Cafedegoygoy
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Resmi Site mi yoksa basal/kutlama yaynlama yeri mi?

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Standart Resmi Site mi yoksa basal/kutlama yaynlama yeri mi?

Trabzonspor klubnn resmi sitesi diye adlandrlan www.trabzonspor.org.tr son zamanlarda klup haberlerinden ok klup alanlarnn (ynetim kurulu yelerini getim,normal alanlar) yaknlarnn vefatnda basal yaynlamakta,ya da dn dernek snnet kutlama haberlerini vermekte..

bizler o siteye girerken futbolculardan,takmdan,sporculardan haber almak iin giriyoruz..akas ben dahil bir ok kiiyi ne sayn bakann bacanann vefat ilgilendiriyor (yanl anlalmasn,son haber sadece barda taran damla oldu..len kiilere tabii ki allah rahmet eylesin),ne de herhangi bir alann ocuunun snnet haberi..

yapsnlar futbolcularla roportaj okuyalm,versinler stad yapmyla haber okuyalm,ama her gn bir basal mesaj okumak artk can skc olmaya balad..

ps:topicin ncelikli yerinin buras olmadn biliyorum.forum adminlerine danlarak buraya almtr.

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

aslnda evet sama sapan insanlarn lm haberleri dn snnet haberleri oraya yazlmas bazen komik oluyo oda arkadamlar resmi siteyi acarken bugn kimin ebesi ld acaba bugn k,min amcaolunun teyzasinin torunun babasnn kz evlendi diye geyik yapmaa balamtk bunlar komik duruyo aslnda
    bnlardan arndrlsa resmi sitemiz ok ii olur
    mesela uan takm ispanyada napiolar nediolar hi haberimiz yok asl oralardan haberler verilse magazinsel haberler verseler ne gsel olur bizde burda keyiflensek
    mesela fatih akyel le ersen martinin yapt tavla man fatih kazand bika foto houmuza gider zevkle okuruz bazen 1 gn boyunca haber olmuyo gelen haberde birisinin ebesi lm onu reniyoruz resmi sitede revizyon art
    balk gerekli bi konuya hitap edio bence

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

lm, basal haberleri dnda takmla ilgili haberlerde yetersiz.

zellikle de ierikleri ok bo.

Yani bakalm neler yazlm diyorsun 2-3 cmle yazlm.

Site ii ok nemli. Dikkatlerini ekmek, uyarmak gerekirse de neride bulunmak lazm.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Yalnz bu uygulama Nuri Albayrak ynetimine has deil senelerdir var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt DeAgLeMaNyAq Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yalnz bu uygulama Nuri Albayrak ynetimine has deil senelerdir var...
    evet aslnda sanki albayrak dneminde azald gibi geldi nceden hergn grrdk bu tr eylerden imdi haftada 1 2 yi gemio ok kr

Cenkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2004
    Nereden
    stanbul

Resmi siteden magazin haberi beklemeyin. Site resmi olunca haber yelpazesi daralyor. Ama bekleneni dahi veremediklerine katlyorum. Ayrca trabzonspor.com sitesi maazann sitesine ynlendirilse daha iyi olur.
    Konu Cenkhan tarafndan (27.09.2006 Saat 04:44 ) deitirilmitir.

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

ben gayet iyi gryorum ,camiamizin birlik beraberligini daha kolay olacagini dsnyorum iyi ve kt gnlerimizde beraber olunca
    tabiiki trk medyasi gibi haber olarak herseyi kullanan organa sahibiz buda cogumuza bizim resmi sitemizi cogumuzun gznde kt gzktryor
    ama yani gecen hep beraber grdk sitemiz en iyi klb sitesi secildi daha sitemizde bir laf yalan cikmadi , iste resmi site byle olur oraya girdikmi yazilanin dogru oldugunu hemen biliyoruz
    diyelim ezikler sitelerini sizin istediginiz gibi yapiyorlar ve hep beraber biliyoruzki bylece kendilerini bi cok kez rezil ettiler (son olarak tmerle ilgilenmiyordular ) ,
    artik bide eskiden cok oyuncularla rportajda konuluyor daha cok aciklamalar..
    yani devem haberlerin z olmasini istiyorsagik z olmalarinada katlanmaliyiz
    yada brler gibi yapip kendi kendimizi rezil ederiz

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

nsan hayatnda dnm noktas saylabilecek nemli olaylar vardr ve bu olaylarn muhatablar hayatlar boyunca bu olaylar asla unutamazlar. Eer biz bir camia isek camiamzn ve kulbmz nde gelen isimlerinin yaad nemli olaylarn resmi sitemizde yer almas kadar doal bir ey yoktur.

Resmi site Kulubmzn ve camiamzn resmi sitesidir, sadece futbolcularmzn deil.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Bakanmz Sayn Nuri Albayrak’n Of lesi ataldere Ky’nde doan 62 yandaki deerli bacana Abdullah Ersoy stanbul’da vefat etmitir.

Cenazesi yarn (27 Eyll aramba) le namazn mteakip Fatih Camii’nde klnacak cenaze namaznn ardndan Zeytinburnu Kazleme Aile Kabristanl’nda topraa verilecektir.

Merhuma Yce Allah’tan rahmet, bata Bakanmz Sayn Nuri Albayrak olmak zere kederli ailesine basal dileriz.

Ba sal haberi bu.Vefat eden kii snf arkadamn akrabas.Resmi sitede basal haberleri grmek istemiyorum.

Naim
    Ziyareti

Alnt Metin Klnk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nsan hayatnda dnm noktas saylabilecek nemli olaylar vardr ve bu olaylarn muhatablar hayatlar boyunca bu olaylar asla unutamazlar. Eer biz bir camia isek camiamzn ve kulbmz nde gelen isimlerinin yaad nemli olaylarn resmi sitemizde yer almas kadar doal bir ey yoktur.

Resmi site Kulubmzn ve camiamzn resmi sitesidir, sadece futbolcularmzn deil.
    camiann Resmi sitesi Bakann bacann lmn veya As bakann kaynanasnn lm konularn pek ilgilendirmese gerek
    bir ynetim kurulu yesi
    bir profesyonel alan
    Eski bir Trabzonspor Duayeni
    bir futbolcu veya bunlarn en birinci derece yaknlara bir ey olursa iki satrla yazlabilir bunu anlarm
    ama bakann Bacana kapcnn annanesinin vefatlar veya doumlar bu kadar sk haber olmamal
    Bu kadar sk haber olunca ne kadar yerel dnld anlalyor

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Naim benim yazm alp "Bacana kapcnn annanesinin vefatlar " ekline sokarak terbiyesizlik etmisin. Seviyesizliin lzumu yok.

Bir futbolcunun bir yakn vefat etseydi ve vefat haberi resmi sitede yer alsayd tepkinizin byle olmayacan adm gibi biliyorum. Egolarnz bir kenara brakn.

Tekrar ediyorum Resmi site futbolcularn deil Trabzonspor kulb ve Camia'snndr.Trabzonspor kulbne hizmet etmi veya etmekte olan kii yada kiileri ilgilendiren sevinli ve hznl haberin yer almasnda hibir saknca da yoktur.
    Trabzonspor √
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul

gerginlie gerek yok arkadalar.. bakann bacanann vefat eer gazetelerin hepsinde yer alrsa o durumda neden resmi sitede duyurulumuyor bile denir.. ama eer resmi siteden haber yaplan duyurular varsa hakikaten gereksiz olabiliyor. cenaze iin konumak hassasiyetleri kayor aniden ama mesela snnet dn duyurusunu ele alrsak, kimseyi kzdrmadan da tartabiliriz.
    bugn cenazeye katlacam ben inaallah, resmi siteden duymadm ama haberim var. benim haberim olduuna gre haber deeri var demektir. trabzonspor bakannn cenazesi var bugn.. cenazeye sayg asndan konuyu tehir edelim, sonra tartrz diyorum ben.
    resmi sitemiz daha cazip olmak zorunda.. mutlaka tartmalyz.

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Bence anlamsz bir balk olmu...Trabzonspor bakannn yaknlarnn bir tanesinin lmesi haber nitelii tamaktadr.Eer Nuri Albayraki, Trabzonspor'un bakan olmasayd bu lm haberi resmi siteden verilmeyecekti.
    Camiamzn birlik, beraberlik ierisinde olunmas asndan bu tip ilanlarn verilmesi doaldr.Bu konunun gndem olmasn ok yersiz buluyorum.

Unutmayn...
    SEVNLER PAYLAILDIKA OALIR, ACILARDA PAYLAILDIKA AZALIR...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    35

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence anlamsz bir balk olmu...Trabzonspor bakannn yaknlarnn bir tanesinin lmesi haber nitelii tamaktadr.Eer Nuri Albayraki, Trabzonspor'un bakan olmasayd bu lm haberi resmi siteden verilmeyecekti.
    Camiamzn birlik, beraberlik ierisinde olunmas asndan bu tip ilanlarn verilmesi doaldr.Bu konunun gndem olmasn ok yersiz buluyorum.

Unutmayn...
    SEVNLER PAYLAILDIKA OALIR, ACILARDA PAYLAILDIKA AZALIR...
    cok teekkr ediyorum.. aynen katlyorum

olay bencede bu ynnden baklmal . bencede gereksiz bir konu
    __________________SRMENE'L______________________

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

Konu bakann yaknnn vefat haberi yapld iin almamtr.Resmi siteye baktmzda hergn bir vefat, bir dn, bir snnet dn haberi gryoruz hatta olay abartp doum gn haberi bile vermilerdi , bilmem kimin kz bir yana girmi doum gnne futbolcularmzdan Gkdeniz'de katlmtr diye SEVNLER PAYLAILDIKA OALIR, ACILARDA PAYLAILDIKA AZALIR da bu kadar abartmayada gerek yok

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Son 100 haberde 2 (yazyla iki )basal mesaj var. Yardmc antrenrn ( kesinlikle aalamak gibi bir derdim yoktur) cenazesinde almayan balk her nedense imdi alabiliyor. Yine son 100 haberde 2 'de (Yazyla iki) kutlama mesaj var. lk mesajda Trk takmlarna avrupa kupalarnda baarlar demiiz. kincisinde ise Ramazan Aymz mbarek olsun demiiz.

Malum takmlarn futbolcular bilmem ne kolejinin alna giderken, sa jlesi reklamna gidip paralar da cebe indirirken spor haberlerinde seyretmek zorunda kalacaz, gzmze sokulacak !

Bir futbolcumuzun bir doum gnne itiraki bize zul saylacak.

Ne diyeyim bilmem ki...
    Trabzonspor √
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

ancak bu sre senelerdir devam ediyor. dediiniz doru; ok fazla bireysel bazda ve klubn ynetici ve alanlar hakknda habere yer veriliyor...

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

ncelikle lenlere Allah'tan rahmet, ailelerine basal diliyorum. Aslnda bir sakncas yok bence de, iin magazin ksmna kalmad mddete

Burda tartmamz gereken konu kulp haberlerinin, aktivitelerinin resmi sitemizde neden daha fazla yer almaddr. Byle olunca bu tip haberler gze arpyor
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Trabzonspor camiasna ait her trl haber olabilir,yeter ki sportif haberlerde geri kalnmasn,yeterli ve kaliteli bir sunumla futbol ve dier spor dallarndan gncel haberlerimiz verilebiliyorsa sorun yok derim...
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

yelik tarihi
    08.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

gereksiz konu biz grenince ne oluyoki ben bu haberi bilmesemde olur

Ynetim Kurulu

Halit M. MOLLASALHOLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul

Ayp ki ne ayp...
    o sizin sallamadnz "kimin ebesi" dediiniz insanlar birilerinin Annesi, Babas, Kardei, Olu ve sonu olarak kulbe hizmet etmi birileri ki adlar orada geiyor...
    kestiiniz ahkamn altnda ezilirsiniz yarn bi aile bynz vefaat edince birisi onun iin "amaaaan kime ne bilmem kimin ebesi mi ki..." gibi bieyler sylerse...

Her kulp basal yaynlyor, inanmayan girsin baksn.
    burada yazan baz arkadaalr sadece olmasa iyi olmu ddemiler, eyvallah bu bi fikir.
    ama vefaatlara saygszca yaklaan arkadalar iin syleyecek sz bulamyorum...
    Allah slah etsin, size ac zamanlarnzda byle terbiyesizlikler yaatmasn diyorum....
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir ember gibi, her noktasnda balayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

bence sorun daha dogrusu benim dikatimi eken "vefat haberleri dnda" nemli bir aklama beklendiinde yani tarafatar birgelie beklerken mesela yeni bir transfer bakyorum bu tip haberler sanki daha da artyo.birde klube yaplan ziyaretler veya baskann veya yonetmn yaptg zyaretler.

yaplmas gereken "bence" bu konular baslklara ayrlsn.
    vefat ,dn,cenaze kutlama haberleri bu baslk altnda yazlsn merka eden girer okur.istemeyen bakmaz.

firidin61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006

ya bas saglg yaynlasnlar tabi sonu olarak kulube hizmeti geen insanlarn akrabalar veya kendileri ama idman grnts olarak 4 tane resim koymalar byk terbiyesizlik koskoca idmanda 4 tanemi resim ekebildiniz bu kadar insan sevdigi oyuncular idamanda izleyemiyor bari fotograflarn dogru dzgn yaynlayn!!!!!!!!!

Naim
    Ziyareti

Alnt GrandOFLee Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ayp ki ne ayp...
    o sizin sallamadnz "kimin ebesi" dediiniz insanlar birilerinin Annesi, Babas, Kardei, Olu ve sonu olarak kulbe hizmet etmi birileri ki adlar orada geiyor...
    kestiiniz ahkamn altnda ezilirsiniz yarn bi aile bynz vefaat edince birisi onun iin "amaaaan kime ne bilmem kimin ebesi mi ki..." gibi bieyler sylerse...

Her kulp basal yaynlyor, inanmayan girsin baksn.
    burada yazan baz arkadaalr sadece olmasa iyi olmu ddemiler, eyvallah bu bi fikir.
    ama vefaatlara saygszca yaklaan arkadalar iin syleyecek sz bulamyorum...
    Allah slah etsin, size ac zamanlarnzda byle terbiyesizlikler yaatmasn diyorum....
    Kimsenin Vefatna Saygszca yaklatmz yok
    Metin abi Saygszlk demi
    bizde Metin abiye Saygmzdan dolay Yazdna cevap vermemiiz
    Herkesin doanda lenide kendisi iin ok kymetli bunu anlyor Saygyla karlyorum
    ama Trabzonspor Kulubu ile bire bir ilgili olmayan bir vefat veya doum haberinin Kulubun sitesinde byle birinci haber gibi yaynlanmasn doru bulmuyorum

Ne kimsenin Meftasna Ne de baka bir eyine laf ettiimiz yok
    Metin abiye Saygmzdan Cevap vermememizde herkese bu konuda saygszca itham etme hakk vermez
    Konu Naim tarafndan (27.09.2006 Saat 11:38 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Defalarca tecrbe edildii zere bu hikayenin geri kalan ksmn biliyoruz. bu yzden kilit

steyen "kulp" blmnde yer alan ilgili balkta devam edebilir.
    http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=159&page=18
    Konu Klnkolu tarafndan (27.09.2006 Saat 11:48 ) deitirilmitir.
    Trabzonspor √
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)