Sayfa 11 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1597 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsunspor

alpozan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Edebiyat hocam Samsunlu. Benim Trabzonlu olduğumu öğrendikten sonra bana hemşerim falan diyip duruyordu. Geçenlerde takım muhabbeti geçti hangi takımlısınız diye sordum Trabzonsporluyum dedi Trabzonspor Karadeniz takımlarını hep yemiş iyi futbolcularını almış buna rağmen süper lige başka Karadeniz takımı çıkana kadar Trabzonsporluyum diyor hocam dedim ne alaka ne futbolcu alması ne yemesi adam tutturmuş yedi de yedi

Bu arada Samsunspora da başarılar

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsunspor kümeye hatta amatöre inşallah...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 53RS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapak olmuş sanki..

Benim annem trabzonlu akrabalarım yarısı trabzonlu ben rizede dogdum acaca normal degılmı hem ts hem rızeye olan sevgım..
    ne yani ben samsunluyum, trabzonu görmedim trabzonlu değilim diye tutmamam mı gerek anlamadım. saçma mesajlar yazmak yerine, bu düşmanlığı giderecek yapıcı mesajlar yazın. öz evlatçılık türbünler için de mi geçerli olmaya başladı.

samsun hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz. üç beş kendini bilmez bir fanatik yüzünden bir camiaya saygısızlık yapıyosunuz. sonra da anadolu takımlarının bize garezi mi var diye başlıklar açılıyor burda.

öncelikle rakip kim olursa olsun taraftar kim olursa olsun saygı göstermeyi bilmek gerekir. saygı göstermek de insanca davranmak demektir. bilmem size bişey ifade edermi...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Alper Ozan Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edebiyat hocam Samsunlu. Benim Trabzonlu olduğumu öğrendikten sonra bana hemşerim falan diyip duruyordu. Geçenlerde takım muhabbeti geçti hangi takımlısınız diye sordum Trabzonsporluyum dedi Trabzonspor Karadeniz takımlarını hep yemiş iyi futbolcularını almış buna rağmen süper lige başka Karadeniz takımı çıkana kadar Trabzonsporluyum diyor hocam dedim ne alaka ne futbolcu alması ne yemesi adam tutturmuş yedi de yedi

Bu arada Samsunspora da başarılar
    Trabzonspor o futbolculari yemek icin imza attiriyorken orada miymis hocan?
    Yahu ne istir. Bütün ama bütün Karadeniz takimlarini Trabzonspor düsürmüs, Karadeniz takimlarinin tüm futbolcularini Trabzonspor sömürmüs, onlara yapmadigi kötülügü birakmamis. Artik buna kesinlikle inaniyorum. Biz hakikatten son derece saf bir milletiz.
    Tümer Metin ve Ilhan Mansiz Samsunspor'da oynuyorken iyi oyunculardi ve Besiktas bu oyunculari binbir türlü entrikalar cevirerek Samsunspor'dan aldi. Bu durumda Besiktas sömürücü kulüp olmadi ama, Samsunspor'dan hic bir zaman o iki oyuncu kadar kaliteli oyuncu almayan, hele hele türlü oyunlar cevirerek hic oyuncu almayan Trabzonspor ise sömürücü, daha dogrusu yiyici.

Bana kalirsa hocan, yasini da göz önünde bulundurarak artik saga mi yoksa sola mi gitmesi gerektigine dair bir karar vermeli. Bana hala daha ne düsündügünü kendisinin de bilmedigi birisi gibi geldide.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

gerenimo kardesim, "Insanca davranmak" cümlesi senin icin bir sey ifade ediyorsa Trabzonspor taraftari icin de bir sey ifade eder. Bu kavram yanlizca senin icin anlam ifade eden bir cümle degildir güzel kardesim. Haklisin, saygi göstermek de insanca davranma demektir ve buradaki herkes de senin kadar INSANDIR !!!

53RS61 üye Rize'de dogdugunu, hem Trabzonspor'a hem de Rizespor'a gönül bagladigini söylemis. Buna hic hic kimsenin itirazi yok. Neden SIKINTI yaptin kendi kendine? Sana hic kimse "Sen Trabzon'u görmedin, Trabzonspor'u tutamazsin" demedi ki !!!

Ben hayatinda bir kez Karadeniz bölgesine girmis bir insanim ama bu benim Trabzonsporlu olmami elbette engellemiyor. Bunu da nereden cikardin simdi?
    Samsunspor hakkinda bir sey bilinmedigini yazmissin ama Trabzonspor icin asagilayici yazilar yazan terbiyesizler de Trabzonspor hakkinda bir sey bilmiyor.
    "Üc bes kendini bilmez yüzünden camiaya saygisizlik yapiyorsunuz" yazmissin. Güzel kardesim, ne demisler? "Sinek kücüktür ama mide bulandirir" demisler. Ayrica saygi gösterdigin sürece saygi görürsün. Hic kimse sana durduk yerde saygi göstermez. Saygi karsilikli olur.

Samsun insaninin benimle uzaktan yakindan bir alakasi yok, dolayisiyla hic bir alip veremedigim olamaz ve onlara sevgilerimi sunarim... ama "Bu stada Ermeni girer, Rum girer Trabzonspor giremez" seklindeki bir pankarti tribünlere asacak kadar kudurmuscasina nefretle dolu tribünlere saygi göstermemi kimse bekleyemez benden. Hangi saygidan bahsediyorsun?
    Bir Samsunspor - Trabzonspor macinda seref tribününde maci seyrediyorlar Samsunspor baskani ve Trabzonspor baskani. Samsunspor gol atinca Ismail uyanik ayaga kalkip öylesine bir bagiriyor ve yumruklarini SIKIYOR ki, bunca yildir futbol izlerim böyle bir sey görmedim. Yüzündeki ifade hala aklimdadir.

"Ne Rum ne Ermeni, en büyük düsmanimiz Trabzonspor" seklinde yazi yazan insanlara saygi istemek edebiyat parcalamaktan öteye gitmez sevgili kardesim. Durduk yerde "Trabzon kümeye" seklinde ciglik atan ben degildim.
    Hep Trabzonspor suclu öyle degil mi? Bütün takimlari küme düsüren Trabzonspor, hepsinin futbolcularini binbir türlü hileler yaparak sömüren Trabzonspor, düsen takimlarin bir daha süper lige cikmalarini engelleyen yine Trabzonspor, her türlü uzatilan dostluk eline, o ele tükürerek karsilik veren Trabzonspor. Biraz daha ileriye gitseler Afrika'daki kabile savaslarini da Trabzonspor'un baslattigini söyleyecekler. Hangi saygi? Saygi gösterdigin sürece saygi görürsün !!!
    Bunun ismi "Cekememezlik" tir.
    Sporu layikiyla seven ahlakli Samsunspor taraftarlarini tenzih eder, sevgilerimi sunarim. Benim lafim kudurmuscasina nefret kusan insan müsveddelerine.

Sevgiyle.
    Konu POYRAZ tarafından (15.03.2009 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Kardes ne güzel anlatmısın helal...Samsunlular sıtelerınde bunların alayı rum ermenı yazıyorr..Rize ıcınde Trabzonla dost olanla ısımız olmaz dıyorlar..Ulan bu trabzon samsunlulardan dahada MILLIYETCI TURK KARADENIZLI LAN Savas olsun emınım Ilk trabzon ve rıze kosar..

Nasıl dıyeıbılıyorlar bıze rum ermenı yaa..Samsunsporun sonu GÖZTEPE gibi olucak zaten sahıp cıkanda yok baskanlıga aday cıkmadı..zaten bulacagınızı buluyosunuz baska bısı demeye gerek yok..

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaha samsunu nasıl sömürmüşüz anlamadım, bugüne kadar samsundan aldığımız adam akıllı tek futbolcu Dobi Hasandır. Sömürseydik Tanju Çolak İstanbul takımlarında değil bizde olurdu.

Valla Anadolu takımlarının garezi nedir diye bir konu var ama onlardan önce bu Karadeniz takımlarının derdi nedir diye sormak lazım
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Samsunsporumun durumu kötü...baskanda gitti...bari sezon sonuna kadar idare etse...yoksa takimi fena degil aslinda...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk yarı sona erdi

Rize 1-0 Samsun

Nereden
    Rize

i.... Trabzon olamassın sampıyon
    Bursa Bursa

diye bagıran samsunlulara yazıklar olsun....

Haftaya MalatyaLıyım...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

i.... Trabzon olamassın sampıyon
    Bursa Bursa

diye bagıran samsunlulara yazıklar olsun....

Haftaya MalatyaLıyım...
    Karadeniz takımlarının hiçbiri için ayrım yapmıyorum.Hepsinin başarısını istiyorum ve destekliyorum.Fakat, böyle şeyleri duyunca insan kötü oluyor..Bunları duydukça başlıklara giresim gelmiyor, heves de kalmıyor insanda.Yazıklar olsun.

Nereden
    Rize

Bizim insanımıza rum ermeni diyorlar hemde sıtelerınde suna rastladım..Bızım ınsan nekadar cana yakın yemez yedırıR kendılerı soylemıs ınsanımıza hakaret etmezler artık UTANMIŞLARDIR..

..............

arkadaşlar rizedeydim.çok mutlu oldum gittiğime.öncelikle şunu söylim hemen biz Samsun'dan 10:00 dediler ama aksilik 12:00 de çıktık.oraya sabah 06:00 da vardık.güya bizi karşılıcaklardı.(NE ALAKA BİZ ÖYLE BİRŞEY DEMEDIK HIC KIMSEDE DIYEMEZ SİZ BİZİ ÇOK İYİ KARSILADINIZ DIMI HATTA TASLARLA UGURLADINIZ NANKÖRLER)) amaçlarıda belliydi.bizi karambole almak.ona bile organize olamamışlar.06:00 dan 11:00 a kadar rize sokaklarında gezdik.bir çay ocağına girdik.dediler Samsun'dan mı geldiniz.evet dedik.kahvaltı yaptınızmı.bizde yapamadık deyince adam elinde 5 tane oranın simiti (bizim susamsız hali burma simitimi ne diyorlar ama yumuşağı) birde yanında aldığı 250 gram kaşarı kendi yemek için aldı ama Allah razı olsun bize verdi.yetmedi üstüne 5 simit daha aldı çay parasını verdi.bakkala girdik cips aldık para almadılar.internete girdik para almadılar.yani şunu sölemeye çalıştım.rize esnafı 10 numara ve oradaki insanlarda(genelde yaşlılar)

Nereden
    Rize

Ayrıca Biz Sadece TRABZON bagırdık..Antalya diye bagırmadık bazıları öyle dıyor ne alaka antalya Trabzon bagırdık dıyede onlarda gıcıklıgına BURSA dıye bagırmısKOMIK..

AMA BIZ GICIKLIGINA DEIL HARBIDEN BAGIRDIK..BAGIRIYODUKTA BAGIRACAZDAAAA

Bu arada TS -GS macında BMN - SAMSUN pankarttı mukemmeldı..

mehmetali61_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

şahsen her hafta burda maça giderim ben son bolu maçında sercanın kaçırdığı penaltınında etkisi ile fark oldu ama topçuları hep genç samsunun ilerde iş yapabilirler ama küme düşmezlerse İnşallah düşmezeler karadeniz takımlarının barışması ve birbrine destek olması lazım diye düşünüyorum

Nereden
    Avrupa Diğer

samsun amatöre inşallah

Ayrıca Biz Sadece TRABZON bagırdık..Antalya diye bagırmadık bazıları öyle dıyor ne alaka antalya Trabzon bagırdık dıyede onlarda gıcıklıgına BURSA dıye bagırmısKOMIK..

AMA BIZ GICIKLIGINA DEIL HARBIDEN BAGIRDIK..BAGIRIYODUKTA BAGIRACAZDAAAA

Bu arada TS -GS macında BMN - SAMSUN pankarttı mukemmeldı..
    sinirlendim sana ama bu gururumu okşadı gördünmü pankartı
    tv den

Nereden
    Rize

haha samsunda bıle Trabzon spor grubu var bumu oksadı pekı trabzonda samsunspor grubu varmı yok neresı gurur sızın ıcın samsunlu samsunu degıl Trabzonu tutuyor ne guzell

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

haha samsunda bıle Trabzon spor grubu var bumu oksadı pekı trabzonda samsunspor grubu varmı yok neresı gurur sızın ıcın samsunlu samsunu degıl Trabzonu tutuyor ne guzell
    Samsunda bilemi ??? İlginç...
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Kardes ne güzel anlatmısın helal...Samsunlular sıtelerınde bunların alayı rum ermenı yazıyorr..Rize ıcınde Trabzonla dost olanla ısımız olmaz dıyorlar..Ulan bu trabzon samsunlulardan dahada MILLIYETCI TURK KARADENIZLI LAN Savas olsun emınım Ilk trabzon ve rıze kosar..

Nasıl dıyeıbılıyorlar bıze rum ermenı yaa..Samsunsporun sonu GÖZTEPE gibi olucak zaten sahıp cıkanda yok baskanlıga aday cıkmadı..zaten bulacagınızı buluyosunuz baska bısı demeye gerek yok..
    öncelikle ben trabzonsporluyum. siz diye hitap ettiğin nedir?
    o pankart açıldı pankart açıldı diyosun, ben samsun trabzonspor maçını izledim orda hem de samsun küme düşerken hem de trabzonsporlu olarak. ben ve binlerce taraftarımız vardı kimsenin burnu kanamadı.

sen halen daha anlamasan da ben yapıcı olun diyorum. tevazuyu saygıyı gösterin rakiplerimize diyorum. nefret edilen değil eskiden olduğu gibi sempati duyulan bir takım olalım istiyorum. bu konuda ki son mesajımdır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı POYRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerenimo kardesim, "Insanca davranmak" cümlesi senin icin bir sey ifade ediyorsa Trabzonspor taraftari icin de bir sey ifade eder. Bu kavram yanlizca senin icin anlam ifade eden bir cümle degildir güzel kardesim. Haklisin, saygi göstermek de insanca davranma demektir ve buradaki herkes de senin kadar INSANDIR !!!

53RS61 üye Rize'de dogdugunu, hem Trabzonspor'a hem de Rizespor'a gönül bagladigini söylemis. Buna hic hic kimsenin itirazi yok. Neden SIKINTI yaptin kendi kendine? Sana hic kimse "Sen Trabzon'u görmedin, Trabzonspor'u tutamazsin" demedi ki !!!

Ben hayatinda bir kez Karadeniz bölgesine girmis bir insanim ama bu benim Trabzonsporlu olmami elbette engellemiyor. Bunu da nereden cikardin simdi?
    Samsunspor hakkinda bir sey bilinmedigini yazmissin ama Trabzonspor icin asagilayici yazilar yazan terbiyesizler de Trabzonspor hakkinda bir sey bilmiyor.
    "Üc bes kendini bilmez yüzünden camiaya saygisizlik yapiyorsunuz" yazmissin. Güzel kardesim, ne demisler? "Sinek kücüktür ama mide bulandirir" demisler. Ayrica saygi gösterdigin sürece saygi görürsün. Hic kimse sana durduk yerde saygi göstermez. Saygi karsilikli olur.

Samsun insaninin benimle uzaktan yakindan bir alakasi yok, dolayisiyla hic bir alip veremedigim olamaz ve onlara sevgilerimi sunarim... ama "Bu stada Ermeni girer, Rum girer Trabzonspor giremez" seklindeki bir pankarti tribünlere asacak kadar kudurmuscasina nefretle dolu tribünlere saygi göstermemi kimse bekleyemez benden. Hangi saygidan bahsediyorsun?
    Bir Samsunspor - Trabzonspor macinda seref tribününde maci seyrediyorlar Samsunspor baskani ve Trabzonspor baskani. Samsunspor gol atinca Ismail uyanik ayaga kalkip öylesine bir bagiriyor ve yumruklarini SIKIYOR ki, bunca yildir futbol izlerim böyle bir sey görmedim. Yüzündeki ifade hala aklimdadir.

"Ne Rum ne Ermeni, en büyük düsmanimiz Trabzonspor" seklinde yazi yazan insanlara saygi istemek edebiyat parcalamaktan öteye gitmez sevgili kardesim. Durduk yerde "Trabzon kümeye" seklinde ciglik atan ben degildim.
    Hep Trabzonspor suclu öyle degil mi? Bütün takimlari küme düsüren Trabzonspor, hepsinin futbolcularini binbir türlü hileler yaparak sömüren Trabzonspor, düsen takimlarin bir daha süper lige cikmalarini engelleyen yine Trabzonspor, her türlü uzatilan dostluk eline, o ele tükürerek karsilik veren Trabzonspor. Biraz daha ileriye gitseler Afrika'daki kabile savaslarini da Trabzonspor'un baslattigini söyleyecekler. Hangi saygi? Saygi gösterdigin sürece saygi görürsün !!!
    Bunun ismi "Cekememezlik" tir.
    Sporu layikiyla seven ahlakli Samsunspor taraftarlarini tenzih eder, sevgilerimi sunarim. Benim lafim kudurmuscasina nefret kusan insan müsveddelerine.

Sevgiyle.
    tüm karadeniz takımlarının güçlü ve başarılı olmasını istiyorum. o nedenle karşılıklı düşmanlığı körükleyecek mesajlar verilmesin istiyorum.

madem farklı düşünüyoruz, bildiğini yap ... sen de küfret, sen de hakaret et, sen de aşalla .
    Konu gerenimo tarafından (17.03.2009 Saat 20:12 ) değiştirilmiştir.

FatmaÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samsunsporu da eskisi gibi yeniden süper lig de görmek istiyorum ne de olsa doğup büyüdüğüm ve yaşadığım şehir...

İlk tribün deneyimlerim Samsunspor taraftarıyla olmuştu...Ne günlerdi...Yeniden, yeniden...
    Ali Şükrü Paşa ...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

53RS61

Kendini bilmez Samsunsporluların seviyesine inip onların ağzıyla yazarsak ne farkımız kalır onlardan. ?
    Biz gerçek Samsunsporlular ile dost olmalıyız onları muhatap almalıyız.

Birkaç sayfa önce yazdık. buraya gelip uzaklaştırılan Samsunsporluların mail adreslerinde fb gs uzantıları vardı.
    ama onlara sorarsanız Samsunsporluyuz diyorlar. ve böyle insanlar kendi sitelerinde hertürlü çirkin kelimeleri kullanıp iki şehrinde arasını geriyorlar.
    biz böyleleriyle muhatap olmayacağız. Gerçek Samsunsporlulara kapımız açık.

diyeceğim oki sende yapıcı eleştiriler yapsan sözde Samsunsporluları ciddiye alıp söylediklerini buraya taşımasan tartışma ortamı oluşmayacak.
    kendi sitelerinde yazıp kendileri okur. buna müdahale edemeyiz. bu onların seviyesini gösterir.
    burada Samsunspora ,onların bize hitap ettiği gibi hitap edilmesinede izin vermeyiz. çünkü burası BMN.
    fb uzantılı sözde Samsunsporlu olduğunu söyleyen ama ağıza alınmayacak kelimeler kullanıp iki şehrin arasını geren gerizekalıları görmezden geleceğiz. bizim işimiz gerçek Samsunsporlularla.

Bundan böyle bu sayfayada yapıcı eleştiri ve mesajlarınızı bekliyoruz. o öyle dedi bu böyle dedi tarzı mesajların kimseye faydası yok. gündeme getirmenin kimseye faydası yok.

düne kadar Rizespor ilede gerginlikler vardı kardeşim biliyorsun.
    ama iki şehirdeki akli selim arkadaşlar çok güzel davranışlarla eski gerginliklere son verdiler.
    şimdi Trabzonsporlular Rizesporun maçına Rizesporlularda Trabzonsporun maçına geliyorlar.

Herşey çok güzel. Bu ileriki zamanlarda Samsunspor ilede mümkün. imkansız hiçbirşey yoktur.
    Bunun için zamana ihtiyaç var. ve Gerçek Samsunsporlulara ulaşmamız gerek. kendi sitelerinde hakaret edip saçma saçma şeyler yazanları muhatap alıp onlara cevap verirsek birşey çözülmez.

karşı tarafa söz hakkı verecek yorumlardan uzak kalalım. aksi taktirde mesajları silmek durumunda kalacağız.
    Biz Trabzonsporluyuz. Kendimize yakışanı yapalım

yapıcı olmayan yada tartışma açabilecek mesajlara müdahale edilecektir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Rize

Valla keske eskısı gibi olsa hersey ama.. Bazıları işte kendılerını bızden saymıyor..

Benım eskıden unutamadıgım bır pankart vardı..

SAMSUN TRABZON RİZE İSTANBULA YOK VİZE..... BIRDE YESIL-MAVİ KIRMIZI-BEYAZ BORDO-MAVİ PANKART.. AH AHHH

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kardeşim saymayan saymasın. problem değilki. biz birşey kaybetmeyiz boşver. mantıklı düşünen her Samsunsporluyla anlaşılabilir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

anlama güçlüğün var
    insanı dinden imandan çıkarırsınız siz,
    soru sordum ne cevap var ne alakalı herhangi birşey,yazmak için yazıyorsun bizim vaktimizi de boşuna harcıyorsun,
    bu mesajımı da silmeyin yöneticiler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)