Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 72 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Neden Büyük, Neden Farklý?

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

trabzonsporun büyüklüðü: kendisine "trabzon kümeye" diye baðýran takýmlarý teker teker kümeye yollamasýndadýr!
    ( hepsini yollayamadýk diyenlere: acele yok..sýraylan..)
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

genelde Trabzon kümeye diye bagýranlar kümenýn acýsýný cekmýs olanlardýr.

argentina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

büyüklük istanbul takýmlarýný yenerek kazanýlmadýðý gibi,k.çý kýrýk anadolu kulplerine yenilerekte kaybedilmez...
    Eðer Papa Fakirleri O Kadar Düþünüyorsa Önce Altýn Kubbeleri Satýþa Çýkarsýn

Diego Armando Maradona

Yaþ
    42

Biz Dünyanýn En Büyük 2 Sehir Takýmýndan Biriyiz...

Nereye Gidersen Git Bir Trabzonlu ve Napoli'li Bulursunuz...

Bir Lafýmda Taraftar Sayýsýna Bugun Ýddaa Ediyorum Traboznsporun Trafatarý besiktasýnkinden Çok Daha fazla...

Anadoluda adamlar boþ trbunlere oynuyor Ýstanbuldan gelen tarftarlara kimse bana okutmasýn bjk tarftarý çok diye oturduðum yerde bile devede tuy gibiler...

sadece marmarada var....

Diego Armando Maradona

Yaþ
    42

her zaman heryerde büyüðüz
    Konu argentina tarafýndan (15.09.2006 Saat 20:10 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: iki tane post gitti

Diego Armando Maradona

Yaþ
    42

Alýntý zeki gursoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    birde en çok anadolu takýmlarý adýný taþýyýpta bizans yardakçýlarý olan takýmlar varya...iþte onlara gýcýk oluyorum..
    iki maç kazanýnca ve helede trabzonum biraz kötü gidince hemen kendilerini 4. büyük ilan etmeleridir..bunu ilk önce sarýyer yaptý ki þimdi nerde bilmiyorum! ardýndan g.birliði sonra antep...
    lan o ünvaný trabzona senmi verdinde sen alacaksýn yardakçýlar...
    madem büyük olacaksýn 3-0 lýk maçý, parayý görünce devre arasýnda 4-3 vermeyecksin..satýlmýþlar...
    bu saydýðýn takýmlarýn tarftarý bile yok büyükmü olucak???Bugun kayseride diyecek onu ve ben bu kayseride 4 yýl onceki denizlisporu goruyorum simdi nerdeler onlarýnda 2 sene içinde esameleri okunmaz...

eðer 5.büyüklük verilcekse adaylarý;Bursasapor,Kocaelispor,Göztepe arasýnda olmalý

Diego Armando Maradona

ÞÝMAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

TRABZONLU OLMAK NE DEMEK?

Trabzonlu olmak
    Yaþamý hücrelerine dek duyumsamak demek

Trabzonlu olmak
    Duygusallýk demek,
    Þairleri kýskandýrýrcasýna

Trabzonlu olmak
    Muhalif olmak demek,
    Ýradenin üzerindeki toz zerresine bile!

Trabzonlu olmak
    Soru iþareti olmak demek, çengeli en uzun olanýndan

Trabzonlu olmak
    Direnmek demek,
    Gerektiðinde kafa tutabilmek tüm dünyaya!

Trabzonlu olmak
    Ýsyan demek;
    Kalýplara, elbiselere, düzene, tüm dayatýlmýþlýklara

Trabzonlu olmak
    Tabanca mizaçlý olmak demek;
    Sevincini, öfkesini kimselerin tahmin edemediði;
    Her daim vurucu, her daim yakýcý ve delici!

Trabzonlu olmak
    Ýnsan olmak demek kemençeden;
    Çok sesli, çok renkli,
    Doyulmaz tatlar yaratan, kayde atlarken:-)

Trabzonlu olmak
    TRABZONSPORLU olmak demek,
    Yýllarýn ezilmiþliðinin ortak sesi, yýlmaz balyozu, Sýradanlýðýn tepesinde!

Trabzonlu olmak
    Kartal olmak demek,
    Konmak Boztepe’ ye, açmak kanatlarýný,
    Kucaklamak Karadeniz’ i...

Kaç Trabzonlu var dünyada???
    Bendeki Trabzonspor sadece futbolu temsil etmiyor, zaten etmemeli de... Trabzonspor, Türkiye’de sürekli þampiyon olanlar dýþýnda olan her þeyi temsil ediyor” KAZIM KOYUNCU...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bende bir trabzonluyum ama her zman trabzonsporlularla hemþeriyimdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

VAlla post sayýsý arttýkça konudan sapýlmýþ neyse devam.
    Her Asker Kýsa Dönem olamaz :)

Volkan Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

TRABZONUMUN Farki budur.OKADAR
    Haciosmanoglu ISTIFA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ÞÝMAL arkadaþýmýzýn imzasýný okuyun ..Ýþte KAZIM USTA mýzýn TRABZONSPOR neden farklý olduðunu anlatan muhteþem cünlesi
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

"Trabzonspor, dunya futbol tarihinde 25 yil, 88-89'a kadar yani, müdafaa yapmadan oynayan tek takimdi. Bizim su anda bir hüznümüz var, acikli bir durumumuz var. Trabzonspor sevgisi bizi ruh hastasi yapti bunun da sebebi bizim takim biraz müdafaa yapmaya basladi (Kahkahalar). Ben sunu istiyorum arkadaslar: Bizim topcu topu aldi mi gidecek bu kadar. Aldi mi gidecek."

Nihat Genç'in iftardaki ifadeleri. Meselenin özü budur.

Nereden
    Hakkari

Doyumsuzluk ve dilediðince mutlu olmaktýr Trabzonsporlu olmak; bazen hüzünlü bazen mutlu; ruh hastasý gibi biþey... Büyüklük tarihimizde saklý... Okuyanlar bilir...

topalkaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

tartýþmýyoruz bile

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    resmi siteyi özellikle beþiktaþ fener ve galatasaray a baþarýlar dilediði için kýnýyorum...Hatta her seferinde büyüklük konusunda bizle afedersiniz ama sidik yarýþtýran ama bizi henüz 3 kez yenebilmiþ kayserispora baþarýlar diledikleri için daha çok kýnýyorum.Baþarý falan dilenmemeli.Tamam Türk takýmlarý falan muhabbeti var ama bizi her fýrsatta ezmeye çalýþan kaybettiðimiz her maçta ya da her kötü sezon geçirdiðimizde "Trabzon kümeye" diye baðýran zihniyetlerin temsilcilerine baþarý falan dilememeliyiz...Hepsi elensin.Ben desteklemiyorum kardeþim.Bunlar baþarýlý olup palazlandýkça bizle büyüklük tartýþmasýna girecekler...Bi tane ayý var sanýrým adý Yüksel,internetspor.com da yazý yazdýðýný zannedenlerden.Kayseri bizi yendikten sonra "Hamsi tava" baþlýklý bir yazý yazmýþtý ve þu anda Avrupa Kupalarý ile ilgili yazýsý var bi okuyun bakalým bizim baþarýlar dilediðimiz Kayserililer ne yazýyor.Bütün takýmlar turu geçermiþ de Trabzonspor elenebilirmiþ,ümit vermiyormuþ...Allahým ey büyük Allahým...Þota nýn ayaðýna zihnine kuvvet versin...Þota gerekeni yapsýn...hepsi elensin...

Benim fikrim budur......

Kimse kusura bakmasýn ama bu arkadaþýmýn yazdýklarýna cani gönülden katýlýyorum
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

telegol ve programýna katýlan ezikleri havlattýðý için büyük tür

bunu tartýþmak bile hata !
    Trabzonspor

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

TRABZONSPORUMUN büyüklüðü imkansýz gibi gözüken durumlarda en iyisini yapmasý herkesin kirletmeye çalýþtýðý ama her zamAN ONLARI YENMESÝNDENDÝR

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

[QUOTE=doctorsurgeon;458003]Ýtalyada Livorno bir anti-düzen, bir baþkaldýrý takýmýdýr. Ayný þehrin iki takýmýndan Lazio zengin ýrkçý-faþistlerin, Roma ise solcularýn takýmýdýr.Bir Che hayraný olan Maradonanýn tamamen duygusal nedenlerle transfer olup þampiyon yaptýðý Napoli de çok fakir bir þehrin iþci sýnýfýnýn takýmýdýr.
    Ýngilterede Liverpool solu temsil ederken, Chelsea genelde kapitalistleri temsil eder.Ýspanyada Atletico Madrid fakirlerin ve solcularýn takýmý iken, Real Madrid zenginlerin sözde soylularýn takýmýdýr, Real kelimesi ingilizcedeki Royalin (kral soyundan) karþýlýðýdýr.Barcelona ve Atletico Bilbao ise Bask bölgesini temsil ederler, Atletico Bilbao Bask doðumlu olmayan kimseyi oynatmaz.
    Ýþkoçyada Celtic, Ýrlanda asýllýlarýnýn kapitalist futbol vitrini takýmý Rangers’a karþý kurduðu bir takýmdýr.Yeþil rengi de buradan gelmektedir.
    Türkiyede en bilinen örnek ise Gençlerbirliðinin Ankaralý zengin sýnýfýnca kurulmasýna karþýlýk, Ankaragücünün iþci sýnýfýnca kurulmasýdýr. Ýstanbul takýmlarýndan GS, amacý Türkleri milli bilinçlerinden uzaklaþtýrýp Fransýz kültürü enjekte etmek olan bir okulun öðrencileri tarafýndan kurulmuþ millilikle ilgisi olmayan bir takýmdýr.Fenerbahçenin kökleri ise Ýngiliz hayraný bir rum tarafýndan Modada kurulmuþ olan Black Stocking FC dir.(Takýmýn adýna bakýn).
    Þanlý Trabzonsporumuzun tarihini ise hepimiz biliyoruz. Trabzonspor devrim yapmýþ bir baþkaldýrý takýmýdýr. Devrimcidir, ama günlük siyasete alet edilemeyecek kadar büyüktür.
    Trabzonspor, Trabzonsporluyum diyen ve siyasi görüþü ne olursa olsun bu kokuþmuþ futbol düzenine baþkaldýran kahramanlarýn takýmýdýr. [/COLOR]BÜYÜKTÜR HEM DE ÇOK BÜYÜK.[/QUOTE

Yazýnda dile detirdiðin düþünceleri genel olarak paylaþmakla birlikte, Galatasaray Lisesi'ne iliþkin ifadelerine katýlmýyorum.

Galatasaray Lisesi, II. Abdülhamit döneminde gerçekleþtirilen eðitim reformlarý sýrasýnda kurulmuþ bir okuldur. Asýl ismi "Mekteb-i Sultani"dir ve bir devlet okuludur. Robert Kolej ya da Saint Joseph gibi bir misyoner okulu deðildir. Ayrýca, Türk milletine faydalý olmuþ pek çok insan yetiþtirmiþtir.

Futbol takýmýný sevmeyiz o ayrý (hatta ben nefret ederim), ama ülkemizin köklü eðitim kurumlarýndan birini de harcamayalým arada.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZONSPOR neden büyüktür ?

þampiyonluðu hakederek kazanmýþtýr... þampiyonluðumuzun 1 puanýnda dahi hile yoktur alýnteri vardýr.......

bide TRABZON ÝMPARATORLUKLARIN ÇÖKERTÝLDÝÐÝ YERDÝR.... ondan büyüktür....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon

Alýntý cemka Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz büyüðüz, çünkü: alýþýlagelmiþ bir hegamonyaya son veren, baþka bir takýmýnda Þampiyon olabileceðini gösteren tek takýmýz biz...

Ýstanbul kartelini altý kez yýktýk yine yýkacaðýz...
    Bordo kanýmýzla mavi göklere Trabzon yazacaðýz...
    imzamý basarým...

Tahsin Armutcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

cok deger verdigim hoca ertugrul saglamin da dedigi gibi, turkiyenin istanbul disinda her yerinde insanlara hangi takimlisiniz diye soruldugunda alinan cevap yuzde 80 3 buyuk takim.ama trabzonda boyle degil.hatta tam tersi.baska bir sebep de benim dusundugum biz kendi oyuncumuza kufur etmedik, dovmedik, 5-0 yensek de, yenilsek de her macta tribundeki yerimizi aldik ve biz en centilmeniz diye kendimizi ovmuyoruz.biz turkiyedeki en yurekli taraftarlardan biriyiz.bence bizi buyuk yapan etkenlerden biri de bu
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.