Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Digiturk'e Çaðrý

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Standart Digiturk'e Çaðrý

Bizim maçlarýmýza Yorumcu olarak Ya ERGUN ATA yý yada NECMÝ PEREKLÝYÝ atasýnlar.Bali gibi yorumcularýn bizim maçlarýmýzda yeri olmamasý lazým diye düþünüyorum bu konuda ne yapabiliriz.Yine mail yaðmurunamý tutalým nedersiniz.????
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Katýlmýyorum düþüncene,Serdar içimizden biri ve biz burda ne düþünüyosak aynen yansýtýyor.politik cümleler kurup edebiyat yapmýyor.Adam neyse o.Ýçinden nasýl geliyosa konuþuyor.Ben Serdar Balinin Taraftarý yansýttýðýna inanýyorum.Þivesini sorun ediyorsun sen herhalde.Ne yani adam Trabzonlu ve o þiveyi kullanmasý gayet normal.

Nereden
    Trabzon

Serdar Bali'nin nesi varmýþ ki? Neden yeri olmasýn?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Serdar Bali'in yorumlarý gayet yerinde. Kendsinin iyi bir Trabzonsporlu olduðundan da þüphe duymuyorum.

Ama karizmasý yok ya ondan rahatsýz oldu galiba rutav0861.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

arkadaþlar:emin olun kimse burda serdar balinin geçmiþine yada trabzonluluðuna veya trabzon sporluluðuna laf söylemez.rutav da o yönde bir þey demiyor zaten.
    ama onun ve benim gibi gurbette yaþayanlar, maçlarýmýzý yorumlayan serdar balinin üç kelimesinin birini anlamýyor.çok sönük kalýyor kanýsýndayým.
    bende lig tv yorumcumuzun deðiþmesi gerek diye düþünenlerdenim.
    mesele þive deðil.bende ayný þiveyi kullanýyorum.þiveden yana bir sorunumuz yok.daha sesi çýkan.gür konuþan.net konuþan bir yorumcu olmalý.serdar bali maç öncesi yorumlarýnda bayýyor beni.
    N e K ö T ü !

Naim
    Ziyaretçi

Serdar Balinin tek derdi
    Trabzonspor Çeþmesinden niye biz içmiyoruzda dýþarýdan insanlar içiyor

býrakýn bize biz kendi aramýzda Trabzonu yeriz diyorlar

Gözümde görüþlerinin zerre deðeri yok
    Çünki kendisinin deðeri yok

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

futbolu çok süper oynuyoruz da bu sorunlar baþlýyor..x...

Barýþ BAKIRTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serdar Balinin tek derdi
    Trabzonspor Çeþmesinden niye biz içmiyoruzda dýþarýdan insanlar içiyor

býrakýn bize biz kendi aramýzda Trabzonu yeriz diyorlar

Gözümde görüþlerinin zerre deðeri yok
    Çünki kendisinin deðeri yok
    Tamamiyle katýlýyorum adam derdi Trabzonspor da görev yapamamasýdýr Marcelinho ile ilgili yorum yapýyor "geçmiþi çok iyimiþ yýldýzmýþ bizimde baksýnlar geçmiþimize neler yaptýk"
    Yorumlarý beni çýldýrtýyor.
    61>34

ligarba61
    Ziyaretçi

Herþey halloldu bir bu kalmýþtý.

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Öztürk Pekin'in anlattýðý maçlardan da galibiyet çýkaramýyoruz
    BORDO MAVÝ

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý Barýþ BAKIRTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamamiyle katýlýyorum adam derdi Trabzonspor da görev yapamamasýdýr Marcelinho ile ilgili yorum yapýyor "geçmiþi çok iyimiþ yýldýzmýþ bizimde baksýnlar geçmiþimize neler yaptýk"
    Yorumlarý beni çýldýrtýyor.
    bunu devamlý söylüyorum
    Dün Maçtan sonra yaptýðý yorum
    "efendim yanlýþ Transfer politikalarý uygulanýyor Trabzonun parasý dýþarý atýlýyor(Buraya kadar hak vermemek elde deðil)
    sunucu Soruyor Çözüm nedir
    Bali iþte o an yumurtluyor hevesini
    " Eski Futbolduculardan Yetenekli(!) bu iþi Bilenlerden(!)cemiyet Hayatýnda öncü olan oturup kalkmasýný bilen (burada bir parantez açýyorum Beyzade kendisi Trabzonspor Futbolcular Derneðinin baþkanýdýr Cemiyet hayatý buradan gelir) bir gruba görev vermeli ve kendileri Yurt ici ve dýþýnda takým için topcu aramalýdýr"

Vel hasýlý kelam bu beyzada aylýk 3-5 milyar alarak Trabzonsporda Çalýþmaya hevesli istekli ve tekliflidir
    ve bu takýmla tek iliþkisi maaþ çeklerinin klubce ödendiði sürece pozitif olacaktýr.
    Aksini iddia eden?

ts_fan
    Ziyaretçi

Serdar Bali gibi adamlarýn tek derdi Trabzonspor'dan nemalanmaktýr.Ýþte bu tip sözüm ona Trabzonspor'lu insanlar nemalan(a)madýklarý sürece daha çooook Trabzonspor hakkýnda olumsuz þeyler konuþmaya, yazmaya devam edeceklerdir.Ýnsanlar Trabzonspor'la alakalý hareket ederlerken, konuþurlarken sokaktaki ''bali''ciler gibi olmamalýdýrlar.Berbat giden üç Ýstanbul takýmýnýn yorumcularý hiç haketmedikleri pofpoflanmadan nasiplenirken, bizim sözüm ona yorumcular sadece kulübü karýþtýrmak adýna tavýr benimsiyorlar.Bunlara bir örnek te Lemi Çelik'tir diyebilirim.
    Konu ts_fan tarafýndan (18.09.2006 Saat 14:03 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý hamibasoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlmýyorum düþüncene,Serdar içimizden biri ve biz burda ne düþünüyosak aynen yansýtýyor.politik cümleler kurup edebiyat yapmýyor.Adam neyse o.Ýçinden nasýl geliyosa konuþuyor.Ben Serdar Balinin Taraftarý yansýttýðýna inanýyorum.Þivesini sorun ediyorsun sen herhalde.Ne yani adam Trabzonlu ve o þiveyi kullanmasý gayet normal.
    Yok beni yanlýþ anlýyorsunuz ben Serdar balinin ne futbolculuðuna ne TRabzonsporluluðuna tek kelime laf etmem.Trabzonspora hizmet eden her kim olursa olsun baþýmýn üstünde taþýrým ama konu yomralý73 ün dediði gibi inanýn yaptýðý yorumlar sýkýcý sesi gür lafý yapýþtýran biri olmalý orada diye düþünüyorum..hepsi bu yoksa rahatsýzlýðým baþka biþey deðil yani.
    bazý arkadaþlar herþey bittide bumu kaldý diyorlar ama bizim gibi gurbetten dijitürkten maç seyredenler için o yorumlar çok ehemmiyet gösteriyor.Trabzondan Avni akerden maçlarý canlý seyretme imkanýmýz olmadýðý için bu konu bizler adýna çok önemli.Þive meselesine gelince bende karadenizliyim o konuda benim sorunum hiç olamaz ama Trabzonsporu tutan milyonlarca anadolulu kiþi var bunuda unutmamak lazým diye düþünüyorum.
    Saygýyla...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Serdar bali yanlýþ trasfer politikasý diyor kendisi özkan sümer zamanýnda klüpte yetkiliydi ozaman transfer politikasý nasýldý acaba ? Neden istifa etti ?
    Her maç sonunda sanki kötü sonuç olsada eleþtirmek için bekleyen insan gibi duruyor benim gözümde. Yönetime karþý olabilir bir insan ama yönetime karþý diye de takým üzerine baský kurmanýn manasý yok.
    61>34

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Serdar Bali den önce maçlarýmýzý fb,bjk ve gs li yorumcular yorumlarken ýsrarla digitürkü arayýp ''Trabzon'u ,Trabzonspor'u bilen bir yorumcu istiyoruz fb li adam ne kadar anlar benim derdimi ,isteðimi'' diye telefon etmiþtim ve bir kaç kiþiyede ettirmiþtim.'' Serbest Atýþ'' adlý programla ilgili þikayette bulunmak için aradýðýmda þikayetlerimize yanýt verdiklerini hatta bizim isteðimizle ''serdar Bali'yi yorumcu olarak getirdiklerini'' söylediklerinde utanarak bu isteðimden dolayý piþman olduðumu keþke diðerleri yorum yapmaya devam etselerdi dedim dilimi eþþek arýsý soksaydýda böyle bir istekte bulunmasaydým Serdar Bali'nin tek derdi Trabzonspor'u karýþtýrmak baþkada biþey deðil.
    spiker: Sayýn Bali Trabzonspor güzel bir futbolla bjk yeerek üç puanýn sahibi oldu nasýl deðerlendiriyorsunuz
    cevap
    Bali : ben Trabzonspordan dört maçtan sýfýr puan ve kongre bekliyordum.

lütfen birisi bu tip adamlarý Trabzonspordan uzaklaþtýrsýn.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

@sevgi
    Gelde sevginin yazdýðýný okuyup delirme. Bence bir önceki digiturk protestosu gibi bunudu yapmalýyýz.
    Serdar Bali alýþýktýr zaten en ufak tepkide kaçmaya.
    61>34

Analyzer
    Ziyaretçi

Alýntý QuakeviL61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Puhaha Ýstatistik dediðin böyle olur, tebrikler Quake
    Bizim çoðu maçýmýzý da bu amca anlatýyor, yanmýþýz biz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý QuakeviL61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    HoCam yapma þimdi "kim vurursa gol olur ve Goll "dedi adam bizimkilerde iþ yoksa adam ne yapsýn
    Her Asker Kýsa Dönem olamaz :)

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yorumda Ahmet AÐAOÐLUNDAN baþkasý yalan
    KAHROLSUN LÝG TV !!!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý BOZOHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yorumda Ahmet AÐAOÐLUNDAN baþkasý yalan
    Yeterki iþi bilen biri olsun isim okadarda önemli deðil Aðaoðlunu ben baþkan olarak görmek isterim aslýnda ama o ayrý bi konu... :evil:

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alýntý rutav0861 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim maçlarýmýza Yorumcu olarak Ya ERGUN ATA yý yada NECMÝ PEREKLÝYÝ atasýnlar.Bali gibi yorumcularýn bizim maçlarýmýzda yeri olmamasý lazým diye düþünüyorum bu konuda ne yapabiliriz.Yine mail yaðmurunamý tutalým nedersiniz.????
    Serdar Bali istanbul medyasýna karþý nasýl konuþucagýný bilen gerektiginde postasýný koyan ender Trabzonsporlulardandýr örnek verirsek sinan engin e 3 yýl önce canlý yayýnda postasýný koymasýdýr

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Serdar Bali ile ilgili bu sayfalarda soylenmis olan hersey cok dogru ve hepsine katiliyorum.Ne kariyerini, ne gecmisini kesinlikle tartisamayiz.Bunula birlikte asil amacinin Trabzonsporda gorev yapip burdan nemalanmak oldugunu da tartisamayiz.Baska tutunacak bir dali yok su anda.Gorev alabilecegi tek ve en buyuk kurum Trabzonspor dur.Takim gol atip one gecmisken bile kendisi olumsuz yorumlar yapip maclari izleyen taraftarlarimizi sinirlendirmekten baska bir amaci yok.Malesef yapmis oldugu kendine pay cikaran yorumlara devam etmekte kararli ta ki bu klupte kendisine bir yer buluncaya kadar.Maclarimizi Necmi Perekli yorumlasin.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Yaþ
    41

Arkadaþlar adamýn Trabzonspor'da görev yapmak istemesinden daha doðal ne var Allahýnýzý severseniz. Ýsterse ister. Böyle "nemalanmak", "pastadan pay almak" vs. gibi insafsýz, zalimane tabirler pek hoþ olmuyor.

Yorumlarýna gelince; ben çoðu söylediðine katýlýyorum. Ne yani Trabzonspor'un durumu çok mu iyi de adam eleþtiriyor. Trabzonspor taraftarlarýnýn çoðunun da mevcut durumdan rahatsýzlýðý ve bu duruma aðýr eleþtirileri ortada olduðuna göre hepimiz Trabzonspor'dan pay çýkarmak isteyen kan emiciler deðiliz sanýrým.
    Konu Can basten tarafýndan (18.09.2006 Saat 19:00 ) deðiþtirilmiþtir.

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý Can basten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar adamýn Trabzonspor'da görev yapmak istemesinden daha doðal ne var Allahýnýzý severseniz. Ýsterse ister. Böyle "nemalanmak", "pastadan pay almak" vs. gibi insafsýz, zalimane yorumlar pek hoþ olmuyor.

Yorumlarýna gelince; ben çoðu söylediðine katýlýyorum. Ne yani Trabzonspor'un durumu çok mu iyi de adam eleþtiriyor. Trabzonspor taraftarlarýnýn çoðunun da mevcut durumdan rahatsýzlýðý ve bu duruma aðýr eleþtirileri ortada olduðuna göre hepimiz Trabzonspor'dan pay çýkarmak isteyen kan emiciler deðiliz sanýrým.
    Trabzonda Çalýþmayý istemek Farklý
    Trabzonda ÇALýþmayý istemek farklý
    Arada bazý farklar var
    Ben bir IT sorumlusuyum en büyük hayellerimden birisi Trabzonda herhangi bir konuda görev yapmak
    rütbesi ne olursa olsun beni mutlu eder
    Ama bunun için kimseye komplo kurmaya
    Bakýn aralýkta kongre var benimde þukadar oyum var
    TV de programýmvar þukadar üye dernekte var
    Bana þu maaþý verin Transfer komitesi kurun beni baþýna alýn gibi laflar etmiyorum
    Bazý mevzularý bilmiyorsak bilenlere Kulak verelim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Yaþ
    41

Vayyy Trabzonspor'la ilgili konulara benden daha çok hakimsin demek. Pardon abi...

Trabzonspor'un efsane kadrosundaki adamlardan birisine kulübü eleþtirdi diye "hýrsýz" imasýnda bulunurkenki kaynaklarýn da Trabzonspor tesislerinde çalýþan çaycý Necati ve kapýda duran güvenlik görevlisi Abdülkerim'den edindiðin istihbaratlardýr eminim ki..

La havle ve la kuvvete...

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)