Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resmi Site mi yoksa baþsaðlýðý/kutlama yayýnlama yeri mi?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Standart Resmi Site mi yoksa baþsaðlýðý/kutlama yayýnlama yeri mi?

Trabzonspor klubünün resmi sitesi diye adlandýrýlan www.trabzonspor.org.tr son zamanlarda klup haberlerinden çok klup çalýþanlarýnýn (yönetim kurulu üyelerini geçtim,normal çalýþanlar) yakýnlarýnýn vefatýnda baþsaðlýðý yayýnlamakta,ya da düðün dernek sünnet kutlama haberlerini vermekte..

bizler o siteye girerken futbolculardan,takýmdan,sporculardan haber almak için giriyoruz..açýkçasý ben dahil bir çok kiþiyi ne sayýn baþkanýn bacanaðýnýn vefatý ilgilendiriyor (yanlýþ anlaþýlmasýn,son haber sadece bardaðý taþýran damla oldu..ölen kiþilere tabii ki allah rahmet eylesin),ne de herhangi bir çalýþanýn çocuðunun sünnet haberi..

yapsýnlar futbolcularla roportaj okuyalým,versinler stad yapýmýyla haber okuyalým,ama her gün bir baþsaðlýðý mesajý okumak artýk can sýkýcý olmaya baþladý..

ps:topicin öncelikli yerinin burasý olmadýðýný biliyorum.forum adminlerine danýþýlarak buraya açýlmýþtýr.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

aslýnda evet saçma sapan insanlarýn ölüm haberleri düðün sünnet haberleri oraya yazýlmasý bazen komik oluyo oda arkadaþýmlar resmi siteyi acarken bugün kimin ebesi öldü acaba bugün k,min amcaoðlunun teyzasinin torunun babasýnýn kýzý evlendi diye geyik yapmaa baþlamýþtýk bunlar komik duruyo aslýnda
    bnlardan arýndýrýlsa resmi sitemiz çok ii olur
    mesela þuan takým ispanyada napiolar nediolar hiç haberimiz yok asýl oralardan haberler verilse magazinsel haberler verseler ne güsel olur bizde burda keyiflensek
    mesela fatih akyel le ersen martinin yaptýðý tavla maçýný fatih kazandý bikaç foto hoþumuza gider zevkle okuruz bazen 1 gün boyunca haber olmuyo gelen haberde birisinin ebesi ölmüþ onu öðreniyoruz resmi sitede revizyon þart
    baþlýk gerekli bi konuya hitap edio bence

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ölüm, baþsaðlýðý haberleri dýþýnda takýmla ilgili haberlerde yetersiz.

Özellikle de içerikleri çok boþ.

Yani bakalým neler yazýlmýþ diyorsun 2-3 cümle yazýlmýþ.

Site iþi çok önemli. Dikkatlerini çekmek, uyarmak gerekirse de öneride bulunmak lazým.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Yalnýz bu uygulama Nuri Albayrak yönetimine has deðil senelerdir var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalnýz bu uygulama Nuri Albayrak yönetimine has deðil senelerdir var...
    evet aslýnda sanki albayrak döneminde azaldý gibi geldi önceden hergün görürdük bu tür þeylerden þimdi haftada 1 2 yi geçmio çok þükür

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Resmi siteden magazin haberi beklemeyin. Site resmi olunca haber yelpazesi daralýyor. Ama bekleneni dahi veremediklerine katýlýyorum. Ayrýca trabzonspor.com sitesi maðazanýn sitesine yönlendirilse daha iyi olur.
    Konu Cenkhan tarafýndan (27.09.2006 Saat 05:44 ) deðiþtirilmiþtir.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ben gayet iyi görüyorum ,camiamizin birlik beraberligini daha kolay olacagini düsünüyorum iyi ve kötü günlerimizde beraber olunca
    tabiiki türk medyasi gibi haber olarak herseyi kullanan organa sahibiz buda cogumuza bizim resmi sitemizi cogumuzun gözünde kötü gözüktürüyor
    ama yani gecen hep beraber gördük sitemiz en iyi klüb sitesi secildi daha sitemizde bir laf yalan cikmadi , iste resmi site böyle olur oraya girdikmi yazilanin dogru oldugunu hemen biliyoruz
    diyelim ezikler sitelerini sizin istediginiz gibi yapiyorlar ve hep beraber biliyoruzki böylece kendilerini bi cok kez rezil ettiler (son olarak tümerle ilgilenmiyordular ) ,
    artik bide eskiden cok oyuncularla röportajda konuluyor daha cok aciklamalar..
    yani devem haberlerin öz olmasini istiyorsagik öz olmalarinada katlanmaliyiz
    yada öbürler gibi yapip kendi kendimizi rezil ederiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ýnsan hayatýnda dönüm noktasý sayýlabilecek önemli olaylar vardýr ve bu olaylarýn muhatablarý hayatlarý boyunca bu olaylarý asla unutamazlar. Eðer biz bir camia isek camiamýzýn ve kulübümüz önde gelen isimlerinin yaþadýðý önemli olaylarýn resmi sitemizde yer almasý kadar doðal bir þey yoktur.

Resmi site Kulubümüzün ve camiamýzýn resmi sitesidir, sadece futbolcularýmýzýn deðil.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Baþkanýmýz Sayýn Nuri Albayrak’ýn Of Ýlçesi Çataldere Köyü’nde doðan 62 yaþýndaki deðerli bacanaðý Abdullah Ersoy Ýstanbul’da vefat etmiþtir.

Cenazesi yarýn (27 Eylül Çarþamba) öðle namazýný müteakip Fatih Camii’nde kýlýnacak cenaze namazýnýn ardýndan Zeytinburnu Kazlýçeþme Aile Kabristanlýðý’nda topraða verilecektir.

Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, baþta Baþkanýmýz Sayýn Nuri Albayrak olmak üzere kederli ailesine baþsaðlýðý dileriz.

Baþ saðlýðý haberi bu.Vefat eden kiþi sýnýf arkadaþýmýn akrabasý.Resmi sitede baþsaðlýðý haberleri görmek istemiyorum.

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý Metin Külünk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsan hayatýnda dönüm noktasý sayýlabilecek önemli olaylar vardýr ve bu olaylarýn muhatablarý hayatlarý boyunca bu olaylarý asla unutamazlar. Eðer biz bir camia isek camiamýzýn ve kulübümüz önde gelen isimlerinin yaþadýðý önemli olaylarýn resmi sitemizde yer almasý kadar doðal bir þey yoktur.

Resmi site Kulubümüzün ve camiamýzýn resmi sitesidir, sadece futbolcularýmýzýn deðil.
    camianýn Resmi sitesi Baþkanýn bacaðýnýn ölümünü veya As baþkanýn kaynanasýnýn ölümü konularýný pek ilgilendirmese gerek
    bir yönetim kurulu üyesi
    bir profesyonel Çalýþan
    Eski bir Trabzonspor Duayeni
    bir futbolcu veya bunlarýn en birinci derece yakýnlara bir þey olursa iki satýrla yazýlabilir bunu anlarým
    ama baþkanýn Bacanaðý kapýcýnýn annanesinin vefatlarý veya doðumlarý bu kadar sýk haber olmamalý
    Bu kadar sýk haber olunca ne kadar yerel düþünüldüðü anlaþýlýyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Naim benim yazýmý alýp "Bacanaðý kapýcýnýn annanesinin vefatlarý " þekline sokarak terbiyesizlik etmiþsin. Seviyesizliðin lüzumu yok.

Bir futbolcunun bir yakýný vefat etseydi ve vefat haberi resmi sitede yer alsaydý tepkinizin böyle olmayacaðýný adým gibi biliyorum. Egolarýnýzý bir kenara býrakýn.

Tekrar ediyorum Resmi site futbolcularýn deðil Trabzonspor kulübü ve Camia'sýnýndýr.Trabzonspor kulübüne hizmet etmiþ veya etmekte olan kiþi yada kiþileri ilgilendiren sevinçli ve hüzünlü haberin yer almasýnda hiçbir sakýnca da yoktur.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Ýstanbul

gerginliðe gerek yok arkadaþlar.. baþkanýn bacanaðýnýn vefatý eðer gazetelerin hepsinde yer alýrsa o durumda neden resmi sitede duyurulumuyor bile denir.. ama eðer resmi siteden haber yapýlan duyurular varsa hakikaten gereksiz olabiliyor. cenaze için konuþmak hassasiyetleri kaþýyor aniden ama mesela sünnet düðünü duýyurusunu ele alýrsak, kimseyi kýzdýrmadan da tartýþabiliriz.
    bugün cenazeye katýlacaðým ben inþaallah, resmi siteden duymadým ama haberim var. benim haberim olduðuna göre haber deðeri var demektir. trabzonspor baþkanýnýn cenazesi var bugün.. cenazeye saygý açýsýndan konuyu tehir edelim, sonra tartýþýrýz diyorum ben.
    resmi sitemiz daha cazip olmak zorunda.. mutlaka tartýþmalýyýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bence anlamsýz bir baþlýk olmuþ...Trabzonspor baþkanýnýn yakýnlarýnýn bir tanesinin ölmesi haber niteliði taþýmaktadýr.Eðer Nuri Albayraki, Trabzonspor'un baþkaný olmasaydý bu ölüm haberi resmi siteden verilmeyecekti.
    Camiamýzýn birlik, beraberlik içerisinde olunmasý açýsýndan bu tip ilanlarýn verilmesi doðaldýr.Bu konunun gündem olmasýný çok yersiz buluyorum.

Unutmayýn...
    SEVÝNÇLER PAYLAÞILDIKÇA ÇOÐALIR, ACILARDA PAYLAÞILDIKÇA AZALIR...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence anlamsýz bir baþlýk olmuþ...Trabzonspor baþkanýnýn yakýnlarýnýn bir tanesinin ölmesi haber niteliði taþýmaktadýr.Eðer Nuri Albayraki, Trabzonspor'un baþkaný olmasaydý bu ölüm haberi resmi siteden verilmeyecekti.
    Camiamýzýn birlik, beraberlik içerisinde olunmasý açýsýndan bu tip ilanlarýn verilmesi doðaldýr.Bu konunun gündem olmasýný çok yersiz buluyorum.

Unutmayýn...
    SEVÝNÇLER PAYLAÞILDIKÇA ÇOÐALIR, ACILARDA PAYLAÞILDIKÇA AZALIR...
    cok teþekkür ediyorum.. aynen katýlýyorum

olayý bencede bu yönünden bakýlmalý . bencede gereksiz bir konu
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Konu baþkanýn yakýnýnýn vefat haberi yapýldýðý için açýlmamýþtýr.Resmi siteye baktýðýmýzda hergün bir vefat, bir düðün, bir sünnet düðünü haberi görüyoruz hatta olayý abartýp doðum günü haberi bile vermiþlerdi , bilmem kimin kýzý bir yaþýna girmiþ doðum gününe futbolcularýmýzdan Gökdeniz'de katýlmýþtýr diye SEVÝNÇLER PAYLAÞILDIKÇA ÇOÐALIR, ACILARDA PAYLAÞILDIKÇA AZALIR da bu kadar abartmayada gerek yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Son 100 haberde 2 (yazýyla iki )baþsaðlýðý mesajý var. Yardýmcý antrenörün ( kesinlikle aþaðýlamak gibi bir derdim yoktur) cenazesinde açýlmayan baþlýk her nedense þimdi açýlabiliyor. Yine son 100 haberde 2 'de (Yazýyla iki) kutlama mesajý var. Ýlk mesajda Türk takýmlarýna avrupa kupalarýnda baþarýlar demiþiz. Ýkincisinde ise Ramazan Ayýmýz mübarek olsun demiþiz.

Malum takýmlarýn futbolcularý bilmem ne kolejinin açýlýþýna giderken, saç jölesi reklamýna gidip paralarý da cebe indirirken spor haberlerinde seyretmek zorunda kalacaðýz, gözümüze sokulacak !

Bir futbolcumuzun bir doðum gününe iþtiraki bize zul sayýlacak.

Ne diyeyim bilmem ki...
    Trabzonspor √
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Hakkari

ancak bu süreç senelerdir devam ediyor. dediðiniz doðru; çok fazla bireysel bazda ve klubün yönetici ve çalýþanlarý hakkýnda habere yer veriliyor...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Öncelikle ölenlere Allah'tan rahmet, ailelerine baþsaðlýðý diliyorum. Aslýnda bir sakýncasý yok bence de, iþin magazin kýsmýna kaçýlmadýðý müddetçe

Burda tartýþmamýz gereken konu kulüp haberlerinin, aktivitelerinin resmi sitemizde neden daha fazla yer almadýðýdýr. Böyle olunca bu tip haberler göze çarpýyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Trabzonspor camiasýna ait her türlü haber olabilir,yeter ki sportif haberlerde geri kalýnmasýn,yeterli ve kaliteli bir sunumla futbol ve diðer spor dallarýndan güncel haberlerimiz verilebiliyorsa sorun yok derim...
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

gereksiz konu biz ögrenince ne oluyoki ben bu haberi bilmesemde olur

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ayýp ki ne ayýp...
    o sizin sallamadýðýnýz "kimin ebesi" dediðiniz insanlar birilerinin Annesi, Babasý, Kardeþi, Oðlu ve sonuç olarak kulübe hizmet etmiþ birileri kiþ adlarý orada geçiyor...
    kestiðiniz ahkamýn altýnda ezilirsiniz yarýn bi aile büyüðünüz vefaat edince birisi onun için "amaaaan kime ne bilmem kimin ebesi mi ki..." gibi biþeyler söylerse...

Her kulüp baþsaðlýðý yayýnlýyor, inanmayan girsin baksýn.
    burada yazan bazý arkadaþalr sadece olmasa iyi olmuþ ddemiþler, eyvallah bu bi fikir.
    ama vefaatlara saygýsýzca yaklaþan arkadaþlar için söyleyecek söz bulamýyorum...
    Allah ýslah etsin, size acý zamanlarýnýzda böyle terbiyesizlikler yaþatmasýn diyorum....
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

bence sorun daha dogrusu benim dikatimi çeken "vefat haberlerið dýþýnda" önemli bir açýklama beklendiðinde yani tarafatar birgeliþe beklerken mesela yeni bir transfer bakýyorum bu tip haberler sanki daha da artýyo.birde klube yapýlan ziyaretler veya baskanýn veya yonetýmýn yaptýgý zýyaretler.

yapýlmasý gereken "bence" bu konular baslýklara ayrýlsýn.
    vefat ,düðün,cenaze kutlama haberleri bu baslýk altýnda yazýlsýn merka eden girer okur.istemeyen bakmaz.

firidin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ya bas saglýgý yayýnlasýnlar tabi sonuç olarak kulube hizmeti geçen insanlarýn akrabalarý veya kendileri ama idman görüntüsü olarak 4 tane resim koymalarý büyük terbiyesizlik koskoca idmanda 4 tanemi resim çekebildiniz bu kadar insan sevdigi oyuncularý idamanda izleyemiyor bari fotograflarýný dogru düzgün yayýnlayýn!!!!!!!!!

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý GrandOFLee Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayýp ki ne ayýp...
    o sizin sallamadýðýnýz "kimin ebesi" dediðiniz insanlar birilerinin Annesi, Babasý, Kardeþi, Oðlu ve sonuç olarak kulübe hizmet etmiþ birileri kiþ adlarý orada geçiyor...
    kestiðiniz ahkamýn altýnda ezilirsiniz yarýn bi aile büyüðünüz vefaat edince birisi onun için "amaaaan kime ne bilmem kimin ebesi mi ki..." gibi biþeyler söylerse...

Her kulüp baþsaðlýðý yayýnlýyor, inanmayan girsin baksýn.
    burada yazan bazý arkadaþalr sadece olmasa iyi olmuþ ddemiþler, eyvallah bu bi fikir.
    ama vefaatlara saygýsýzca yaklaþan arkadaþlar için söyleyecek söz bulamýyorum...
    Allah ýslah etsin, size acý zamanlarýnýzda böyle terbiyesizlikler yaþatmasýn diyorum....
    Kimsenin Vefatýna Saygýsýzca yaklaþtýðýmýz yok
    Metin abi Saygýsýzlýk demiþ
    bizde Metin abiye Saygýmýzdan dolayý Yazdýðýna cevap vermemiþiz
    Herkesin doðanýda ölenide kendisi için çok kýymetli bunu anlýyor Saygýyla karþýlýyorum
    ama Trabzonspor Kulubu ile bire bir ilgili olmayan bir vefat veya doðum haberinin Kulubun sitesinde böyle birinci haber gibi yayýnlanmasýný doðru bulmuyorum

Ne kimsenin Meftasýna Ne de baþka bir þeyine laf ettiðimiz yok
    Metin abiye Saygýmýzdan Cevap vermememizde herkese bu konuda saygýszca itham etme hakký vermez
    Konu Naim tarafýndan (27.09.2006 Saat 12:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Defalarca tecrübe edildiði üzere bu hikayenin geri kalan kýsmýný biliyoruz. bu yüzden kilit

Ýsteyen "kulüp" bölümünde yer alan ilgili baþlýkta devam edebilir.
    http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=159&page=18
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (27.09.2006 Saat 12:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor √
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)