Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ders olacak mı?!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart Ders olacak mı?!

bugün osasunayla mac oynayacagiz ve seyircisiz bir stadyumda. ne sahadaki futbolcular ne sehirdeki onbinler ne de televizyonlari basinda ki milyonlar bu mactan alinabilecek azami keyfi alabilecek! ve bütün bunlarin sorumlusu ilk oneleme macinda rakip seyirciye ve sahaya su sisesi ve benzeri yabanci madde atan taraftarimiz!
    bugun onlarin cikip kendiliklerinden bizlerden özür dilemesini beklerdim ancak görüyrum ki kimse orali degil ve hatta hic kimse bu konuyu dillendirmiyor bile!
    simdi ben bir trabzonspor taraftari olarak benim elimden seyircisiyle birlikte tur icin bir maca cikma sansini yakalimis trabzonsporu seyretme sansimi alan insanlardan hesap sorma hakkim var mi bunu bilmek isterim ? bu arkadaslarin bazilarinin da bu sayfaya uye olduklarini varsayarak ve onlara soruyorum; ne gecti elinize! elin kibrislisini denize mi doktünüz o siseler ve yabanci maddelerle! gelecek macta da yapacak misiniz aynisini?
    baska bir cözüm yolu yok mudur siyasi hesaplasmalarinizin ve bireysel ezikliginizin?

sizler yüzünden bugün o stadyuma giremeyen taraftarimiza karsi birazcik dahi olsa bir sorumluluk hissi duyuyor musunuz?
    umuyorum ki bu ceza bircok taraftarimiza ders olur ve futbolun pet siselerle taslarla degil guzel oyunla kazanilabilecegini zamanin birinde onlarda ögrenirler...

biryandan yöneitimin olaganüstü cabasi ve dostluk örnegi diger yandan kendini gelistirememis insanlarin sebep oldugu bir ceza! bizim iki yüzümüz olmamali! bizler nasil bir trabzonspor var diyorsak biricik trabzonsporun da dogru, insanca davranislar sergileyen, sportmen davranislar sergileyen taraftar profili olsun ...

bir dasha sahamizin kapanmamasi ve ceza almamamiz dilegiyle...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

doğru söylüyorsun inşallah ders olur çünkü takım zarar görüyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı guera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün osasunayla mac oynayacagiz ve seyircisiz bir stadyumda. ne sahadaki futbolcular ne sehirdeki onbinler ne de televizyonlari basinda ki milyonlar bu mactan alinabilecek azami keyfi alabilecek! ve bütün bunlarin sorumlusu ilk oneleme macinda rakip seyirciye ve sahaya su sisesi ve benzeri yabanci madde atan taraftarimiz!
    bugun onlarin cikip kendiliklerinden bizlerden özür dilemesini beklerdim ancak görüyrum ki kimse orali degil ve hatta hic kimse bu konuyu dillendirmiyor bile!
    simdi ben bir trabzonspor taraftari olarak benim elimden seyircisiyle birlikte tur icin bir maca cikma sansini yakalimis trabzonsporu seyretme sansimi alan insanlardan hesap sorma hakkim var mi bunu bilmek isterim ? bu arkadaslarin bazilarinin da bu sayfaya uye olduklarini varsayarak ve onlara soruyorum; ne gecti elinize! elin kibrislisini denize mi doktünüz o siseler ve yabanci maddelerle! gelecek macta da yapacak misiniz aynisini?
    baska bir cözüm yolu yok mudur siyasi hesaplasmalarinizin ve bireysel ezikliginizin?

sizler yüzünden bugün o stadyuma giremeyen taraftarimiza karsi birazcik dahi olsa bir sorumluluk hissi duyuyor musunuz?
    umuyorum ki bu ceza bircok taraftarimiza ders olur ve futbolun pet siselerle taslarla degil guzel oyunla kazanilabilecegini zamanin birinde onlarda ögrenirler...

biryandan yöneitimin olaganüstü cabasi ve dostluk örnegi diger yandan kendini gelistirememis insanlarin sebep oldugu bir ceza! bizim iki yüzümüz olmamali! bizler nasil bir trabzonspor var diyorsak biricik trabzonsporun da dogru, insanca davranislar sergileyen, sportmen davranislar sergileyen taraftar profili olsun ...

bir dasha sahamizin kapanmamasi ve ceza almamamiz dilegiyle...
    Kesınlıkle ders oldugunu zannetmıyorum.zaten ders alacak insan olsalar o maddeleri atmazlar sahaya.o tiplerden bir kacını bjk macında gördüm ben.bjk tarafına para ve cakmak atıyodu.atma diyosun sırıtıyo sankı sen at demıssın gıbı bır tane daha atıyo.artık bunlar gıbılere ne dnır bılmıyorum.

hesap sormaya gelınce zor sorarsın.sorarsan cevabınıda alırsın.suclu cıkarsın valla. yavuz hırsız misali.

gelecek macta elbet yapacaklar.çünkü umurundamı TRABZONSPORA zarar gelmıs.

adam bjk macında koltugu kırıyo aklı sıra bjk ye zarar verecek.arkadasıda uyarıyo ustune kapada anlamasınlar.bilmiyoki o kırılanların parasını alıyolar senın klubunden. eğer turu gecersek -bence gececeğız- onları yıne orda goreceksın.

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar siz ordamıydınız da boyle konusuyorsunuz.O sucladıgınız insanlardan biride benim.Pişman degilim olmayacagımda.Bizim yaptıgımız her yerde olabilecek bir olaydı.Rumlarda bizimle yaptıgı macta,bize neler yaptı haberiniz var mı.İngilizce küfürler , tahrik edici pankartlar , üstümüze üstümüze yagan bozuk paralar.Simdi ben size sesleniyorum!.!..Bunların kat kat fazlası onlar bize orda yaptı da niye kimse sesini cıkarmadı.Niye kimse konusmadıda simdi konusuyor.Ben diyim mi size.CÜNKÜ MACI KAZANAN BİR TURK TAKIMIYDI.Simdi siz bizlere kalkmıs pişmanmısınız diyordu.Eger yunan bayragı acan serefsizlere ben soguk su ikram ederken(Su almaya yerleri yoktu ve mecbur bizler aldık) onlar bana kendi evimde para atıyor ve yunan bayrakları acıp kıbrıs bizimdir diyorlarsa benim o adamları oraya gommem dahi lazımdı ama yapamadım.Gucum sadece bagırmaya ve elime aldıgım K.K.T.C bayragı ile bas bas bagırmaya yetti.Elinizi vicdanınıza koyunda öyle konusun.Zaten spor kamaoyunda havadan bol keseden atanlar var.Bide sizle bu tartısmalra girmeyelim.Eger sorarsan bana ki vicdanın rahatmı.Rahat degil cunku Rumları Turk topragına GÖMEMEDİM!.!...
    Sıra geldi intikama SADRİ BAŞKAN el salla!!!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ders olsun tabide okadar da aşırı bişe olmamıştıki yani bu ceza yı almamız için bu sadece türkiye nin kötü ünğnden kaynaklanan ceza oldu ama tarafatarlarımız dikkatli olmalı

Nereden
    Giresun

Alıntı holigan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar siz ordamıydınız da boyle konusuyorsunuz.O sucladıgınız insanlardan biride benim.Pişman degilim olmayacagımda.Bizim yaptıgımız her yerde olabilecek bir olaydı.Rumlarda bizimle yaptıgı macta,bize neler yaptı haberiniz var mı.İngilizce küfürler , tahrik edici pankartlar , üstümüze üstümüze yagan bozuk paralar.Simdi ben size sesleniyorum!.!..Bunların kat kat fazlası onlar bize orda yaptı da niye kimse sesini cıkarmadı.Niye kimse konusmadıda simdi konusuyor.Ben diyim mi size.CÜNKÜ MACI KAZANAN BİR TURK TAKIMIYDI.Simdi siz bizlere kalkmıs pişmanmısınız diyordu.Eger yunan bayragı acan serefsizlere ben soguk su ikram ederken(Su almaya yerleri yoktu ve mecbur bizler aldık) onlar bana kendi evimde para atıyor ve yunan bayrakları acıp kıbrıs bizimdir diyorlarsa benim o adamları oraya gommem dahi lazımdı ama yapamadım.Gucum sadece bagırmaya ve elime aldıgım K.K.T.C bayragı ile bas bas bagırmaya yetti.Elinizi vicdanınıza koyunda öyle konusun.Zaten spor kamaoyunda havadan bol keseden atanlar var.Bide sizle bu tartısmalra girmeyelim.Eger sorarsan bana ki vicdanın rahatmı.Rahat degil cunku Rumları Turk topragına GÖMEMEDİM!.!...
    rahat durana kimse bişey yapmıyo. oraya adamlar maç izlemeye geldi savaşmaya değil. tabi biz hala bunu anlayamadık. bunlar klasik anadolu takımı seyirsinin huyudur. Bizim giresun dada maçı izlerken aradan çıkıp üç dört tane artık ne çocuğu diyeyim onlar topçuya sövüyo. 3 büyüklerde böyle bişeyler oluyomu ?(istisnalar hariç) kültür farkı. bana deselerki Trabzonun seyircisi mi haklı yoksa rumlar mı deseler içim sızlaya sızlaya rumlar derim. çünkü Trabzon seyircisini biliyom.

Nereden
    İstanbul

bu konuyu osasuna maçından sonra derinlemesine işlemeyi düşünüyordum. erken davranan kardeşimize de bu anlamda tüm görüşlerimizi şimdi açıklayamadığımız için kusura bakma demek istiyorum.
    sadece bir tek şey..
    uefa trabzonsporun son bilmem kaç maçında sürekli ceza almasını karara etki eden bir unsur olarak zikretmiş..
    yönetim, istifa..
    takım, ruhsuz..
    taraftar?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Allah sizin gibileri basımızdan eksık etmesın.sizin gibi kıbrıs gazilerini forumda görmek beni duygulandrıdı

neeee

bu konu kıbrıs harbı ile ilgili değilmi

pardon pardon...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

adamların zaten amacı o sızı kıskırtmak. sınırlendırmek.

zaten mesela kendı ne hakım olabılmekte.herkes bılıyo rumları gommeyı.

ama ıste orun yerı ve zamanı

unutma bu mıllet savas meydanında o rumları gerekırse yıne gomer.ama sadta degıl.

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart O kadar kolay değildi..

Trabzonspor, Türkiye-İsviçre maçının kurbanı olmuştur...

Arkadaşlar sha kapatma öyle kolay bi ceza değildir,su şişesi atmayla falan olacak iş değil bu.Bu cezayı uefa verdi.Ayrıca 4.hakem ile maç hakeminin raporları çelişiyomuş.Bu ne demek sizce?Yok bayrak açmışız yok slogan atmışız.Bayrağı açarız kardeşim kktc de bizim bayrağımız sayılmazmı?

Bir diğer konu bizim istanbul medyasından bu haksızlığa kimseciklerin sesinin çıkmaması.Aynısı o ezik 3 istanbul takımının başına gelse ortalık ayağa kalkardı.Ama ceza trabzona verilince bahsi bile geçmedi.Ts maçında hiçbişe olmadı bile diyemedi bu ezik medya.Bu medyanın ts un iyiliğine bir haber yaptığı görülmüşmüdür? gerçek yüzlerini bir kez daha gösterdiler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o da olabilir.. ama trabzonspor için bir ders olmaz çünkü ortada bir şey yok...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Olay bence bundan ibaret Uefa Türkiye'nin altı maçlık cezasını 3'e indirdi.Hınçlarını bizden çıkarttılar işte bu kadar.
    Bir Gün Mutlaka!!

Geçiniz... Sen ve senin gibiler bu kafayla giderse daha çok maç seyircisisiz oynarız. Bahane olarak sundukların fasa fisodan başka bir şey değil. Bu olay sadece apoel maçıyla ilgili olan bir olay değildir. Daha önceden yaşanmış ve apoel maçıyla bardağı taşıran olaylar zincirinin sonucudur.

Zaten bu takımın basında sizin gibi taraftarlar oldukca o guzelim stadda cekirdekciler artacak.Ulan mac boyu oturup maıc izlersin.Başka yaptıgınız birşey yok.Begenmediginiz bizler ise ses tellerimiz iflas derecesine gelinceye kadar bagırırız.Ama pardon ya unutmusum.Nede olsa siz kulturlusunuz ya sizler yerden göge kadar haklısınız.Eziklerde kufur olmuyomuş.Gel onu bide bize sor.Bilmedigimiz adamlar degil bunlar.Genc Fb , carsının ve ultra aslanın b ir kufursuz macını söylesene bana.Neden bahsediyosunuz siz yaa.Burdaki macta hiç bir şey olmadı.Sizler adam gibi adam olsaydınızda dün yavuz selim bulvarında bagırırken sesiniz kesilseydi.Allah askına renkdaslarım bırakın bunları yaa.TRABZONSPOR İÇİN ŞİMDİYE KADAR NE YAPTINIZ BANA BUNU SÖYLEYİN!.!.!..

Sözlerim yanlış anlaşılmasın.Laflarım içinde meclisten dısarı olanda var.Bakalım kim üstüne alınacakda kimler yazıcak!.!.!..

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftarlık çekirdep yiyip sakız çiğnemekle olmadığı gibi olay çıkarmakla da olmuyor. İşte sonuçları, devam edin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Zaten bu takımın basında sizin gibi taraftarlar oldukca o guzelim stadda cekirdekciler artacak.Ulan mac boyu oturup maıc izlersin.Başka yaptıgınız birşey yok.Begenmediginiz bizler ise ses tellerimiz iflas derecesine gelinceye kadar bagırırız.Ama pardon ya unutmusum.Nede olsa siz kulturlusunuz ya sizler yerden göge kadar haklısınız.Eziklerde kufur olmuyomuş.Gel onu bide bize sor.Bilmedigimiz adamlar degil bunlar.Genc Fb , carsının ve ultra aslanın b ir kufursuz macını söylesene bana.Neden bahsediyosunuz siz yaa.Burdaki macta hiç bir şey olmadı.Sizler adam gibi adam olsaydınızda dün yavuz selim bulvarında bagırırken sesiniz kesilseydi.Allah askına renkdaslarım bırakın bunları yaa.TRABZONSPOR İÇİN ŞİMDİYE KADAR NE YAPTINIZ BANA BUNU SÖYLEYİN!.!.!..

Sözlerim yanlış anlaşılmasın.Laflarım içinde meclisten dısarı olanda var.Bakalım kim üstüne alınacakda kimler yazıcak!.!.!..
    illa Trabzonspor için bir şey yaptık diyebilmek için adam mı öldürelim.

bir çok arkadaşımız gibi yaptıklarım,

klübe üyelik
    dergi aboneliği
    çeşitli ürünlerin alımı(forma,kupa,bornoz,yastık,bayrak,şapka,atkı vs.)
    imkan elverdiğince maça gitmek
    gidilen maçta sesim yettiğince tezahurat yapmak.

yapabildiklerim bunlar.he birde burda yazdıklarım ve digiturk gibi çeşitli yerlere attığım mailler ve açtıgım telefonlar.

ne yapmadıgıma gelınce

macta gruba uyup küfür etmedim HİÇ
    sahaya ,rakip takıma,hakeme,karsı taraftara yabancı cisim atmadım.
    maç girişlerinde yada çıkışlarında kimseye sözlü ve ya fiili sataşmadım.
    kavga çıkarmadım.maçta bagırmadı diye kimseyi dövmedim yada saldırmadım.

şimdi karar ver ben ve benim gibiler taraftar mı yok sa asıl yapılması gereken ikinci paragraf mı.

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Standart İyi de Delikanlı

İyi de delikanlı sana neden bağırdın, neden onlara su aşdın diyen yok tabii ki bunlar iyi şeyler ama bir de şöyle düşün bakalım o kopiller Kıbrıs bizimdir deyinde onlara mı bıraktık?Ya da hayır bizimdir deyince onlar bize mi bıraktılar? Tahrikler karşılığını gördü karşılıklı maddeler atıldı, peki olan kime oldu?Sen mesela çok ihtiyacı olduğu Osasuna maçında taraftarı olduğun Takımına destek verebildin mi? Hem ben de o maçta idim yanılmıyorsam henüz 2 ve ya 3. dakikada bir taç kararından sonra yan hakeme su şisesi atmanın mantığını sen hangi gerekçe ile açıklayabilirsin?Biz hem akıllı hem de kurnaz olmalıyız adamlar yenilecek ve elenecek olduklarını zaten biliyorlardı:Bize yar olmayan onlara da olmasın mantığı ile seni ve senin gibi genç ve ateşli insanların duygularını tahrik ederek elde edeceklerini çokl iyi hesapladılar ve bizim zaten UEFA da bir sürü dosyamız varken herifler gözünün üstünde kaşın var bahanaesine bile balıklama atlayacakken sen bunları düşünmez ve hala yapılanların doğru olduğunu savunursan daha çook maçta takımımızı yakar ve seyircisinden destekçisinden mahrum bırakırsın.Ve anlaşılıyor ki özür bekleyen taraftarlara özürü bir kenara bırak yine yapacağım diye meydan okuyorsun ki bu çok yanlışBunu gençliğine vermek istiyor ve sen ve senin gibi kardeşlerimize yaptıkları her hatanın canımız Trabzonsporumuza ve cefakar taraftarına çok vakit,para ve umut kaybettireceğini HATIRLATMAK isterim
    Dilerim akıllanırız ve dilerim Osasuna engelini zor da olsa geceriz.
    Saglıcakla kalın
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Nereden
    Giresun

belki bizi ossasuna eleyecek ama bahaneyi sadece topçulara ve hocaya, yönetime falan bulmayalım. acaba bu maç seyircili oynansa sonuç bu mu olurdu???
    inşallah ders olur daha ne diyeyim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim taraftarımız böyle işte. her içerde oynadığımız maç sonrası yüklü miktarda ceza ödüyor klüp yoktan yere. sebep ise çoğu olarak fenerbahçeye küfredilmesi. oysa normal bir anadolu takımıyla yaptığımız maçta neden fenere küfrediyoruz!
    apoel maçında rumlara taş atıyoruz.

bizim taraftarımız bir beşiktaş taraftarı gibi 3 gol yeyince bırakın takımı desteklemeyi kendi futbolcusuna bağıran,küfrede bir taraftar . düzelsek bile uzun zaman alır.

öncelikle sizlereden özür diliyim.Nede olsa kültürlü olan sizsiniz.Yaşca buyugumde sizsiniz.Ama size bişe diyim mi.Buda bu konuyla ilgili son lafım olacak.Kaç tanenizin mac stresi yuzunden midesi delindi , hastanede yatarken dahi macın sonucunu doktorlara sordu.Kaç taneniz ailesinden aldıgı son harclıgınıda konbineye yatırdı.5 sezon üst üste konbine alarak bunu gogsune gere gere dedi cumle aleme.( Yanlıs anlasılmasın.kimse istemedigi için degil herkes bu kadarınıda beklemedigi için)Siz renkdaslarıma saygım sonsuz.O yuzden simdi susuyorum.Ama son bişede eklemeden edemiyecegim.Aynı durum yine olsun yine aynısını yapacagım.Yine midemi feda edecegim.Yine o acılara katlanarak doktorlarıma macın sonucunu soracagım ve bjk ı yenince sevimcimden aglıyacagım!.!...

öncelikle sizlereden özür diliyim.Nede olsa kültürlü olan sizsiniz.Yaşca buyugumde sizsiniz.Ama size bişe diyim mi.Buda bu konuyla ilgili son lafım olacak.Kaç tanenizin mac stresi yuzunden midesi delindi , hastanede yatarken dahi macın sonucunu doktorlara sordu.Kaç taneniz ailesinden aldıgı son harclıgınıda konbineye yatırdı.5 sezon üst üste konbine alarak bunu gogsune gere gere dedi cumle aleme.( Yanlıs anlasılmasın.kimse istemedigi için degil herkes bu kadarınıda beklemedigi için)Siz renkdaslarıma saygım sonsuz.O yuzden simdi susuyorum.Ama son bişede eklemeden edemiyecegim.Aynı durum yine olsun yine aynısını yapacagım.Yine midemi feda edecegim.Yine o acılara katlanarak doktorlarıma macın sonucunu soracagım ve bjk ı yenince sevimcimden aglıyacagım!.!...
    Burada kimsenin yorumu yaşına göre değerlendirilmez. Trabzonspor sevgin takdire şayan. Lakin sağlık herşeyden önemlidir. Sağlığın yerinde olacak ki bu takımın şampiyonluğunda dimdik ayakta olalım .

Taraftarımızın kendisine çeki düzen vermesi gerektiği açık seçik ortada. Bunu egolarımızı tatmin etmek için değil Trabzonsporumuz için istiyoruz. Bilmem kimin takımı ne yapıyorsa yapsın, taraftarı istediğine sövsün, istediğine kızsın. Biz Trabzonsporuz, kimseye benzemeyiz! Benzesek adımız Trabzonspor olmazdı, övünerek saydığımız bir farkımız kalmazdı.

Gözetmemiz gereken şeyin "yaptığım şey Trabzonspor'a zarar verir mi?" olması görüşündeyim. Hepimiz bu noktada mutabık olursak, sorun çıkacağını sanmıyorum. Burada birbirimizin kalbini kırmanın alemi de yok...

Analyzer
    Ziyaretçi

Osasuna maçında hiçbir olay çıkarmayan taraftarımızı tebrik ederim

Lightbulb

Alıntı saglam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada kimsenin yorumu yaşına göre değerlendirilmez. Trabzonspor sevgin takdire şayan. Lakin sağlık herşeyden önemlidir. Sağlığın yerinde olacak ki bu takımın şampiyonluğunda dimdik ayakta olalım .

Taraftarımızın kendisine çeki düzen vermesi gerektiği açık seçik ortada. Bunu egolarımızı tatmin etmek için değil Trabzonsporumuz için istiyoruz. Bilmem kimin takımı ne yapıyorsa yapsın, taraftarı istediğine sövsün, istediğine kızsın. Biz Trabzonsporuz, kimseye benzemeyiz! Benzesek adımız Trabzonspor olmazdı, övünerek saydığımız bir farkımız kalmazdı.

Gözetmemiz gereken şeyin "yaptığım şey Trabzonspor'a zarar verir mi?" olması görüşündeyim. Hepimiz bu noktada mutabık olursak, sorun çıkacağını sanmıyorum. Burada birbirimizin kalbini kırmanın alemi de yok...

TIPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!.!.!...

TIPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!.!.!...
    Merak etme özel mesaj yoluyla bana dilediğini yazabilirsin, kimseye de şikayet etmem.

Yok üstadım ben lafımı kimseden esirgemem.Herkes ne düşündügümü bilmeli diye düşünürüm.Ancak daha konusmanın anlamı yok.Nede olsa biz kültürsüzüz.Saygı ve sevgilerimle!.!..

Edidet By HoLiGaN61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)