Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 182 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Eleştirileri

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart TS Club Eleştirileri

Ilk kez bir baslik acmis oluyorum bu sekilde
    Ts Club hic satisini arttirmak icin bir sey yapmaz mi?
    Tamam eski formalar 25 Ytl de kim alir bundan sonra.
    Puma ile anlasmamiz sadece Forma mi.? Neden bu anlasmada Tshirt sort Krampon hatta top yok.Hala Klasik ubuklu formalarimiz satista bile degil.
    Birde neden musterinin ilgisini cekecek vadeli yada kredi kartina taksitli satislar yok. vade farki alinip peki ala bu yapilabilir.Kampanyalar neden yok.
    Gelelim sitemize
    Bir site bu kadar mi bastan sagma yapilir.
    Puma formalari haric bir bakin formalarin izleme resmine.adam nerde ise kucuk resmi Photoshop ile orantisiz buyultup rasgele koymus. Yani ayip. Formalarin ayrica hem on hemde arka resmi olmali
    dahasida var.
    Su szymkowiak yazisina bir bakin. Turkce dersen turkce degil? Koskoca klubun sitesinde yapilacak hata mi. Tiklayin su resme bir
    http://www.trabzonspor.com.tr/img/header01_img04.jpg
    Kisaca site tasarim tam bir rezalet. Yani ne zamandir ilgimi cekiyor yazmadim. Ama bu sitede Ts Club un satis politikasida Trabzonspor a yakismiyor. Hemen Ts Club e yakisir yeni bir site yapilip musteriye hicte hitap etmeyen TsClub sorumlusu kim ise onun isine son verilmeli.
    Ha ben bir de Trabzonspor tarihi kitabi Efsane Hami sota golleri cd leri gibi yayinlarda beklerdim.Tabiki urunlerin sadece resmini degil kitapsa sayfa sayisi baski kalitesi gibi bilgiler ile Urunde ise daha aciklayici bilgiler beklerdim.
    13 Vitor Hugo

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ts cluplarda taksitli satış var, en azından cevahirde yaptırdım ama ötekileri bilmiyorum, tshirt vs.konularında katılıyorum puma yla yapılan anlaşmanın içeriğini bilmiyoruz ama eğerki bu konular varsa anlaşma dahilinde hala piyasaya çıkmaması düşündürücü.
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

szimkovyak ne yaa. yuuh artık. dikkat etmemiştim ama rezalet bi site oldugu için senede 1 giriyorum. ondan dikkat etmemişimdir.. yazık yaa. her yerde mağaza açılamayacagı için. sitenin o kadar güzel olması lazım ki internetten staış yapılabilsin. ama siteye bi kere giren mecbur kalmadıkça bi daha girmek istemiyor.
    Hadi eyvallah..

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Egemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    szimkovyak ne yaa. yuuh artık. dikkat etmemiştim ama rezalet bi site oldugu için senede 1 giriyorum. ondan dikkat etmemişimdir.. yazık yaa. her yerde mağaza açılamayacagı için. sitenin o kadar güzel olması lazım ki internetten staış yapılabilsin. ama siteye bi kere giren mecbur kalmadıkça bi daha girmek istemiyor.
    szymkowiak duzeltilmis) demekki birileri forumlari okuyor. Bunada sukur
    13 Vitor Hugo

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haladaha satılıyomu bilmiorum da 2 sene önce çıkarttıkları bi kazaklar vardı felaket ti yani o nasıl piyasaya sürülür anlamak mümkün deil

evliya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şöle bi eleştri yapem bulamıom ts club fln bulamıooom yane bi büyük şehirlerde bşka bulamıooomm denzlide oturuyorum mesela bulabildiim bordo mavi herşeyi alıom ama forma fln hiçbiyerde yokkkkkkkkkk
    bz yakamıza tek bir yıldz taktık tüm emek alın teri ve şerefimizle o tek yıldızla hepsini dize getirdik şmdi efelenirler ama korkmasalar uuraşmazlar bzmle o bol keseden dağıtılan yıldızları haklarıyla taksalardı nie korkarlardıki...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocaelide ts club açılıyormuş

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ts clubdaki en büyük eksiklik girişimcilik yok.Ve çeşit yok.olanlar da son derece kalitesiz ve basit.mesela gs maçından sonra üzerinde Trabzon imparatorlukların çökertildiği yerdir aslanım yazan t-shırtler yapılsaydı kapış kapış giderdi.üç kızkardeşler iyi para kazanıyo bu şekilde
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açsalar ne olacak.Önce o mağazalara adam gibi birilerini koysunlsar.Çok yerde anlattım ama yine yazayım.

Bjk maçı öncesi Cevahir Ts Clup'ü aradığımda ellerinde her bedene göre mavi ve bordo Puma markalı forma olduğunu söylediler.Tuzla'dan kalktım gittim ellerinde olan forma sadece beyaz ve içine benim gibi üç kişi sığar.

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bu sezon antremanlarda kulllanılan puma t-shirtleden göremedim..acaba henüz satışamı sunulmadı merk ettim doğrusu..??
    beşikdüzü_akkese

Nereden
    Hakkari

TS club için en büyük eksiklik yaratıcı bir beyin yok...adamlar hala milletinkileri kopya yapıp çıkartıyorlar meydana...yazık valla.

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı ersen_k9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu sezon antremanlarda kulllanılan puma t-shirtleden göremedim..acaba henüz satışamı sunulmadı merk ettim doğrusu..??
    Yok, ama cok uzun surdu.. Yeni formalarin kucuk bedenleri de yok mus.. Cok buyuk rezalet.. 2 aydir beri bekliyorum.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ts clupların kafadan çeşidi yok...orda çalışan pazarlama müdürü atlasında bir ispanyaya gitsin..ezilkleri takip etmeyi bıraksın işte barselona işte real madrit adamların belki 1000 çeşit ürünü var futbolcuların biblolarından hediye büyük kalemlerinden tut çoçuklar için kumbaralarına flamalarına kadar binbir çeşit ürünleri var biz bunların hepsini getirinde üretin demiyoruz... ama en azından bir gidinde sürüm yapanları takip edin vizyonunuzu geliştirin pazarlamayı taraftar ilişkilerini ögrenin!! adamlar forma satıyorlar arkasına yazı yazdırmak istiyorsunuz 3 dakikada orjinal şeklinde kaliteli baskı makinasında yazıp teslim ediyorlar...biz forma alıyoruz yazı yazdırmak istiyoruz formayı bırakıyoruz 1 gün sonra alıyoruz onunda yazısı bir hafta sonra düşüyor bırakın taraftar formalarındaki yazıyı futbolcuların giydigi formadaki yazılar düşüyor!!tam bir köy bakkalı zihniyeti...ts clublarının yeride önemli bizim istanbulda en çok anadolu yakasında üsküdar eksenli yerlerde taraftarımız var...fakat bir yöneticimi çıkıpta üsküdara bir ts clup bir cafeninde oldugu bir magaza açmak aklına gelmiyor...burdan iddaa ediyorum üsküdarda ana çaddede yani iskeleden ümraniyeye giden yol üstünde bir magaza açılsa cevahirin yaptıgı çironun en az 5 misli çiro yapar..ama bunlarda nerde bu kafa en sonunda kızdıracaklar para kazanmak için degil bunlara nazire olsun diye bir ts clup açaçagım!!saygılarımla...
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

salikudra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kars

Ankarada TsClub yokmuş duyduğuma göre...

enteresan geldi bana...
    ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şikayetlerimizi klübe mail yoluyla iletelim.

arkadaşlar ben trabzonsporumuzun basketbol formasını nerden temin edebilirim internetteki ts clup mağazasına baktm ama bulamadım.
    İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TS Club kalmadığı için şikayet yapamıyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ceyhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben trabzonsporumuzun basketbol formasını nerden temin edebilirim internetteki ts clup mağazasına baktm ama bulamadım.
    İlginize şimdiden teşekkür ederim.
    demekki ancak basketbolculardan alabilirmişşsin..

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetimin ne yapmaya çalıştıgını bi anlayabilsem..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kapatti mi, tüh. . . .

oflu_cilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YA KARDEŞLER BEN BU YÖNETİMİN İŞİNİ ANLAMIYOM BURSA GİBİ Bİ YERDE TS CLUP YOK

ABİ BURSA DA DÜNYA KADAR TRABZONLU VAR VALLA Bİ MANTIKLI AÇIKLAMA GELIRSE COK SEVİNCEM

HİÇ BİŞE BULAMIYOS BAZEN FORMA FELAN O NUN DIŞINDA HİÇ BİŞE YOK

Sen Ki Gururumuz Oldun Başımızı Hep Dik Tuttun Biz De Seni Sonsuza Dek Yaşatmak İçin And İçtik

Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli

yönetim fakirliği, ve bakış açısı farkı..
    Büyük firmalar, planlamarına şubeleri katarlar, ve yeni bir alış-veriş merkezi açıldığında ilk dükkanlar satışa sunulduğunda en iyi yerden dükkanını almaya-kiralamaya çalışır. Günler geçer gider, satışlar beklenildiği gibi gitmez, masraflar o yeri taşıyamamaktadır. Ama biraz düşündümü şöyle der kendi kendine "-ben büyüğüm ve ben bir markayım, ben burayı kapatır gidersem, beim büyüklüğümden şüphge duyarlar ve ben geniş zamanda kaybeden olurum.."

farz-ı misal..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1- TS CLUP larda kaliteli ürünler bulunamıyor...

2- ürünler çok pahalı .. bir formaya kaç kişi 60-70 ytl verebilirki

3- ürün sayısı çok az.. t-sirt forma gibi basit ürünler satılıyor

4- gereken yerlerde Ts Clup açılmıyor

5- çuvaldızı birazda kendimize batıralım. mallsef bizde pek rağbet etmiyoruz orjinal ürünlere......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

oflu_cilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nese artık bu sene bursa da para biriktireyim de trabzondan alırıs herhalde
    Sen Ki Gururumuz Oldun Başımızı Hep Dik Tuttun Biz De Seni Sonsuza Dek Yaşatmak İçin And İçtik

Halit Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

TS CLUB sitesinde hep aynı ürünler. kaşkol eldiven diyor. tıklıyoruz hani eldiven. bere yazıyor tıklıyoruz hani bere. yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)