Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: El Değmemiş Temiz Bir Lig...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaa fb kendını bu kadar kolay yuz ustune cıkaramaz..biz ne bjk hayranıyız nede bjk emri altındayız...biz sadece yapılan bu güzelligin karsısında bi tşk etmektir.fb kımdirde biz onları cekemeyecegiz onlar nezaman serefinle oymamıskı?? fb'de şikesiz maclar cıkarsın yeter!!!!
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

ama çıkış noktan ''bize ne derler''...biz de dioz ki ne derlerse desinler!!!

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hadi bakalım bjk elle atı gene pankart yapılması gerekki tarafsız olduğumuz anlaşılsın

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gmz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiçbiri doğru olmayacak arkadaşım...köpeklerin duası kabul olsa....adamlar önce kendi pisliklerini silsin temizlesinler sora konuşsunlar bana..ben bizansın torunlarıının lafına göre hareket etmem..biz bjk hayranı diiliz heralde...ama ortadaki güzel tabloyu niye biz bozalım..o zaman o herifler bize helal ts pankartı açtı mi dicekler...hiç sanmıorum...bak yine lafımıza geldi ezikler dicekler bu kadar basit!!!başkası ne söler diye hareket edeceksek nerde TS nin öz benliği!!!kararları...!!!amaan antu afgursun!!!
    cevap versem bundan daha iyisini veremezdim...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı gmz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama çıkış noktan ''bize ne derler''...biz de dioz ki ne derlerse desinler!!!
    bilmiyorum ben mi anlatamıyom yoksa siz mi anlamak istemiyorsunuz, çıkış noktam ''bize ne derler''diil, derdim ''kendi kendime ne diyeceğim''... arkadaşım, öncedende söylediğim gibi ben ömründe trabzonu görmemiş bi sivaslıyım, benim derdim şampiyonluk, kupa filan diil eğer böyle olsaydı çok zor diildi soranlara fenerliyim yada galatasaraylıyım demek ama ben temiz futbol için, herşeyin para olmadığını düşündüğüm için, yürekle kazanılan 6 şampiyonluğun pislikler içinde kazanılan 15 şampiyonluktan çok daha büyük haz verdiğini bildiğim için, bu pislikler içinde şereflice mücadele verdiği için trabzonspora gönül verdim, bilmiyorum sizin trabzonsporu desteklemenizin sebebi ne ama işte ben bu şerefli takımı mı seviyorum ve onun bu şerefine leke getirecek her hareketten uzak olmasını istiyorum, yok bunda şerefimizi lekeleyecek bi şey yok diyorsanız bi şey söylemiyorum sadece hayal kırıklığı ile okuyorum...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Nereden
    Sivas

Alıntı SiNo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi bakalım bjk elle atı gene pankart yapılması gerekki tarafsız olduğumuz anlaşılsın
    teşekkür ederim ALLAH'ım ,,

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

jakobieen,

burada en az senin kadar bizde gururluyuz ve haz alıyoruz senin saydığın durumlardan ve sanada bi sivaslı olmana rağmen trabzonu böylesi desteklediğin için sonsuz saygı duyuyorum...
    febeye yaptık tepkiyi, bejekeyede yaptık diyelim. güzel kardeşim adamlar bize bir el uzatınca biz böyle bişey yaparsak buda ayıp olur bunuda anlamak istemiosun galiba. ya onların bize bir jest yapmasını geçtim. herkes biliyorki fb hakemlerle maç kazandıkça kimsenin almadığı tepkiyi alacaktır. biz bjk ye tepki gösterirsek sen zannediomusunki fb diyecekki "vay be trabzon da tepki koydu".. alakası bile yok. fb gene aynı tas aynı hamam devam. yarın öbür gün fb gene elle gol atsın gene aynı şeyler olacak... fb herkese düşmansa bizde ona düşmanız, ama birileri güzel şeyler için bize adım atıyosa bizde ona koşarız... onlar bize adım atarken senin dediğin pankart açılsa işte ozaman trabzona yakışmaz...
    VERENA (KIRANKAŞ)

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Açıkçası benim biraz garibime gitti bu konu. Herşeyden önce bizim kimseye, hele hele ki İstanbul'un şeref yoksunlarına birşeyler ispatlamaya mecburiyetimiz yok. Ne düşünürlerse düşünsünler bize ne.

O pankarttan önce Nobre'nin eli çok çabuk unutuldu. Sanırım Rize maçıydı. Nobre elle önüne aldı ve golü çaktı, febe haramzadeside puanları götürdüydü. Ama o zaman kimse el değmemiş diye naralar atmadıydı. İşlerine gelmediği için akla gelsin istemezler paşa hazretleri. Herkes olur böyle şeyler havasındaydı. Taaki bu olaylar artık ayyuka çıkıncaya kadar. Meşhur Konya katliamı yani Anelka'nın voleybol resitaline kadar. E haliyle millet tepki gösterecek kardeşim. Ayrıca febenin vukuatları bir değil iki değil saymakla bitmez.

Şimdi febe bıraksın bu ayakları. İşlerine nasıl geliyorsa o şekilde davranıyorlar. febe en ufak fırsatı buldu geçen senenin 'hesapta, kendince' intikamını almaya çalışıyor. Ha bu köpekler zırladı diye de birşey yapacak değiliz. Biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz merak etmesinler. Bizim en büyük hatamız, haklı dahi olsak ha bu iki zübüğe uymamızdı. Ama febe zırladı diye de ona ses vermekte bana ters geliyor.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Biz ne zaman bu 3 takıma aynı mesafeden bakabileceğiz. Allah'ın izni şu Beşiktaş'ı yenelim başka birşey istemem. Bejeke'ye karşılık vermeye felan da gerek yok.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eray61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HOCAM BJK EGER BOYLE BİŞE YAPARSA HELAL OLSUN GERCEKTEN
    BJK SEYIRCISI TRABZONSPORA DOST ELİNİ UZATMIS. FORUMLARINDA TRABZONSPORA LAF SOYLETMIYORLAR. KAZIM KOYUNCUNUN POSTERİNİ ACACAKLARMIS TRABZON MACINDA.. BİZEDE DOST ELINI UZATANA UZATMAK DUSER.
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İyi de ben zaten aleni olarak ifade edebiliyorum cikciklere olan düşmalığımı?
    Febe aleyhine her oluşumu destekleyebilirim (legal olmasa da suç teşkil etmeyen her oluşum)..
    Bejeke maçında pankart açılmaması eğer febeyi kızdıracaksa "Şampiyon Beşiktaş" pankartı açalım, küplere bindinler..
    Febe adalet istiyor ama onlara göre adaletin tanımı büyük bir şairin ifadesinde gizli:
    "Adalet, bizi haklı görünce adalettir!"..
    Yemişim febenin adaletini..
    Ah bu kadar!

Ayrıca Burak ve Anelka'nın pozisyonları arasında bir benzerlik yoktur..
    Burak'ın pozisyonunu hakemin görmemiş olması muhtemeldir. Bu durumda hakeme ziyadesi ile gördüğü bir pozisyonun düdüğünü çalmadığı için değil, pozisyonu kaçırdığı için tepki konulabilir (bu da bizim işimiz değil o maç için)..
    Anelka'nın olayı ise düpedüz ortada.. Onu görmeyen hakem olmaz..
    O işte kasıt aranabilir ki aranmalıdır da..

Ve bir de dipnot.. Hasımları cikcik kuşları ve cincon ile karşılaştırıldığında Beşiktaş hayli kişilikli bir takım olarak görülür vesselam!
    Konu Kasım Hilal tarafından (06.09.2006 Saat 04:00 ) değiştirilmiştir.
    Facebook

Sakin çocuk KHE

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sezon anelka'nın konyaspor ağlarına elle attığı gol sonrasında ülke genelinde büyük tepki oluşmuş, diğer iki takımla birlikte tarabzonsporumuzda sahaya ''el değmemiş temiz bir lig istiyoruz'' pankartıyla çıkarak haksızlığa tepkisini göstermişti, bu olaydan bir sezon sonra bu sefer aynı sahne beşiktaşlı burakla tekrar sahnede,, ama bu sefer geçen sene olduğu gibi ortalarda sert açıklamalar ve büyük tepkiler olmadı, bir çok formda trabzonsporumuzu diğer iki takımın yalakalığıyla ve fener düşmanlığıyla suçluyorlar,, eğer biz diğer takımlara uymayıp geçen seneki gibi aynı pankartla çıkmazsak sanırım onlara verecek cevabımız olmayacak, ben trabzonsporumuzun, trabzonsporluluğun ne demek olduğunu, dürüstlüğünü, samimiyetini cümle aleme göstermesi için hiç bi takımın ne düşmanı nede yalakası olmadığını göstermesi için haksızlık nerde olursa olsun hep karşısında olduğunu göstermesi için beşiktaş maçında da bu pankartı bekliyorum aksi halde bu eziklerin bazı laflarının altında hep kalacağımız düşüncesindeyim...
    arkadasim bizler sagduyulu insanlariz antunun fenerkahpenin laflarına bakarak iş yapmayız herkes kendi işine baksın. trabzon taraf degildir...biz kendimize bakalım onlar elle atmıs ayagıyla atmıs onların sorunu. bu trabzonun sorunu degil.. böyle bir macta böyle bir pankart acmak trabzonspora yakısmaz vede bize yakısmaz boyle pankart acılsın dıye.
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@ jakobieen

Aslında tepkinde çok haklısın. Ben de senin görüşlerine katılıyorum, ama burada atlanmaması gereken iki nokta var:

1- Geçen sene açılan pankartlar (yerden göğe kadar yanlış bulsam da) sadece Anelka'nın attığı gole değil, üst üste gelen 11 puanlık imtiyazaydı. Bunun içinde iki defa el marifetiyle atılan goller, fenerlilerin elle kestiği ama verilmeyen penaltılar vardı. Üç kulüp bu hareketi böyle münferit bir durum için yapmamıştı.

2- Bir de olayın fener boyutu var elbette. Eğer bu hafta Trabzonspor böyle bir pankartla çıkarsa, o zaman fenerlilerin marifetiyle bunu yapmış olacağız ki, ben de bunu içime sindiremem.

Yönetimimizin ise bu durumdan çok kolay bir çıkışı, kaçış noktası var: ébiz o zaman yönetimde değildik ve de o zaman da yapılanı tasvip etmiyoruz" denebilir. Ki zaten geçen sene bizim o iki büzükle aynı pankartla çıkmamız yanlıştı. Tam 17 fahiş hata ile elimizden şampiyonluğumuz alındığında bile böyle bir pankartla çıkmadık. Dolayısıyla geçen sene yediğimiz halt yanlıştı; bence...
    ---------------------------------------
    EKLEME:
    Atay Başkan aynı Don Kişotluğu Azize "Futbolun sahada kazanılmadığını öğrendim" dediğinde yapmış ve ona ithafen çok acı ve net konuşmuştu. Ama o zaman 2 büzükten herhangi biri Atay Başkan'a destek vermek yerine, bu olay hiç yaşanmamış gibi davranmışlar ve aslında onları da ilgilendiren bu konuda sessiz kalmışlardı. Sebebi de basit: Çünkü bir sene sonra istedikleri federasyonu seçtirerek aynı yolları onlar da kullandılar, kullanıyorlar.
    Konu Tunga tarafından (06.09.2006 Saat 04:09 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar bu ligde ezikler olduğu sürece temiz bir lig olmuycağı kesin yada takımların başlarına namuslu kişiler gelene kadar onun için bu başlık kapansın bence
    işkenaz

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

arkadaşlar geçen seneki fb'ye verilen tepki anlık ve sadece konyaspor maçındaki hadise ile ilgili değildi biraz hafızanızı çalıştırınız ,o hafta 3 takımın verdiği tepki bir birikimin sonucuydu ,yine hatırlayınız rizede nobrenin attığı gol ve bunu gibi bir çok maçın kritik anında(kusura bakmayın tek tek şu an olayları hatırlayamadım ama küçük bir araştırma ile bulunabilir) hep fb lehine çalınan düdükler sonucu kamuoyunda bıçakçı federasyonun ,mhk'nın fb'yi açıkça kolladığına ilişkin yaygın bir kanı oluşmuştu(ve gerçektende bunun böyle olduğu sonraki süreçte, federasyon değişince ortaya çıktı. bkz ;eziklerin ve nihat özdemir denen adamın zırıltılarına)
    bu sebeple nihat özdemir türünden daltaban ezik yöneticilerin gazı ile harekete geçilmez .

burada esas tehlike h.ulusoy yönetiminin bıçakçı yönetimi benzeri bir kayırmayı gs için bu sefer de uygulamaya koyacağı konusudur. gözümüz bu tip hadiseler üzerinde olmalıdır.

yine hatılatmak isterim geçen seneki federasyon seçimlerinde bjk ve trabzonspor 6-1 ulusoy yönünde ,fb tüm delegeleri ile bıçakçı yönünde oy kullanırkan ,gs ise 4-3 gibi kaypak bir dağılım ile ulusoy demişti.(yani sinsice her duruma hazır bir politika izlemişti) şimdi ise yeni yönetimin kaymağını kendisine doğal hakmış gibi yemek isteyecektir. buna dikkat diyorum. ileriki günlerde ulusoy yeter gs yi kolladığın diye bir konu başlığı açılabilir.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeri burası değil belki ama burada paylaşmak istedim.beşiktaş forumundan kazım koyuncuyla ilgili konudan alınan bazı mesajlar:

-"gecen sezon trabzonspor ve bizim futbolcular elele selamlamistilar tribünleri.. neden tekrari olmasin.. ve Kazimin sarkilari mactan önce hos olur.."

-"ARkadaşlar unutmayın ki kazım koyuncu trabzonspor taraftarı ben kendisine bayılıyordum hala daha şarkılarını dinlerim ve şuan kulaklıktan çıkan ses onun sesi ama kendisi yok unutmayın ki bizim akrabalarımızdan bir de böyle olabilirdi o yuzden haydı hep beraber trabzon maçında hatta trabzonspor taraftarı ile birlikte kazım ölmedi kalbimizde yaşıyor sesleri ile tüm türkiye ye çay için bişey olmaz diyenlere sesimizi duyuralım(çarşı çernobile de karşı olsun)."

-"aslında zor birşey değil kanser vakasını tekrar gündeme taşımış oluruz unutmayın arkadaşlar karadenizde insanlar ölüyor bu siteye üye olan insanlarda yakınlarını kansere teslim edenleri bilmek ne acı ve bu acıyı anlamanız için karadenizli olmanızda gerekmiyor.gitgide artıyor ölümler karadenizde ve hergün yeni yeni kazımlar veriliyor toprağa.cerrahpaşaya gidin karadenizin acı yüzünü orada göreceksiziniz. karadeniz artık gülmüyor. geçe sene verdiğimiz tepkiyi bu senede gösterirsek en azından ne kadar duyarlı taraftar olduğumuz bizi karalamak isteyenlerin suratına kapak olarak koyarız.
    KARADENİZDE TEMEL ARTIK GÜLMÜYOR GÜLDÜRMÜYOR!!!"

-"2. sayfaya düşmemeli bu topic karadeniz kanserden ölmesin yeter ulan hergün bir sürü kazım ölüyor karadenizde ama devlette hala bir tık yok karadeniz yaşamak istiyor buda en doğal hakkımız"

-"untmayacağız unutturmayacağız seni kazım koyuncu ...
    trabzon maçında kesinlikle bi faaliyet yapılmalı,mutlaka ...
    koyverdin gittin bizi ..."

-"evet kazım koyuncu kalbımızde yasıyor en buyuk ozellıgı bızım gıbı toplumsal olaylara duyarlı olmasıydı trabzon spor macında bırkez daha analım ve kanserden hıcbır karedenızlı kardesımız artık olmesın"
    helal olsun besiktasa gercekten bravo bizimkilerde hala el degmemiş bi lig istioruz desinler
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Abdallı61
    Ziyaretçi

vay be kargalara bakın hele dostluk eli uzatacaklarmış tribünlerde Trabzon kümeye diye bağırdıklarını hemen unutuverdiler biz o dostluk elini bi kırsak hayırlısıyla şu maçta febe gayse kargajk hepiniz aynısınız sizinle aynı ligde bulunduğumuz için tiksiniyorum

Nereden
    Sivas

Alıntı hakanhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim bizler sagduyulu insanlariz antunun fenerkahpenin laflarına bakarak iş yapmayız herkes kendi işine baksın. trabzon taraf degildir...biz kendimize bakalım onlar elle atmıs ayagıyla atmıs onların sorunu. bu trabzonun sorunu degil.. böyle bir macta böyle bir pankart acmak trabzonspora yakısmaz vede bize yakısmaz boyle pankart acılsın dıye.
    dostum niye anlamak istemiyorsunuz ya, benim kimsenin lafına baktığım filan yok, benim derdim kendimle, dediğin gibi bana göre biz sağduyulu olmalı ve kendi işimize bakmalıyız bencede pankart falan gereksizdi geçen sene biz diğer iki eziğe uyup o pankartla çıkmamalıydık eğer çıktıysak bu sene aynı olay karşısında sessiz kalamayız, yok eğer biz her takıma eşit mesafede diiliz bizim dostumuz beşiktaş ve dostumuz olan her takım böyle goller atsın önemli değil diyorsanız o başka, ben trabzonsporu her takıma eşit mesafede ve her haksızlığın karşısında olur diye biliyordum... bilmiyorum yanılmışmıyım..

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede pankart falan gereksizdi geçen sene biz diğer iki eziğe uyup o pankartla çıkmamalıydık eğer çıktıysak bu sene aynı olay karşısında sessiz kalamayız, ..

geçen seneki pankart olayında biz mi 2 eziğe uyduk yoksa 2004-2005 sezonundan hatta özkan sümerin istifa etmesine sebep olan olaylardan bu yana fenerbahçe-fenerasyon-l.bıçakçı üçgenini kamuoyunun gündemine getiren , konuyu sürekli sıcak tutan ve en sonunda dışımızdaki kesimlerde de belli bir dalgalanma ve isyan meydana getiren bize mi diğerleri uydu.

kısaca trabzonspor kulübü ve camiası geçen sene bıçakçı fenerasyonun devrilmesinde öncü role sahiptir (pankart olayıda fenerasyonun devrilmesine giden süreçte önemli bir kilometre taşıdır) ve bu tavrı kendi misyonuna uygun ,sağlıklı bir tavırdı.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

GÜÇlÜ Olacaksin...bu Kadar...
    Bİz Trabzonluyuz Dİyeceksİn...trabzonsporluyuz DİyeceĞİz........

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)