Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Asbaþkanýn Sözleri

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Asbaþkanýn Sözleri

Merhaba arkadaþlar. Bu benim açtýðým ilk baþlýk. Açma nedenim ise, son zamanlarda yapýlan deðiþiklikler sonucu forum haddinden fazla bir duraðanlýða girdi ve beraberinde olaylara karþý tepkisizliði de bir ölçüde getirdi. Bu noktada, fikirlerimizi paylaþabilmemiz için, yönetimin sön dönem hareketlerini özetleyen asbaþkanýmýz Haþim Sayitoðlu'nun Fanatik gazetesine verdiði röportajý ilginize sunuyorum

Rakamlar yanýltýr!
    Trabzonspor Asbaþkaný Haþim Sayitoðlu: G.Saray’ý Trabzon’da 10 maçtýr yenemiyoruz. Ancak istatistikler de yanýlýr, bu kez
    kazanacaðýz 20.09.2006
    Trabzonspor Asbaþkaný Haþim Sayitoðlu ile Galatasaray maçý baþta olmak üzere gündemdeki konularý konuþtuk

Sezon baþý olmasýna raðmen yine bir hayli çalkantýlý günler geçiren, dördüncü haftada teknik direktörünü deðiþtirip, Ziya Doðan ile iyi bir hava yakalayan Trabzonspor’un asbaþkaný Haþim Sayitoðlu ile Trabzon’da görüþtük... Konuþulacak çok þey vardý ama gündemin ana maddesi doðal olarak Galatasaray maçýydý. Beþiktaþ zaferinden sonra üst üste gelen Osasuna ve Konya beraberlikleri çýkýþý durdurduysa da futbolun giderek istenen seviyeye yükselmesi, Bordo-Mavili camiayý gelecek adýna umutlandýrýyor. Ýþte son dönemin en çok konuþulan konularýndan baþlayarak, Fatih Tekke’nin Zenit’e gidiþini, Lazaroni tercihini, Brezilyalý’ya ödenen tazminatý ve stat projesini masaya yatýrdýðýmýz FANATÝK’e özel bir röportaj...

‘Kadronun hakký verilmedi’

‘Kadromuz son 1 yýl içerisinde, yani geçen sezonun ikinci yarýsýndan itibaren büyük ölçüde deðiþti. Amacýmýz alternatifi bol bir kadro kurmaktý. Bunun için büyük çaba sarfettik. Zaten son dönemler de dahil olmak üzere aldýðýmýz futbolculara bakarsanýz ne demek istediðimi anlarsýnýz. Dünyaca ünlü yýldýz sözü verdik, aldýk. Birçok genç ve gelecek vaad eden oyuncuyla anlaþtýk. Hoca tercihine gelince... Orada büyük baský oluþtu üzerimizde. Birçok rakibimizde de durum ayný, hatta daha karanlýk olmasýna raðmen çok geç kaldýðýmýz havasý yaratýldý. Gündemimizde çok isim vardý. Lazaroni tercihinde biraz duygusal olduk. Çünkü en kýsa zamanda bir teknik adamla anlaþmamýz gerektiði havasý oluþtu. Hocamýzýn arkasýndan konuþmak istemiyorum þimdi ama eleþtirilerinin önemli bir bölümünü hak etmedik. Çünkü mevcut Trabzonspor kadrosunun hakký verilmedi. Kan uyuþmadý, lige bir türlü adapte olamadý. En son Denizlispor maçý da ipleri kopardý.’

‘Kriz havasý oluþturuldu’

‘Ziya Doðan camiayý tanýyan, ligi bilen ve Trabzonspor taraftarýnýn beklentilerinin farkýnda olan bir teknik adam. Ýyi bir tercih yaptýðýmýza inanýyorum. Elbetteki ilk 4 haftada teknik direktör deðiþtirmeyi biz de istemezdik ama bundan sonrasýna konsantre olmak zorundayýz. Bu aþamada da gereksiz yere ve anlamsýzca eleþtirildik. Yönetim içinde kriz olduðu iddia edildi, birbirimize düþtüðümüz söylendi. Asla böyle bir aþamaya gelmedik. Sadece hepimiz zaman zaman bazý konular hakkýnda fikirlerimizi açýklýyoruz ve hep ayný olmayabiliyor. Biz bir aileyiz, hem de iyi bir aileyiz.’

‘Ekonomik sorunumuz yok’

‘Büyük hedeflerimiz var. Gerçekleþtirebileceðimize inandýðýmýz için geldik. Þampiyonluk hasreti bizi en çok motive eden etkenlerden biri. Potansiyel olarak buna sahibiz. Dolayýsýyla da en büyük projemiz þampiyonluk. Ekonomik anlamda sýkýntýmýz yok. Zirve mücadelesi yaptýðýmýz diðer ekiplere bakacak olursak çok rahatýz. Zaman zaman kullandýðýmýz krediler için bile eleþtirildik ama dünyada bu iþler böyle yürüyor. Kýsa vadede borçlanýp ardýndan bunlarý çözebiliyoruz. Bir de gündemdeki stat konusu var. Bunun için teklifleri deðerlendiriyoruz. Arena Stadý’ný da yapan bir Hollandalý firma ile temastayýz. Karþýlýklý teklifler inceleniyor. Trabzonspor’un kasasýndan para çýkmadan bir proje düþünüyoruz. Seyirci gelirleri bize ait olacak. Stat içindeki veya yanýndaki diðer iþletmelerin gelirini devredeceðiz. Kapasite olarak da 30 bini geçmesini düþünmüyoruz.’

‘Osasuna’yý eleyebiliriz’

‘Oldukça kritik bir dönemin içindeyiz. Beþiktaþ maçýyla baþlayan seri bizim için büyük önem taþýyordu. Ýstanbul’daki kýrýlma noktasýný kayýpsýz atlattýk. Osasuna önündeki 2-2’lik skor ise 2-0’dan sonra geldiði için anlamlý. Osasuna yenilmeyecek bir takým deðil. Yeter ki, Trabzonspor kendi kimliðini sahaya yansýtabilsin. Çünkü gözle görülür bir çýkýþ içindeyiz. Yani turdan umutluyuz. Beraberliðe raðmen Konya önünde de iyi iþler yaptýk. Seyircinin puan kaybýna raðmen takýmý alkýþlamasý da gelinen noktayý anlatýyor. Þimdi Galatasaray maçý ve Osasuna sýnavlarýna kilitlendik. Galatasaray istatistiksel olarak avantajlý görünebilir ama rakamlar yanýltýr. Önemli eksiklerimiz var. Fakat galibiyet dýþýndaki bir sonuç bizi sevindirmez. Bu geniþ kadroyu da böyle günler için kurduk.’

‘Ýyi ki tazminat koyduk’

Lazaroni’ye ve yardýmcýlarýna ödediðimiz 735 bin dolarlýk tazminat için insafsýzca eleþtirildik. Ancak bu kiþilerin bilmediði birþey vardý! Dünyada artýk bu iþler böyle yürüyor. Lazaroni ile masaya oturduðumuzda 3 yýllýk bir sözleþme yapacaktýk. Ýlk etapta bir tazminat maddesi söz konusu deðildi aslýnda. Fakat son anda her türlü ihtimali göz önüne alarak 500 dolarlýk bir tazminat maddesi koymayý teklif ettik. Bu karþýlýklý olacaktý. Yani biz göndermek istersek 500 bin dolar ödeyecektik, kendisi gitmek isterse ayný rakamý verecekti. Ýlk etapta kabul etmedi. 500 bin dolar az dedi, 1 milyon dolarda diretti. Uzun uðraþlarýn ardýndan rakamý 800 bin dolara çektik. Ayrýlýrken de 200 bin dolar daha indirim yapýp 600 bin dolarda anlaþtýk. Eðer bu tazminat maddesi olmasaydý sözleþmesini fesh ettiðimiz için iþ bulup çalýþana kadar kendisine mukavelede yazan parayý ödeyecektik. Yani 3 yýl tatil yapsaydý bile parasýný týkýr týkýr alacaktý. Kýsacasý tazminat olayýnda haksýz yere eleþtirildik.

Fatih Tekke’ye gönderme

Fatih Tekke bizim çok önemli bir futbolcumuzdu. Trabzonspor’a emekleri de tartýþýlmaz. Ancak son dönemlerde o kadar fazla transfer söylentileri çýktý ki hakkýnda, rahatsýzlýk baþladý. Þimdi, kulübümün istediði takýma gittim, dediði konuþuluyor. Bunu nerede söylüyorsa yanýndan bir beni arasýnlar. Ben kendisine, ‘Gel Fatih bir imza at, sözleþmeyi uzatalým, hepimiz rahatlayalým’ dedim. Ayrýca özel bir madde koyacaktýk ve Avrupa’dan gelecek tekliflerde de iþi kolaylaþacaktý. Bunu kabul etmedi.

///

Ýlk yorum benden

Haþim Bey'in özrü kabahatinden büyük. Tazminat konusundaki sözlerine bakar mýsýnýz?

Stad konusunda ise gs stadýný devlete yaptýrýrken, bizimkiler para çýkmasýn diye seyirci hasýlatý dýþýndaki gelirleri feragat edecekler. O zaman neden yapacaksýnýz o stadý???????????? Allah akýl fikir versin. Baþka biþey demiyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bence stadtaki seyirci gelirleri dýþýnda para getirecek yerler kiralanmalý.Yani yönetimin kararý doðru.Trabzonspor,Trabzon esnafýna rakip olmamalý aksine onlarýn kazançlarýný artýracak þekilde faydasý olmalý.

Lazaroni konusu bir hata,orda kendilerini savunacak bir doðrularý yok.Emekli bir seyyahý bulup getirdiler,sonra da üsüne para verip kovdular.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bencede lazorini konusu disinda bi yanlislik soz konusu degil,ozellikle FATiH TEKKEYLE ilgili olan bolumu lutfeeen dikkatli okuyunuz ve artik yorum yaparkende dikkatli olunuz.Sozum Fatihi satani bizde satariz anlayisinda olanlara..Demekki Fatih bizi satmis simdi siz onu satabilecekmisiniz bakalim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

lazaroni konusundaki açýklamalarý komik.stad konusunda düþünce doðru ama belli bir süre bu gelirlerden feragat edilmeli,ayrýca kapasite olarak 30 bini geçmesini düþünmüyoruz diyorlarsa 22 bine felan anlaþýrlar!!!
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

þu anda kapasite 21,700
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Nereden
    Ýstanbul

stad yedibin kiþilik olursa her maç ful çekeriz..
    ondan sonra müthiþ bir tezahürat: bordooo hamiii þampiyon maviiiiii..
    allahtan yönetim þaþýrsa bile düzeltecek adam gibi bir firma var ortada..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Çok muhalif gördüm sizi stichus

Sayitoðlu belli ki hoca seçiminde yaptýðý hatayý telafi etmeye çalýþýyor. Hoca baþlý baþýna bir hataydý elbette ama adamýn söylediði sözlerde de bir yanlýþlýk yok. Tazminat maddesi olmadan hiç kimseyi kovamazsýnýz. Bkz. Jun.

Önemli olan stadyum konusu. Beklemedeyiz...

Nereden
    Ýstanbul

gs stadýný devlet kurumu TOKÝ'ye nasýl yaptýrýyor bir bakalým:

Ýlk önce Seyrantepe'den yüksek ölçekte þehrin merkezinde arazi ile ilgilenilir. Sonra tapusunu almak yerine "Üst kullaným hakký" bilmem kaç seneliðine alýnýr. Böylece tapunun vazifesini gören ama fiyat açýsýndan çok daha cüzi bir miktara arazi gs bünyesine katýlmýþ olunur. Üstelik arazi gs'nin yeni yapacaðý stadýn kapladýðý alanýn 20 katý büyüklüðündedir. Sonradan anlaþýlýr ki kalan kýsýmlarýna da konutlar iþ merkezleri hastane gibi gelir getiren spor dýþý tesisler de yapýlacak.

Bu noktada devlet araya girer hop der. Ne oluyoruz? Ama gs taraftarýný karþýlarýna almak istemez hükümetler. Sonuçta anlaþýrlar. Ali Sami Yen'in bir bölümünün bilmem kaç senelik kira hakkýndan vazgeçmesi ve Seyrantepe'deki üst kullaným haklý, (!) arazisinin (!) bir bölümünün devlete devri karþýlýðý devlet kuruluþu TOKÝ gs'ye 150-200 milyon $'lýk bir stad yapacaktýr... Üstelik tüm bunlardan sonra gs'nin Ali Sami Yen'de arazisi ve Seyrantepe'de de arazisi kalýyor. Bu ne biçim hesap?

Ben demiyorum ki gs gibi böyle benim aklýmýn almadýðý yöntemlere baþvuralým. Ama

"Yeni stad 24 saat yaþayacak, maðazasýyla alýþveriþ merkeziyle kulübe gelir getirecek, Trabzonspor'un kurtuluþ reçetesi bu"

dendikten sonra,

"Stada cebimizden para çýkmasýný düþünmüyoruz. Sponsorlar aracýlýðý ile, seyirci geliri bizde kalmak þartýyla, diðer bütün gelirlerden feragat edeceðiz"

deniyorsa, o zaman bizim de "O zaman yeni stadý niye yapýyorsunuz?" deme hakkýmýz vardýr
    Konu Travelair tarafýndan (20.09.2006 Saat 12:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Özrü kabahatinden büyük derken ne demek istediðimi açýklayayým.

Ýspanya'da 2. baþkanýn Avrupa'nýn iyi td'leriyle anlaþma noktasýna gelmiþken, Darbe yapar tutup, denilenlere göre 1,5 saat içerisinde, Lazaroni'yi getiriyorsun. Araþtýrma yok birþey yok. Sonra diyorsun ki lige adapte olamadý ondan baþarýlý olamadý. Uyum sorunu(!). Sonra baþlýyorsun yaptýðýn üstün uðraþ pazarlýðýna. Tazminat þart imiþ. 500 bin ile baþlamýþ hoca 1 milyon diyince yýlmamýþ, 800 bin dolara indirmiþ. Üstelik giderken de kýyasýya pazarlýk etmiþ ve 600 bine anlaþmýþlar. Yani sayesinde 400bin dolar fazla ödemekten kurtulduk(!) Üstelik peþin verdik. Aman ne olacak? Yardýmcýlarý keza. 3 ayda kulübün kasasýndan çýkan zarara bakýn. Özrü kabahatinden büyük derken bunu kastettim.

Yoksa 3 sene parasýný týkýr týkýr alacaktý haaaa

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

''Trabzonspor’un kasasýndan para çýkmadan bir proje düþünüyoruz. Seyirci gelirleri bize ait olacak. Stat içindeki veya yanýndaki diðer iþletmelerin gelirini devredeceðiz. Kapasite olarak da 30 bini geçmesini düþünmüyoruz.’'
    24 saat yaþayacak stadýn Trabzonspor'a bir faydasý olmayacaksa neden yapýlýyor ?

''Kýsacasý tazminat olayýnda haksýz yere eleþtirildik.''

hakettiðinizden daha az eleþtirildiðinizden emin olabilirsiniz.

''Ben kendisine, ‘Gel Fatih bir imza at, sözleþmeyi uzatalým, hepimiz rahatlayalým’ dedim. Ayrýca özel bir madde koyacaktýk ve Avrupa’dan gelecek tekliflerde de iþi kolaylaþacaktý. Bunu kabul etmedi.''
    ayýp ya böylede iftira atýlmaz ki büyük kaptan !!! Fatih SULTAN Tekke'ye çik çik çik Fatih'i sataný bizde satarýzcýlar duymasýn feci kýzarlar haberiniz olsun.

Lokman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Madem kapasite 30,000 geçmeyecek ne gerek var kardeþim yeni stada girin güzel bir tadilata çatý yapýn pisti kaldýrý olsun bitsin. Ya neyse sizin onuda yapacaðýnýz yokta boþuna çenemizi yoruyorsunuz. Fatih Tekke konusunda olay bence þudur bir adam kim kolursa olsun fatih trabzonspor için kötü olaný yaptý demesi için önce Trabzonspor a fatih kadar iyiliði dokunmalý ben görmedim daha böyle bir iyilik gören varsa benide aydýnlatsýn. Her biryeri sýkýþan fatihi atýyor ortaya bu ne ya, adam gibi çýkýn deyinki hata yaptýk kardeþim. Lobi yapamýyoruz galatasaray stadýný devlete yaptýrýp tüm borçlarýný devlet tarafýndan öteletirken, biz türkiyeye ençok ftbolcu çýkaran bölge olarak GSGM ye bir stad projesi sunamadýk deyin ne geveliyorunuz aðzýnýzda.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

"Seyirci gelirleri bize ait olacak. Stat içindeki veya yanýndaki diðer iþletmelerin gelirini devredeceðiz. Kapasite olarak da 30 bini geçmesini düþünmüyoruz"

bu ne demek yaw daha nerden gelir alacaksýn seyirci çok geliyoda sanki dükkanlarda elde edeceðin gelirler sni paraya boðacak
    BÝDE STAT 30 BÝNDEN FAZLA OLMAYACAKMIÞ 35BÝN OLSA NE OLUR
    10 bin kiþi mi artýracaklar yani yýkmaya gerek yok o zmn inönü gibi yap daha iyi

BU YÖNETÝMDE 1 GRAM AKIL YOOOOOOOOKKK...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

stad 24 saat yasayacak ama Trabzonspora Faydasý olmayacak

Güzel.

madem stad 30 gecmeyecek ne gereke var yýkmaya stadý.yýk catýyý kapat tamamen ustunu koþu pýstýný kaldýr kale arkalarýný buyut. zaten o kosu pýstý kalksa stad þim 20 cýcarý 30 a yaklasýr.ustunude kapatýnmýydý çiminde sýksýk bozulmaz yagmur sený etkýlemez alsana stad.
    Konu Gürkan tarafýndan (20.09.2006 Saat 12:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

"Ayrýlýrken de 200 bin dolar daha indirim yapýp 600 bin dolarda anlaþtýk. Eðer bu tazminat maddesi olmasaydý sözleþmesini fesh ettiðimiz için iþ bulup çalýþana kadar kendisine mukavelede yazan parayý ödeyecektik. Yani 3 yýl tatil yapsaydý bile parasýný týkýr týkýr alacaktý. Kýsacasý tazminat olayýnda haksýz yere eleþtirildik."

þunun dediðine bakýn
    adamý ndn getirdin o zmn baþýmýza bela ettin þe....siz

Lokman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý gkalmuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Güzel.
    Aga bunlar bu kafayla deðil 24 saat 24 dakika yaþayan stad yapamazlar!!!

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Güzel.
    Anlaþma detaylarý nedir ne deðildir bilmiyoruz.Stadýn yapýmýnda kulüpten para çýkmayacak deniyor ve bunun karþýlýðýnda iþletim hakký devrediliyor.Önemli olan bu devrin(kiralama)kaç yýllýk olduðu.Sonra bu devirler tekrar Trabzonspor'a döndüðünde Trabzonspor olarak buralarýn iþletilmesine karþýyým týpký Trabzonspor'un liman iþletmeye kalkmasý gibi yanlýþ olur.

Trabzonspor ihaleye çýkarýr,kiralar ve bu þekilde Trabzon esnafý da kazanýr.Aksi yanlýþ olur.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

24 saat yasayan mekan.

ýstanbul ýzmýr ankara harýcýnde turkýyede hýcbýryerde 24 saat yasayan mekan olabýlecegýný sanmýyorum.

ne koyacaklar dýskomu.o saatte ancak dýsko bar olur.

anlasýlan bunlar býsey yapamayacak.laftan baska.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bmn trabzon baþýna geçsin bunlardan bir halt olmaz

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Stadýn 30.000 kiþi kapasiteli olmasýný eleþtirenlere katýlmýyorum.Aksine daha küçük olmalý,çünkü boþ türübünler rakibin konsantrasyonunu artýrýyor.Daha 15.000 kiþi toplanamýyor 30.000 in üzerini nerden tamamlýcan!!!Milli takým gibi resimlemi doldurcanýz türübünleri??*Asbaþkan Haþim bey e de kýzmýyorum.Adamda kabahat yok!Kabahat onu o listeye sokanda!!!

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý lazikopat61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Ayrýlýrken de 200 bin dolar daha indirim yapýp 600 bin dolarda anlaþtýk. Eðer bu tazminat maddesi olmasaydý sözleþmesini fesh ettiðimiz için iþ bulup çalýþana kadar kendisine mukavelede yazan parayý ödeyecektik. Yani 3 yýl tatil yapsaydý bile parasýný týkýr týkýr alacaktý. Kýsacasý tazminat olayýnda haksýz yere eleþtirildik."

þunun dediðine bakýn
    adamý ndn getirdin o zmn baþýmýza bela ettin þe....siz
    diyemiyor ki
    ben 3-5 reklam uðruna bu takýma 4 hafta için 1.5 milyon dolar kazýk attým
    klubun parasýmý istediðim gibi harcarým
    sizemi hesap vericem kongreye hesaplaþalým
    diyemediði için
    bin bir türlü yol seçmiþ
    ama bu adam Tarihinden bir daha Trabzon Klubunun her hangi bir kongresinde bir utanma emaresi göstermeden aday olur vede seçilirse
    o gün klub bitmiþtir demektir

Nereden
    Ýstanbul

2 ay hoca ara sonra lazaroniyi getir 4 hafta sonra 1 trilyonu cebine koyup gönder sonrada kan uyuþmazlýðý denen saçma sapan bi bahane uydur sonrada utanmadan konuþ lazaroni giderken bile bize zarar býraktý (jefferson )

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Vay anasýný yaaa açýklamaya bak ! Savunmaya bak yaaaa ! Özürü kabahatinden 1000 kat daha beter ! Yazýk ki senin gibi bi insanýn isminin önünde o etiket duruyor ! Yazýk ! yazýk !
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

24 saat yasayan mekan.

ýstanbul ýzmýr ankara harýcýnde turkýyede hýcbýryerde 24 saat yasayan mekan olabýlecegýný sanmýyorum.

ne koyacaklar dýskomu.o saatte ancak dýsko bar olur.

anlasýlan bunlar býsey yapamayacak.laftan baska.
    2.0 motor diye aldýðýmýz arabalarýn da 1.934 gibi bir hacimleri olduðu yazabiliyor ruhsatlarda Varsýn 24 saat deðilde 19 saat yaþasýn stadyum da... Disco-bar da dahil olmak üzere bir çok mekan farklý etkinlikler için denenebilir. Market, cep sinema, diðer alýþveriþ alanlarý hemen aklýma gelenler. Koca þehirde bir tane convenience market yok, aç iþte bir tane, ne güzel yer. Gece 4'te anten fiþi lazým olan adam olmaz mý, gitsin, alsýn. Sandviç de alsýn. Stadyum da 24 saat yaþamýþ olsun. O kadar ütopik deðil bence.

Nereden
    Ýstanbul

idarecilik baþka þey.
    her idareci ayný zamanda taraftardýr, biliyorsunuz deðil mi? yani idareci büyükeþittir taraftar!
    ancak kendilerine yakýþtýracaðým ifadelerle takýmýn yöneticilerine laf edenlerin hayatlarýnda en ufak bir idarecilik tecrübeleri olmadýðý ortadadýr. olan biten doðru yapmaya çalýþýrken olup bitti. idarecilik burada girer devreye zaten. þampiyon olunca ne açýklama yaptýðýn deðildir önemli olan, böylesine sýkýntýlý bir durumda ne dediðin önemlidir. kendisinden hazzetmesem de haþim beyi samimi buluyorum. açýklamalarýný da öyle. sorumluluk sahibi bir insan olarak görüyorum onu. 'ikinci baþkan ispanyada dünyanýn bir numaralý hocalarýyla anlaþmak üzereyken' diye bir þey yok. yok. en az dört defa parise gidip oralardan boþ dönmüþtür o haberim yok diyen arkadaþýmýz. idarecilik iyi günde taraftara bira ýsmarlamak deðildir. sorumluluk almak ve paþa paþa cezayý ödemektir. bu yönetim ve baþkan sorumluluk almýþ transferler yapmýþ ve stadla alakalý çalýþmalarý bir noktaya getirmiþtir. deðerlendirmeyi saðduyulu kongre delegemiz yapacaktýr. eðer nuri bey aday olur da seçilirse yine destekleyeceðim. diðer hallerde de yeni baþkaný destekleyeceðim.
    çünkü ben inanýyorum ki trabzonsporu yönetmek kolay þey deðildir. bir foruma bile meramýmý anlatacak derecede edeple yazý yazamýyorsam koskoca kulübün haklarýný nasýl savunurum.
    deðil mi ama

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý perhaps Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2.0 motor diye aldýðýmýz arabalarýn da 1.934 gibi bir hacimleri olduðu yazabiliyor ruhsatlarda Varsýn 24 saat deðilde 19 saat yaþasýn stadyum da... Disco-bar da dahil olmak üzere bir çok mekan farklý etkinlikler için denenebilir. Market, cep sinema, diðer alýþveriþ alanlarý hemen aklýma gelenler. Koca þehirde bir tane convenience market yok, aç iþte bir tane, ne güzel yer. Gece 4'te anten fiþi lazým olan adam olmaz mý, gitsin, alsýn. Sandviç de alsýn. Stadyum da 24 saat yaþamýþ olsun. O kadar ütopik deðil bence.

Abi bence trabzon gibi bir kentn üzerine "yapýlan 24 saat,bilmem kaç saat,yaþayan þehir-stad" durumlarý hayalden öteye gidemez.Þehir merkezi meydan,e meydanda saat en geç,22.00 da hayat duruyor ! Sen nasýl yenimahalle-ts bulvarý mezkiini 24 saat yaþatacaksýn ? Ha maðazalar açýk durabilir,24 deðil 34 saat açýk durur ama dediðim gibi helede o mevkiide faal olarak 10-12 saatten fazlasýna hayalperestlik ya da trabzonda tam olarak yaþamamýþlýk olarak adlandýrýrým.

Gerçekten ya þu an gözümün önüne geliyor,saat 21.00 bulvardan dükkana doðru yürüyorum(trabzon lisesinin ilerisindeki kuruyemiþçi ) yavuz selimin önü bomboþ,ýssýz,kimi zaman elektrik direkleri çalýþmýyor.

Her neyse diyelimki gerekenler yapýldý,o bölge tamamen bi ýþýk büzmesi olarak inþa edildi.Acaba trabzondaki hayatý 22.00 dan öteye taþýyabilecek mi ? Bence orun burda...

Ha ayrýca : Abi ben beþirlide oturuyorum,gece 4 te çok acil bi þekilde antene ihtiyacým oldu,nasýl gidebilirim stadýn oraya?Hususi arabam yok.

Arkadaþlar bu sorun komplike bi sorundur.Emin olun minibüs duraklarý,stadýn etrafýndaki esnafý vs ilgilendiren ve geniþ çaplý bi konudur.Onun için çokta aceleci olmamak gerek diye düþünüyorum.
    Konu Emiroðlu tarafýndan (20.09.2006 Saat 14:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)