Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yr be Konya (fenerium'a saldr)

Rutubet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Standart Yr be Konya (fenerium'a saldr)

Hrriyetin haberi.

Fenerbaheli futbolcular Tuncay ve Kezman'n bugn imza gnne katlaca Konya Fenerium Maazas'nn camlarna F.Bahe ve bakan Aziz Yldrm'a ynelik hakaret ieren yazlar yazld.

Konya Fenerbaheliler Dernei Bakan Blent Kadoan'n sahibi olduu Kazm Karabekir Caddesi'ndeki Konya Fenerium Maazas'n sabah amaya gelen grevliler, camlarda yeil sprey boya ile yazlar grd.

Grevlilerin haber vermesi zerine olay yerine gelen polis ekipleri parmak izi almas yapt, gvenlik kamerasndaki grntleri inceledi.

Grntlerden, sabah 05.35 sularnda bir kiinin maaza nndeki iki gvenlik kamerasndan kendisini eken birinin zerini tirtle kapatarak camlara spreyle yaz yazd belirlendi.

Blent Kadoan, bugn Fenerbahe kafilesinin saat 14.00'de zel uakla Konya'ya geleceini hatrlatt.
    Kulp bakan Aziz Yldrm, futbolcular Tuncay ve Kezman ile takm menajeri Volkan Ball'nn saat 16.00'da Fenerium Maazas'nda dzenlenen imza gnne katlacaklarn belirten Kadoan, “Bu program ncesinde maazaya yaplan saldry zntyle karlyorum. Bir kiinin yapt bu hareketi kimse Konyaspor'a mal etmeye kalkmasn. Kendini bilmeyen bir kiinin davran Konya ve Konyaspor'u balamaz” dedi.
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Gnn elencesi; en byk elence fenerbahe

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Konya'llar tebrik ve takdir ediyorum. Anadolu takmlarnn artk her alanda daha gl olmas gerekir.Yavatan Konya'llar balamlar.

Tansu Onur Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    32

bunda takdir edilecek ne war?? utanmak lazm knyorum

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Alnt esTeban Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Camlara yaz yazmlar tahrip falan yok sadece tepki gstermi ne var bunda biraz grafiti
    Konu saglam tarafndan (21.09.2006 Saat 12:20 ) deitirilmitir.

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Sen dilediini yapmakta serbestsin arkadam.Bende takdir ediyorum.Bu kadar basit.

Sana daha ncede yazmtm ama grmemisin.Sen bugn knarsn yarn takdir edersin.Tpki Hseyin ve Hasan konusunda olduu gibi.Bende bunu anlamyorum.

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

ezikbahe heryerde eziK...

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

knyorum...ge kaldklar iin...
    Ryalar gereklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktr...

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Konyaspor taraftarn balamyorsa ne diye zr dilemi taraftar dernei bakan,mehur oldun imdi.Bak gazetelere adn yazld.Ezik.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

ozturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    stanbul

fener antipatisi konya ya tanm demek..

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Alnt esTeban Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    takdir takdir hatta teekkr etmek lazm yapann ellerine salk
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

rodallega'nn utu ....

BYK_TRABZON
    Ziyareti

Alnt zafer6161 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    takdir takdir hatta teekkr etmek lazm yapann ellerine salk
    Aynen Kahrolsun fener yaasn Trabzon Kardeligi

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

konyallarn parasn fenere aktan bi maaza hak ediyo bunu. kimin yerinde boru ttryo bunlar. btn illere rnek olsun...... ah be Trabzonum, ok byksn... bunlar bizim orda olur mu hi?......
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

sheva
    Ziyareti

bence de yaplan pek de matah bir ey deil! tepki gstermenin yolu bu mudur? takdir ve tebrik eden arkadalar da iddet ve esefle knyorum.

Ouuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Sivas
    Ya
    33

Alnt sheva Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence de yaplan pek de matah bir ey deil! tepki gstermenin yolu bu mudur? takdir ve tebrik eden arkadalar da iddet ve esefle knyorum.
    imza jakobieen...
    yok bir sitemim hayatta hersey ksmet...

Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2004
    Ya
    34

Yapanlar dier ezikler yani Galatasarayl ya da Beiktallar deil, Konyaspor'un taraftar grubu olan Nalacllar. Kendi memleketlerinde, stanbul takmlarnn rnlerinin satld bir maazadan rahatszlk duymularsa bravo derim ancak.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, ampiyonluk kupas TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

haberi bende hrriyetten okumutum.

Ama biraz abart haber vermiler.Sanki birey olmu gibi " fenerum'a saldr" diye balk atmlard.
    Kimse bir yere saldrmam arkadalar.sadece maazann kolanlarna ve camlarna Konyaspor ve taraftar grubunun ismi yazlm o kadar.Camlarn m krmlar,dkkan atee mi vermiler,alanlarn m dvmler????

Knamaya hi gerek yok.

Biz trabzonlular ehrimizde fenerum maazas grmek istermiyiz?
    Grrsek ne tepki veriririz?

Bunlara vereceiniz yantlardan sonra , olaya yaklamamz gerektiini dnyorum.

smela61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

tepkiyi gsterme biimi son derece ilkel ve ad bence... kald ki ortada tepki gsterilecek bir durum da yok... nerde kald hogr, nerde kald sayg?...

imdi dnn Konya'da TS Club maazasna byle bir ey yaplm olsa, nasl iimiz acrd deil mi?... elbette fenerium maazas beni ilgilendirmiyor ama neticede yaplan i irkin... kt olan ey ktdr... yani bize yapldnda kt, bakasna yapldnda gzel olmaz... en azndan ben byle dnyorum...

kald ki bize yapldnda kt olarak deerlendirdiimiz bir davrann aynsn biz yaparsak ya da yapanlar desteklersek onlardan bir farkmz kalmaz zannmca... tek fark stmzdeki formann renginin farkl oluu olur... ben her zaman Trabzonspor seyircisinin centilmenlii, vefakarl, hogrs, efendilii/hanmefendilii, kvrak zekas ile farkl olduunu dnyor ve iddia ediyorum... bize yakan da bunlardr zaten... sevgilerimle...
    "7 tepeli ehir... bekle... son tepene de dikeceiz bayramz..."

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    33

Bence konyallar yapmamtr Tandn konyallarn nerdeyse hepsi fenerlidir konya-fener malarna bakn bunu greceksiniz.3 n altnda gol yok.
    Recep Onur KIVRAK

k@ndemir
    Ziyareti

yapanlarn eline salk!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Baka bir yol bulalm Glcan Hanm, camlar m indirsinler? Tribn camiasnn en "temiz" tepkilerinden birisi gereklemi. Ltfen dikkatle baknz; ortada protesto gren "fenerium" deildir, o gn oray ziyaret edecek kiilerdir. Adli bir vaka hakknda daha fazla yorum yapmayacam. Bu protestodan "maln satyorsan sat ama o kadar da olmaz buras Konya" eklinde hatrlatmaya ynelik bir anlam karttm. Detay yakalayabildiyseniz ne ala...

Alnt smela61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tepkiyi gsterme biimi son derece ilkel ve ad bence... kald ki ortada tepki gsterilecek bir durum da yok... nerde kald hogr, nerde kald sayg?...

imdi dnn Konya'da TS Club maazasna byle bir ey yaplm olsa, nasl iimiz acrd deil mi?... elbette fenerium maazas beni ilgilendirmiyor ama neticede yaplan i irkin... kt olan ey ktdr... yani bize yapldnda kt, bakasna yapldnda gzel olmaz... en azndan ben byle dnyorum...

kald ki bize yapldnda kt olarak deerlendirdiimiz bir davrann aynsn biz yaparsak ya da yapanlar desteklersek onlardan bir farkmz kalmaz zannmca... tek fark stmzdeki formann renginin farkl oluu olur... ben her zaman Trabzonspor seyircisinin centilmenlii, vefakarl, hogrs, efendilii/hanmefendilii, kvrak zekas ile farkl olduunu dnyor ve iddia ediyorum... bize yakan da bunlardr zaten... sevgilerimle...
    Gerekten sprey boya ile (camdaki yazlar silinebilir) o gn ziyarete gelecek zatlar protesto edici szcklerin yazlmasn hakl buluumuz ancak bu kadar abartlabiliridi Sizi tebrik ediyorum .

Alnt k@ndemir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yapanlarn eline salk!
    Legal olmayan hi bir ey iyi deildir. Ltfen bu vahi olaylar desteklemeyelim

Saraolu'nda bizim ma srasnda Kazm Koyuncu'nun Trabzonspor albmndeki "Uyy Aha"snn almasn ok isterdim. Bunu legal yollarla gerekletiremeyeceimize gre, neyse... ( )

sheva
    Ziyareti

tikatinizi ektiyse yaplanlar vahet demedim serkan bey ,pek de matah bir ey deil dedim. benim esef ve iddetle knadklarm "ohh iyi olmu ellerinize salk" diyen fenere yaplan her hareketi yanl da olsa destekleyen,alklayan sizin gibi zihniyetler.

k@ndemir
    Ziyareti

Alnt saglam Nickli yeden Alnt Mesaj gster

: .

Legal olmayan hi bir ey iyi deildir. Ltfen bu vahi olaylar desteklemeyelim

( )
    tmm hocam geri alyorum lafm

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

tikatinizi ektiyse yaplanlar vahet demedim serkan bey ,pek de matah bir ey deil dedim. benim esef ve iddetle knadklarm "ohh iyi olmu ellerinize salk" diyen fenere yaplan her hareketi yanl da olsa destekleyen,alklayan sizin gibi zihniyetler.
    "Benim olum bina okur, dner dner yine okur."

Ne yazarsak yazalm, iinize geleni alcaksnz. Dn dur ayn eyleri yazacaksnz...

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Yaplan bu tepki legal olmasada bence politikaclara zarar vermeden rk dometes atmak gibi bir tepki biimi.Sonuta taraftar orda burda adam ldren,elle gol atan el fenerine gayet ll bir tepki.Zaten daha az gelin sizi destekleyelim demek oluyor.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)