Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Faruk Kanca'nn Aklamalar!

yelik tarihi
    20.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Standart Faruk Kanca'nn Aklamalar!

Dn akam zigana tv de 2 saat kadar konutu .Ama ben son 10 dk y dinleyebilidim. Beendii 20 kadar futbolcu olduu ve hepsi ile anlaldn Lazoroninin syledii oyuncularn Wagnerin belki ts de oynayabilecei ama mossoronun kendi b takmna bile giremediini syledi yani lazonun syledii futbolcularn fos olduunu bi nevi belirtti. ynetim karar ile musampa nn daha kariyerli ve tecrbeli olduu iin tercih edildiini syledi bunun normal kaladn belirtti.imek son anda gnderilebilseydi.ismini vermek istemedii bir futbolcu ile geleceini belirtti.Ama futbolcunun ok yetenekli olduunu (appiah tarzndaym) ve gerekli raporlar ynetime sunacan (daha yeni gelmi Trabzona) ve gerekli grld takdirde devre aras transfer edilip kontenjan olmasa bile bir takma kiralanabileceini belirtti.Futbolcunun menejeri ile grmeleri devam ediyormu imdi bile bir miktar para verilip bu futbolcu alnp imdi oynad takmda devam edebilir ve devre aras gerekirse transfer yaplabilirmi.Benim duyduklarm bu kadar.

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

ayn tarz aklamalar gazetelerdede kmt. evet faruk kancaya ok laf sylendi ama aaolunun demesiyle faruk kanca "bir futbolcu simsar" yani orada lazaroninin deilde kendi beendii adamlar bir ka kere daha izlenirse evet transfer edip baka yerlere kiralayabiliriz. kontenjan aldnda(yani tolga artk kalede gven verdinde) bu transferlerde yava yava gerekleir...
    VERENA (KIRANKA)

yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

Program seyreden arkadalar bize biraz daha detay verebilirler mi ltfen?

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

u mehul futbolcuyu ok merak ediyorum walla sledikleri kadar warm acaba...
    szymek iin byle dendiyse demek ki bu performans srerse szymek gidici devre aras...
    ...anti-klie timi...

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

inaallah dorudur bu syledikleri daha ncede sylemitim ihtiyacmz olan adam alalm en azndan kendi takmna devre arasna kadar kiralk verelim sonrada transferde sorun yaamayalm bahsettii adam herhalde carlos albertodur bu i olursa ok iyi bi i yapm olurlar
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

yelik tarihi
    31.08.2006

Her eyden nce btn avrupa kulplerinin afrikada ve brezilyada bu tarzda menajerleri bulunur. Bu adamlar burada yatp kalkar ve transfer pazarnda sz sahibi olurlar. Byle olunca in ikencesine benzeyen brezilyadan futbolcu alma ii daha da kolaylayor. Faruk kanca da bu tarz i yapt. Sylediine gre 20 ye yakn a klas futbolcuyla anlam. Bunun tesinde artk orada tanndn ve bir telefonla i bitirecek dzeye geldiini sylyor. Hadi bakalm hayrls...

hakanhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

ama burda faruk kanca icin yargsz infazlar cok oldu.. kulup yonetmeyi apartman yoneticiligi sananlar ide..
    Trabzonspor, iegin kokusunun yaziya dklememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

takm transferlerde ge kalnca doal olarak espriyle kark faruk kanca ok eletirildi.ben izledii futbolculardan appiah tarz dedii defansif orta saha oyuncusunu cok merak ediyorum,eer hakikaten telefon ile dahi alnabilecek durumda ise imein kalan malardaki performansna gre haraket etmeli ve duruma gre devre aras transfer edilmelidir.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

ok gzel bi haber
    Trabzonspor ynetim kurulu yesi Faruk Kanca’nn Brezilya’da futbolcu izlemek iin bulunduu sre ierisinde en ok beendii oyuncu olan Flemengo’nun orta sahadaki yldz ismi Carlos Alberto’yla ve kulbyle her konuda anlamaya varld, bir tek imza atlaca ifade edildi. Gen futbolcu iin ynetimin de onay verdii dile getirildi. Devre arasnda Miraslow Szymkowiak’n gnderilecei ve Alberto’nun alnaca bildirildi. Carlos Alberto’nun orta alanda ok nemli bir rol stlenebileceine de iaret edildi.
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

zkan Erdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

nallah dorudur syledikleri. Fabiano Eller'in durumundan bahsetti mi acaba, bir sr kiralk yabancmz var zaten bari onu elden karsayd.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

@champions
    bu haberin kayna nedir?
    doru olsa bile bu ekilde zamansz bi aklama yaplmas dorumudur .
    bu aklamay renen szymkowiak tan nasl bi performans beklenir..
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    04.09.2006
    Ya
    46

faruk kanca onuru varsa istifa etmeli. Taraftara aklam yaparak dalga geiyorlar resmen. Kulbn dn Ziya Doann imza treninde yeralan ve klktan kla giren asbakannn gertirdii muamba neyin nesi, oki bu kadar oyuncu beenildide bu adam 55 gn ne nane yiyor brezilyada muamba niye alnyor. Braksnlar bu ileri kulbn itibarn yerle bir ettiler. Nuri albayrak fiyaskosunun 1000 tane irketi olabilir ama zellikle Trabzonspor kulbnde bakanlk yapacak yetenei hi yok.Tez elden kongre karar alsn. Tm camiay kandrd iin zr dilesin. nce Fatih Akyel rezaleti peine ziya doan rezillii, bjk nin bir telefonu ile tamamen dengeis deien bu ruh hastasnn trabzonsporda ne ii var. Bu zavall ynetimle yazk oluyor bize, hEPTEN STFA. Tmden istifa

zgr ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Seneye yine bir brezilya dizisimi seyredeceiz ?
    "Ben TRABZONSPOR kaptanym, baka kaptanlarn arkasnda sahaya kmam." Dozer Cemil

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

hepsi hikaye demek bir telefonla oyuncu alnabilir ylemi ,komik.devre aras yaarsak grrz gene aynlar olacak biz akllanmayz biz akllanmayz.bizde brezilya dizileri bitmez.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @champions
    bu haberin kayna nedir?
    doru olsa bile bu ekilde zamansz bi aklama yaplmas dorumudur .
    bu aklamay renen szymkowiak tan nasl bi performans beklenir..
    haberin kayna gnebak
    szymek 8 aydr top oynamyosa bunun nedeni nedir? byle bi aklama daha nce yaplmmdr
    szymek dzelecekse zaten dzelir ben dzeleceine hi inanamyorum inananlar olabilir

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bende inanmyorum
    nce TRABZONSPOR

BYK_TRABZON
    Ziyareti

Alnt kalearkas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    faruk kanca onuru varsa istifa etmeli. Taraftara aklam yaparak dalga geiyorlar resmen. Kulbn dn Ziya Doann imza treninde yeralan ve klktan kla giren asbakannn gertirdii muamba neyin nesi, oki bu kadar oyuncu beenildide bu adam 55 gn ne nane yiyor brezilyada muamba niye alnyor. Braksnlar bu ileri kulbn itibarn yerle bir ettiler. Nuri albayrak fiyaskosunun 1000 tane irketi olabilir ama zellikle Trabzonspor kulbnde bakanlk yapacak yetenei hi yok.Tez elden kongre karar alsn. Tm camiay kandrd iin zr dilesin. nce Fatih Akyel rezaleti peine ziya doan rezillii, bjk nin bir telefonu ile tamamen dengeis deien bu ruh hastasnn trabzonsporda ne ii var. Bu zavall ynetimle yazk oluyor bize, hEPTEN STFA. Tmden istifa
    Asl sana istifa yuh be yuh be adam aklad teker teker ben yazdklarmndan bile piman oldum biraz da siz utann ltfen

yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Kale arkas gibi arkadalara hain demek ok yerinde bir tespit.
    nce TRABZONSPOR

BYK_TRABZON
    Ziyareti

Alnt vkgz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kale arkas gibi arkadalara hain demek ok yerinde bir tespit.
    Trabzonsporun kadrolu futbolcusuna muamba diye dalga ge yazk size de yazk Trabzonsporluluk ne yerlere geldi

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Alnt BYK_TRABZON Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonsporun kadrolu futbolcusuna muamba diye dalga ge yazk size de yazk Trabzonsporluluk ne yerlere geldi

taraftarlk byklktr...

yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt BYK_TRABZON Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben yle birey demedim dememde. musampay senden ok izlemiimdir nk.
    nce TRABZONSPOR

BYK_TRABZON
    Ziyareti

Alnt sweetrose Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    taraftarlk byklktr...
    Bizde yle birey yok bizde arkadan hanerlemek var ne yazk ki herkes kendisini biliyor

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

Akcas bende arkasndan konutum ayp ettim. Hatta kenidmden utandm. Faruk Kancadan zr dilerim.

Birde baz kiiler szde trabzonsporlu gibi yaz yazyor Szm Kale Arkas denen ahsiyete. Byk Trabzon arkadama katlyorum kendi futbolcusuyla neden dalga geer bu taraftar. Ayp gerekten.
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    39

Genel blmde Bakan ve Yneticilerin Aklamalar diye bir blm var, ayrca Faruk Kanca'nn aklamalar diye bir balk daha var.. Bakan bile yneticilerle birletirip konu yapmz ama Kanca iin ayr bir konu
    Bu adam ok byk yahu
    #7 King of Kings

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Alnt kalearkas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hocam az yava ne yaptn ya kopardn olay tek sen kaldn herkesin astn kestin bu tip yorumlarn hibiryere varmyaca kesindir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)