Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Digiturk'e ar

Murat Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

Standart Digiturk'e ar

Bizim malarmza Yorumcu olarak Ya ERGUN ATA y yada NECM PEREKLY atasnlar.Bali gibi yorumcularn bizim malarmzda yeri olmamas lazm diye dnyorum bu konuda ne yapabiliriz.Yine mail yamurunam tutalm nedersiniz.????
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Katlmyorum dncene,Serdar iimizden biri ve biz burda ne dnyosak aynen yanstyor.politik cmleler kurup edebiyat yapmyor.Adam neyse o.inden nasl geliyosa konuuyor.Ben Serdar Balinin Taraftar yansttna inanyorum.ivesini sorun ediyorsun sen herhalde.Ne yani adam Trabzonlu ve o iveyi kullanmas gayet normal.

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

Serdar Bali'nin nesi varm ki? Neden yeri olmasn?

Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2004
    Ya
    34

Serdar Bali'in yorumlar gayet yerinde. Kendsinin iyi bir Trabzonsporlu olduundan da phe duymuyorum.

Ama karizmas yok ya ondan rahatsz oldu galiba rutav0861.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, ampiyonluk kupas TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Y.Sert - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Isparta

arkadalar:emin olun kimse burda serdar balinin gemiine yada trabzonluluuna veya trabzon sporluluuna laf sylemez.rutav da o ynde bir ey demiyor zaten.
    ama onun ve benim gibi gurbette yaayanlar, malarmz yorumlayan serdar balinin kelimesinin birini anlamyor.ok snk kalyor kansndaym.
    bende lig tv yorumcumuzun deimesi gerek diye dnenlerdenim.
    mesele ive deil.bende ayn iveyi kullanyorum.iveden yana bir sorunumuz yok.daha sesi kan.gr konuan.net konuan bir yorumcu olmal.serdar bali ma ncesi yorumlarnda bayyor beni.
    N e K T !

Naim
    Ziyareti

Serdar Balinin tek derdi
    Trabzonspor emesinden niye biz imiyoruzda dardan insanlar iiyor

brakn bize biz kendi aramzda Trabzonu yeriz diyorlar

Gzmde grlerinin zerre deeri yok
    nki kendisinin deeri yok

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

futbolu ok sper oynuyoruz da bu sorunlar balyor..x...

Bar BAKIRTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt ironmaster Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Serdar Balinin tek derdi
    Trabzonspor emesinden niye biz imiyoruzda dardan insanlar iiyor

brakn bize biz kendi aramzda Trabzonu yeriz diyorlar

Gzmde grlerinin zerre deeri yok
    nki kendisinin deeri yok
    Tamamiyle katlyorum adam derdi Trabzonspor da grev yapamamasdr Marcelinho ile ilgili yorum yapyor "gemii ok iyimi yldzm bizimde baksnlar gemiimize neler yaptk"
    Yorumlar beni ldrtyor.
    61>34

ligarba61
    Ziyareti

Herey halloldu bir bu kalmt.

zkan Erdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

ztrk Pekin'in anlatt malardan da galibiyet karamyoruz

Naim
    Ziyareti

Alnt Bar BAKIRTA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tamamiyle katlyorum adam derdi Trabzonspor da grev yapamamasdr Marcelinho ile ilgili yorum yapyor "gemii ok iyimi yldzm bizimde baksnlar gemiimize neler yaptk"
    Yorumlar beni ldrtyor.
    bunu devaml sylyorum
    Dn Matan sonra yapt yorum
    "efendim yanl Transfer politikalar uygulanyor Trabzonun paras dar atlyor(Buraya kadar hak vermemek elde deil)
    sunucu Soruyor zm nedir
    Bali ite o an yumurtluyor hevesini
    " Eski Futbolduculardan Yetenekli(!) bu ii Bilenlerden(!)cemiyet Hayatnda nc olan oturup kalkmasn bilen (burada bir parantez ayorum Beyzade kendisi Trabzonspor Futbolcular Derneinin bakandr Cemiyet hayat buradan gelir) bir gruba grev vermeli ve kendileri Yurt ici ve dnda takm iin topcu aramaldr"

Vel hasl kelam bu beyzada aylk 3-5 milyar alarak Trabzonsporda almaya hevesli istekli ve tekliflidir
    ve bu takmla tek ilikisi maa eklerinin klubce dendii srece pozitif olacaktr.
    Aksini iddia eden?

ts_fan
    Ziyareti

Serdar Bali gibi adamlarn tek derdi Trabzonspor'dan nemalanmaktr.te bu tip szm ona Trabzonspor'lu insanlar nemalan(a)madklar srece daha ooook Trabzonspor hakknda olumsuz eyler konumaya, yazmaya devam edeceklerdir.nsanlar Trabzonspor'la alakal hareket ederlerken, konuurlarken sokaktaki ''bali''ciler gibi olmamaldrlar.Berbat giden stanbul takmnn yorumcular hi haketmedikleri pofpoflanmadan nasiplenirken, bizim szm ona yorumcular sadece kulb kartrmak adna tavr benimsiyorlar.Bunlara bir rnek te Lemi elik'tir diyebilirim.
    Konu ts_fan tarafndan (18.09.2006 Saat 13:03 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

Alnt hamibasoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Katlmyorum dncene,Serdar iimizden biri ve biz burda ne dnyosak aynen yanstyor.politik cmleler kurup edebiyat yapmyor.Adam neyse o.inden nasl geliyosa konuuyor.Ben Serdar Balinin Taraftar yansttna inanyorum.ivesini sorun ediyorsun sen herhalde.Ne yani adam Trabzonlu ve o iveyi kullanmas gayet normal.
    Yok beni yanl anlyorsunuz ben Serdar balinin ne futbolculuuna ne TRabzonsporluluuna tek kelime laf etmem.Trabzonspora hizmet eden her kim olursa olsun bamn stnde tarm ama konu yomral73 n dedii gibi inann yapt yorumlar skc sesi gr laf yaptran biri olmal orada diye dnyorum..hepsi bu yoksa rahatszlm baka biey deil yani.
    baz arkadalar herey bittide bumu kald diyorlar ama bizim gibi gurbetten dijitrkten ma seyredenler iin o yorumlar ok ehemmiyet gsteriyor.Trabzondan Avni akerden malar canl seyretme imkanmz olmad iin bu konu bizler adna ok nemli.ive meselesine gelince bende karadenizliyim o konuda benim sorunum hi olamaz ama Trabzonsporu tutan milyonlarca anadolulu kii var bunuda unutmamak lazm diye dnyorum.
    Saygyla...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Serdar bali yanl trasfer politikas diyor kendisi zkan smer zamannda klpte yetkiliydi ozaman transfer politikas nasld acaba ? Neden istifa etti ?
    Her ma sonunda sanki kt sonu olsada eletirmek iin bekleyen insan gibi duruyor benim gzmde. Ynetime kar olabilir bir insan ama ynetime kar diye de takm zerine bask kurmann manas yok.
    61>34

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

Serdar Bali den nce malarmz fb,bjk ve gs li yorumcular yorumlarken srarla digitrk arayp ''Trabzon'u ,Trabzonspor'u bilen bir yorumcu istiyoruz fb li adam ne kadar anlar benim derdimi ,isteimi'' diye telefon etmitim ve bir ka kiiyede ettirmitim.'' Serbest At'' adl programla ilgili ikayette bulunmak iin aradmda ikayetlerimize yant verdiklerini hatta bizim isteimizle ''serdar Bali'yi yorumcu olarak getirdiklerini'' sylediklerinde utanarak bu isteimden dolay piman olduumu keke dierleri yorum yapmaya devam etselerdi dedim dilimi eek ars soksaydda byle bir istekte bulunmasaydm Serdar Bali'nin tek derdi Trabzonspor'u kartrmak bakada biey deil.
    spiker: Sayn Bali Trabzonspor gzel bir futbolla bjk yeerek puann sahibi oldu nasl deerlendiriyorsunuz
    cevap
    Bali : ben Trabzonspordan drt matan sfr puan ve kongre bekliyordum.

ltfen birisi bu tip adamlar Trabzonspordan uzaklatrsn.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

@sevgi
    Gelde sevginin yazdn okuyup delirme. Bence bir nceki digiturk protestosu gibi bunudu yapmalyz.
    Serdar Bali alktr zaten en ufak tepkide kamaya.
    61>34

Analyzer
    Ziyareti

Alnt QuakeviL61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Puhaha statistik dediin byle olur, tebrikler Quake
    Bizim ou mamz da bu amca anlatyor, yanmz biz

Trabzonspor Kongre yesi
    AtalaY_BurA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt QuakeviL61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    HoCam yapma imdi "kim vurursa gol olur ve Goll "dedi adam bizimkilerde i yoksa adam ne yapsn
    Her Asker Ksa Dnem olamaz :)

BOZOHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2006
    Nereden
    Trabzon

yorumda Ahmet AAOLUNDAN bakas yalan
    KAHROLSUN LG TV !!!

yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

Alnt BOZOHAN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yorumda Ahmet AAOLUNDAN bakas yalan
    Yeterki ii bilen biri olsun isim okadarda nemli deil Aaolunu ben bakan olarak grmek isterim aslnda ama o ayr bi konu... :evil:

BYK_TRABZON
    Ziyareti

Alnt rutav0861 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bizim malarmza Yorumcu olarak Ya ERGUN ATA y yada NECM PEREKLY atasnlar.Bali gibi yorumcularn bizim malarmzda yeri olmamas lazm diye dnyorum bu konuda ne yapabiliriz.Yine mail yamurunam tutalm nedersiniz.????
    Serdar Bali istanbul medyasna kar nasl konuucagn bilen gerektiginde postasn koyan ender Trabzonsporlulardandr rnek verirsek sinan engin e 3 yl nce canl yaynda postasn koymasdr

oskanonur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Serdar Bali ile ilgili bu sayfalarda soylenmis olan hersey cok dogru ve hepsine katiliyorum.Ne kariyerini, ne gecmisini kesinlikle tartisamayiz.Bunula birlikte asil amacinin Trabzonsporda gorev yapip burdan nemalanmak oldugunu da tartisamayiz.Baska tutunacak bir dali yok su anda.Gorev alabilecegi tek ve en buyuk kurum Trabzonspor dur.Takim gol atip one gecmisken bile kendisi olumsuz yorumlar yapip maclari izleyen taraftarlarimizi sinirlendirmekten baska bir amaci yok.Malesef yapmis oldugu kendine pay cikaran yorumlara devam etmekte kararli ta ki bu klupte kendisine bir yer buluncaya kadar.Maclarimizi Necmi Perekli yorumlasin.
    "ANES TR KNN, LAFINA BAKILMAZ"

yelik tarihi
    02.08.2004
    Ya
    34

Arkadalar adamn Trabzonspor'da grev yapmak istemesinden daha doal ne var Allahnz severseniz. sterse ister. Byle "nemalanmak", "pastadan pay almak" vs. gibi insafsz, zalimane tabirler pek ho olmuyor.

Yorumlarna gelince; ben ou sylediine katlyorum. Ne yani Trabzonspor'un durumu ok mu iyi de adam eletiriyor. Trabzonspor taraftarlarnn ounun da mevcut durumdan rahatszl ve bu duruma ar eletirileri ortada olduuna gre hepimiz Trabzonspor'dan pay karmak isteyen kan emiciler deiliz sanrm.
    Konu Can basten tarafndan (18.09.2006 Saat 18:00 ) deitirilmitir.

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Naim
    Ziyareti

Alnt Can basten Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar adamn Trabzonspor'da grev yapmak istemesinden daha doal ne var Allahnz severseniz. sterse ister. Byle "nemalanmak", "pastadan pay almak" vs. gibi insafsz, zalimane yorumlar pek ho olmuyor.

Yorumlarna gelince; ben ou sylediine katlyorum. Ne yani Trabzonspor'un durumu ok mu iyi de adam eletiriyor. Trabzonspor taraftarlarnn ounun da mevcut durumdan rahatszl ve bu duruma ar eletirileri ortada olduuna gre hepimiz Trabzonspor'dan pay karmak isteyen kan emiciler deiliz sanrm.
    Trabzonda almay istemek Farkl
    Trabzonda ALmay istemek farkl
    Arada baz farklar var
    Ben bir IT sorumlusuyum en byk hayellerimden birisi Trabzonda herhangi bir konuda grev yapmak
    rtbesi ne olursa olsun beni mutlu eder
    Ama bunun iin kimseye komplo kurmaya
    Bakn aralkta kongre var benimde ukadar oyum var
    TV de programmvar ukadar ye dernekte var
    Bana u maa verin Transfer komitesi kurun beni bana aln gibi laflar etmiyorum
    Baz mevzular bilmiyorsak bilenlere Kulak verelim

yelik tarihi
    02.08.2004
    Ya
    34

Vayyy Trabzonspor'la ilgili konulara benden daha ok hakimsin demek. Pardon abi...

Trabzonspor'un efsane kadrosundaki adamlardan birisine kulb eletirdi diye "hrsz" imasnda bulunurkenki kaynaklarn da Trabzonspor tesislerinde alan ayc Necati ve kapda duran gvenlik grevlisi Abdlkerim'den edindiin istihbaratlardr eminim ki..

La havle ve la kuvvete...

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)