Sayfa 163 Toplam 178 Sayfadan BirinciBirinci ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4436 adet sonuctan sayfa basi 4,051 ile 4,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Ekici

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gitti 2 milyon euro... + 700 bin
    + 200 bin + (1,7 m. x 3,5)
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

almanyada herhangi bir kulube neden satilmaz anlamiyorum. 1 milyona da olsa sat gitsin kardesim. hem yabancisi da degil

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Yönetimin bu zamana kadar yaptığı icraatlardan belki de en doğrusu kadro dışı olayıdır.Kimse kusura bakmasın fazlasıyla haketti Ekici.Sen kimsin 6 ay oynama bakalım kim alacak seni

bthnbyrktr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hareket ile yönetim, Aurello'dan beri gelen bir geleneği sonlandırmış olabilir. Bazı adımlar paradan daha önemlidir.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bthnbyrktr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hareket ile yönetim, Aurello'dan beri gelen bir geleneği sonlandırmış olabilir. Bazı adımlar paradan daha önemlidir.
    aynen öyle herşeyi 2 3 milyon euro sanan arkadaşlar var bu bir itibar meselesidir aynı zamanda ilerisi içinde bize matematik olarak katkısı olacaktır. Ekici sene başından gitmeyi kafasına koymuş ama sinsilik yapmış kendi 3 5 fazla almak için Trabzonsporun elindeki pazarlık şansını almış birde ben takımımda para kazansın istiyorum ayakları yapıyor yemezler sene başı söyleyecektin bunu aslında bu iş böyle olmalı son senesindeki topçuya sene başı imzala veya satacağız seni diyeceksin selçuğa en son böyle güvendik sonuç orta da

Yönetimi çok eleştirdim ama ekici konusunda inanılmaz doğru bir hareket yaptılar hiç beklemezdim umarım geri adım atmazlar. Biliyorsunuz bu işler bir telefona bakar sonra bir bakmışız mehmeti satmışlar fenere. Bir de günde tek idman ne ya sabah 6 ya birde günün tam ortasına idman koyacaksın bütün 24 saatinin içine edeceksin öyle tek antremanla olmaz
    Konu BERBATOV61 tarafından (17.01.2017 Saat 09:10 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sürün Ekici!
    Hamiş

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ekicinin transferinde basın yavaş yavaş oyuncu tarafına geçmeye başlayacak gibi gözüküyor. Bunu da algı operasyonu ya da trabzon düşmanlığı ile savuşturabileceğimizi pek sanmıyorum . Öyle ki bu durumun oluşmasındaki ana neden de dün akşam bjk yöneticisinin de açıklamaktan çekindiği malum protokolmüş gibi duruyor.
    şimdi olayı camilar arası gerginliği arttırmayalıma bağlayıp transferin yönünü bjk tarafına çekmeye çalışmak da çok değil 10 gün evvel atıf ile takas edilmeye çalışılmasıyla da ters düşüyor ne yazıkki .
    yönetim bence burada strateji hatası yaptı , mehmetin bu denli kararlı bir tutum sergileyeceğini hesap edemedi. Şu an bence işler alehimize işliyor ,umarım ocak sonuna kadar bizim adımıza olumlu gelişmeler yaşanır ve daha fazla zarar gelmeden bu işte kurtuluruz.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son derece yerinde bir karar. 4 ay daha oynasa ne olur oynamasa ne olur, bir iddiamız yok nasılsa. Bu oynayacağına Yazıcı, Abdulkadir ve Bero oynasın.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık antremanlarda boş boş şut çekip egonu tatmin edersin saçını sevdiğim
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

idmanlarda baraj olsun, 5 ay bir işe yarasın

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık antremanlarda boş boş şut çekip egonu tatmin edersin saçını sevdiğim
    Bence şut çekmesin, zaten tek iyi olduğu şey bu.

Loading %61..

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Başlarım parasını adam söz vermiş mis la onun için mi şerefsiz berbat oynuyordu. Sezon sonuna kadro dışı kalsın sonra ne yaparsa yapsin
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

HIZIR_IR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Seviyorum Seni Fatih sakalli, Fatih burunlu uşak. Maceramız tatsız bitse de darılmayalım.
    Fatih Tekke

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Talibi çıkar çıkmaz verecektik aslında 3'e 5'e bakmadan, sürekli sıkıntı olacak şimdi takım düzlüğe çıkmaya çalışıyor bir de Ekici polemikleri ile uğraşacağız.
    Özkan SÜMER

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hacivatin yanina Karagozu bulduk mu kadro tamamdir arkadaslar!

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Merak etmeyin bize karşı attığı ilk golde anıra anıra sevinecek. Bize yamuk yapıp da mükafatını görmeyen kimse yok şu alemde.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    İstanbul

M. Ekici ile neden sezon başı masaya oturulmadı... madem sözleşme yanaşmıyor ara dönemde de yanaşmaz...niyeti salih olan adam sözleşmeyi sezon başlarken imzalardı...şayet imzalamıyorsa sezon başında kadro dışı bırak veya sat. Şimdiden söylüyorum Okay ile de sözleşme imzalamamız lazım
    [COLOR=Herkesin haytında bir İ.Z. olmalı
    [/COLOR]

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Antrenmanlar saat 10-11 değil sabah namazına mütakiben 5 civarına koyulsunda görsün dünyanın kaç bucak olduğunu.

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Ey gidi Erkan, şimdi olsan da iki tokat daha atsan şu nanköre.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon’daki geleceği arapsaçına dönen Mehmet Ekici, ödemelerdeki zaman aşımı ve Beşiktaş’a transfer olması yönünde baskı yapılması nedeniyle sözleşmesini feshetmek için FIFA’ya başvuruyor.

Fenerbahçe’ye gitme konusunda ısrarcı olduğu için kadro dışı kalan 26 yaşındaki orta saha Mehmet Ekici, Trabzonspor'a ait Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Tesisleri’nde 4 güvenlik görevlisinin eşliğinde tek başına çalışmalarını sürdürüyor. Bununla birlikte F.Bahçe’nin, gurbetçi oyuncunun avukatı Prof. Dr. Tobias Huep’u İstanbul’a davet ettiği öğrenildi.

Sarı Lacivertliler’in, daha önce Beşiktaş’ın Cenk Tosun transferinde yaptığı gibi sözleşmesinin bitişine 6 ay kalan Ekici’ye imza attırıp, Trabzon’u bonservisini verme konusunda zorlama yolunu tercih edeceği belirtildi.

Kaynak: Habertürk
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Ekici'yi pek sevmeyen, oyun stilini de bazı sebepler ile beğenmeyen birisiyim. Kendisinin ancak belli bir plan ve görev dahilinde başarılı ve katkılı olacağını düşünüyorum.

İlk yıl sadece skora katkısı değil, oyuna koyduğu karakter de iyiydi, çalıştı ve hem kazandı hem kazandırdı. Daha sonrası ise tamamen çöküş... Trabzonspor'u sevmediysen işine saygın olsun.

Trabzonspor'u basamak olarak gören futbolcularla ilgili sıkıntım yok, önemli olan Trabzonspor kariyeri boyunca gösterdiği performanstır. Ekici ilk yılki performansını devam ettirip Leverkusen, Wolfsburg, Hoffenheim gibi takımlara gitmeye çalışmak yerine, 1.5 sene yattıktan sonra derbilerde kendisini gösterip İstanbul'a kapak atmaya çalışan birisi. Gözünde çok büyütenlere bu vizyonu yorumlamalarını tavsiye ederim. Hasta fenerliyse onu bilemem.

Ama gelelim şu transfer dönemine... Gereksiz somurtkan halleri, aylarca düşük performansı ve umursamaz hareketleri, sahadaki bencilliği bir kenara...

Sadece şu transfer dönemi için konuşursak, Ekici Trabzonspor'a yanlış yapmamıştır diye düşünüyorum. Gs'nin istememesi, BJK'nin ikircikli tavrı, fenerin ise hoca ve Başkan olarak kendisini istemesi kararını etkilemiştir. Bir oyuncunun gideceği takıma karar vermesi kadar doğal bir şey yoktur. Eğer bir takas anlaşması yaparak oyuncuyu istemediği takıma gitmeye emrivaki şeklinde zorladıysak bu da Trabzonspor'a hiç yakışmayacak bir harekettir.

Transfer zamanı öncesi görüştüyse büyük yanlış yapmış bu ayrı, ama Trabzonspor olarak bizim durmamız gereken yer kendisinin bu halleriyle uğraşmak değil, oyuncudan alacağımız parayı alıp güle güle demektir.
    Konu Çağatay_ tarafından (19.01.2017 Saat 04:08 ) değiştirilmiştir.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Mobbing yapıyorlar bana tarzı Mehmetin davranması çok yanlış.Varsa böyle bir durum doğruysa çok ayıp.Neden mi? Takım moralli yeni transferlerimiz gelecek ve takım risk hattında puan sıralamasında takımın huzurunu bozmaya bencilce hakkı yok

.Yönetimin de mobbing yapması yanlış yani hak hukuk çerçevesi içinde yanlışa yanlış deriz.yönetimin de bu konuda planlama yapması gerekliydi sezon başın da bu da kötü bir şey .Transferlerimiz önemli forvet ortasaha defans gelecek mehmet beyi konuşuyoruz bu kadar saçmalık olmaz adama sorarlar klup bursa maçıyla moral bulmuş takviyeler gelecek senle mi uğraşacaz git tek başına antreman yap kafanı dağıt.
    Şimdi Beşiktaşa bir söz verildi sanırım.Şimdi malum fenerin olayları abartıp basına baskı yapıp haber çıkartması da olayı büyütmek adına yaptığı hamleler de olabilir.Ama gerçekten mehmet de gaza gelip bunu yapmışsa basına malzeme vermişsse cezayı haketmiştir. Sanırım Mehmet olayı bu kadar büyümesinde taraftarımızın çok kızmasında selçuk ve burak olayının ve gs ın oyuncularımıza geçmiş yönetimlerde ayartmasına müsade olayının birikintisi var.
    Selçuk ve burak olayı mehmet ekiciye patladı desek daha doğru olur.
    Tam olarak ne oldu bilmiyoruz.basına da her konuda çok güvenemiyor insan
    Bizden alacağı var mı mehmetin para konusunda? Yoksa kapasın çenesini.Ne bileyim hani.parasını alamaz bu kadar ağlarsın hak veririm ama şu işi dışarı ve klube zarar vermeden halledemedi mi taraflar?

iş çok büyüdü Mehmet çenesi kapatıp sezon sezonunu usluca madem profesyonel beklesin yemeğini ye paranı al salla başını al maaşını ben de bilemedim
    Konu erenslash tarafından (19.01.2017 Saat 04:20 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

kluplerin oyuncu üzerindeki sahipliği tekrardan sorgulanmalı....
    ıslak imza....

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Keşke ara transferde Erkan Zengin'i alsakta beraber düz koşu yapsalar. Elleri dert görmesin Erkan'ın.

Hasanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu an psikolojik bir bunalım yaşadığını ve sözleşme uzatma ya da yurt dışına gitme arasında yapacağı seçim neticesinde son durum belli olacakmış.
    Not:Atıf'a nazire.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)