Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 257 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Okumuyor mu?

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli takımda ve Trabzonspor'da her zaman yer bulan,taraftarın bir kısmının olmazsa olmaz dediği,bir kısmının onsuz bir Trabzonspor için elele verdiği Hüseyin Çimşir..

Tamam adamı beğenmezsiniz,takdir etmezsiniz,hor görürsünüz v.s. ama bunu giderek artan bir şekilde,hele bu dönemde dile getirmenizin,bunları okuması muhtemel Trabzonspor Kaptanı'nı üzmekten başka ne gibi bir fayda getirmesini umuyorsunuz??

Destek olmuyosanız en azından köstek olmayın Kaptanımıza..
    o zaman gazetelerde yazmasın!!!!onuda geçtim milyonlara ulasan kitleleri olan gazeteler Gökdeniz hakkında neler yazdı (hatta içimizden bazılarıda)ama gökdenizin bu gün geldigi nokta ortadır!!!!Eleştirileri gögüsleyemicek kadar amatörse bu takımda oynamısın!!!!2. ve 3.lig uygun karısan görüsen yok orda oynasın!!!ama büyük takımda futbol oynıcam diyosan bunulara alısık olmalısın!!! ayrıca eleştirilerde gayet makul yapamadıkları karsısında yaptıklarının ne kadar az oldugunu söylemek HAKLI bir eleştiridir!!!!!!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi insana ruhsuz demek kazma demek kalas demek çok haklı eleştirilerdir..Bi soruna alternatif sunmadan sorunu eleştirmekçok haklıdır..Ziya Hoca değişilmez demiş.sizin hala uğraşmanız çok haklıdır.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    İstanbul

ziya dogan benim güvendiğim ve begendiğim bir hoca degildir ..bunu da bu zamanda çok açık söylüyorum .. korkaklıkları bize çok pahalıya mal olmuştu .. umarım değişmiştir ...yattara gelince anlayacagız ...ziya dogan ve onun gibi hocalar için hasan hüseyin asla vazgeçilmezdirler ....benim hayalim bu takımda 2 h görmemek ama görecegim sanırım malesef ... hatta bu 2h= 2k denklemine denk geliyor ....hüseyin bu takıma en büyük faydayı iyi bir bonservis parası geitirip kankasının yanına giderse yapar ...futbolculukla uzaktan yakından alakası yok .. şimdi işler iyi kimse tabii ki böyle konuşma istemiyor ...güneş balcıkla sıvanmaz

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli takımda ve Trabzonspor'da her zaman yer bulan,taraftarın bir kısmının olmazsa olmaz dediği,bir kısmının onsuz bir Trabzonspor için elele verdiği Hüseyin Çimşir..

Tamam adamı beğenmezsiniz,takdir etmezsiniz,hor görürsünüz v.s. ama bunu giderek artan bir şekilde,hele bu dönemde dile getirmenizin,bunları okuması muhtemel Trabzonspor Kaptanı'nı üzmekten başka ne gibi bir fayda getirmesini umuyorsunuz??

Destek olmuyosanız en azından köstek olmayın Kaptanımıza..
    Bravo

Demek ki düşünerek yazı yazanlar haala var.
    Hüseyin Türkiye'nin en iyi önliberosudur
    formsuz olabilir ama tek başına aldığı çooook da maç vardır.
    Vefasızlığa, yamyamlığa lüzum yoktur.
    karakteri ve mücadelesi ile formamızda çok teri vardır.

Bir an önce kendini toparlaması ve "Zidane" lakabının hakkını vermesi gerekmektedir.
    Arkandayız Hüseyin Çimşir.
    Sen yüzünü temiz tut
    Gerçek TRABZONSPOR taraftarı arkanda...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftar olarak futbolcular hakkında bu kadar görüş belirtip kafamızı bulandırmaya ve/veya kulübün, yöneticinin, futbolcunun kafasını bulandırmaya gerek yok. Futbolcuları teknik direktörü oynatır, o beğenir veya beğenmez. O oynattığı sürece destek vermeliyiz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

achil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam daha 10 metre yanındaki adama pas veremiyor top süremiyor kazma işde bildiğin kazmaaaa
    GOKDENİZ KARADENİZ

---------61---------

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravo

Gerçek TRABZONSPOR taraftarı arkanda...
    biz hüseyinin arkasında deiliz diye, bu takıma yakışmadıgını , bu takıma kaptanlık yapacak seviyede olmadıgını düşünüyoruz diye mi gercek taraftarlık sıfatını kaybettik???

yazdıgınız yazının ucunun nereye dokundugunu görerek yazın lütfen.

edited by me...
    Konu Egemen tarafından (25.09.2006 Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.
    Hadi eyvallah..

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

futbolun beğenilmezse yuhalanırsın güzan alkışlanırsın bu futbolun kuralı özünde var değişmez. bu hassasiyet neden. bu kadar abartılacak bişey yokki. neden hüseyine tepki koyuyormuşuz tabiki koyacaz tepkimizi oynarsa alkışladığımız gibi.

majes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

@ tselif
    ben de anlamadım ne demek istediğini ya dini bir terimle ts forması arasında ne bağlantı var ise ??
    Konu majes tarafından (24.09.2006 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz hüseyinin arkasında deiliz diye, bu takıma yakışmadıgını , bu takıma kaptanlık yapacak seviyede olmadıgını düşünüyoruz diye mi gercek taraftarlık sıfatını kaybettik???

yazdıgınız yazının ucunun nereye dokundugunu görerek yazın lütfen.

ayrıca hüseyin oynamadıgı için dün çok mutluydum. inşallah ilk oynadıgı maçta kırmızı kart görür..

Düşünmeden tek satır yazmam
    ne düşündüğün değil düşünceni sunma şekliniz çok yanlış
    sezon bitince transfer döneminde yazsan bunlar
    saygı duyarım, arkadaşım düşüncesini yazmış derim
    ama şugünlerde bunu yazman TRABZONSPOR'a sadece zarar verir.
    Yazdığımın ucu tam istediğim yere dokunur benim hep...

Bence de sen bi kırmızı kart görsen bi hafta dinlensen taraftar olarak fena olmaz

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bir futbolcunun oynadığı maçlarda insanlar onu eleştirebilir.Çok kötü olduğu günler olur,dinlendirilir.Formsuz olur.

Ama oynamadığı maçta gelip onu eleştirmek ona vurmak fırsatçılıktır.

Aynı arkadaşlar Hüseyin'in iyi olmadığı bir maçın Hüseyin'in yerine alınan futbolcu tarafından döndüğünü gördüklerinde ki bu hiçbir zaman olmaycak o zaman gelsinler tartışalım.
    Aynen katiliyorum, ama buna da eklemek isterim ki Huseyin Trabzonludur ve Trabzonsporludur, ona kazma falan filan diyenleri kiniyorum! Ha formsuz mu? Hemde cok formsuz, kalitesi ortada: cok iyi bir stoper bence. Ama ofansif yonde pek bir katkisi olmuyor. Artik onada yonetim bir care bulmasi lazim, iyi bir ofansif on numara( portolu ANDERSONU getirin LUTFEN!).
    Neyse konuya doneyim, bence taraftar huseyine destek olacagina kostek oluyor, bu formsuzlugunu da kotu yonde etkiliyor!

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tam bir komediye döndü bu atışma ama benim bildiğim şu ki geçmişte de öyle olmuştur bir kısım taraftar kendi futbolcusunu oyunundan dolayı beğenmiyorsa burda sorun taraftardan değil oyuncudan kaynaklanmaktadır.söyleyeceğim tek şey var herkes aldığı parayı hakederek o parayı ettirecek bir oyun oynasın

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

hüseyin top kullanamıyor ama türkiyede onun kadar top kesen başka bir adam yok .. zaten bu adam boş bi adam olsa milli takımda oynamazdı di mi

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

galiba benimde inatla eleştirdiğim H2 ziya doğanla birlkte büyük çıkış yakalayacak... hüseyin-hasan ikilisine güvenmek zorundayız, onlar hem bu takımın oyuncusu hemde ilk 11 de tek trabzonlu oyuncular... ama hala keşke daha iyisi olsa elimizde diyorum...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben kendi fikrimi söyliycem hüseyin için
    hüseyin i körü körü ne eleştiren arkadaşlar yerden yere vuranlar takımda görmek istemeyenler BENCE futboldan çok anlamıyolar futbol sadece atak yaparak oynanmaz hatta asıl olay defans yapmaktır ve bizde defansın ilk baladığı yer hüseyin hüseyin bize karşı yapılan kontraların çoğunu kesen oyuncu oyunu elinden kurmaya çalışıyor türkiyede en çok isabetli pas adan atma hüseyin diceksiniz dibine pas atıyo hiç mi uzağa atmıyo bu adam pas hatasını en aza indiren takım kazanmaya en yakın takımdır demekki hüso bizi kazandırmaya yaklaştırıyo hücum etkinliği az ama zaten hücum için adam çok ona iş kalmıyoki ondan daha ii ön libero yokmu tabiiki çok var en azından türk olarak bn göremiyorum şuan aurelio yu türk yapıp oynatıyoruz
    dünyada transferde en çok sıkıntı çekilen yer ön libero ve biz burda hakkımızı 1 türkle hüseyinle dolduruyoruz bu açıdan şasnlı takımlardanız gese bejeke bu bölgelerde çok sıkıntı çekio febe appiah a 7 milyon euro verdi ve biz burayı hüseyinle yeterince dolduruyoruz bence
    eksik yönleri var ağır hücumu yok şutu yok ama dev gibi bir yüreği var ve biz ona inanıyoruz lütfen maçları sadece hücum yönleriyle değerlendirmeyin defansta neler oluyo bi bakın bakalım futbol hücum değildir

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

İnanılmaz bir durum. becekeye çakmışız, GAY-seyi madara etmişiz ama bir yerlerden birşeyler bulup muhakkak birbirimize girecek bir konu bulabiliyoruz. Valla bravo...
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tabiki maçlar bir tek hücumla kazanılmıyo ve savunmada sağlam 1 veya 2 ön libero diye tabir edilen futbolcu tipine ihtiyaç var ama ön libero sadece top kesmez yapması gereken bir çok şey var. kaptığı topu en iyi şekilde kullanmak, savunma hattından hücum hattına bir köprü oluşturmak, zaman zaman hücumda görünmek uzaktan şutlar ve duran toplar gibi ama maalesef hüseyinde bu saydıklarımdan sadece top kesicilik var. sonuç olarak ya hüseyini böyle kabulleneceğiz yada yanına top kesiciliğin haricinde diğer şıkları yapacak bir adam monte edecez. bence en doğrusu da ikinci şık.
    son olarak ne olursa olsun takımımızın kaptanına sahip çıkmamız gerekir.
    herkese saygılar...
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

yani o kadar basit hale geldi ki tepkilerimiz. hüseyin son maçlarda çok top kesip topu olumlu kullanıyorda herkes düşmanı gibi hüseyin'i mi eleştiriyor? bence hasan ve ferhat çok iyi oturdu. hatta tabiri caizse cuk şeklinde oturdu. hüseyin tekrar formunu kazansın takıma girsin oynasın. düşmanım değil ya. ama onu eleştirdiğimiz zaman ortaya çıkıp düşman ilan etmek ne kadar uygun?
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

k@ndemir
    Ziyaretçi

Konuyu açan arkadaşım mükemmel bi cümle kullanmış ''Hüseyin'in yüzüne söyleyemeyeceniz lafları arkasından söylemeyin'' kendisini tebrik ediyorum!

Nedir bu hasan hüseyin ikilisinlen zorunuz hala anlamış değilim..madem çok biliyodunuz bu işi neden antrenör olmadınız..

Klavyesi olan konuşuyor...

Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Alıntı k@ndemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan arkadaşım mükemmel bi cümle kullanmış ''Hüseyin'in yüzüne söyleyemeyeceniz lafları arkasından söylemeyin'' kendisini tebrik ediyorum!

Nedir bu hasan hüseyin ikilisinlen zorunuz hala anlamış değilim..madem çok biliyodunuz bu işi neden antrenör olmadınız..

Klavyesi olan konuşuyor...
    Süper yorum
    Tebrikler

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ts_kolik
    öyleyse sende bu takıma taraftar olacak yeterlilikte değilsin ama taraftarım diye geçiniyorsun..
    bir oyuncunun kötü oynadığı maçda iyi oynamadı, etkisizdi yazmak ayrı şey olayı hakaret boyutuna getirmek ayrı şey.. burayı ayırt edebildiğin zaman yapacağın eleştirilerde yapıcı olur zaten. ama şu görüntünle buna uzaksın kardeşim. Trabzonsporun oyuncusuna destek vermemek Trabzonspora hizmet etmek değildir.. kimse körü körüne desteklesin demiyor zaten
    Fatih Tekke'ye laf atanlara bir arkadaş güzel yazmıştı.Eliniz de laubalimetre mi var diye.Sizin elinizde taraftarmetre mi var?Benim taraftarlığımı eleştiriyorsunuz.Benim bu takıma taraftar olamayacak yeterlilikte olduğumu nerden biliyorsunuz.Ben Hüseyin bu takıma futbolcu olmakta yeterli değil dediğim zaman onun futboluna bakarak konuşuyorum.Ya siz?Aramızdaki fark burda ayrılıyor işte.

Kendi adıma bir tane Trabzonspor futbolcusuna hakaret ettiğimi(kazma, öküz, defolsun gitsin vs.) gösterin bir daha bu foruma yazmam.Hüseyin futbolu bilmiyor, benim futbol anlayışıma uymuyor demek hakaret değildir.Taraftarmetre kullanacağınıza hakaretmetre kullanmanızı tavsiye ederim.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

walla ben hüseyinsiz orta sahayı daha çok beğendim. yine kötüydü orta sahamız ama hüseyinli olandan daha iyiydi.

k@ndemir
    Ziyaretçi

Thumbs up

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Tekke'ye laf atanlara bir arkadaş güzel yazmıştı.Eliniz de laubalimetre mi var diye.Sizin elinizde taraftarmetre mi var?Benim taraftarlığımı eleştiriyorsunuz.Benim bu takıma taraftar olamayacak yeterlilikte olduğumu nerden biliyorsunuz.Ben Hüseyin bu takıma futbolcu olmakta yeterli değil dediğim zaman onun futboluna bakarak konuşuyorum.Ya siz?Aramızdaki fark burda ayrılıyor işte.

Kendi adıma bir tane Trabzonspor futbolcusuna hakaret ettiğimi(kazma, öküz, defolsun gitsin vs.) gösterin bir daha bu foruma yazmam.Hüseyin futbolu bilmiyor, benim futbol anlayışıma uymuyor demek hakaret değildir.Taraftarmetre kullanacağınıza hakaretmetre kullanmanızı tavsiye ederim.
    kardeş öyle argo kelimeleri yazmıyorsan alınmana gerek yoqqq..laf gideceği adresi elbet bulur

Nereden
    Almanya

Biz simdi professionel bi futboltakim degil miyiz ?ozaman dogru evlat Hüseyin oynazin!niye mi? O Trabzonlu Dogdu !

Siz böyle devam edin ozaman cok bekleriz sampiyonlu.

Hak eden oynicak ve o posisyonda Hüseyin Hak etmiyor!!!
    Trabzondan kovun demigyoruz yedek oturzun!
    kendini gelistirsin ama ILK 11a alsa yetmez!

Bu bi gercek bunu görmek lazim.
    Ins. Ziya Hoca da bunu görer!!

saygilar

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

hüseyin kapasitesini zorlamasa, kestiği topla çalım atarak adam geçmeye çalışmasa, çok müsait pozisyonda aldığı pası bile yan top yada geri top olarak kullanmasa, ben kaptanım diyerek görüp görmediği her pozisyonda hakemle vıdı vıdıya girmezse ve aldığı en isabetli pas veren futbolcu ünvanını geriye doğru değilde ileriye doğru atarak alsa ..anlıycam ki boş yere debeleniyoruz...çok iyi bir topçu...ama değil..çok iyi bir trabzonsporlu ama iyi bir futbolcu değil..sadece kendine düşen görevleri yaparsa hiçbir maçta sırıtmıyo dikkat edin!..üstüne vazife olmayan işlere girince saçmalıyo ve taraftar haklı olarak kızıyo..bunları hüseyini savunan arkadaşlar görmüyomu?..biz hüseyinin trabzonsporluğunu tartışmıyoruz...ayrıca kalas kelimesine kızmayın futbol dilinde bu zaten vardır.oynayanlar bilir..iskenderede diyolardı kalas diye , recepe takoz diyolardı..niye savunmuyodunuz? trabzonlu olmadıkları içinmi?..beyler bu takım kimleri gönderdi, ünalı, hamiyi,...nedir bu hüseyin avukatlığı...
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)