bir konser vermesi de dnlmt diye hatrlyorum kazm abinin ama bak fenerasyonundan izin kmamt.ne moral olurdu aslnda...
    Her daim TRABZONSPOR!
    Trkiye Kyoto'yu imzalad
    "7"

Erman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

O poster oradan niye indi ki? Hem galiba bu sezon Kazim Abi'ye yakisir bir futbol oynayacagiz gibi gozukuyor. Asalim da Kazim Abi bizle birlikte izlesin maclari...
    ok yaa Trabzonspor

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Bende gercekten ok hznlendim u durumda bile maa giden ve trabzonsporlulugunu her platformda dile getiren bir kiiye kars bizlerde vefa borcumuzu fazlasyla demeliyiz.

deniz_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.03.2006

Alnt eys_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    matan nce mini bir konser vermesi de dnlmt diye hatrlyorum kazm abinin ama bak fenerasyonundan izin kmamt.ne moral olurdu aslnda...
    Evet aynen dediin gibi karde.Kazm abi de bu konseri ok istiyordu hem de ok ama nedense izin verilmedi.
    TRABZONSPOR'U SEVYORSAN,KFR ETME,SEYRCSZ OYNAMAYA MAHKUM ETME TEPK GSTERECEMZ KLERN YERLER BELL AMA SAHA YER DEL

yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul

super foto ben en basta tahsn usta dkkatj cekt onla lgl b resm sandm ama kazm ab hey gidi yav

ayrca arkadak b bayanda gurbetc gencler atks var gozume carpt bzde yokken o bayan nerden bulmus
    Gurbeti Genler.

zgr Yazc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Abi cok kt yaaaa
    ne denir ki bilemiyorum

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

bencede bir ey yapmamz gerekiyor.... ma kazanmaktan da daha nemli

oflu2 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Seni ok zledik kazm koyuncu oook...
    KARADENZ,
    DEV BR DALGADIR,
    ZGR BR SUDUR.

Trabzonspor Kongre yesi
    ahinolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Heyt be Kaki gene hznlendurdun bizi oysaki hep horon ettururdun cotururdun , istanbul mandan 2-3 hafta nce evine ziyare gitmitik kemoterapiden yeni gelmiti yieni Mehmet arkadamdr durumu pek iyi deil isterseniz gitmeyelim dedi 20 kii filan vardk olmaz dedik illa grecez , telefonunu aldrd Mehmet ancak cama kabiliyo dedi olsun dedik grelim yeterki , demez olaydk ayakta zor duruyodu Kaki bizi grd glmsedi bi horon kurduk yktk cihangiri barmaktan sessiz sessiz diyerek elini azna getirdi hemire gibi komular rahatsz etmeyelim diye o gn anlamtk durumun ok ciddi olduunu herkez binpimand geldiine nerden geldik dedik lanetettik tabi kzlar dayanamad alad, ve istanbul mana o haliyle bile geldi Kaki nefes almakta zorlanyodu baya baya o dnemde , matan nce onun konser verme olasl yoktu bence ksada 1 ark playback yapacakt sanrm Volkan Konak iin konser izni almaya uratlar ama vermedi diye biliyorum neyse hep kalbimizdesin Kaki.
    DOZER CEML

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

koyverdun gittun bizi
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre yesi
    ahinolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Bu arada Kazm abinin yanndaki 1 deil 2.grnen kz Kazm Koyuncu'nun Trabzonspor'umuz iin syledii Dalga DAlga Frtna arksnn sz yazar ehnaz Yeygel'dir.
    DOZER CEML

argentina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2006
    Ya
    36

Standart kazma mektup

merhaba kazm,

nasl geiyor gnlerin orada?

sen sevmezsin heyecansz yaam. her ey dzenlidir imdi oralarda. karma yok, trafik yok.

istiklal caddesi var m orada da? mis sokak’ta kaak ay veren garsona kzdn gibi “rize ay” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? yeil parkan giyip yamurlu gnde taksinin n koltuuna otururken taksici seni tanmasn diye dua ediyor musun hala?

hamsi piiriyor musun orada? piirirken de “ben seni sevduumi dnyalara bildurdum” trksn sylyor musun? sahi kazm cennette hamsi var m gerekten? hamsi olmadan cennet bile ekilmez deil mi?

gzelliini hopa dalarndan alm sesinle “ dido”yu sylyor musun? manu chao’nun konser vermesi iin orada da urayor musun?. hala st.pauli gelip gelince seviniyor musun?

pazar gnleri trabzonspor’un malarn radyodan m dinliyorsun hala? spikerin mikrofonlarmz avni aker’de diyene kadar skntdan patlyor musun? aytekin’in verdii bordo-mavi ubuklu (reklamsz) forman m giyiyorsun hep? yenildiimizde alyor musun hala?

kazm bir kemene veya bir tulum alan bulabildin mi orada?

yalnz msn orada?

kalabalk m trabzonspor tribnleri?

dozer cemil’de orda m?

birini daha soracam sana kazm;

1996 ylnda 12 yandayken ampiyonluu kardmz iin kendini incir aacna asan ehidimiz mehmet dalman’ grdn m? mutlaka cennette karlamsndr. ne yapyor memedim? iyi mi? bym m kazm? o trabzon ivesi ile yanna gelip sana o soruyu sordu mu? ona ac haberi verdin mi kazm?

"memedim 22 yl oldu ve trabzonspor hala ampiyon olamad" dedin mi ona? sylemeseydin keke. dayanamaz memedin yrei. bir kez daha yklmasn o kk dnyas.

sarldn m ona skca? daha ok kk o kazm.. sk sarl ona.hi brakma. kimsesi yok orda memedin. onu ilk kez trabzonspor mana getiren babasn ok zlemitir imdi. babalar gnnde sarldn m ona? sana hediye almak isterdi ama paras yoktur ki orada memedin. olsayd eer bil ki son kuruuna kadar paraya kyp sana bir kakol alrd. en gzel bordo-mavi duyguyla rlm.

orada da havalar karadeniz dalarndaki gibi souk mudur acaba? havalar souyunca sk sarl ona kazm. senin yannda gtrdn bordo-mavi ubuklu formay ona ver. daha ok kk o, mesin memedim. sen de bilirsin o forma scak tutar adam; oooook scak..

koynunda uyut onu. hopa’ya giderken zigana dalar'na bakan gzlerinle bak ona. trabzonspor diye baran dudaklarnla p onu. syle ona: “memedim, 22 yl oldu ampiyon olamadk. ama ampiyonluk iin uaklar hala urayor”

bir de kazm...

trabzon man izleyenler arasnda trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakn oturan, en ok ay ien, en ok baran ve lakab kama ylmaz olan birini grrsen bil ki o da benim babamdr. senin gibi onu da kanser ald bizden. bir bayram sabah memedi de yanna alp benim iin babama bir kez sarlr msn ve syler misin ona: “ylmaz amca olun evlendi. 20 gn nce de kz oldu.ve kzna senin doduun kyn ad “alona” y vermiler. babas alona’nn kulana ezan okuduktan sonra “ampiyon trabzon” diye seslenmi”.demeyi de unutma emi....

memede sk sarl. o daha ok kktr. sz. ampiyonluk kupasn alnca bir senin bir de memedin mezarna getireceiz. deil 22 yl, bin yl beklesek dahi...
    Eer Papa Fakirleri O Kadar Dnyorsa nce Altn Kubbeleri Sata karsn

Diego Armando Maradona

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ok ac bi durum keke olsa imdi

Muhammet_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Abi ne olursa olsun gereken hereyi yapalm herkesi ayaa kaldralm aalm u resmi ve pankart statta. Abimize olan borcumuzu deyelim. Bize yakan yapalm
    Hamsilerin gzyalar denizde gzkmez.

yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul

ya abi bu ne byk bir sevgidir ya...yok byle bir sevgi....yok byle sevgi dnyann hi bir yerinde...getirin artk u kupay bizede Kazm abimize, ehitlerimize gtrelim

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

Alnt laz_hayri_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ya abi bu ne byk bir sevgidir ya...yok byle bir sevgi....yok byle sevgi dnyann hi bir yerinde...getirin artk u kupay bizede Kazm abimize, ehitlerimize gtrelim
    Amin
    Allah rahmet eylesin
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Off KAZIM USTA ooofffff
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Bende ans olsayd da Kazm Abiyi orda grseydim.

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

ah kazm abim ahh ben bir sanaty bukadar seveceimi aklmn ucundan geirmezdim Trabzonspor dergisinde albmnn ktn rendiimde tuhaf olmutum ilk kez byle bi ekilde dinlemeden bilmeden gidip bir albm aldm albmn ilk alanlardanmdr...Sora okadar sevdimki albmn seni..Sora zuainini albmlerini buldum senin iin glbeyaz sevmeme ramen tekrarlarn izledim srf 2 kare griym mziini duyim die.. off off Kazma bi tanmamz gibi bizleri terkedeinde ok tuhaf oldu...Sezon sonu ampyion oclaz bende iyilemi olucam diyordun..Birgn nette gezinirken son dakikada o kara haberi bizi koyveriup gittuuni reneceim aklma gelmezdi.. Umarm huzurlusundur umarm orda iyisindir..Biz buralarda hep seni aryoruz mziklerine sarlyoruz..Rahat uyu..
    Bir Gn Mutlaka Aslna Dneceksin. Dnmek Zorundasn. Bu Senin Genlerinde var...

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    33

ey gidi kazm abi...Nur iinde yatsn.
    Recep Onur KIVRAK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)