Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 149 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sheffield United F.C.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Liverpool'a 4-0 boyun eğdik olsun beklenen bir sonuçtu.
    keyif adamı ..

forzalazio
    Ziyaretçi

bu takım fazla duyulmamış tek bildiğim renklerinin kırmızı beyaz olması başka bir bilgi bulunmuor bende

Nereden
    İstanbul

Alıntı forzalazio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takım fazla duyulmamış tek bildiğim renklerinin kırmızı beyaz olması başka bir bilgi bulunmuor bende
    1898'de İngiltere 1.Lig'inde şampiyonlukları bulunmakta ve Premier Lig'in resmi ilk golü bize ait.Futbolun çıktığı ilk yerlerden biri büyük ihtimal ilk yer Sheffield kentidir.
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

rahat takılıyolar küme düşme potasıyla aralarında 7 puan var büyük salaklık olur düşmeleri, önümüzdeki 3 maçlarıda zorlu içerde everton dışarda chelsea ve bolton sonra nispeten daha kolay ve kazanabilecekleri newcastle maçı
    ve yine zor bi maç unıted deplasmanı sonraki 5 maçın 4ü alttaki takımlarla

forzalazio
    Ziyaretçi

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1898'de İngiltere 1.Lig'inde şampiyonlukları bulunmakta ve Premier Lig'in resmi ilk golü bize ait.Futbolun çıktığı ilk yerlerden biri büyük ihtimal ilk yer Sheffield kentidir.
    bilgiler için teşekkür ederim

Nereden
    İstanbul

Yok abi Türklükle alakası ancak bilgileri şöyle.Colin Kazim-Richards 20 yaşında ve lakabı da "Coca-Cola Kids".1986'da Londra doğumlu ve kökeni Antigua ve Barbuda ülkesinden gelmekte.

İlginçlikler devam ediyor.Bu ülke Karayip'te bir ada ve Müslümanlıkla falan da uzaktan yakında alakası gözükmüyor.Ülkesinde Müslüman olan var mı yok mu belli değil olsa da bile çok az olduğu belli.

İşin kısası bu adam neden "Kazım" ismini aldı ben de merak ettim hiç bir sebep yokkenAcaba o da mı Kaka falan gibi Müslüman oldu:P
    Doğrusu bi sheffield taraftarı olan fietraya yakıştıramadım bunu ...
    Evet babası antigualıymış artık neresiyse ama annesi türkmüş kazımın galiba kıbrısdan dahası kazımı ümit milli takıma çağırmışlar kabul de etmiş

Tam olarak hangi mevkide oynadığını bilmiyorum forvet ya da sağ kanat olabilir hiç izlemedim ne kadar iyi olduğunuda bilmiyorum söz fietrada o zaman Trabzonsporun golü coliiiiiiiiiiiiiiiiin kazıııııııııııım richards hiç de fena değil tabi fietra izin verirse

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrusu bi sheffield taraftarı olan fietraya yakıştıramadım bunu ...
    Evet babası antigualıymış artık neresiyse ama annesi türkmüş kazımın galiba kıbrısdan dahası kazımı ümit milli takıma çağırmışlar kabul de etmiş

Tam olarak hangi mevkide oynadığını bilmiyorum forvet ya da sağ kanat olabilir hiç izlemedim ne kadar iyi olduğunuda bilmiyorum söz fietrada o zaman Trabzonsporun golü coliiiiiiiiiiiiiiiiin kazıııııııııııım richards hiç de fena değil tabi fietra izin verirse
    Valla champions şimdi anasını karıştırma Nereden öğrendin annesinin Türk olduğunu ben de merak ettim valla?

Turksportal'da haber çıkmış orada da babası Kıbrıslı,annesi Antigualı diyor.Dur biraz daha araştıralım
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

Valla champions şimdi anasını karıştırma Nereden öğrendin annesinin Türk olduğunu ben de merak ettim valla?

Turksportal'da haber çıkmış orada da babası Kıbrıslı,annesi Antigualı diyor.Dur biraz daha araştıralım
    Ben anası diye biliyorum Turksportalın sorunu osen izlemişsindir nası çocuktur bahsetsene biraz
    Konu kazımdan açılmışken onun premier ligde attığı tek golüde koyalım şuraya gerçekten güzel bi gol
    Konu champions tarafından (16.03.2007 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Valla champions TV8 çok az maçlarımızı verdiği için pek fazla izleyemedim açıkcası.Zaten şu an yedek oyuncu olarak bulunuyor.Ondan pek net bir şey diyemeyeceğim.

Vikipedi'de baktım Kazım'a güncellemişler.Babası Antigua'lı ve annesi Türk'müş.Milli Takım'a da Türkiye'nin resmini koymuşlar.KKTC Milli Takım'ında değil Türkiye 21 Yaş Altı'nda oynayacak yani.Süper oldu bu Sheffield United'ı sevmek için bir nedenimiz daha var artıkİlk Ümit Milli maç ne zaman ula
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

Ben bu golü izlememiştim sağol champions.Bu sene attığı tek bu gol galiba.Kalitesini belli etmiş.Gerçekten akıl dolu bir gol.
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

Standart Kazım Richards

Milli Takımımız'ın Safkan Siyahi Futbolcusu ve Sheffield United'ımızın gururu Colin Kazım Richards hakkında daha ayrıntılı bilgiler:

Kazım Richards:

Colin Kazim-Richards (26 Ağustos 1986 Leytonstone, Londra doğumlu.) Sheffield United takımında ileri uç oyuncusu. Kazım daha önce İngiltere'de Bury ve Brighton & Hove Albion takımlarında forma giydi. Kazım takım arkadaşları tarafından "Kazimo" diye çağrılıyor. Annesi KKTC vatandaşı olan Kazım'ın babası ise İngiliz.

Kişisel Bilgiler:

Tam adı:Colin Kazim-Richards
    Doğum tarihi:26 Ağustos 1986
    Doğum yeri:Leytonstone,İngiltere
    Boyu:185 cm
    Kilosu:68
    Takma adı:CKR, Kazimo, The Coca-Cola Kid
    Mevkii:İleri Uç

Kulüp Bilgileri:

Bulunduğu kulüpheffield United
    Numarası:32 Profesyonel

Kariyeri:

Yıl--------Kulüp------Maç (gol)
    2004-2005 Bury 30(3)
    2005-2006 Brighton & Hove Albion 43(5)
    2006 Sheffield United 17(1)

Milli Takım Kariyeri:

2007 :bayrak: Türkiye 0 (0)

Şimdi Kazim Richards'ın attığı goller:

Kendisi ile ilgili bir klip:

Bury'deki golleri:

Brighton'un 5.000'inci Golü(Kendisi ile yapılmış röportaj da var):

Resimleri:

D.N:Videolar konusunda yardımcı olan champions'a teşekkürler.
    Konu #10 Fietra tarafından (16.03.2007 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

Colin Kazım'dan süper başlangıç!

İngiltere'nin Sheffield United takımında forma giyen Colin Kazım Richards, ilk kez çağrıldığı Ümit Milli Takım'da sergilediği performansla beğeni kazandı. Ay yıldızlılarınİsviçre'yi 2-1 yendiği özel maçta ilk golü atan Kazım, ikinci golün de asistini yaptı.

-TÜRKİYE: 2 - İSVİÇRE: 1

Stat: Atatürk

Hakemler: Fariz Yusifov xxx, Ramiz Asadov xxx, Mekhman Makhmudov xxx (Azerbaycan)

Türkiye: Ufuk xx, Uğur Uçar xx (Dk. 46 İbrahim xx), Ferhat xxx, Ceyhun xxx, Orhan xxx, Mehmet Topal xxx, Zafer xxx (Dk. 79 Barış xx), Colin Kazım xxx, İlhan xxx, Özer xxx (Dk. 62 Alp xx), Gürhan xxx (Dk. 62 Serdar xx)

İsviçre: Djuik xx, Lambert xx (Dk. 87 Gezim x), Ziegler xx, Ferati xxx, Barmettler xx, Kollar xx, Abdi xx, Schwegler xxx, Esteban xx (Dk. 70 Blumer xx), Rakitic xx, Zambrella xxx

Goller: Dk. 35 Colin Kazım, Dk. 39. Zafer, Dk. 44 Zambrella

İlk yarıda 35'inci dakikaya kadar iki takımın kalecisine de fazla iş düşmedi. Orta sahada geçen karşılaşmada, iki takımın forvetleri de rakip kale önünde etkili olamadı. Futbol hayatını İngiltere'de sürdüren Colin Kazım, Türkiye'nin ilk golünü atarken, ikinci golün de pasını verdi.

Bu dakikada Zafer'in kullandığı serbest atışı iyi takip eden Colin Kazım, kale önünde yükselerek topa kafayla vurdu. Colin Kazım'ın vuruşunda top İsviçre ağlarına gitti: 1-0.

39. dakikada Uğur'un sağdan ortaladığı topu Colin Kazım kafa ile Zafer'in önüne bıraktı. Ceza alanının sol köşesinden topa sert vuran Zafer, takımının ikinci golünü attı.

44. dakikada İsviçre'nin golü geldi. Bu dakikada Esteban'ın ortaladığı topa Zambrella kafa ile vurdu. Zambrella'nın vuruşunda top Uğur'un solundan kaleye gitti: 2-1.

Maçın ikinci yarısı orta saha mücadelesi şekilinde geçti. Her iki takım da rakip kalelere etkili atak yapamadı. Takımlar defanslarında açık vermemek için temkinli oynadı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana'nın da izlediği maçın ikinci yarısında kalecileri rahatsız eden gollük pozisyon olmadı. İkinci yarıda her iki takım da gol atamayınca, maç ilk yarıda atılan gollerle Türkiye'nin 2-1 üstünlüğüyle sona erdi.

Kaynak:ajansspor

Evet gururumuz Kazimo.
    keyif adamı ..

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sheffield United' lig de böyle giderse tutunamaz,kadro olarakta diğer takımlarla mücadele edecek kadar yeterli kapasiteye sahip degiller,hele de şampiyonluğa oynayan takımlar karşısın da çok zayıf kalıyolar maçlar da.

Colin Kazım,iyi bi topçuya benziyo anlaşılan,izleme şansım olmadı ama milli takım da oynuyor ise demek ki yeterli seviyede.ayrıca bir de Türkçe konuşsa daha iyi olacak.

Nereden
    İstanbul

Şu an Aston Villa maçı TV8'de canlı yayınlanıyor.Küme düşmeme yolundaki önemli bir maç.
    keyif adamı ..

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dk 63. Aston Villa 3-0 önde.Sheff'i zor günler bekliyor..
    7-7-7-7-7-7-7

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MarceloTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dk 63. Aston Villa 3-0 önde.Sheff'i zor günler bekliyor..

yazık olmuş..

Nereden
    İstanbul

Evet geldik çattık son haftaya ve Sheffield United kendini heyecanın ortasında bulmuş durumda.Bu sezon düşecek takımları belirleyecek 2 maç var onlarda bugün ve yarım saat sonra başlayacaklar;

Man Utd.-West Ham Utd.
    Sheffield Utd.-Wigan Athl.

Sheffield Utd. Wigan maçından 1 ya da 3 puan kalırsa kesinlikle kalıyor.Diyelim ki yenildi onun içinse Manchester Utd'nin West Ham'ı yenmesi gerekecek.En kötü durumda Wigan'a yenilirsek,ancak Manchester Utd. West Ham'ı yenerse ikili averaj ile ligde kalırız.Şu an en avantajlı biziz.Saat 17.00'da Manchester Utd.-West Ham maçı TV8'de canlı.

Ve işte puan durumu:
    Konu #10 Fietra tarafından (13.05.2007 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

TV8 nedense maçı vermiyor.
    keyif adamı ..

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sheffield 1-1 Wigan Athletic dk 40

Nereden
    İstanbul

Sheff Utd 1 : 2 Wigan
    Manchester United 0 : 1 West Ham

İşler istediğimizin aksine işliyor.2.yarıda bu şansızlığı tersine döndürmek zorundayız.
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

İkili averajla kümeye düştük.Geçmiş olsun.
    keyif adamı ..

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Geçmiş ola Osman.. Allah kurtarsın
    #7 King of Kings

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah kurtarsın en yakın zamanda premier ligde görmek isteriz.

.....
    Ziyaretçi

hangi nerde bu konunun sahipleri kazim kazim uçtu yuvadan yazik oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)