Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Gözlem, Bir kaç Düsünce..

FERO61
    Ziyaretçi

ya bi konu acilmis ..tartisalimmi tartismayalimmi diye tartisiyoruz...beyler hersey trabzonspor icin ...

buna nasil bi cözüm bulunur onu tartisalim...

belki bi pankart,belki stadta bi protesto, ne bilim iste cözümünü arastiralim....ama böylelikle de medyaya yem atmis oluruz ) ben vaz gectim.....

ama arkadaslarin da dedigi gibi ..bi yamukluk var olayda...yattara tek seviniyo ,nedense benimde herzaman dikkatimi cekti bu olay....fatih gökdeniz zaten ikiz kardes,yattara kendi atiyo kendi seviniyo,mehmet yilmaz ise herkesle seviniyo golü atana kosuyo)

beyler belkide bu olaylar yattaranin gece hayatindan kaynaklaniyo da olabilir cünkü yattara gözü disarda bi adam,bence büyük takimlarda oynamamasinin da sebebi bu( trabzonspor haric)...ve takimdaki kafa oyuncular evli fatih olsun g.deniz olsun...yani demek istedigim belkide bi mesafe tutmak istiyorlar anlatabiliyormuyum....ibrahim ege olayi gibi bi olayla karsi karsiya olabiliriz....ibrahimi futbolcular takimda istemiyor diye bi söylesi vardi bilmiyorum nekadar dogru ama aynisini yattaraylada düsünüyo olabilirler.....sakat olay

TSMareNero - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

demek sende farkina vardin fero. tamam cözüm bulalim ama hersey onlarin arasinda biter. ayrica yattara da evli ve bir cocugu var. biz herkese sahip cikiyoruz ve bende karsiyim böyle tartismalara ama olan takima oluyo...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    67

Gökdenizin Yattaryla problemi var herhalde. Ankaragücü maçinda Yattaraya hiç pas atmadi, Yattarada ona atmadi bunu tribünlerden gördük. Herhalde hocada görmüstür. insallah bu olay çözülür yoksa ,maç kaybettikmi bu söylemler gündeme oturur ve takimda ikilik var v.s hos olmaz. Bu takim kimsenin babasinin takimi degil ,hiçkimse kafasina göre top oynayamaz .BU GÖKDENIZ,FATIH, YATTARA v.s kim olursa olsun ANKARAGÜCÜ maçinda olayi gördüm ve çok korktum. Galip geldik ama ,iste amasi var ya .Neyse .Tüm topçular aklini basina alacak ,yoksa onlarin akillarini basina getirecek sonuçlar aldiklarindami akillanacaklar .o zaman is isden geçmis olacak. ÖRNEKgeçensene sahamizda KONYA ya yenilmeseydik sampiyonduk.

Saygilarimla

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

yazmayacaktim.. ama ozçilingir abi de ayni seyleri söylüyor.. ben tv den gördügüm kadariyla gözlemlerimi yazdim..ama sahada görülen de ayni demek ki-ki abimiz futbol takimi yöneticiligi yapan birisiymis- bu konuyu maglubiyetten sonra açmak olmazdi.. ama yine yanlis anladi bir büyügümüz bizi.. sadece konusmakla olmaz çözüm getirin diye de eklemis.. en alindigim nokta ise ben dediydim demek için mi açiyorsunuz bu konulari düsüncesi..

arkadas çözüm getirin diyor... aslinda ben buraya yazmakla çözümü getiriyorum farkinda degil.. nedir? buraya yazip dikkat çekersek insanlar daha hassas olur bu yönlere.. ve bu tip davranislarda bulunanlara taraftarin cephe almasini saglayabiliriz.. yani kastim taraftar hosgörülü bakmazsave bunu da oyuncusuna hissetirirse sorun kendiliginden çözüm yoluna girer zaten.. hangi oyuncu taraftari karsisina almak ister ki...

ve ben dediydim diyecek olsam sl de kaybedilen kiew maçindan sonra yönetim ve yapilamayan transferler hakkinda 10 konu açmam gerekirdi en az.. isteyenler ta sene basindan beri yazdiklarima bakabilir transfer konusunda..

konu kisisellestigi için yazmadim ne zamandir.. yine de isterseniz tartismayabiliriz bu konuyu.. ama küçük düsünmenin sonucu olusan hareketler ve dogurdugu sonuçlarin kahrini biz taraftarlar çekiyoruz düsünseniz ya.. takim yönetim hoca süper, takim içindeki çekememezlikten dolayi basari kaçsa ne olacak?...

neyse.. umarim her sey yolunda gider de bu tür ufak problemler büyümez..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)