Cafedegoygoy
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Galibiyeti iine sindiremeyen iimizdeki rlandallar

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Standart Galibiyeti iine sindiremeyen iimizdeki rlandallar

bu akam harika bir ma kardak galata ya kar eze eze yendik bunun ba mimarlarndan birisi kukusuz gkdeniz di fatih akyel de defansta ok ii bi ma kartt ve ma kazandk bu ocuklar bu takm iin lmne oynarken bu arkadalarn gemite yaptklar baz hatalrrn hala daha stne gitmek beni dndro madem bu adamlarn hatalar size bukadar batyo bu mutlu gecemizde bu mutluluumu kursamzda brakmayn biey yayacaksanz iinizde yaayn dzelme dnemine girdiimiz u sralar bu ekilde karklk kartcak szler sylemeyin
    bu takm bu akam kazandysa onlarn pay bykt bize sayg duymak der ama sen illa konuursan bu kartrmaktan baka bie deildir yazk tr ben sizden ozman phe ederim bu forumlar takip edilen yerlerdir futbolcular tarafn dan da takip edilior bu ekilde takm kartrmayn u ocuklara sayg duyun yaptnz kendi forumlarnda gese ve febe taraftar yapyor sizin onlardan bi farknz olsun fark yapamyorsanz gzmde o irenlerden bi farknz kalmycak

kutoz
    Ziyareti

Alnt husolee61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    madem bu adamlarn hatalar size bukadar batyo bu mutlu gecemizde bu mutluluumu kursamzda brakmayn
    Bu cmleni dzeltirmisin. Ne demek "batyor" Sokak azn buraya tamann mant yok. Herkes kendi dncesini aka ifade edebilir. Sen onlar o ekilde kabul edebilirsen. Sana niye kabul ediyorsun diyen var m. Bende etmiyorum, kimsede benim bu dncemi sorgulayamaz. Sen kalkp beni iren yada Trabzonspor sevgimi sorgular pozisyonuna giremezsin.

Sen ksa pantolonla gezerken, ben avni akerde ma gecesi gidip orada yatyordum. Byle uslpla, hibireyi halledemezsin.

Trabzonspor Kongre yesi
    A. Hill AKIROLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Dier balk kapanmken (sizlerin isteiyle) "imizdeki rlandallar" eklinde bir balk almas bence ho durmam.
    uan iin uzun uzun yazmay dnmyorum Sadece Dier takm taraftarlarna kar gururla sylediimiz, hatta hatta pankart yaptmz cmleyi yazmak istiyorum. Hepimiz ne anlama geldiini biraz olsun dnelim yeter.

ampiyonluk nemli Deil, Senin Bu Adaletsiz Arenada Vermi Olduun Asil ve Onurlu Mcadele Yeter.

Dnn bakalm bizi dierlerinden ayran ey ne?
    Fanatik Pacci

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

batmak nedemektir karde rahatsz eden manasnda orda hi bie yok gayet oturmu bence

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4582&page=2 Burdan devam diyecektim ama mmkn deil...

Bu balklarn kapanmasnn nedeni kesinlikle ierii ya da konusu deildir. Usluptur. Yorumdan uzak sulayc ifadeler olduu srece tartma ortam olmaz.
    Her kim kendini kymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)