Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Faruk Kanca'nýn Açýklamalarý!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Ben inanmýyorum söylediklerine ama eðer doðruysa:

O zaman kendi yönetim kuruluna ve baþkanýna sitem etmeli, "beni bu duruma düþürdünüz" diye. Bana / bize deðil.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Aramýzda acýmasýz arkadaslar var bunlara dikkat edelim sýrf kendileri haklý çýksýn diye Trabzonsporu uçuruma bile sürüklerler lütfen bu tür kiþilere meydan vermeyelim biz sagduyulu taraftarlarýz biz TRABZONSPORLUYUZ!!! Þahýslarla kiþilerle iþimiz olmaz herhangi bir siyasi parti ile iþimiz olmaz çünkü biz biriz biz TRABZONSPORLUYUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

eðer doðru ise bir deðil bir kaç tane genc oyuncu alýnýp özellikle 20 yas altý bunlar kýraya verýlebýlýr daha sonra çok iyi olanlarý takýmýn ýhtýyacýna gore tutulabýlýr.zaten bence býr kac seneye kalmaz bu olay cok yaygýnlasacak.fb býr tane yapöýs suan bursada sanýrsam.

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

attýr imzayý ondan sonra futbolcuyu açýkla kime benziyorsa benziyor de, bu þekilde hem futbolcuyu deþifre ediyorsun dikkatleri çekiyorsun, hem taktiðini paylaþýyorsun ortak yada çomakçý arýyorsun hem de brezilyayýlarý iyice huylandýrýyorsun, 200 bine alacaðýn futbolcuyu þimdi 1,5 tan aþaðý alamazsýn. Önce iþ yap sonra konuþ ne meraklý bizimkiler konuþmaya yaa!
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Yönetimde,en masum kiþi Faruk Kancadýr...

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

arkadaslar bu yönetimde iþ var biraz sabýr

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

arkdaþlar bugün öðle vakti dünkü programýn tekrarýný verdi 1 saat kadar izledim. ve adamýn anlattýlarýndan hiç te haksýz olmadýðý kararýna vardým.Bence ortada bir suç varsa bu yönetimindir.olayý kýsaca anlatýrsak
    lazoroninin direktifleri doðrultusunda mossoro wagner için gidildi öncelikle.ama mossoro sakat ve iyileþtikten sonrada b takýmýnda bile oynayamamýþ ve fiyatý 3milyon$ +gökdeniz stilinde imiþ .adam da diyor ki biz de zaten gökdeniz var bunu alýrsak ikisinden biri yedek kalacak.wagneri bizde izledik tv den ben pek beðenmedim açýkçasý r. betise gitmþ gerçi ama görücez nasýl bi topçu olduðunu .onu alabilirdik diyor ama fiyatýnda sürekli deðiþiklikler yapýyormuþ menejerler.onun dýþýnda bir sürü futbolcu izlemiþ ve lazoronin de onay verdiði isimleri dvd kasetleri ve raporlarýyla yönetime göndermiþ bi tane adam varmýþ ayný hasan þaþ gibiymiþ fiyatý pahalýymýþ o mevkide ihtiyaç olmadýðý için alýnmamýþ.musampa olayý da yönetim bu oyuncunun hem sol taraf hem ön libero yonamasýndan hem de kariyeri olduðu için tercih etmiþ .yoksa benim getireceðim oyuncu da iyiydi ama gençti ve biraz risk taþýyordu.ben de getirsem doðruyu yapmýþ olurdu.ama musampa transferi de doðrudur.tati iddialarýna sert bir dille yanýt verdi.brezilyada kýþ var diyor adama denize bile nasýl girelim diyor haklý olark.didim de olduðu söylentilerini çýkartan gazeteciler hakkýnda da dava açacaðýný söyledi.
    Kýsacasý adam bir sürü futbolcu önermiþ ama yönetim isteði doðrultusunda alýnmýþ bu kararlar.adamaýn hiçbir suçu yok.son olark þimek gitseydi 21 yaþýndaki genç önlibero ile gelecekti (appiah tarzýnda olan ve 1-2 yýl sonra 5 milyon € eder diyor.muhtemelen carlos alberto) ve yönetime bugün sunacaktý bütün raporlarý.bu bilgileri geleceðe yönelik deðerlendirlmesini isteyecek ve devre arasý muhtemelen bu oyuncu da alýnabilir. Ömer sarýnýn da 2 günde bir aradýðýný ve aman yanlýþ yapmayýn diyip önerilerde bulunduðunu ve brezilyada belli yerlerde saygýnlýðýnýn olduðunu söyledi.

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Arkadaslar bence faruk kancaya bir özür borçluyuz adam internetten takip falan ettim dedi hakkýmda bazý asýlsýz iddaalar ortaya atýlýyor dedi yani mutlaka BMN yi de okumuþtur takip etmiþtir

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Kanca'nýn suçsuz olduðunu hepimiz biliyoruz.. Ancak transferde yaþanan komedi ve bir türlü gerçekleþmeyen transferler taraftarý ister istemez germiþti.. bu baðlamda gerek sempatik görünen tipi gerekse Brezilya macerasýnýn uzun sürmesi hatta baþýna gelenler (polis çevirmesi falan) yönetime olan tepkiyi Kanca'ya yöneltti.. Bizler de forumda hakaret ve küfür olaylarýnýn önüne geçmek için iþi gýrgýr þamataya vurduk doðrusu yönetime sövüp ceza alacak bir çok kiþi Kanca'yý tiye alýp rahatlama yolunu seçti.. Bu baðlamda kendisiyle gýrgýr geçilmesi konusunda ben de önemli bir rol oynadým doðrusu Ama art niyetli deðildik.. sadece yönetimin profesyonellikten uzak bir yaklaþýmla (kendi röportajýnda da belirtilen mesela 'ingilizce bilen biri arandý haydi Kanca sen git dediler' kýsmý gibi) transfere soyunmasýný eleþtirdik Kanca'nýn þahsýnda..
    Keþke kendisini bir günlüðüne forumda misafir etme þansý bulabilsek hem helallik diler hem de gönlünü alýrdýk
    Ýyi insana benziyor yahu
    #7 King of Kings

Nereden
    Ýstanbul

Bu olayda Kanca'nýn kayda deðer bir hatasý yoktur, ama yönetimin çok büyük hatalarý vardýr.

Ama asýl daha da büyük hatayý devre arasýnda Kanca'nýn izleyip önerdiði adamlardan almayarak yaparlar.

Bir de olumlu tarafýndan bakalým, belki de bu olay Trabzonspor'da scouting uygulamasýnýn miladý olur, yýllar sonra denir ki 'Ya inanýr mýsýnýz bu her sene kulübün profesyonel adamlarýna yaptýrttýðýmýz iþ zamanýnda Kanca diye bir yöneticinin 55 günlük Brezilya seferiyle baþlamýþtý, nerden nereye..'

diskus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

aurupa kuluplerin brezilyada her zaman adamlari var oradaki futbolculari izleyen.ihtiyac olsun veya olmasin izletiyorlar ve futbolcu lazim oldugu zaman önceden izletip göze batan futbolcuyu aliyorlar.yani faruk kanca belki simdi futbolcu getiremedi ama edindigi bilgiler ile ikinci yari icin veya gelecek sezon faydalanilabilinir.

Ugur Kurucelik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

bence faruk kanca isi cok dogruydu bu sirf brezilya lan sinirli kalmamali diger ülkerdede piyasada söz sahibi olmak icin bu tür seyler yapilmasi lazim...

Analyzer
    Ziyaretçi

Alýntý Jester Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu olayda Kanca'nýn kayda deðer bir hatasý yoktur, ama yönetimin çok büyük hatalarý vardýr.

Ama asýl daha da büyük hatayý devre arasýnda Kanca'nýn izleyip önerdiði adamlardan almayarak yaparlar.

Bir de olumlu tarafýndan bakalým, belki de bu olay Trabzonspor'da scouting uygulamasýnýn miladý olur, yýllar sonra denir ki 'Ya inanýr mýsýnýz bu her sene kulübün profesyonel adamlarýna yaptýrttýðýmýz iþ zamanýnda Kanca diye bir yöneticinin 55 günlük Brezilya seferiyle baþlamýþtý, nerden nereye..'
    Kanca'nýn ifadesine göre yönetim içinden seçilip Brezilya'ya gönderilmesinin tek nedeni Ýngilizce biliyor olmasý. Trabzonspor'un bir scout'ta aradýðý tek özellik Ýngilizce bilmek oluyor demek ki Bu olay mý Trabzonspor'da scouting uygulamasýnýn miladý olacak Eðer olacaksa, buradan Trabzonspor yönetimine sesleniyorum. Ýngilizcem iyi. Trabzonspor'da scout olarak çalýþmak istiyorum. Bonus olarak, futbol maçý izlemeye bayýlýrým. Her haftasonu Ýngiltere, Ýtalya, Ýspanya ve Türkiye liglerinden olmak üzere ortalama 8-10 maç izlerim. Kanca 55 günde 70 maç izledi diye gözlerini bozulmasýndan korkmuþ, oysa bu benim sýradan performansým. Yönetim duy sesimi

Mesaj düzenleme notu: Ayrýca, tüpçüden teklif gelirse kafam karýþmaz, sudan çýkmýþ balýða dönmem.
    Konu Analyzer tarafýndan (08.09.2006 Saat 20:30 ) deðiþtirilmiþtir.

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Analyzer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kanca'nýn ifadesine göre yönetim içinden seçilip Brezilya'ya gönderilmesinin tek nedeni Ýngilizce biliyor olmasý. Trabzonspor'un bir scout'ta aradýðý tek özellik Ýngilizce bilmek oluyor demek ki Bu olay mý Trabzonspor'da scouting uygulamasýnýn miladý olacak Eðer olacaksa, buradan Trabzonspor yönetimine sesleniyorum. Ýngilizcem iyi. Trabzonspor'da scout olarak çalýþmak istiyorum. Bonus olarak, futbol maçý izlemeye bayýlýrým. Her haftasonu Ýngiltere, Ýtalya, Ýspanya ve Türkiye liglerinden olmak üzere ortalama 8-10 maç izlerim. Kanca 55 günde 70 maç izledi diye gözlerini bozulmasýndan korkmuþ, oysa bu benim sýradan performansým. Yönetim duy sesimi
    ayný þeyleri bende düþünmüþtüm ama bugünkü yönetimi her zaman eleþtiren sayýn aðaoðlu, kancanýn brezilyaya gönderilcek en iyi adam olduðunu söyledi. futbolu çok iyi bilen, futbolcu simsarýymýþ ve ayrýca ingilizce bilmeside büyük bir etken oldu tabi. yönetimi beðenmeyen aðaoðlu bile kanca için bunu düþünüyorsa, doðrudur...
    VERENA (KIRANKAÞ)

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

bize deseydilerki f.kanca oraya ileriye dönük adam izlemeye gitti bizde derdikki vay beee yönetim uzun vadeli düþünüyor ne güzel ama kazýn ayaðý öyle deðil bence kanca oraya giderken adam alýp gelecem diye gitti bi türlü adam getiremediler çevir kazý yanmasýn oldu
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Halit Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    33

febe birini alýp bursaya kiraladý adamý izledim forvet ve yattara tipi çalýmlarla kaleye direk dalýyor çok tehlikeli oynuyo ara sýra bakýn derim biz de böyle birþey yapabiliriz aslýnda

The Londoner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Mesaj düzenleme notu: Ayrýca, tüpçüden teklif gelirse kafam karýþmaz, sudan çýkmýþ balýða dönmem.
    Valla Savas bu haber benim de istahimi kabartmadi degil hani. Faruk Kanca`ya sirf Ingilizcesi sebebiyle bunca sorumluluk verilmesi cesaretimi de artirdi dogrusu. Bu sebeple ben de Britanya Adalari temsilciligine adayim. Yani sen Ingiltere`yi unut, Kita Avrupasi senin olabilir

Gerekcelerim: En az Kanca kadar Ingilizcem var. Londra`da ikamet ediyorum. Yani konaklama masrafim falan olmaz. Premiership takimlarinin yariya yakini, ayrica alt liglerden onlarca takim Londra`da faaliyet gosteriyor. Dolayisiyla seyahat masraflarim da minimum olur. 6 Pounda gunluk Travelcard aldim mi metro, tren ve otobuslere bedava biniyorsun ve kisa zamanda istedigin yere ulasiyorsun. Diger sehirlere de arabamla gunubirlik gider donerim. Gelgelelim futbolcu meselesine; futbolcuyu henuz durusu ya da yuruyusunden taniyamasam da az bucuk futbol ve futbolcudan anlarim. Bunun yaninda futbolu ve futbol endustrisini enternasyonel duzeyde takip ederim. Son olarak yuksek lisans duzeyinde istatistik ve arastirma teknikleri okudum. Bu da veri toplama ve analizinde isime yarara saniyorum. Tum bunlarin karsiliginda fazla birsey istemiyorum. Ayda 50 milyar degil 5000 Pound`a fit olurum. Yonetimin boyle bir arayisi varsa ben de talibim
    "Better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt. "
    Mark Twain

Trabzonspor Ziya Dogan`in korku ve fantazilerine kurban edilmeyecek kadar onemlidir!

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý The Londoner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla Savas bu haber benim de istahimi kabartmadi degil hani. Faruk Kanca`ya sirf Ingilizcesi sebebiyle bunca sorumluluk verilmesi cesaretimi de artirdi dogrusu. Bu sebeple ben de Britanya Adalari temsilciligine adayim. Yani sen Ingiltere`yi unut, Kita Avrupasi senin olabilir

Gerekcelerim: En az Kanca kadar Ingilizcem var. Londra`da ikamet ediyorum. Yani konaklama masrafim falan olmaz. Premiership takimlarinin yariya yakini, ayrica alt liglerden onlarca takim Londra`da faaliyet gosteriyor. Dolayisiyla seyahat masraflarim da minimum olur. 6 Pounda gunluk Travelcard aldim mi metro, tren ve otobuslere bedava biniyorsun ve kisa zamanda istedigin yere ulasiyorsun. Diger sehirlere de arabamla gunubirlik gider donerim. Gelgelelim futbolcu meselesine; futbolcuyu henuz durusu ya da yuruyusunden taniyamasam da az bucuk futbol ve futbolcudan anlarim. Bunun yaninda futbolu ve futbol endustrisini enternasyonel duzeyde takip ederim. Son olarak yuksek lisans duzeyinde istatistik ve arastirma teknikleri okudum. Bu da veri toplama ve analizinde isime yarara saniyorum. Tum bunlarin karsiliginda fazla birsey istemiyorum. Ayda 50 milyar degil 5000 Pound`a fit olurum. Yonetimin boyle bir arayisi varsa ben de talibim
    Sizden bi eksiðim Ýngilizcemin olmamasý onu da kapatýr ve gönlümdeki mesleðe adým atabilirim
    keyif adamý ..

kutoz
    Ziyaretçi

Faruk Kanca'nýn yapmýþ olduðu açýklamalar, sadece spekülasyonlarýn önüne kesme amacýndadýr.
    Ne olursa olsun, þayet yönetim kurulunda görevli bir yöneticinizi bir hizmat amacýyla, tutup ailesinden, iþinden, þehrinden, lahana yemeðinden, peynirlisinden, Akçaabat Köftesinden ayýrýyorsanýz, o yönetici o iþi kývýrýp geri dönecektir.

Fatih Sultan Mehmet, Ýstanbul'u kaç günde fetih etti?
    Faruk Kanca, 55 günde Brezilya'dan hangi futbolcu(larý)yu getirdi?

Gerisi fasa fiso...

Analyzer
    Ziyaretçi

Osman (#10 Fietra), futbolun dili evrensel nasýl olsa Ýzlediðini anlamak için Ýngilizce gerekmiyor. Misal, Lampard verdiði pasý Ýngilizce vermiyor deðil mi Bu durumda Kanca'nýn scout olmasý için tek sebebi olan Ýngilizce bilgisi auta çýkýyor (Futbolcu simsarýymýþ bi de bak bak bak, Aðaoðlu demiþ Hangi futbolcularý simsti Kanca merak ettim valla)

Abdullah Abi (The Londoner), ben Almanya bölgesini alayým o halde. Orada birçok akrabam/arkadaþým var Kalacak yer parasý, araba filan sorun olmaz. 20 milyar maaþa da fit olurum
    Konu Analyzer tarafýndan (08.09.2006 Saat 23:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Vay be Faruk Kanca bile haklý çýkardýya kendini ne güzel Ýstanbul be bu kafayla devre arasýda çok bekleriz 20 yaþýnda çoluk çocuklarý yeter kardeþim kapatýn þu brezilya defterini en iyilerini gördük dünya kupasýnda zaten faruk kanca istesede devre arasý brezilyalý getiremez Ziya Doðan karþý çýkar brezilyalý topçu sevmez çünki bize bi golcü lazým hemde öyle böyle deðil saðlam bi golcü ön liberosunu yiyim onun gs önliberosuz þampiyon oldu golcülerin iyi olsun brezilyalý aman kalsýn Kanca ..
    DOZER CEMÝL

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Vay be içimizde ne Kancalar varmýþ,''palamut kancasýna zizil'' takmayalým arkadaþlar....

Lucreto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Faruk Kanca Brezilya'ya giderken bu sezon transferleri için gitmiþti. Ýþ iþten geçince insanlarý kandýrmaya çalýþýlmasýn.
    Brezilya'ya gidecek insanýn Ýngilizce deðil Portekizce bilmesi daha uygun olurdu. Orda insanlar Portekizce konuþuyorlar.
    Öyle futbolcuyu alýp devamlý saða sola kiralayamazsýnýz. 2 sene üst üste baþka bir takýmda kiralýk oynayan oyuncu bonservisine sahip oluyor anýnda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)