Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: imdi Daha Dikkatli Olmalyz

kutoz
    Ziyareti

Standart imdi Daha Dikkatli Olmalyz

Ali ZTRK’n Gnebak gazetesinde 5 gn iinde yaynlanan iki yorumunu, okuyamayan arkadalarmz olabilir dncesiyle, buraya aktaryorum. lk konu ve ardndan yaplan ar… Evet bu arya kulak vermeliyiz. ki sezon nce yani Papila olaynn yaand sezonun banda buna benzer bir ar yapmtm. Sezon balamadan lobimizi oluturmalyz. Trabzon’lu Brokrat, Sanat, Vekil, Doktor, Avukat ve bilimum meslek odalar, bir araya gelip “Trabzonspor’un hakkn yedirmeyiz, yiyen olursa da karsnda bizi bulur” trnden bir cmle kurulacakt.

Ali ZTRK’n de ars bu yndedir. Bir dev uyand ve birileri bundan ciddi ciddi rahatsz olmaya balad. nk trilyonlar, yznc yllarnn boa gitme durumu sz konusudur. Bu yzden her trl kirli oyunlara, masaba oyunlara bavuracaklardr. Onlar buna bavurmadan, kenetlenmeliyiz…

te o iki makale…

"Trabzonspor in Sokakta mza Toplamak"

Trabzonspor 10 yldr evinde yenemedii Galatasaray msabakasna hazrlanrken hafta ortasnda, yani msabakaya 72 saat kala nemli bir Sivil Toplum Kuruluu'nun bakan kongre iin imza kampanyas balatacaklarn duyurdu. Ahmet Hamdi Bey, Galatasaray msabakas sonucunu bile bekleyemedi.

Trabzonspor, biri UEFA ma olmak zere son 4 karlamasnda malup olmad. Henz UEFA Kupas'ndan dlanmad. Galatasaray' yenmesi halinde ise k yakalayacakt. Ama birileri rahatsz oldu. Rahatszln szcl ise hracatlar Birlii Bakan Ahmet Hamdi Grdoan'a kald. Grdoan, aramba gn gnebak’a yapt aklamada "Bir Trabzonlu olarak yaplanlar beni zyor. Bunun iin mevcut ynetimin bir an evvel kongreye gitmesi iin alma balattk. mza toplayp ynetimi olaanst kongreye tayacaz" deyiverdi.

Galatasaray ma gibi 10 yldr evimizde yenemediimiz ve onur mcadelesi vereceimiz bir msabaka ncesi Sayn Grdoan'n bu yaklam kendi iradesiyle alakal deildi! Bu yaklam Trabzonspor sevdasyla da ilgili deildi! Her eyden nce samimi bir hal olamazd. Aksine, bize gre Trabzonspor'un toparlanma arefesinde ortaya atlan bu yaklam samimiyet testinden geirilmelidir. Mesela Ahmet Hamdi Bey'e u sorular yneltilmelidir.

1- Trabzonspor getiimiz sezonun hemen banda Rum Anorthosis takmna elenirken tarihi bir utan yaadk. Siz sivil toplum rgtnn temsilcisi olarak o gnlerde ne yaptnz?

2- Geen sezon ligin ilk 10 haftasnda 11 puanmz vard ve evimizde Manisa'dan 2, Kayseri'den 3 gol yerken stanbul Ali Sami Yen'de 4 goln yansra tribnler "ikeci Trabzon" diye inledi. Ayn hassasiyeti niye tamadnz. Niin sessiz kaldnz? Durumdan niye vazife karmadnz?

Trabzonspor’un mevcut ynetiminin baarl olduunu iddia etmiyoruz. Tam aksine baarsz olduklarn kabul ediyoruz. Ancak sahada 1996 benzeri bir hava yakaladmz dnyoruz. Son anda kulb ve takm rezaletten kurtaracak ve belki ampiyonlua tayacak Ziya Doan gibi bir byk transferin stelik hatalarn gzden geirmi olarak Trabzonspor’a kazandrldna inanyoruz. Ne Ziya Doan'a ne dierlerine yeteri kadar ans tanmadan bir yerlerden dmeye basldna ve Hamdi Bey'in olaanst kongre lklaryla grevlendirildiine inanyoruz.
    Trabzonspor bir sivil toplum kuruluu... Elbette olaanst kongre yntemleri onun iinde geerli. Lakin bugne kadar hi denenmeyen bir yntem bu ynetime de layk grlmemeli.Trabzonspor’un hibir ynetimi lanetli ilan edilmemelidir. Trabzonspor’un bu ynetimi de sokakta imza datlarak gnderilmemeli.

Gelelim bugne...Trabzonspor son 4 lig mann ikisini derbi oynad. Ald sonular ve oynad oyunla bu yl Byklerin Efendisi olduunu kantlad. Elimize son yllarn en byk ans geti. Tek sorun Derin Trabzonspor’un etkisinden kurtulup birlik ve beraberlii salamak.

Derin Trabzonspor'un panzehiri kamuoyu nndeki sivil toplum rgtleri...Yani Ahmet Hamdi Grdoan ve dier ST temsilcileri. Onlar ayn zamanda kentin vicdan... Byle bir sorumluluk ortamnda A. Hamdi Grdoan kimin adna aklama yapt? Ya da A.Hamdi Bey'i hangi karanlk kyn kurtlar kapt?

Ali ZTRK-Gnebak-(25.09.2006)

"Trabzonspor ve Hazr Olmak"

Trabzonspor'un ykselie gemesi camiada yeni bir heyecan dalgas yaratt. Trabzonspor yllardr yapamadn yapar olarak derbi malar almaya balad.Ziya Doanl Trabzonspor'un gemiteki baarlar da hafzalarda canlannca baz yrekleri korku sard.

nceki akam ulusal bir TV kanalnda Kartalgiller'in Kazm'nn Gkdeniz'e ynelik fkesi ve iftira dolu szleri gerekten ayplarla doluydu. Kartalgillerin utanmaz szcs Gkdeniz'in halen Devlet Gvenlik Mahkemesi'nde yarglandn iddia edecek kadar da cahildi. Gkdeniz'e yaplan saldrnn faillerinin halan Erzurum DGM'de yarglanmasn manple eden Kartalgiller'in Kazm' 70 milyona Gkdeniz yarglanyormu mesaj verdi.

Gkdeniz Karadeniz'in erken gelen hreti tayamayarak byk bir hata yapt doru. Ancak hatasnn bedelini de dedi. Ayn hatay Gkdeniz gibi yapanlar da vard.Lakin o dnemdeki ynetim becerip Gkdeniz'i koruyamad. Herkes biliyor ki bu ilerin arkasnda Aziz Yldrm vard. Atay Aktu'un ise haberi bile olmad! Gkdeniz Karadeniz iledii suun bedelini ald hak mahrumiyeti cezasyla dedi. Kendisi hakkndaki hukuk davas ise takipsizlikle sonuland. Bir dier ifadeyle sre tamamland.

imdi ulusal televizyonlarda yargnn tamamlad sreci arptanlar yeni bir kampanya balatyorlar. Olay tam bir psikolojik havaya brndrp toplum gznde Gkdeniz'in baarlarn kmsemek ve Gkdeniz'i moralmen kertmek istiyorlar.
    stanbul Dkal Anadolu'nun baarsna hibir ekilde tahamml edemiyor. Ellerinde tuttuklar medya gcn Anadolu'ya sopa olarak gsteriyorlar. Bu noktada btn mesele bize dyor. ki ayr tehlikeyle kar karyayz.

1- ayrlklar ve aykrlklar
    2- D basklar ve maniplasyonlar

Hepiniz ve hepimiz biliyoruz ki Trabzonspor'da baarnn yolu kendi iinde oluturaca birlik ve btnlkten geer. Bunu salayamadmz mddete baarl olmamz mmkn deil. Aykrlklarmza sayg gstererek ayrl yenmemiz gerekiyor.

D basklara, oyunlara ve maniplasyonlara kar durabilmek de yine iteki birliktelikle alakal. Trabzon ve Trabzonspor'un dinamizminin bunu salayacak gte olduunu herkes biliyor.

Evet... Trabzonspor'un sahadaki ykselii saha dndaki olgularna da birtakm keyfiyetler yklemektedir. Baaryla birlikte dardan gelen taciz ve atraksiyonlar karsnda elbirlik olmak gerekiyor. Bugn kent iinde kendi ynetimlerindeki Trabzonspor’un baarl olmasn isteyenler elbette bu birliktelie aykr davranacaktr. Lakin ister bu birliktelie destek verilsin, ister dnda gezinilsin, samimiyetin ls zararsz olmaktr.

Ya Trabzospor'a fayda salamak veya zararsz kalmak...
    Trabzonspor'un baarlar karsnda herkes durumdan vazife karp kendini samimiyet testine tabi tutmaldr.

Hedef: Elbirlik olmak... Omuz omuza dayanmak... Hatalar bir kenara koyup Trabzonspor'un arkasna taklp 25 yllk hayali yaamak... Hazr olanlar Osasuna mana taklmasn.

Ali ZTRK-Gnebak-(27.09.2006)

yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    51

Kanmca; u ana kadar bu forumda alan en nemli konu;yukarda yazlanlardr.Bugne kadar birlik,beraberlik konularn ok tarttk,baz eylemlerde oldu.Bundan byle sempati yaratmak iin,byklmzn bilincinde davranmak zorundayz.Mevcut ynetimle kiisel,siyasal,ekonomik,sosyal hesaplar olanlar kacaktr.Biz taraftarlarn bu trl oluumlarn dnda ve stnde kalarak,alet olmayarak yapmamz gerekenler vardr.Trabzonspor'un ifade ettii deerlerin oalarak,rnek olarak devam etmesi bizlerin elindedir.Bunun byle olduunu bilerek,hesapl davranmak,ynetime bu ynde yardmc olmak gereklidir.Gl olmak;bu gc olur olmaz ekilde,plansz kullanmak deildir.Aksine bunu hissettirmek,olacaklar,olmadan nlemektir.Trabzonspor'un bykl bir iki saha sonucuyla elde edilmemitir,kaybedilmez de.....Sakin olmak,kararl olmak zorundayz.Dost kazanamadmzda,dman kazanmann anlam da yoktur.Yapc olursak, istediimiz sonulara ulaacamz dnyorum......

Beytullah - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

erkan abi bu konuyu tasdgn iin tkler..evet artk rahatsz olmaya basladlar lgdeki ezkleri ezdigimiz iin..korkmaya basladlar gene TRABZON'umuz frtnalar estirmesinden ve basladlar tv'lerde agzlarnla degilde baska yerlerine konusmalara. evet dikkatl olmalyz tv izledigimiz baz adamlarn laflarndan etkilenip destek olcagmz yerde kostek olmamz lazm..

bu arada kazm kanat denen haysiyetsiz yeter artk bizim takmmz hakknda yorum yapmay brak kendi eziklerine bak!!!!

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Devin uyan... Kovuklarnda ligin btn hak sultalarn kendilerince kullanan istanbul takmlar devin uyanln biraz terddt biraz korku ile beklemektedirler.... herey gerek... herey aikar....

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Abi ne gerekiyorsa yapalm. kanmzn son damlasna kadar trabzonspor iin almaya ve savamaya hazrz. mthi bir konu amsn. teekkr ederiz. imdi bize k ol ne yapalm o bir ekillensin bakalm. sayglarmla. iyi geceler.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

doctorsurgeon - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Bu Kazm Kanat denen acnas zavall vatanda oldum olas Trabzonspor dmandr. Kendisi defalarca kansere yakalanm bir zavalldr. O yzden fazla kzamyorum ama haddini de bilmelidir.
    STANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZRVEYE.

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

O iki makaleyi ben de okudum. Ama buraya tama konusunda tereddt ettim. Ali ztrk, ahsen tandm, hem kalemine hem de Trabzonsporluluuna gvendiim bir insan. Endie ve ikazlarnda da yerden ge kadar hakl. Asl tehlike imdi balyor. Trabzonspor baarsn istikrarl hale getirebildii takdirde bu takm, kulp ve camia zerinde oynanacak oyun ok daha acmasz, kirli ve tabiri mazur grn, ok daha erefsiz olacaktr. "Dman uyumaz!"

Yalnz ben bir detaya deinmek istiyorum: Kanatl Kazm ve onun gibi, bir yerlere angaje satlk kalemlerin yaptklar ile hracatlar Birlii Bakan'nn klar farkl sebeplerden ortaya kt. Ahmet Hamdi Grdoan, Trabzonspor'u siyasi bir fraksiyona indirgemek ve daima yandalarnn idaresi altnda grmek isteyen bir grubun gdmnde hareket etti. Kanatl Kazm ise aralarndaki rekabet kin ve husumete dayal olmasna, hatta can ve kan dmanl haline gelmesine ramen bize kar her zaman birleen bir er odaklarnn, fitne ve fesat gruhlarnn szcln yapt. Birbiriyle alakasz gibi grnen bu iki hareket ne yazk ki ayn amaca hizmet ediyor. Trabzonspor’a zarar vermeye.

Bu tip durumlarda aklma hep Keecizde Fuat Paa ile ilgili o mehur anekdot gelir: Keecizde Fuat Paa'nn da bulunduu bir diplomatik ortamda en gl devletin kim olduu konusunda tartma kar. Fuat Paa gr sesiyle araya girer: "Cihanda en gl devlet Devlet-i Ali Osman'dr. Mnakaa abestir." Salondaki herkesin kendisine akn akn baktn grnce ilave eder:"Cihanda en gl devlet Devlet-i Ali Osman'dr. Zira siz dardan biz ierden var gcmzle uratmz halde bir trl yklmad."

Kutoz kardeime konuyu buraya tad iin ok teekkr ediyorum. Artk dmzdaki er ittifakna kar, zellikle de iimizdekilere kar ok ama ok dikkatli olmamz gerek!

Fuzl'nin de dedii gibi:

Dost b-vef, felek b-rahm, devrn b-skn;
    Dert ok, hem-derd yok, dman kav, tli' zebn!
    Konu poetricus tarafndan (28.09.2006 Saat 02:00 ) deitirilmitir. Sebep: ml

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

yazlar okudum ve cmlesi cmlesine doru eyler....
    dediiniz gibi imdi daha dikkatli olmalyz.. ve evremizden gelen tepkileri daha iyi analiz etmeliyiz.. kim dost kim dman bilmeliyiz.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

Arkadalar yaznlar doru hemde her noktas virglne kadar. imdi benim en byk korkum takmmz olurda uefadan elinirse takmmz yerden yere vuracaklar bundan korkuyorum. nallah bizler buna engel olacaz. Yenilsekdek yensekdek bu takmn sahipsiz olmadn cmle aleme gsterelim. O kazm kanat denen 2 yzl ne konutuunu bilmeyen mahluk ada gerekli tepkimizi verelim. Ama nitekim gkdenizi bizim iimizden kiilerde ktlyor. Ne acdr dimi dmanlarmz ile ayn dncede taraftarmz var ( taraftar denirse tabi)
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Allahm aka Trabzonspora dmanlk yapanlarla,ne yaptn bilmeden zarar veren saflara frsat verme,bu takm her alanda ampiyon yap...
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

zeki gursoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    43

kanserli kazm naapsn...kendi takmda kanserli tuttuu yer elinde kalyor. ve adamn en byk kozu ortaya bi samalk atmak ve ordaki yorumcularnda onu tartmas..sen kimsin trabzonu azna lyosun? abdestin varm trabzonu konumak iin haysiyetsiz utanmaz...tamamen yalan dolan adamn ii gc . gkdeniz dgm de derken eve davas dgm de ama yarglanan gkdeniz deil..imdi ona sorsanz byle diyecek. ama adamn ii kara kapkara...cerahat...yrtar bu ite: ben yle demek istedim diyecek..jcbcuj *^3kll
    .... yok, sadece takm deil; bir yaam biimidir Trabzonspor!

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

eski bakanlardan syn Mustafa Gnaydn n Trabzonspor dergisindeki bir yazsn okumutum.ayn ifadeleri hatrladm kadaryla buraya yazmak istiyorum.bizim dmanlarmz Trabzonlu gs liler fb liler bjk llar.Trabzonspor nce bu stndeki kenelerden kurtulmaldr.bu insanlar Trabzonsporun baarsn istemeyen iler iyi gittiinde omak sokan insanlardr. diye konumutu.bende aynen katlyorum
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    37

yaplacak i ok basit omuz omuza vermek ve takmmza sonuna kadr sahip kmak
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

bencede yaplmal her trl kurulda lobimiz olmal

maskeli61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Yalova
    Ya
    33

Her Zaman Her Yerde Yanindayiz Trabzonsporum.....
    ****TRABZONSPOR LM KALIM MESELES DEGLDR DAHA NEMLDR****
    **ARSNL AKREP**
    **61*77**

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

seni brakan ezikbaheli olsun...

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Arkadalar, sapla saman kartrmayalm.Kazm Kanat hakknda yorumlarnza sonuna kadar katlmakla birlikte; kendisinin zamannda geirmi olduu kanser hastaln bahane ederek dalga geilmesi,aalanmaya kalklmas ya da kanser olduu iin bir su ilemi bir insan muamelesini brakalm.Bu tarz bir Trabzonlu'ya,Karadenizli'ye yakmaz.gerek ve mert Karadenizli belden aaya vurmaz.Adam kanser oldu diye onu alama gayretlerinden vazgeelim.Zira bu hastalktan en ok eken Karadeniz blgesidir.
    Ltfen konutuklarnza,yazdklarnza tekrar bakn.Size yakyormu?

Ali ztrk'n yazlarna sonuna kadar katlyorum.ok daha dikkatli olmak zorundayz.Ayrca u Hamdi efendinin faks numarasn,e mail adresinide bir verseydi tam olurdu.imizdeki rlandlar dardakilerden daha tehlikelidir.Ne yaplacaksa hep beraber yapalm, tepkimizi verelim.

Bu arada sandktaki bayraklarnz karn bu akam tur akam Osasuna'y Allahn izni ile 1-2 yenip tur atacaz.rlandallarda atlayacak...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Kobalas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

evet cok gzel bir konu yalnz Trabzonspor lu devlette belirli bir yerlere gelmi insanlarnda seslerini ckarmas lazm artk
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Naim
    Ziyareti

Daha ciddi Yaklaarak Bu arnn irdelenmesi ve Sahip klmas Taraftarym
    Ynetime En kar kanlardan birisiyim burada
    Tamiyle Yapm olduklar Hatalar veya Yaptklar baz dorular Yap biimleri sebebiyle
    Ynetimle Ne kiisel bir husumetim var
    nede Kiisel bir beklentim var yneticilerden
    Burada ki bir ok arkadanda benim gibi dndme inanyorum
    Ynetime Kendini dzeltirse Ynetimede Sonuna Kadar Sahip karz
    Ama u anda bir kongre lafnn dillendirilmesini tamamiyle hatal buluyorum
    Devre Arasna Kadar Takmn stne cam Vazoya titrer gibi titrememiz Gerekiyor

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar, sapla saman kartrmayalm.Kazm Kanat hakknda yorumlarnza sonuna kadar katlmakla birlikte; kendisinin zamannda geirmi olduu kanser hastaln bahane ederek dalga geilmesi,aalanmaya kalklmas ya da kanser olduu iin bir su ilemi bir insan muamelesini brakalm.Bu tarz bir Trabzonlu'ya,Karadenizli'ye yakmaz.gerek ve mert Karadenizli belden aaya vurmaz.Adam kanser oldu diye onu alama gayretlerinden vazgeelim.Zira bu hastalktan en ok eken Karadeniz blgesidir.
    Ltfen konutuklarnza,yazdklarnza tekrar bakn.Size yakyormu?

Ali ztrk'n yazlarna sonuna kadar katlyorum.ok daha dikkatli olmak zorundayz.Ayrca u Hamdi efendinin faks numarasn,e mail adresinide bir verseydi tam olurdu.imizdeki rlandlar dardakilerden daha tehlikelidir.Ne yaplacaksa hep beraber yapalm, tepkimizi verelim.

Bu arada sandktaki bayraklarnz karn bu akam tur akam Osasuna'y Allahn izni ile 1-2 yenip tur atacaz.rlandallarda atlayacak...
    yazdklarna katlyorum.

bize en ok zarar veren Trabzonlu gsli fbli bjklilerdir.

en arpc iki rnek

ergn grsoy ve haluk ulusoy dur.

bu tip asalaklara arkamz dnmemeliyiz.

Naim
    Ziyareti

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Buyur Ahmet abi rlandalnn Telefon numaras
    D Ticaret Mstearl hracatlar Birlii Ynetim Kurulu Bakan
    Ahmet Hamdi GRDOAN
    3261601 santral
    3216689 iyeri
    3222208

3269401 FAX
    3269402 FAX

grandiose - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

zerinde sklkla durulmas gereken, balaycl en fazla olan konu... saha sonular zaten bir ekilde kazanmlarla dolu olacak... asl nemli olann bir an nce farkna varmal, tepkileri buna gre ekillendirmeliyiz...
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

grandiose - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt ironmaster Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Buyur Ahmet abi rlandalnn Telefon numaras
    D Ticaret Mstearl hracatlar Birlii Ynetim Kurulu Bakan
    Ahmet Hamdi GRDOAN
    3261601 santral
    3216689 iyeri
    3222208

3269401 FAX
    3269402 FAX

herhangi ortak bir protesto metni mutlaka olacaktr tahmin ediyorum... beklemeden vira deyip faks gnderiyorum... sonrasnda yine ortak metini de gndereceim inallah.
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

BOZOHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2006
    Nereden
    Trabzon

kazm kanat denen o fellli erefsize bir ders vermeliyiz ve protesto etmeliyiz. atvdeki o program bende seyrettim. gkdenize her trl hakareti yapt ben yneticilerden biri balanr telefonla diye umdum hi kimse aramad. trabzonsporumuzun futbolcusuna elin yazar hereyi sylyo bizim ynetim uyuyo

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    31

Yazlarn zerine eklenecek birey yok,herey ak seik yazlm.Her Trabzonsporlu'nun okuyup kendince ders karmas gerekir,bilmeliyiz ki Trabzonspor kiiler ve kurumlar stdr ve menfaatleri herkesin menfaatinden daha nemlidir.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Trkiye Kyoto'yu imzalad
    "7"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan ye(ler) : 0

u anda listelenecek ye yok.