Sayfa 2 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 731 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türk Takýmlarýnýn Avrupa Maçlarý | 2014-2015

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    A. Wenger'in tercümaný Yunus Emre deðil mi?
    Aynen Oðuz.

Beþiktaþ çok iyi maç çýkardý, beklenmedik bir performans gösterdiler, Arsenal iþi bitirir Londra'da.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu demba ba bizim ligin çok üzerinde bi oyuncu mourinho nun inadý olmasaydý hiç gelmezdi buralara

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

bjk'ye iyi bir forvet arkasi yani gercek bi 10 numara lazim.

Ba'yi iyi besleyen bi 10 numara olursa lig'de rahatlikla 25 gol atar.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Alýntý Bahadýr Þimþek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beþiktaþýn elenmesi muhtemel gelirlerimizin paylaþýlmasý anlamýna geliyor. Bunu bildikten sonra yenilmelerini istemeyi bir daha düþünün bence.
    evet biliyoruz. yinede bizden haric kimsenin basarili olmasini istemiyorum. yemisim parasini ve ülke puanini. ilk önce adalet

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý 28TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet biliyoruz. yinede bizden haric kimsenin basarili olmasini istemiyorum. yemisim parasini ve ülke puanini. ilk önce adalet
    Yahu bu nasýl mantýk adalet istiyorum diyorsun ama yeter ki baþarýsýz olsunlar paramýzý bölüþelim diyorsun. Ayrýca bunlar paramýzý bölüþünce gs paranýn tamamýný tek baþýna alacak. Býrakýn baþarýlý olsunlar da gs nin parasýný bölüþsünler.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Yahu bu nasýl mantýk adalet istiyorum diyorsun ama yeter ki baþarýsýz olsunlar paramýzý bölüþelim diyorsun. Ayrýca bunlar paramýzý bölüþünce gs paranýn tamamýný tek baþýna alacak. Býrakýn baþarýlý olsunlar da gs nin parasýný bölüþsünler.
    Bahadýr, hem Bjk hem Karabük elenir ve biz inþallah gruplara kalýrsak tahminen ne kadarlýk gelirimiz olacak?

Bir de geçen sene Avrupa Ligi'nden ne kadar kazandýk?
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bahadýr, hem Bjk hem Karabük elenir ve biz inþallah gruplara kalýrsak tahminen ne kadarlýk gelirimiz olacak?

Bir de geçen sene Avrupa Ligi'nden ne kadar kazandýk?
    Net olarak bilmiyorum ancak geçen sezon 6,5 milyon euro kadar kazandýk sanýrm.

Bu sezon da gruplardan çýkabilirsek yine asgari 6,5-7 milyon euro kazanabiliriz (gruplara tek kalan biz olursak).

Daha net rakam verebilecek varsa yardým alalým bu konuda.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Net olarak bilmiyorum ancak geçen sezon 6,5 milyon euro kadar kazandýk sanýrm.

Bu sezon da gruplardan çýkabilirsek yine asgari 6,5-7 milyon euro kazanabiliriz (gruplara tek kalan biz olursak).

Daha net rakam verebilecek varsa yardým alalým bu konuda.
    Saðol. Ben de Trabzonspor'un menfaatleri doðrultusunda, Bjk'nin Arsenal'i geçmesini ve Karabük'ün elenmesini isterim.

Diðer taraftan uzun vadede, ülke puaný için keþke her temsilcimiz gidebildiði yere kadar gitse...
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Türk Takýmlarýnýn Avrupa Maçlarý | 2014-2015

Karabükspor ve Tolunay Kafkas yine tarih yazdý, deplasmanda da güzel bir sonuç alýrlar inþallah.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Tebrikler karabük.
    *

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Saint Etienne teknik direktörü Christophe Galtier, Karabükspor ile oynadýklarý maçý ve Mevlüt Erdinç’in transfer için adýnýn sýkça anýlmasýný deðerlendirdi.

Saint-Etienne Teknik Direktörü Christophe Galtier, neden kaybettiklerini bilmediðini, Kardemir Karabükspor'un da çok iyi oynamadýðýný anlattý.

Maçta çok pozisyon olmadýðýný, ancak rakiplerinin ikinci þutunda golü bulduðunu vurgulayan Galtier, "Bu tarz maçlar, gerçekten zorlu maçlar. Genel anlamda oyuncularýnýzýn fizik açýsýndan çok kuvvetli olmalarý gerekiyor. Rakip takým gerçekten iyi mücadele etti. Bu da bizi birazcýk zorladý. Bugün Türk futbolunu biraz sergilediler. Bizim de kaçýrdýðýmýz pozisyonlar oldu. Korner pozisyonunda topumuz üst direkten geri geldi" dedi.

"Oyuncu iseniz bazen öfkenize yenik düþmemeniz gerekiyor" diyen Galtier, "Mental açýdan bir eksiklik olduðunu düþünmüyorum. Rakibimiz, fiziksek açýdan bahsetmiyorum, atletik açýdan iyi mücadele etti. Söylemem gerekirse bugün verdiðim kararlarda oyunu etkilediðimi pek düþünmüyorum. Bazen verdiðiniz kararlarla oyunu kazanabiliyorsunuz, bazen de kaybedebiliyorsunuz. Bugün benim verdiðim kararlar pek bir etki etmedi" ifadesini kullandý.

Kardemir Karabükspor'un teknik açýdan bir becerisi olmadýðýný iddia eden Galtier, "Ýki ayaklý bir maç, ayný zamanda Avrupa maçý. Onun dýþýnda kiminle oynadýðýnýzýn hiçbir önemi yok. Rakip takýmýn ismi ne olursa olsun, sonuçta buraya kadar gelmiþler. Zorlu maçlar oluyor. Bugün kaybettik. Rakip takým gerçekten topla karýþýk çok sert oynadý. Ciddi anlamda oyunumuzu engellediler. Ben 30'un üzerinde Avrupa maçý oynadým, ciddi anlamda ve sert oyun anlamýnda zorladýlar. Sonuçta bunun rövanþý var. Önümüzdeki hafta da Fransa'ya gelecekler" dedi.

Oyuncularý Mevlüt Erdinç'in Türk takýmlarý ile anýlmasýyla ilgili olarak Galtier, "Þu an için pek buna cevap vermemek gerekir. Zira önümüzde bir maçýmýz daha var. Onun dýþýnda devre arasý geldiði zaman oturulur, konuþulur. Karþýlýklý anlaþýlýrsa, oyuncu da isterse, gönderilir tabii. Gitmeyecek oyuncu yoktur hiçbir þekilde" deðerlendirmesinde bulundu.

Kýrmýzýya boyadýðým yerdeki yorumu haberi yapan arkadaþ neye göre çýkarmýþ? Basýn toplantýsýnda böyle bir þey söylediyse hoca baya bir ukalalýk yapmýþ Karabükspor inþallah aðzýnýn payýný Fransa'da da verir. Ancak hoca bunu söylemedi ve haberi yapan þahsýn kendi yorumu ise bu da onun ayýbýdýr. Adam kendi ülke takýýmýný bu þekilde bir yorumla küçümser mi? Üstelik kazanmýþken...

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

bizim ligde hep diyorum sert ama maðaradan çýkma teknik var o kadar biraz pas yapan verkaç bilen takýmlar bizim takýmlarý tokatlarlar.

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

jimnastiðin artýk risk almasý lazým
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

BJK'de tek efektik oynayan adam BA geçen sezon GS deki Drogba gibi..

Yaparsa Ba birþeyler yapar..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Arsenal'i bu kadar bidaha bulmaz kimse.

atmasi lazim bitane bjk'nin.
    *

Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

töre hatcinson ve ba kalite gerisi boþ
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

yine kirmizi yedi Arsenal.

al tüm riskleri.
    *

Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

ahaaaaa adamlar gene 10 kiþi
    Louis D. Brandeis

bangkook_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Beþiktaþ çok iyi takým olmaya golcü 10 numara ve bir sað bek uzaklýkta.

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Galatasaray E grubuna düþer inþallah..Heyecanlý olur..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Arsenal, B. Dortmund ve Anderlecht çýkmýþ.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (28.08.2014 Saat 19:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Süleyman50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevþehir
    Yaþ
    47

karabüðe çok fazla üzülmedim, baksanýza adamlar haketmedikleri kupada oynamayý istemiyorlardý zaten iyide oldu...
    TrabzonSporlu olmak ayrýcalýktýr...

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Karabük pek bir þeyde oynamadý, üzülmedim, elensinler umurumda deðil, hak etmediði kupalara katýlmýþlardý ya zaten onlar içinde önemli deðildir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Bizim taraftar baþkasýný abartmaya bayýlýr.

Karabük'e nasýl methiyeler düzülüyor iyi oynadý falan diye. 120 dakika izledim maçý. Bir tane þutlarý yok kaleye. Defansa gömülüp biraz top çevirip uzun oynamaya ve kontra yapmaya çalýþtýlar ancak kapanmak haricinde diðerlerini koskoca bir maç boyunca hiç baþaramadýlar. Zor bela penaltýlara gitti, onu da Aykut'un beceriksizliðinden verdiler. Ahmet'e kýzmýyorum, çünkü 4. penaltý gol olsa Ahmet kesin gol yapardý.

Yahu dün bizim maçýn baþlýðýný takip ediyorum. Karabük maçý baþlayalý daha 3 dakika olmuþ, adam mesaj yazýyor bizim maç baþlýðýna "Karabük çatýr çatýr top oynuyor" diye. Dedim herhalde santra vuruþunu çok güzel yaptýlar. Bu nasýl bir bakýþ açýsýdýr...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bizim taraftar baþkasýný abartmaya bayýlýr.

Karabük'e nasýl methiyeler düzülüyor iyi oynadý falan diye. 120 dakika izledim maçý. Bir tane þutlarý yok kaleye. Defansa gömülüp biraz top çevirip uzun oynamaya ve kontra yapmaya çalýþtýlar ancak kapanmak haricinde diðerlerini koskoca bir maç boyunca hiç baþaramadýlar. Zor bela penaltýlara gitti, onu da Aykut'un beceriksizliðinden verdiler. Ahmet'e kýzmýyorum, çünkü 4. penaltý gol olsa Ahmet kesin gol yapardý.

Yahu dün bizim maçýn baþlýðýný takip ediyorum. Karabük maçý baþlayalý daha 3 dakika olmuþ, adam mesaj yazýyor bizim maç baþlýðýna "Karabük çatýr çatýr top oynuyor" diye. Dedim herhalde santra vuruþunu çok güzel yaptýlar. Bu nasýl bir bakýþ açýsýdýr...
    "Komþunun tavuðu, insana kaz görünür" demiþ atalarýmýz... Anlattýklarýn da öyle Bahadýr.

Dün beðenilmeyen Trabzonspor'un rakibe verdiði iki pozisyon var ilk yarý (biri direkten dýþarý çýkan, diðeri Onur'un sað direk dibinde çýkardýðý), ikinci yarý pozisyon vermedik, yanýlýyor muyum?

Fakat bizim de ilk yarý iki kontra ataðýmýz vardý. Ýkinci yarý da 3-4 pozisyon hatýrlýyorum. Ýlk kez Avrupa Kupasý oynayan Belkalem, Musa, Salih, Sefa, Fatih, Deniz... Avrupa Kupasý'ný geçtim, ilk kez bir arada oynuyorlar. Ýlk maçtan skor avantajýmýz var. Her ne olursa olsun, Rusya deplasmaný gerginliði... Bunlarýn hepsini düþününce "çok kötüyüz" diyemem.

*

Þike döneminde Fenerbahçe'ye odaklanýp, þike yapan ve teþvik alan diðer takýmlarýn es geçilmesine karþýyým. Dolayýsýyla Karabük'e de tepkiliydim. Ancak dün elemesini isterdim. Detaylarýna hakim deðilim, okuduðum kadarýyla ülke puanýmýz kritik durumdaymýþ. Onun için turu geçmesini isterdim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)