Cafedegoygoy
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Hakkmz yiyen adam!!!

zsu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2006

Standart Hakkmz yiyen adam!!!

Ewt arkadalar fener-Trabzonspor manda ampiyonluu elimizden alan adamdan kurtulduk.. fenerliler bu habere ok zlecek ama uruna yryler dzenlediimiz, hakkmz her yerde herzaman arayan biz Trabzonsporlulara mjde....

Cem Papila hakemlii brakt
    01 Ekim 2006 14:45

Beikta-Samsun manda gsterdii 5 krmz kart sonras mthi bir poplarite salayan Papila, FFA'dan drlnce hakemlii brakma karar ald...

Son hazrlanan listede Yusun Yldrm'la birlikte FIFA'dan drlen Cem Papila, resmi aklamasn yarn yapacak. zellikle Beikta-Samsunspor manda gsterdii 5 krmz kart sonras mthi bir poplarite salayan Papila, iki yldr FIFA kokart tayordu.

Henz 40 yanda olan ve bu yl iinde Avrupa'da mata grev yapan Papila, Trk hakemliinin nemli isimleriden biri olarak dikkat ekiyordu. FIFA listesinden kartlmas srpriz olarak deerlendirilen Cem Papila, karizmas ve otoritesi ile n plana kyordu.

Bilindii gibi FIFA listesinden Cem Papila ile birlikte Yunus Yldrm kartlm, yerlerine ise Blent Yldrm ve Kuddusi Mftolu alnmt. kartlan hakemlerin, ylbana kadar da FIFA kokart takma hakk bulunuyordu. Papila'nn brakmas ile Turkcell Sper Lig'deki hakem says 28'e dt..

Bu karar bekliyordum...
    A Klasman futbol hakemlerinden Cem Papila, ''FIFA listesinden kartlmam benim amdan srpriz olmad, zel sebeplerden dolay byle bir kararn alnacan tahmin ediyordum'' dedi.

Sorular yantlayan Papila, Merkez Hakem Kurulu Bakan'na hakemlii braktna ynelik szl bilgi verdiini, yazl olarak ta yarn kararn sunacan syledi.

stifasyla ilgili basn toplants eklinde aklamalarda bulunmasnn sz
    konusu olmadn anlatan Papila, yle konutu:

''Her zaman hedefli hareket eden biriyim, hedeflerim de vard.
    Beklentilerim, FIFA'da ykselmekti. Bir kademe ykselmitim, drdnc kademeye ykselmeyi hedeflerken byle bir karar alnd. Ben de hedef kalmaynca istifa etmeyi uygun grdm. FIFA listesinden kartlmam benim amdan srpriz olmad, zel sebeplerden dolay byle bir kararn alnacan tahmin ediyordum. Spor hukukusu veya spor adam olarak bu camiann iinde kalmak istiyorum. Camia derken de spor camiasn kastediyorum. Ksmet olursa ileri ki gnlerde gzlemcilik gibi dncem var.''
    ampiyonluk iin bekliyoruz..

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34
    Gllerin ktidarna Kar; Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)