Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Asbakann Szleri

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Standart Asbakann Szleri

Merhaba arkadalar. Bu benim atm ilk balk. Ama nedenim ise, son zamanlarda yaplan deiiklikler sonucu forum haddinden fazla bir duraanla girdi ve beraberinde olaylara kar tepkisizlii de bir lde getirdi. Bu noktada, fikirlerimizi paylaabilmemiz iin, ynetimin sn dnem hareketlerini zetleyen asbakanmz Haim Sayitolu'nun Fanatik gazetesine verdii rportaj ilginize sunuyorum

Rakamlar yanltr!
    Trabzonspor Asbakan Haim Sayitolu: G.Saray’ Trabzon’da 10 matr yenemiyoruz. Ancak istatistikler de yanlr, bu kez
    kazanacaz 20.09.2006
    Trabzonspor Asbakan Haim Sayitolu ile Galatasaray ma bata olmak zere gndemdeki konular konutuk

Sezon ba olmasna ramen yine bir hayli alkantl gnler geiren, drdnc haftada teknik direktrn deitirip, Ziya Doan ile iyi bir hava yakalayan Trabzonspor’un asbakan Haim Sayitolu ile Trabzon’da grtk... Konuulacak ok ey vard ama gndemin ana maddesi doal olarak Galatasaray mayd. Beikta zaferinden sonra st ste gelen Osasuna ve Konya beraberlikleri k durdurduysa da futbolun giderek istenen seviyeye ykselmesi, Bordo-Mavili camiay gelecek adna umutlandryor. te son dnemin en ok konuulan konularndan balayarak, Fatih Tekke’nin Zenit’e gidiini, Lazaroni tercihini, Brezilyal’ya denen tazminat ve stat projesini masaya yatrdmz FANATK’e zel bir rportaj...

‘Kadronun hakk verilmedi’

‘Kadromuz son 1 yl ierisinde, yani geen sezonun ikinci yarsndan itibaren byk lde deiti. Amacmz alternatifi bol bir kadro kurmakt. Bunun iin byk aba sarfettik. Zaten son dnemler de dahil olmak zere aldmz futbolculara bakarsanz ne demek istediimi anlarsnz. Dnyaca nl yldz sz verdik, aldk. Birok gen ve gelecek vaad eden oyuncuyla anlatk. Hoca tercihine gelince... Orada byk bask olutu zerimizde. Birok rakibimizde de durum ayn, hatta daha karanlk olmasna ramen ok ge kaldmz havas yaratld. Gndemimizde ok isim vard. Lazaroni tercihinde biraz duygusal olduk. nk en ksa zamanda bir teknik adamla anlamamz gerektii havas olutu. Hocamzn arkasndan konumak istemiyorum imdi ama eletirilerinin nemli bir blmn hak etmedik. nk mevcut Trabzonspor kadrosunun hakk verilmedi. Kan uyumad, lige bir trl adapte olamad. En son Denizlispor ma da ipleri kopard.’

‘Kriz havas oluturuldu’

‘Ziya Doan camiay tanyan, ligi bilen ve Trabzonspor taraftarnn beklentilerinin farknda olan bir teknik adam. yi bir tercih yaptmza inanyorum. Elbetteki ilk 4 haftada teknik direktr deitirmeyi biz de istemezdik ama bundan sonrasna konsantre olmak zorundayz. Bu aamada da gereksiz yere ve anlamszca eletirildik. Ynetim iinde kriz olduu iddia edildi, birbirimize dtmz sylendi. Asla byle bir aamaya gelmedik. Sadece hepimiz zaman zaman baz konular hakknda fikirlerimizi aklyoruz ve hep ayn olmayabiliyor. Biz bir aileyiz, hem de iyi bir aileyiz.’

‘Ekonomik sorunumuz yok’

‘Byk hedeflerimiz var. Gerekletirebileceimize inandmz iin geldik. ampiyonluk hasreti bizi en ok motive eden etkenlerden biri. Potansiyel olarak buna sahibiz. Dolaysyla da en byk projemiz ampiyonluk. Ekonomik anlamda skntmz yok. Zirve mcadelesi yaptmz dier ekiplere bakacak olursak ok rahatz. Zaman zaman kullandmz krediler iin bile eletirildik ama dnyada bu iler byle yryor. Ksa vadede borlanp ardndan bunlar zebiliyoruz. Bir de gndemdeki stat konusu var. Bunun iin teklifleri deerlendiriyoruz. Arena Stad’n da yapan bir Hollandal firma ile temastayz. Karlkl teklifler inceleniyor. Trabzonspor’un kasasndan para kmadan bir proje dnyoruz. Seyirci gelirleri bize ait olacak. Stat iindeki veya yanndaki dier iletmelerin gelirini devredeceiz. Kapasite olarak da 30 bini gemesini dnmyoruz.’

‘Osasuna’y eleyebiliriz’

‘Olduka kritik bir dnemin iindeyiz. Beikta mayla balayan seri bizim iin byk nem tayordu. stanbul’daki krlma noktasn kaypsz atlattk. Osasuna nndeki 2-2’lik skor ise 2-0’dan sonra geldii iin anlaml. Osasuna yenilmeyecek bir takm deil. Yeter ki, Trabzonspor kendi kimliini sahaya yanstabilsin. nk gzle grlr bir k iindeyiz. Yani turdan umutluyuz. Beraberlie ramen Konya nnde de iyi iler yaptk. Seyircinin puan kaybna ramen takm alklamas da gelinen noktay anlatyor. imdi Galatasaray ma ve Osasuna snavlarna kilitlendik. Galatasaray istatistiksel olarak avantajl grnebilir ama rakamlar yanltr. nemli eksiklerimiz var. Fakat galibiyet dndaki bir sonu bizi sevindirmez. Bu geni kadroyu da byle gnler iin kurduk.’

‘yi ki tazminat koyduk’

Lazaroni’ye ve yardmclarna dediimiz 735 bin dolarlk tazminat iin insafszca eletirildik. Ancak bu kiilerin bilmedii birey vard! Dnyada artk bu iler byle yryor. Lazaroni ile masaya oturduumuzda 3 yllk bir szleme yapacaktk. lk etapta bir tazminat maddesi sz konusu deildi aslnda. Fakat son anda her trl ihtimali gz nne alarak 500 dolarlk bir tazminat maddesi koymay teklif ettik. Bu karlkl olacakt. Yani biz gndermek istersek 500 bin dolar deyecektik, kendisi gitmek isterse ayn rakam verecekti. lk etapta kabul etmedi. 500 bin dolar az dedi, 1 milyon dolarda diretti. Uzun uralarn ardndan rakam 800 bin dolara ektik. Ayrlrken de 200 bin dolar daha indirim yapp 600 bin dolarda anlatk. Eer bu tazminat maddesi olmasayd szlemesini fesh ettiimiz iin i bulup alana kadar kendisine mukavelede yazan paray deyecektik. Yani 3 yl tatil yapsayd bile parasn tkr tkr alacakt. Ksacas tazminat olaynda haksz yere eletirildik.

Fatih Tekke’ye gnderme

Fatih Tekke bizim ok nemli bir futbolcumuzdu. Trabzonspor’a emekleri de tartlmaz. Ancak son dnemlerde o kadar fazla transfer sylentileri kt ki hakknda, rahatszlk balad. imdi, kulbmn istedii takma gittim, dedii konuuluyor. Bunu nerede sylyorsa yanndan bir beni arasnlar. Ben kendisine, ‘Gel Fatih bir imza at, szlemeyi uzatalm, hepimiz rahatlayalm’ dedim. Ayrca zel bir madde koyacaktk ve Avrupa’dan gelecek tekliflerde de ii kolaylaacakt. Bunu kabul etmedi.

///

lk yorum benden

Haim Bey'in zr kabahatinden byk. Tazminat konusundaki szlerine bakar msnz?

Stad konusunda ise gs stadn devlete yaptrrken, bizimkiler para kmasn diye seyirci haslat dndaki gelirleri feragat edecekler. O zaman neden yapacaksnz o stad???????????? Allah akl fikir versin. Baka biey demiyorum
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Bence stadtaki seyirci gelirleri dnda para getirecek yerler kiralanmal.Yani ynetimin karar doru.Trabzonspor,Trabzon esnafna rakip olmamal aksine onlarn kazanlarn artracak ekilde faydas olmal.

Lazaroni konusu bir hata,orda kendilerini savunacak bir dorular yok.Emekli bir seyyah bulup getirdiler,sonra da sne para verip kovdular.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

Trabzonspor Kongre yesi

OFLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Bencede lazorini konusu disinda bi yanlislik soz konusu degil,ozellikle FATiH TEKKEYLE ilgili olan bolumu lutfeeen dikkatli okuyunuz ve artik yorum yaparkende dikkatli olunuz.Sozum Fatihi satani bizde satariz anlayisinda olanlara..Demekki Fatih bizi satmis simdi siz onu satabilecekmisiniz bakalim...

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

lazaroni konusundaki aklamalar komik.stad konusunda dnce doru ama belli bir sre bu gelirlerden feragat edilmeli,ayrca kapasite olarak 30 bini gemesini dnmyoruz diyorlarsa 22 bine felan anlarlar!!!
    Hayat bir gndr o da bugndr.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

u anda kapasite 21,700
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul

stad yedibin kiilik olursa her ma ful ekeriz..
    ondan sonra mthi bir tezahrat: bordooo hamiii ampiyon maviiiiii..
    allahtan ynetim arsa bile dzeltecek adam gibi bir firma var ortada..

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    38

ok muhalif grdm sizi stichus

Sayitolu belli ki hoca seiminde yapt hatay telafi etmeye alyor. Hoca bal bana bir hatayd elbette ama adamn syledii szlerde de bir yanllk yok. Tazminat maddesi olmadan hi kimseyi kovamazsnz. Bkz. Jun.

nemli olan stadyum konusu. Beklemedeyiz...

yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

gs stadn devlet kurumu TOK'ye nasl yaptryor bir bakalm:

lk nce Seyrantepe'den yksek lekte ehrin merkezinde arazi ile ilgilenilir. Sonra tapusunu almak yerine "st kullanm hakk" bilmem ka seneliine alnr. Bylece tapunun vazifesini gren ama fiyat asndan ok daha czi bir miktara arazi gs bnyesine katlm olunur. stelik arazi gs'nin yeni yapaca stadn kaplad alann 20 kat byklndedir. Sonradan anlalr ki kalan ksmlarna da konutlar i merkezleri hastane gibi gelir getiren spor d tesisler de yaplacak.

Bu noktada devlet araya girer hop der. Ne oluyoruz? Ama gs taraftarn karlarna almak istemez hkmetler. Sonuta anlarlar. Ali Sami Yen'in bir blmnn bilmem ka senelik kira hakkndan vazgemesi ve Seyrantepe'deki st kullanm hakl, (!) arazisinin (!) bir blmnn devlete devri karl devlet kuruluu TOK gs'ye 150-200 milyon $'lk bir stad yapacaktr... stelik tm bunlardan sonra gs'nin Ali Sami Yen'de arazisi ve Seyrantepe'de de arazisi kalyor. Bu ne biim hesap?

Ben demiyorum ki gs gibi byle benim aklmn almad yntemlere bavuralm. Ama

"Yeni stad 24 saat yaayacak, maazasyla alveri merkeziyle kulbe gelir getirecek, Trabzonspor'un kurtulu reetesi bu"

dendikten sonra,

"Stada cebimizden para kmasn dnmyoruz. Sponsorlar aracl ile, seyirci geliri bizde kalmak artyla, dier btn gelirlerden feragat edeceiz"

deniyorsa, o zaman bizim de "O zaman yeni stad niye yapyorsunuz?" deme hakkmz vardr
    Konu Travelair tarafndan (20.09.2006 Saat 11:00 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

zr kabahatinden byk derken ne demek istediimi aklayaym.

spanya'da 2. bakann Avrupa'nn iyi td'leriyle anlama noktasna gelmiken, Darbe yapar tutup, denilenlere gre 1,5 saat ierisinde, Lazaroni'yi getiriyorsun. Aratrma yok birey yok. Sonra diyorsun ki lige adapte olamad ondan baarl olamad. Uyum sorunu(!). Sonra balyorsun yaptn stn ura pazarlna. Tazminat art imi. 500 bin ile balam hoca 1 milyon diyince ylmam, 800 bin dolara indirmi. stelik giderken de kyasya pazarlk etmi ve 600 bine anlamlar. Yani sayesinde 400bin dolar fazla demekten kurtulduk(!) stelik pein verdik. Aman ne olacak? Yardmclar keza. 3 ayda kulbn kasasndan kan zarara bakn. zr kabahatinden byk derken bunu kastettim.

Yoksa 3 sene parasn tkr tkr alacakt haaaa

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

''Trabzonspor’un kasasndan para kmadan bir proje dnyoruz. Seyirci gelirleri bize ait olacak. Stat iindeki veya yanndaki dier iletmelerin gelirini devredeceiz. Kapasite olarak da 30 bini gemesini dnmyoruz.’'
    24 saat yaayacak stadn Trabzonspor'a bir faydas olmayacaksa neden yaplyor ?

''Ksacas tazminat olaynda haksz yere eletirildik.''

hakettiinizden daha az eletirildiinizden emin olabilirsiniz.

''Ben kendisine, ‘Gel Fatih bir imza at, szlemeyi uzatalm, hepimiz rahatlayalm’ dedim. Ayrca zel bir madde koyacaktk ve Avrupa’dan gelecek tekliflerde de ii kolaylaacakt. Bunu kabul etmedi.''
    ayp ya bylede iftira atlmaz ki byk kaptan !!! Fatih SULTAN Tekke'ye ik ik ik Fatih'i satan bizde satarzclar duymasn feci kzarlar haberiniz olsun.

Lokman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Madem kapasite 30,000 gemeyecek ne gerek var kardeim yeni stada girin gzel bir tadilata at yapn pisti kaldr olsun bitsin. Ya neyse sizin onuda yapacanz yokta bouna enemizi yoruyorsunuz. Fatih Tekke konusunda olay bence udur bir adam kim kolursa olsun fatih trabzonspor iin kt olan yapt demesi iin nce Trabzonspor a fatih kadar iyilii dokunmal ben grmedim daha byle bir iyilik gren varsa benide aydnlatsn. Her biryeri skan fatihi atyor ortaya bu ne ya, adam gibi kn deyinki hata yaptk kardeim. Lobi yapamyoruz galatasaray stadn devlete yaptrp tm borlarn devlet tarafndan teletirken, biz trkiyeye enok ftbolcu karan blge olarak GSGM ye bir stad projesi sunamadk deyin ne geveliyorunuz aznzda.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

"Seyirci gelirleri bize ait olacak. Stat iindeki veya yanndaki dier iletmelerin gelirini devredeceiz. Kapasite olarak da 30 bini gemesini dnmyoruz"

bu ne demek yaw daha nerden gelir alacaksn seyirci ok geliyoda sanki dkkanlarda elde edecein gelirler sni paraya boacak
    BDE STAT 30 BNDEN FAZLA OLMAYACAKMI 35BN OLSA NE OLUR
    10 bin kii mi artracaklar yani ykmaya gerek yok o zmn inn gibi yap daha iyi

BU YNETMDE 1 GRAM AKIL YOOOOOOOOKKK...

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

stad 24 saat yasayacak ama Trabzonspora Faydas olmayacak

Gzel.

madem stad 30 gecmeyecek ne gereke var ykmaya stad.yk caty kapat tamamen ustunu kou pstn kaldr kale arkalarn buyut. zaten o kosu pst kalksa stad im 20 ccar 30 a yaklasr.ustunude kapatnmyd iminde sksk bozulmaz yagmur sen etklemez alsana stad.
    Konu Grkan tarafndan (20.09.2006 Saat 11:40 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

"Ayrlrken de 200 bin dolar daha indirim yapp 600 bin dolarda anlatk. Eer bu tazminat maddesi olmasayd szlemesini fesh ettiimiz iin i bulup alana kadar kendisine mukavelede yazan paray deyecektik. Yani 3 yl tatil yapsayd bile parasn tkr tkr alacakt. Ksacas tazminat olaynda haksz yere eletirildik."

unun dediine bakn
    adam ndn getirdin o zmn bamza bela ettin e....siz

Lokman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt gkalmuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Gzel.
    Aga bunlar bu kafayla deil 24 saat 24 dakika yaayan stad yapamazlar!!!

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Gzel.
    Anlama detaylar nedir ne deildir bilmiyoruz.Stadn yapmnda kulpten para kmayacak deniyor ve bunun karlnda iletim hakk devrediliyor.nemli olan bu devrin(kiralama)ka yllk olduu.Sonra bu devirler tekrar Trabzonspor'a dndnde Trabzonspor olarak buralarn iletilmesine karym tpk Trabzonspor'un liman iletmeye kalkmas gibi yanl olur.

Trabzonspor ihaleye karr,kiralar ve bu ekilde Trabzon esnaf da kazanr.Aksi yanl olur.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

24 saat yasayan mekan.

stanbul zmr ankara harcnde turkyede hcbryerde 24 saat yasayan mekan olablecegn sanmyorum.

ne koyacaklar dskomu.o saatte ancak dsko bar olur.

anlaslan bunlar bsey yapamayacak.laftan baska.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

bmn trabzon bana gesin bunlardan bir halt olmaz

mahmuter61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    47

Stadn 30.000 kii kapasiteli olmasn eletirenlere katlmyorum.Aksine daha kk olmal,nk bo trbnler rakibin konsantrasyonunu artryor.Daha 15.000 kii toplanamyor 30.000 in zerini nerden tamamlcan!!!Milli takm gibi resimlemi doldurcanz trbnleri??*Asbakan Haim bey e de kzmyorum.Adamda kabahat yok!Kabahat onu o listeye sokanda!!!

Naim
    Ziyareti

Alnt lazikopat61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Ayrlrken de 200 bin dolar daha indirim yapp 600 bin dolarda anlatk. Eer bu tazminat maddesi olmasayd szlemesini fesh ettiimiz iin i bulup alana kadar kendisine mukavelede yazan paray deyecektik. Yani 3 yl tatil yapsayd bile parasn tkr tkr alacakt. Ksacas tazminat olaynda haksz yere eletirildik."

unun dediine bakn
    adam ndn getirdin o zmn bamza bela ettin e....siz
    diyemiyor ki
    ben 3-5 reklam uruna bu takma 4 hafta iin 1.5 milyon dolar kazk attm
    klubun parasm istediim gibi harcarm
    sizemi hesap vericem kongreye hesaplaalm
    diyemedii iin
    bin bir trl yol semi
    ama bu adam Tarihinden bir daha Trabzon Klubunun her hangi bir kongresinde bir utanma emaresi gstermeden aday olur vede seilirse
    o gn klub bitmitir demektir

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

2 ay hoca ara sonra lazaroniyi getir 4 hafta sonra 1 trilyonu cebine koyup gnder sonrada kan uyumazl denen sama sapan bi bahane uydur sonrada utanmadan konu lazaroni giderken bile bize zarar brakt (jefferson )
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Vay anasn yaaa aklamaya bak ! Savunmaya bak yaaaa ! zr kabahatinden 1000 kat daha beter ! Yazk ki senin gibi bi insann isminin nnde o etiket duruyor ! Yazk ! yazk !
    Kendini gelitirmeli(!). Hi bir futbolcu Trabzonspor'dan stn deildir(!). Yeniden yaplanalm(!). zmze dnmeliyiz(!). Transferi kapattk(!).

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    38

24 saat yasayan mekan.

stanbul zmr ankara harcnde turkyede hcbryerde 24 saat yasayan mekan olablecegn sanmyorum.

ne koyacaklar dskomu.o saatte ancak dsko bar olur.

anlaslan bunlar bsey yapamayacak.laftan baska.
    2.0 motor diye aldmz arabalarn da 1.934 gibi bir hacimleri olduu yazabiliyor ruhsatlarda Varsn 24 saat deilde 19 saat yaasn stadyum da... Disco-bar da dahil olmak zere bir ok mekan farkl etkinlikler iin denenebilir. Market, cep sinema, dier alveri alanlar hemen aklma gelenler. Koca ehirde bir tane convenience market yok, a ite bir tane, ne gzel yer. Gece 4'te anten fii lazm olan adam olmaz m, gitsin, alsn. Sandvi de alsn. Stadyum da 24 saat yaam olsun. O kadar topik deil bence.

yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul

idarecilik baka ey.
    her idareci ayn zamanda taraftardr, biliyorsunuz deil mi? yani idareci bykeittir taraftar!
    ancak kendilerine yaktracam ifadelerle takmn yneticilerine laf edenlerin hayatlarnda en ufak bir idarecilik tecrbeleri olmad ortadadr. olan biten doru yapmaya alrken olup bitti. idarecilik burada girer devreye zaten. ampiyon olunca ne aklama yaptn deildir nemli olan, bylesine skntl bir durumda ne dediin nemlidir. kendisinden hazzetmesem de haim beyi samimi buluyorum. aklamalarn da yle. sorumluluk sahibi bir insan olarak gryorum onu. 'ikinci bakan ispanyada dnyann bir numaral hocalaryla anlamak zereyken' diye bir ey yok. yok. en az drt defa parise gidip oralardan bo dnmtr o haberim yok diyen arkadamz. idarecilik iyi gnde taraftara bira smarlamak deildir. sorumluluk almak ve paa paa cezay demektir. bu ynetim ve bakan sorumluluk alm transferler yapm ve stadla alakal almalar bir noktaya getirmitir. deerlendirmeyi saduyulu kongre delegemiz yapacaktr. eer nuri bey aday olur da seilirse yine destekleyeceim. dier hallerde de yeni bakan destekleyeceim.
    nk ben inanyorum ki trabzonsporu ynetmek kolay ey deildir. bir foruma bile meramm anlatacak derecede edeple yaz yazamyorsam koskoca kulbn haklarn nasl savunurum.
    deil mi ama

Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt perhaps Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2.0 motor diye aldmz arabalarn da 1.934 gibi bir hacimleri olduu yazabiliyor ruhsatlarda Varsn 24 saat deilde 19 saat yaasn stadyum da... Disco-bar da dahil olmak zere bir ok mekan farkl etkinlikler iin denenebilir. Market, cep sinema, dier alveri alanlar hemen aklma gelenler. Koca ehirde bir tane convenience market yok, a ite bir tane, ne gzel yer. Gece 4'te anten fii lazm olan adam olmaz m, gitsin, alsn. Sandvi de alsn. Stadyum da 24 saat yaam olsun. O kadar topik deil bence.

Abi bence trabzon gibi bir kentn zerine "yaplan 24 saat,bilmem ka saat,yaayan ehir-stad" durumlar hayalden teye gidemez.ehir merkezi meydan,e meydanda saat en ge,22.00 da hayat duruyor ! Sen nasl yenimahalle-ts bulvar mezkiini 24 saat yaatacaksn ? Ha maazalar ak durabilir,24 deil 34 saat ak durur ama dediim gibi helede o mevkiide faal olarak 10-12 saatten fazlasna hayalperestlik ya da trabzonda tam olarak yaamamlk olarak adlandrrm.

Gerekten ya u an gzmn nne geliyor,saat 21.00 bulvardan dkkana doru yryorum(trabzon lisesinin ilerisindeki kuruyemii ) yavuz selimin n bombo,ssz,kimi zaman elektrik direkleri almyor.

Her neyse diyelimki gerekenler yapld,o blge tamamen bi k bzmesi olarak ina edildi.Acaba trabzondaki hayat 22.00 dan teye tayabilecek mi ? Bence orun burda...

Ha ayrca : Abi ben beirlide oturuyorum,gece 4 te ok acil bi ekilde antene ihtiyacm oldu,nasl gidebilirim stadn oraya?Hususi arabam yok.

Arkadalar bu sorun komplike bi sorundur.Emin olun minibs duraklar,stadn etrafndaki esnaf vs ilgilendiren ve geni apl bi konudur.Onun iin okta aceleci olmamak gerek diye dnyorum.
    Konu Emirolu tarafndan (20.09.2006 Saat 13:23 ) deitirilmitir.
    Kendini gelitirmeli(!). Hi bir futbolcu Trabzonspor'dan stn deildir(!). Yeniden yaplanalm(!). zmze dnmeliyiz(!). Transferi kapattk(!).

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)