Sayfa 57 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 47 55 56 57
Toplam 1414 adet sonuctan sayfa basi 1,401 ile 1,414 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lig Tv'ye PROTESTO! (Tlf: 0212 473 73 73) Protesto Metni Sf.30'da

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı byunus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eee nerde izlices maçı ?
    Bahsettiğin İntertoto Kupası maçıysa Lig Tv zaten vermek zorunda değil...Yani bir anlaşman yok...Bunun yanında Lig Tv vermek istiyor maçı ki ilk turda aldı ve verdi...Romanya için de Öztürk Pekin haftaya sizlere Romanya dan merhaba diyeceğiz dedi...Adamlar çabalıyor...Bu bir...

Bahsettiğin Lig maçları ise Lig Tv zaten Trabzonsporun Lig maçlarını yayınlamaya devam edecek...Geçen yıl 34 maçtan 32 si yayınlanmıştı...Son 2 maç düşme potasına yöneldiler ve eziklerinkini yayınladılar ki bunu o zaman protesto etmiştik....Bu iki...

Protesto HD yayın için ise de bu sadece İstanbul a mahsus bir olay ve denemeleri yapılıyor arkadaşlar...Orada takım sayısı çok olduğu için...Yani Trabzon da 3 büyük olsaydı buraya kurarlardı deneme merkezini...Digitürk üyesi olanlar her ay gelen rehberden gerekli açıklamaları görebilirler...Gelen sayıda diyor ki bu yıl istanbulun 3 büyüklerinin maçlarında denenecek olan yeni HD sistem eğer başarılı olursa gelecek yıl tüm Türkiyeye yayılacaktır...Bu da 3...

Neyi protesto ediyoruz ?
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin İntertoto Kupası maçıysa Lig Tv zaten vermek zorunda değil...Yani bir anlaşman yok...Bunun yanında Lig Tv vermek istiyor maçı ki ilk turda aldı ve verdi...Romanya için de Öztürk Pekin haftaya sizlere Romanya dan merhaba diyeceğiz dedi...Adamlar çabalıyor...Bu bir...

Bahsettiğin Lig maçları ise Lig Tv zaten Trabzonsporun Lig maçlarını yayınlamaya devam edecek...Geçen yıl 32 maçtan 32 si yayınlanmıştı...Son 2 maç düşme potasına yöneldiler ve eziklerinkini yayınladılar ki bunu o zaman protesto etmiştik....Bu iki...

Protesto HD yayın için ise de bu sadece İstanbul a mahsus bir olay ve denemeleri yapılıyor arkadaşlar...Orada takım sayısı çok olduğu için...Yani Trabzon da 3 büyük olsaydı buraya kurarlardı deneme merkezini...Digitürk üyesi olanlar her ay gelen rehberden gerekli açıklamaları görebilirler...Gelen sayıda diyor ki bu yıl istanbulun 3 büyüklerinin maçlarında denenecek olan yeni HD sistem eğer başarılı olursa gelecek yıl tüm Türkiyeye yayılacaktır...Bu da 3...

Neyi protesto ediyoruz ?
    protesto ediyoz demedim ki haklısın ama nerde izlicez macı o mesele show tv nin alması lazım macıı
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben sizi insanların ne demek istediğini daha iyi analiz edebilen birisi olarak tanırdım ama...
    Tepkim size değil, ama böyle böyle iyi niyetlerimiz sömürülüyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Konya

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cümlenin devamı yok mu??
    devamını oku...

Harun_ayar_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

no lig tv

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereken yerlere metni gönderdim.Önemli olan tepkinin çokluğu.Her sessiz kalışımız bir maç daha kaybetmektir.
    hangi metin bu ben bulamadım forumda metin ? 30 . sayfadaki taa 2 ay öncenin şeyi değil mi bursaspor maçı felan diyodu eski şey diye yollamadım onu ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Anlamiyorum bu LigTV yi... ben almanyada yasiyorum, burda her hafta cumartesi günleri HER MAC CANLI yayinlaniyor, yani 8 mac... madem dijital yayin yapiyorsun, dijital yayinin avantajlarini kullan
    TRABZONSPOR 1967

tirabzonli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Arkadaşlar biraz da Lig tv si olmayanları düşünün.Hem niye lig tv protesto ediliyor onu anlamadım.Adam ister yayınlar ister yayınlamaz.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tirabzonli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz da Lig tv si olmayanları düşünün.Hem niye lig tv protesto ediliyor onu anlamadım.Adam ister yayınlar ister yayınlamaz.
    sözleşmesi varsa yayınlamak zorunda . reklamlarda bas bas maçları verecez diyorlar ve milleti üye yaptırıyorlar kanala . ondan sonra vermemek gibi lüksleri olamaz . bu sözünüde neye dayanarak söyledin anlamış değilim

Nereden
    Konya

Otelu Galati maçı cumartesi 18 de Lig Tv de...Reklamları başladı...Bir de teşekkür başlığı açarsak iyi olacak...

Otelu Galati maçı cumartesi 18 de Lig Tv de...Reklamları başladı...Bir de teşekkür başlığı açarsak iyi olacak...
    yok yaw ne teşekkkürü şimdi lig tv paketi alcam
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

niye yayınlamasınlar abi su futbolsuz günlerde d-smart gibi rakipleri kapmış diğerlerini
    ellerinde Trabzonspor var,gül gibi bakarlar merak etmesin kimse.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya metin gönderme bziizm işşimiz mi, yönetim ne yapacak, isterse paralarıda biz cıkarıp verelim, bu yönetim takımı sabote ediyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

pisliktv 10 dakikadir avni aker'den canli yayin yapiyor. halen pankarti gösteremediler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)