Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TS - GS Ma Biletlerinde %100'lk Fiyat Art!

Onur Muhcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Angry TS - GS Ma Biletlerinde %500'lk Fiyat Olsa Yine Kamazd!

Sylediimiz gibi oldu, taraftar pek ilgi gstermedi, tribnler bo kald ama yinede az kiiyle taraftar olarak ok iyi iler kardk, harika bi atmosfer vard, takmn ateleyen bir taraftar kitlesi vard ve belkide yllar sonra byle srekli destek veren bir tafatar vard avni akerde .. Kale arkasnda Erdodu'lu arkadalarmzn am olduu bordo mav irenkli ve zerinde yaz olan bayrak ok anlamlyd ''TRABZON MPARATORLUKLARIN YIKILDII YERDR ASLANIM '' ve maraton da alan bir pankart '' Wellcome to the real hell '' GEREK CEHENNEME HO GELDNZ ! Sper bir mat . . Sesim baya ksld ama feda olsun TRABZONSPOR'uma . .
    Konu Onur Muhcu tarafndan (24.09.2006 Saat 10:55 ) deitirilmitir. Sebep: TS - GS Ma Biletlerinde %500'lk Fiyat Olsa Yine Kamazd!

Angry

Doru sylyorsun kardeim bu artn nedeni nedir acaba Digitrk zengin mi yapmaya calsyorlar herkes bize dman gecen yl 5 ytl idi biletler biz yine 30 ytlye aldk karaborsadan nolacak halimiz
    Dostlara Aglariz Dostlara Gleriz

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

gerekten samalam bunlar yaa ben 40 ytl bir arada ne zaman grdm ki..
    olmaz bu kadar yav.acil indirime gidilmesi gerek

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

trbnler bo kalnca akkllar bana gelir

yle bir ynetim varki hi bir eyi nceden gremiyor
    "Trabzonspor taraftar rzgara uymaz, rzgar yaratr" enol GNE

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

bu stanbul takmlarnn da derbi malarnda gittii bir uygulama neden tepki gsteriliyor anlamyorum. herkes takm eletirmeyi biliyor ama 75 ytl ye sata kan kombineler satlmyor, 20-40 ytl lik biletlere tepkiler gsteriliyor. rakiplerimize baktmzda fener ve bjk nn 20 bin civar kombine sattn gryoruz. bunun dnda en ucuz biletlerini 30 ytl ye satyorlar. adamlarn 1-2 malk stad geliri nerdeyse bizim sezonluk stad haslatmza eit. hem takmmzn bu rakiplerle mcadele etmesini istiyoruz, hem en az onlar kadar byk takmz diyoruzki bu kesinlikle doru, o zaman neden bilet fiyatlarmzn en azndan bir malk rakiplerimizin seviyesinde olmasna tepki gsteriyoruz hi bir anlam veremiyorum gerekten...

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

Alnt h@msi61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu stanbul takmlarnn da derbi malarnda gittii bir uygulama neden tepki gsteriliyor anlamyorum. herkes takm eletirmeyi biliyor ama 75 ytl ye sata kan kombineler satlmyor, 20-40 ytl lik biletlere tepkiler gsteriliyor. rakiplerimize baktmzda fener ve bjk nn 20 bin civar kombine sattn gryoruz. bunun dnda en ucuz biletlerini 30 ytl ye satyorlar. adamlarn 1-2 malk stad geliri nerdeyse bizim sezonluk stad haslatmza eit. hem takmmzn bu rakiplerle mcadele etmesini istiyoruz, hem en az onlar kadar byk takmz diyoruzki bu kesinlikle doru, o zaman neden bilet fiyatlarmzn en azndan bir malk rakiplerimizin seviyesinde olmasna tepki gsteriyoruz hi bir anlam veremiyorum gerekten...
    benim maraton trbnne kombinem var, tepki gsteriyorum nk burada insanlarn gelir dzeyi belli, bu duruma ramen maa gidecekler belki ,ama yazk deil mi!!
    "Trabzonspor taraftar rzgara uymaz, rzgar yaratr" enol GNE

Stad geliri ortada ama bizim de ekonomik durumumuz ortada gzel kardesim ne yapalm simdi kt yollardan para m gecirelim zimmetimize?

Sana bi soru soracam nerede yayorsun?

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

ben stanbul da yayorum, ama Trabzona gider gelirim ehrin ekonomik durumunun pek de parlak olmadndan haberim var. ama biz bu takmdan baarlar, ampiyonluklar, gzel transferler bekliyoruz. ama bakyoruz konya mana(bilet fiyatlar normal dzeydeydi), inn deplasmanndan galibiyetle gelmi takm bo tribnlerde karlanyor, bu takma bu futbolcuya yazk deilmi? peki ynetim ne yapsn, onlar da istanbul takmlaryla baetmek iin(fenerin yllk stad geliri 25 milyon dolar civarnda) en azndan halkn ilgi gsterebilecei malarda bi nebze olsun para kazanmak istiyor. herkes 40 ytl veremiyebilir bir maa anlayla karlyorum fakat sezon banda 17 lig ma, bi ka uefa ma ve en az 4-5 trkiye kupasn izlemenin bedeli sadece 75 ytl idi. fakat bizim taraftarmz buna bile ilgi gstermedi. nasl ynetimin, futbolcunun sorumluluklar varsa taraftarmznda var. ama taraftarmz hersene snfta kalyor gerek maa gitmeyerek, maa gidip kfrlerler ederek,sahaya anlamsz ekilde yabanc maddeler atp klb para cezasna arptrlmasna neden olarak veya sahann kapanmasna sebebiyet vererek...

Sen maddiyat tabiki onemli deil kardesim ama realist olmak lazm biz seyircisiz oynanan macta bile takmmz yalnz brakmadk bu 20 ytl icin de brakacak deliz ama taraftar her zaman dnmek lazm! sonucta olan taraftara olacak

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bence ynetim ok ii yapm sadece derbi malarna gelen taraftara ii bi ceza trabzonda olupta malara gitmeyen lere gerekten hayret ediorum kombine alnsa ok ucuza gelicek ama taraftar n akl sadece derbilerde gelio ok ii yapm madem sadece derbilere geliosunuz ozman derbi tarafiesni dceksin

Harun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    37

Hayatmda bir kere Trabzon'a gittim.Ve hep bende soru iareti brakan sorular benden byklere orda doan orda yaayanlara sordum.Sorduum sorular arasnda ma biletleri ve maa olan ilgide vard.te size Trabzon'un iinden esnafndan sorduum soruya gelen cevap:

Trabzon'da Trabzonspor iin hi bir zaman ekonomik kriz bahane edilmez.Bu ehir takmnn ampiyon olacana inansn yada inandrlsn bor alrlar senet imzalarlar yinede o tribn doldururlar.nsanlarda evk kalmad ancak byk malarda istek oluyor.dda bayilerine git ya ortalam 18-22 aras yzlerce genci grrsn yada cafelere git ayn ortam orda da grrsn.Para bahane bu takm ehrin hereyi ama insanlar evklendirecek birey yok artk.O hava yakalansn gr bakaym Avni Akeri o zaman.Eskiden deil malubiyette beraberlikte bile dkkann ge aan insanlar bilirim imdi malub olmuun kimsenin umrunda deil.ler byle olunca ekonomik kriz ve isizlik bahane ediiliyor.En basiti elinde kombinesi olupta maa gitmeyen yzlerce kii sylerim sana...

Yorum sizin...
    Zaman abuk gese de bugnleri zlesek.

tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Byksn Harun.Yorum yapamayacam msadenle.
    "Arkasndan yz kpek havlamayan kurt, kurt saylmaz. Kpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un ok ihtiyac var"

ARAF - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    44

ben trabzonda yaadm 18 sene halada gider gelirim milletin maa gidesi yok akama kadar kahvede kat oynuyorlar sigara iiyor sigaradan kessin eer trabzonu seviyorsa maa gitsin kimse paray bahane etmesin bence isterse para bulur uzun sokakta caka satacam diye harcad paralardan kssn febe milyara kombine satyor bizimkiler 70 milyonluk kombineyi almyor boverin bahaneyi trabzonu seven gnlden destekleyen (maa gidipte her eye kfretmeyen) seyirci gitsin maa
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Trabzonspor Kongre yesi
    28TS61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

sana sonuna kadar destek takimini seven der

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

bencede ok fazla trabzonun ekonomik yaps buna msait deil

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    37

benmde maratonda kombnem var kend adma baknca tabk sevndm ama genelde baknca uzuldum bu demektr k seyrc maa fazla lg gosteremeyecek ama umarm herseye ragmen stad dolar
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

byle fiyatlar trabzon insan kaldramaz!...
    bu ne byle? maraton 40ytl olur mu? sen kimi getireceksin bu tribnlere? zaten milletin cebinde para yok.. fnd yok!.. osu yok busu yok.. bir de stne bilet fiyatlarn artryorsun.. akl almaz bir fiyata hem de!

imdi cumartesi gn sen 10,000bin kiiye bu ma oynarsan ne diyeceksin? taraftarmz bizi yalnz brakt onun iin mi puan alamadk diyeceksin...

sen byle fiyat koyarsan millet nasl gelsin.. inann ki konyaspor manda tribnlerin yar yarya dolmasnn tek sebebi bilet fiyatlardr...

hi mi dnemiyorlar bunu? eer gs manda FAH fiyatlar koyarlarsa ben art niyetli dnrm!.. taraftar smrlecek insanlar deildir.. smrmek istiyorsan rakip takmn taraftarn smr!...

gs taraftarna bilet 50ytl yap!... bizim taraftarmz her sene her deplasmanda fahi fiyatlara bilet alyorlar.. daha geen senenin en son manda kendi evimizde oynamamza ramen bjk taraftar bizden daha ucuza bilet ald.. imdi bu akla manta sar m?

ynetimin yapt gerekten ok yanl ve bu duruma seyirci kalmak daha da yanl olur...

hem destek istiyorlar hem de kstek oluyorlar...

ya sabr ya sabr!
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Bar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

art % 100 deil, bu yl mart ayndaki gs mana gre art % 900 !!!

Ynetim Kurulu
    Kul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

Gs Ma Bilet Fiyatlar

Geen sene Kale Arkas: 2 ytl Maraton: 4 ytl
    Bu sene 20 ytl 40 ytl

armaya devam ediyoruz...! Ne kadar olursa olsun bu maa gidilecek. "Baka Trabzonspor yok"
    Bmn|Bursa | Trabzonsporlular Birlii

yelik tarihi
    27.08.2006
    Nereden
    Malatya
    Ya
    44

Alnt respect_zephyr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar ben diyorum ki bu konuda ynetime mail atp tepkimizi gsterelim, belki istanbulda denen paralara gre bu rakamlar hi bir ey ama Trabzon ehrinin ekonomik yapsn dnrsek, bu ekilde bu stad dolmaz! Bu durumda kt bir tribn grnts olur, ateleyici taraftar olmaz ve bu ekilde gelebilecek bir malubiyetin hesabn kimse veremez ..

Sayglarmla . . .
    ahsen, kfr edip, taknlk yapan seyirci olmasndansa, ekirdek yiyen seyirci olmasn tercih ederim.ehrin ekonomik durumuyla satlan kombineler arasnda zerre kadar balant yok. senelik 100-200 ytl kombine paras verecek 20000 trabzonlu yokmu allahakna bu memlekette.bunlarn hepsi masal, trabzon ehri takmna sadece kelimelerle destek veriyor, i icraate gelince oda yok.( 1 kii 1 ytl lik gn/paket sigara ise ayda 30 ylda 360 ytl eder, ortalama sigara fiatlar bundanda fazla.) bu rnekleri oaltabiliriz. 1 kii kahvede 2 ay az ise 500 ykr/gn ayda 15 ytl ylda 180 ytl. o yzden brakalm kendimizi kandrmay.takma sahip kalm.

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Yaw maraton da maraton olsa maratondakilerin yars direkler yuzunden gremiyo zaten

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Bence ynetim bu ay sonunda bitecek olan kombne satlarn artrmak iin byle bir kara alm nk 17 ma iin 150 milyon olan bir tribne bir malgna 40 milyon vermek ne kadar mantkl kaldki istanbul takmlaryla yaplacak malarda maraton biletlerinin 40 milyon olacag dnlrse 3 ma 120 milyon 30 ytl daha koy 14 ma ma bas 2.13 ytl ye gelsin anlayacagnz ynetim byle bir strateji belirleyerek kombine satlarn artracagn dnyor

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    38

Allah bir ey biliyorda yllardr ampiyon yapmyor bizi. Kim gidecek imdi CL malarna, utanmadan 50 YTL falan yaparlar maratonu, mazallah...

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

yav bence son derece dogru
    her derbi ve uefa maclari bu fiyatlarda olmali
    ekonomik sorunu olanda alsin kombine dert yanacagina ne kadar ucuz oldugunu herkes biliyor

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Kombine Organizasyonu ‎( 1 2)

Hani hi ilgi gsterilmeyen bir konu vard ! Katlmda bulunan arkadalar dardan gelecek olsalar bile alrlar kombinelerini bir malk izlerler. Katlmayanlar da fb ve bjk hatta olas Uefa kupas malarn dnyorlarsa ellerini abuk tutsunlar zira ay sonu kombine satlar sona eriyor.

Kulp bence en dorusunu yapyor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)