Sayfa 4 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2707 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Bilet (Passolig)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Yahu yurt disindakiler ne olacak ? baslatmasinlar pasoligine de fuskiligine de haa
    Bombos stadda oynariz o zaman, hele yaz aylarinda, hayret bir sey ya aktifbank maktifbank la bana ne ondan yaa istemiyorum arkadas fuzuli islerle ugrasacak zamanimiz mi var yaa kaziklamak için adam ariyorlar serefsizler
    Baskan golcü molcü istemiyorum bu sorunu öyle ya da böyle çöz tamamdir hiç topçu almasan da olur yeterli benim için
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Selçuk Aydın61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1maç için paso almak dokunuyor aidat ı bilet parası kadar....
    1967 DEN BERİ TRABZONLU OLUPDA TRABZONSPORLU OLAMAYANLARIN TRABZONLULUGU DÜŞMÜŞTÜR geçmiş olsun

selçuk AYDIN

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu saçma sapan uygulama inşallah en kısa zamanda biter.

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kombine sayımız malum yerlerde sürünüyorda merak ediyorum passolig kart sayımız ne kadar,bilgisi olan var mı ?.

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı dağlıca61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kombine sayımız malum yerlerde sürünüyorda merak ediyorum passolig kart sayımız ne kadar,bilgisi olan var mı ?.
    kombine passolig üzerinden alınmıyor mu ?

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

almayın arkadaşlar, almazsanız trabzonspor sevginizden bşy kaybetmezsiniz. kombine parasıyla yurtdışı deplasmanı yapın daha güzel olmaz mı?
    fb bu sistemi kullanmayacak, bjk aidat parasını taraftardan almayacak gs de durum ne bilmiyorum
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

Nereden
    Trabzon

ya şu demiroren ve yanındaki mahlukatlar topluluğu türkiyenin futbolda gerilemesi için elinden geleni yapıyolar...böle bi federasyon tarihte görülmedi görülemez de...ulan tribünleri boşalttığı yetmediği gibi daha da azalması için elinden geleni yapıyo...seyircisiz cezaları güya azalttı ama hala çok ağır cezalar maçlar hep seyircisiz oluyo ve olacak yine... bi de üstüne şu passolig saçmalığı !!!!ulan şerefsizler sonra bu millet niye maça gitmiyo diye afkururlar..bunun yaşlısı var, çocuğu var, kadını var bunlar nası uğraşşın senede bi kere gitcek maça kart mı çııkarmakla uğraşır? ona da gitmezler bi kombinesi olanlar gelir maça artık...bunun sayesinde yine boş tribünlere oynarız bu sene, iyi halt ettiniz şike federasyonu, o passoligi ben alcam ama hakkımı helal etmiyorum bunlara...

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: E-Bilet (Passolig)

Şu zımbırtı kartı almama ihtimalimiz yok demi bu sene. Kesin olarak klüp kabul etti mi bu kart üstünden biletleri satacağını.

bjk güzel uygulama yapmış kart aidatını almayarak bizimde benzer kampanya yapmamız lazım.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranışları karşısında, Sağ ile olan kavgamızı erteledik.

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüp aktif bank ile yilligi 1 milyon 680 bin TL olmak uzere 5 yıllık sozlesme imzalamis passolig için yani maclara gitmek isteyen paşa pasa passolig alacak mecburen
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Nereden
    Trabzon

Passolig meraklısı olan da varmış.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı brnclhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya şu demiroren ve yanındaki mahlukatlar topluluğu türkiyenin futbolda gerilemesi için elinden geleni yapıyolar...böle bi federasyon tarihte görülmedi görülemez de...ulan tribünleri boşalttığı yetmediği gibi daha da azalması için elinden geleni yapıyo...seyircisiz cezaları güya azalttı ama hala çok ağır cezalar maçlar hep seyircisiz oluyo ve olacak yine... bi de üstüne şu passolig saçmalığı !!!!ulan şerefsizler sonra bu millet niye maça gitmiyo diye afkururlar..bunun yaşlısı var, çocuğu var, kadını var bunlar nası uğraşşın senede bi kere gitcek maça kart mı çııkarmakla uğraşır? ona da gitmezler bi kombinesi olanlar gelir maça artık...bunun sayesinde yine boş tribünlere oynarız bu sene, iyi halt ettiniz şike federasyonu, o passoligi ben alcam ama hakkımı helal etmiyorum bunlara...
    Proje Demirören'in değil Tayyip'in projesidir. TFF sadece kendisine emredileni yapıyor. Proje'den kasasını dolduracak olan da Akp'nin para kasası Çalık holding'in Aktifbank'ıdır. Yani paralar Akp'nin finansmanı olan holding'e gidiyor. Nasıl olsa eninde sonunda bu passolig kartı alınacak diyorlar. Olur da kediler trafolara girmez elektrikler kesilmezse, zamanı gelince ülkeden ilk tüyeceklere gidecek Türk futbolundan akan paralar. Tabi birilerinin de gemicikleri ve eritemedikleri paralarla alınan villalarının sayısını artıracak.
    Konu erolizmts tarafından (25.07.2014 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Nereden
    Samsun

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kombine passolig üzerinden alınmıyor mu ?
    her passolig kartı olan kombine almak zorunda değil ama kombine almak için passolig kartı gerekli

Nereden
    Samsun

Alıntı Peleray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almayın arkadaşlar, almazsanız trabzonspor sevginizden bşy kaybetmezsiniz. kombine parasıyla yurtdışı deplasmanı yapın daha güzel olmaz mı?
    fb bu sistemi kullanmayacak, bjk aidat parasını taraftardan almayacak gs de durum ne bilmiyorum
    fb bu sistemi kullanmayacak ama her maç için 100 bin tl para cezası ödeyecek,sistemi uygulayana kadar

Nereden
    Fransa

Eger niyetiniz baskaysa, güvenlikten önce para ve karsa, ALLAH belânizi versin ey bu uygulamayi çikarlari ugruna para ugruna çikaranlar
    Rezalet
    Yilda 1 2 kere Avni Aker'e gidiyoruz, onu da zehir edecekler, serefsiz pislikler

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vay be !

Artık maça gidemeyecez demek..
    Bu günleri de gördük..

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: E-Bilet (Passolig)

Avni Aker'deki son senemiz, belki de benim Trabzon'daki son senem.. Yani en çok maça gitmek isteyeceğim sezon bu passolig yüzünden hiçbir maça gidemeyeceğim.. Vay be
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart E-Bilet (Passolig)

Lig'te en az kombine satan 2. takımız. Iyi hoş bu yönetim ve tff futbolun başında olduğu sürece Trabzon'daki taraftarlara hak vermiyor değilim.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Passolig satışı 110 bine ulaştı
    Galatasaraylı 31 bin 272, Beşiktaşlı 30 bin 924 ve Balıkesirsporlu 5 bin 669 kişi Passolig kartı aldı. - Süper Lig

Fanatik'in bugunki haberinden aldım.Anlaşılan bu uygulama en çok bize zarar verecek..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Fransa

Sayilari bosverelim
    Tepkmizi koyalim
    ligtv iptal olayi gibi, passolige hayir diyelim, enayi yerine kondugumuz yeter
    Güvenlik önlemleri de hikaye basariz gireriz stada, yönetim de çözüm aramak için mecbur kipirdanir harekete geçer
    Tabi umurlarinda da olmayabilir, belli olmaz, biz adam gibi tepkimizi koyalim da hele...

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ortada büyük bir vurgun var ve tüm kulüpler çanak tutmuş durumda..

Bu işin iptal olma oranı ile mevcut sistemin yıkılma oranını aynı görüyorum..

Nereden
    Trabzon

Alıntı erolizmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proje Demirören'in değil Tayyip'in projesidir. TFF sadece kendisine emredileni yapıyor. Proje'den kasasını dolduracak olan da Akp'nin para kasası Çalık holding'in Aktifbank'ıdır. Yani paralar Akp'nin finansmanı olan holding'e gidiyor. Nasıl olsa eninde sonunda bu passolig kartı alınacak diyorlar. Olur da kediler trafolara girmez elektrikler kesilmezse, zamanı gelince ülkeden ilk tüyeceklere gidecek Türk futbolundan akan paralar. Tabi birilerinin de gemicikleri ve eritemedikleri paralarla alınan villalarının sayısını artıracak.
    zaten birilerinin burdan köşeyi döneceği o kadar aşikar ki....ve bunun da hangi kurum veya kuruluşun sempatizanı veya adamı olduğunu türkiye biliyor ama herkes niyeyse susmaya devam ediyor...

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Passolij açıklama yapmış, geçen gün tv de altyazı geçiyordu. bu zamana kadar 110.000 adet kart satmışlar...
    Sezon başlayana kadar bu rakam 200.000 olur herhalde.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

boş tribünlere hazır olalım.acı ama gerçek...

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3. hafta oynanacak olan başakşehir maçına gitmek için illaki passolig mi alıcam. ben almadım almayıda düşünmüyorum. maça nasıl gidicez?
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence temel hak ve özgürlüklere aykırı. Kapsamlı bir dava ile tarih olur bu uygulama.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)